Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - inkognito

: 1 2 3 ... 12
1
Astronomija / Civilizacija mėnulyje
« Įrašytas: Sausio 15, 2018, 10:28:38  »
Natūralu,kad esant mūsų planeoje tokiam susikaldymui ir interesų konfliktui,niekas tikros tiesos nepasakytų,net tokiu atveju kad nežemiečių įsikišimas būtų labiau nei akivaizdus. Visos šalys neturi vienybės ir kiekviena kausis už savo interesus netgi tada kai intervencijos grėsmė bus visiškai reali ir galimas dalykas kad kova su nežemiečių ekspansija tebūtų tik tos šalies kova kurios teritorija ši invazija pasieks pirmiausiai. Visos kitos žodžiais solidarizuotūsi su ta valstybe tačiau realiais veiksmai padėti delstų,juk smagu kai kaimyno troba dega o tavo kol kas saugi ir neliečiama? Deja tokia jau ta žmogaus psichologija.
 Na o mėnulis yra mūsų teritorija pagal visus civilizacijų dėsnius,jis yar ne tik saulės sistemos bet ir žemės gravitacinėje traukoje,todėl ir yra jos nuosavybė,kuria kol kad gali eksploatuoti teisėtai bet kuri civilizacija,kol žemės gyventojai negali ja naudotis dėl techninių priemonių tam neturėjimo. Todėl pirmuosius astronautų žygius į mėnulį lydėjo gausios nežemiečių pajėgos,kurios betgi nebūtų jiems padėje netgi tuo atveju jei juos ten būtų ištikusi katastrofa. Jie buvo tik abiejingi stebėtojai,juo labiau kad tokios kelionės į mėnulį yra traktuojamos kaip egzotiški bandymai o ne standartinėmis ir visiškai saugiomis kelionėmis. Kol tokių kelionių nebus išrasta mėnulis vis viena liks nežemiečių laisvojoje dispozicijoje,ir tik kai  žemės gyventojai pradės ten ūkinę ir pramoninę veiklą,nežemiečiai sutinkamai su visatos įstatymais privalės palikti šį dangaus kūna žmonių valdžiai.
   Natūralu kas trukdo pradėti tokia veikla ir dar natūralu kad valstybių galinčių tai daryti vadovai yra veikiami suinteresuotų jėgų kad to nebūtų daroma. Na o padaryti tą civilizacijai kuri per keliolika minučių toną gyvsidabrio paverčia 99,9 proc. grynumo auksu,nesudaro sunkumų. Nes kol kas vis tik auksas yra visų pasaulio valiutų pagrindų pagrindas.

2
Ateiviai, NSO / Inkognito pagrobimo istorija [Diskusijos]
« Įrašytas: Sausio 08, 2018, 11:02:53  »
Kad nebūtų visokių ten interpretaciju kaip kad kyla linui esu,turiu pasakyti kad atsiminimai to įvykio negrįžo iš karto vientisu pasakojimu kuris čia yra pateiktas kaipo istorija, Šita istorija reikėtų greičiau traktuoti kaip literatūrinį kūrinį kuris yra paremtas tikrais įvykiais. kurie iš jų yra tikri o kurie istorijoje yra sukurti tiktai tam kad palaikyti veiksmo vientisuma aš parašiau ufologomas kurie iš esmės tyrinėja  ta mano nutikimą. Na o jeigu čia būčiau parašęs tik tas nuotrupas kurias gražino mano ištrinta atmintis tikriausiai bučiau jau seniau palaikytas kliedėtoju daugiau nieko,jeigu jau prie tikros literatūrinės sekos įvykių yra taip kabinėjamasi. Esmė viso to yra tai kad tai REALIAI BUVO. tačiau kokiame tiksliame formate aš dar ir dabar negaliu prisiminti tiksliai-visi yvykiai yra gražinti nenuosekliai ir tik kaip kokio sapno likučiai.O praėjo nuo to laiko jau 44 metai.

3
Ateiviai, NSO / Ateivių implantai
« Įrašytas: Sausio 08, 2018, 10:53:46  »
Sveikinu visus su naujaisiais 2018 metais. Implantų tema dar galiu pasakyti kad tas pats šiek tiek iškilęs ir kietas juoduliukas vis dar ramiai tebegyvena ant mano dešinės rannko vidurinio piršto pirmos falangos,jis šiek tiek traukia magnetėlį ir neskleidžia jokių radijo dažnių. Atlikome galvos rentgenografija  su moderniu kompiuteriniu rentgenu ir pakaušio bei kairiame galvos viršugalvyje aptikome po viena  maža 1,5x1,6mm metalinius objektėlius. gyventi jie man nei vienas netrukdo,o iš kur jie ten galėjo atsirasti palieku spresti jums patiems. Pats aš jų tikrai sau ten neįsidėjau. Gal ir nėra jokiu ateivių,tačiau ar gali patys galvoje iš niekur atsirasti metaliniai objektai? kompiuterinė nuotrauka ura pas Ufologą San il.

4
Sąmokslo teorijos / Ar žmogus yra išsilaipinęs mėnulyje?
« Įrašytas: Liepos 17, 2017, 20:54:50  »
Štai šiame filmuke rusų kalba yra atsakymai kodėl nei Rusai nei Amerikiečiai daugiau nesilanko mėnulyje,linkiu malonaus peržiurėjimo.

https://www.youtube.com/watch?v=XobdYlK4D60

5
Sąmokslo teorijos / Ar žmogus yra išsilaipinęs mėnulyje?
« Įrašytas: Gegužės 25, 2017, 12:36:48  »
Šiaip jau mėnulis turėtų labai dominti verslo klasės atstovus,jau vien dėl ant jo paviršiaus esančių dulkių kuriose yra didžiulė koncentracija Helis-3 elemento. Jis labai būtų naudingas žemės energetikai nes įgalintų gaminti saugia branduolinę energiją. Be to mėnulyje labai lengva gaminti energiją nes kraterių dugne vyrauja -170 laipsnių šaltis tuo tarpu kai saulės apšviesti plotai įšyla iki +100 su viršum šilumos,bimetalinės plokštės pagalba esant tokiems temperatūrų skirtumams atsiranda el;ektrovaros jėga kuri puikiausiai tiktų gaminant iš mėnulyje esančio vandens deguonį ir vandenilį,jis galėtų tapti puikia starto platforma į Marsą ir kitas saulės planetas . Tačiau matyt visos šios gėrybės neatstoja to gasdinančio momento kad mėnulis jau turi šeimininkus ir jie viesai nepageidauja žemiečių artumo.Logiškai pamastykite kas išleidęs trilijonus dolerių ir turėdamas organizuota techninio susisiekimo su mėnuliu sistemą savo noru viską meta ir nurašo viską į nuostolius?Juk trūko jau tiek nedaug bet ir amerikiečius ir Rusus kažkas išvijo iš mėnulio ir prigasdino nekišti daugiau ten nosies. Japonai 2009 metais į mėnulį pasiuntė nepilotuojamą stoti ir aš tada jau anomalijojes rašiau kad sulauks pykčio iš mėnulio šeimininkų ir griežto atsako,kuris neilgai trukus 2011 metais ir įvyko . Po Šiai dienai ne tik Japonai  bet ir visas pasaulis dar turime Fukušimos atominės elektrinės pasekmes. O Amerikiečiams ir buvo pademonstruotas gravitacinio ginklo veikimas kai nustatytą valanda ir nurodytose jiems iš anksto koordinatėse 4,5 hektarų plote nuo medžių pradžioje nukrito visi lapai,paskui smulkios šakelės o po to ir visos šakos ir liko styroti tik medžių kamienai,jiems to pilnai pakako kad nutrauktų mėnulio visas programas ir daugiau nekištų nosies kur nereikia.Tai suprato ir Rusai.

6
Sąmokslo teorijos / Ar žmogus yra išsilaipinęs mėnulyje?
« Įrašytas: Gegužės 15, 2017, 20:44:24  »
Mielas Vytautai,niekas tokiu mastu nemeluotų,juo labiau kad buvo du konkurentai skrydžiui į mėnulį Tiek TSRS ir JAV. Rusai nuskraidino mėnuleigį ten ir keletą mėnesių transliavo žemėn vaizdus iš jo,turėtumei dar atsiminti tuos laikus. Amerikiečiai siuntė ne vieną ekspedicija ir jose dalyvavo daugybė astronautų. tai ka rašo rusiška geltonoji spauda negalima imti už gryną pinigą nes ten dezinfo yra daugiau nei 95 procentai,pats tai puikiai žinau.Na o kas Liečia NASA tai pats pamastyk kiek metų praėjo nuo to laiko kai buvo ištisos gamyklos gaminančius erdvėlaivius į mėnulį ir kai viskas buvo sustabdyta JAV vyriausybei nutraukus finansavima ir praėjus apie 50 metų laiko tarpui,aišku kad šiuo metu norint jai pasiekti tai kas buvo tada reikia poros šimtų milijardų dolerių,nes technologiniai įrenginiai tiek laiko stovėti ir laukti negali,jie arba buvo atiduoti į metalo laužą arba panaudoti kitiems dalykams ir natūralu kad šiuo meti ji neturi tų technologijų kurias turėjo tada kai dvi šalys varžėsi dėl pirmumo pasiekti mėnulį.Juk jeigu šiandiena  nuleidžiami robotai marsaeigiai į marsą,tai mėnulis kuris randasi tik už ketvirčio milijonų kilometrų yra nepalyginamai lengvesnis uždavinys,

7
Sąmokslo teorijos / Ar žmogus yra išsilaipinęs mėnulyje?
« Įrašytas: Gegužės 12, 2017, 18:38:35  »
Kas liečia apie mėnulį tai tik visiškas <...> gali teigti kad žmonės mėnulyje nebuvo įkėlę kojos...

8
Pagrindinė Forumo Informacija / Apiemistika.lt grįžta
« Įrašytas: Kovo 01, 2017, 20:30:13  »
Kam svarbu tas dizainas? Mano požiuriu tai net labai originalus,tokio jokie forumai neturi. Svarbu diskusijos kad jame vyktų produktyvios o ne būtų stumiama vienas ant kito kaip dažnuose ufologiniuose forumuose. ir dar labai svarbu kad forumo vadovybė nedaro iš jo sektos kaip kad daroma meskos ausyje ir ufologijoje .lt.

9
Pagrindinė Forumo Informacija / Apiemistika.lt grįžta
« Įrašytas: Vasario 19, 2017, 15:56:46  »
Sveikinu atgimstančia mistiką Lt. Kiek turėsiu jėgų visuomet prisidėsiu prie forumo diskusijų,tose srityse kurios man yra nors kiek suvokiamos

10
Ateiviai, NSO / Fizinis, daiktinis įrodymas
« Įrašytas: Vasario 17, 2017, 18:45:37  »
Na įrodymų,- tiesioginių niekas ant lėkštytės neatneš,tai galime išmastyti pasiremdami tik dedukciniu mąstymu ir tik tie kam dievas davė pakankamai smegenų. Visi kiti galime vadovautis tik emocijomie ir tvirtu argumentu,kad to negali būti,nes to negali būti. Ir viskas. Todėl ir kreipiuosi į ta diskusijų auditorijos dalį kuri gali pasigirti mastymu.
 Kad visa ši medžiaga mano pateikta yra realybė,pat sužinojau nesenai radęs Fleše įrašą apie tarptautinės architektų grupės pateiktą pasiulymą vienam Ispanijos milijardieriui-jis beje yra mano šeimai gana artimas žmogus.Viešėdamas pas mane šeimoje prieš porą metų tą fleša paliko mano anūkų kambaryje ir jį radau labai atsitiktinai. Kai pirma karta peržiurėjau man jo turinys sukėlė kažkokią tai mintį ir liko man čia kažkas tai nebe taip.Ir  tik po kurio laiko supratau kas ne taip,-ogi tarptautinio lygmens oro uostas saloje kuri teturi tik 2 200 gyventojų.Juk paprasčiausia logika sako, kad Babtų dydžio miestelyje niekas tokio aerodromo tikrai nestatytų,nes jo apyvarta būtų praktiškai nulinė,o čia priedo dar atvirame okeane nuo kranto nutolusiame keletą šimtų kilometrų atstume. iš kitur apyvartai keleivių tikrai nėra. Beje ši sala nerodoma paprastuose kelionių žinynuose ir apie ją žino tik labai mažas,- ypatingai turtingų žmonių  ratas. Jeigu ne asitiktinumas apie ją ir aš nieko niekuomet nebūčiau sužinojęs,o taip pat ir jūs visi.
  Visos tos prielaidos apie tokio tipo kolonizacijos galimybę -per finansinę mūsų planetos sistemą,yra grynai mano išmastymo rezultatas. Beje neatmetu galimybės kad jis gali būti ir klaidingas. Jo teisingumui prielaidos yra šios:
1 Kad yra ypatingai turtingų asmenų uždaras ratas į kurio sudėti pašaliečiams patekti praktiškai neįmanoma. Kas yra tie asmenys?Juk net senovės legendos byloja kad atediviai būdavo faraonais arba kitais valdovais-dangiškaisiais pasiuntiniais žemiečių valdymui.
2. Tai kad žemės finansinė sistema paremta valiutiniu ekvivalentu. Iš esmės Kiekvienas pasaulio popierinis pinigas tėra tik bilietas turintis konkretų aukso ar brangakmenių gabalėlį kažkurioje tai banko saugykloje. Ši sistema gali būti lengvai pažeidžiama nežemiečių technologinių galimybių žemesnės vertės metalus versti grynu auksu panaudojant jų technologijas.Juk net mūsų žemiškomis technologijomis gyvsidabris gali būti sintetinamas į auksą,tiesa jis gaunasi šimtus kart brangesnis už natūraliu būdu išgaunama auksą ir kas be ko šiek tiek radioaktyvus.Todėl kad tai daro mūsų žemiškomis technologijomis apsiginklavę asmenys bent jau šiuo laikotarpiu galkime atmesti.
3. Visos pasaulio valstybės  yra daugiau ar mažiau įsiskolinusios tarptautiniam valiutos fondui ar dar kažkam teikiančiam paskolas už palūkanas. Seniau maniau kad visos šalys yra skolingos JAV,tačiau pasirodo kad ir šios velka ant nugaros netgi didesnį skolų šleifą nei kitos valstybės. Tai kas gi  tas turtuolis, kuris bet kuriuo momentu gali subankrotinti bet kurią pasaulio valstybę? Ar tai mūsų žemės žmonės ar nežemiečiai?,-turintys tobulas tarpgalaktines susisiekimo priemones ir galintys pasinaudodami technologinėmis galimybėmis bei intelektu lengvai kolonizuoti bet kurios civilizuotos planetos pinigine sistema paremtas  valdymo bei įtakos galimybes,ir tuo pagrindu perkėlinėti patyliukais tūkstančius savo civilizacijos gyventojų norinčių išnaudoti šių planetų gyventojus?
4.Kad norint inkorporuoti į planetos sistemą nežemiečius jie negali būti viešai atskraidinami į didžiuosius pasaulio miestus erdvėlaiviais,tai sukeltų sprogusios bombos įspūdį. tačiau tai visiškai nesunkiai gali būti realizuojama tokios nuo kontinento atskirtos salos sistemoje,į kuria jau erdvėlaiviai aglėtų nutūpti,palikti jos turistinėje bazėje keleta tūkstančių keliautojų,ir juos palaipsniu išskraidinti Boingais po visą pasaulį,kaipo parastus jau žemės žmones aprūpintus legaliais pasais ir kitais dokumentais. jie galėtų pradžioje gyventi prabangiuose viešbučiuose ir palaipsniui savo rato žmonių infiltruojami į žemiškasias ekonomines struktūras. Visi tie projektai gali būti finansuojami iš palūkanų kurios yra gaunamos už valstybių mokamus procentus kasmet,o trūkstamos lėšos pristatomos tokiu pat būdu aukštos prabos aukso arba deimantų ekvivalentu.
 Yra ir daugiau pamastymų apie tokį metodą kaip vykdyti tokio tipo lėtai šlaiužiančia kolonizacija,nenaudojant nehumanikų masinio naikinimo ginklų,pavergiant vietinės čiabuvių,- mažo techninio išsivystymo ir neaukšto intelekkto bendruomenes.Juo labiau kad susikaldžiuos valstybėmis jos net neįtartų kad jomis naudojamasi tokiu metodu ir skirtų milijardines išlaidas grubaus fizinio kariavimo priemonėms bei konfrontacijoms vienai su kita. O šitie dalykai irgi super parankūs nežemiškoms grobikiškoms ir parazituojančioms civilizacijoms bei jų negražiems kėslams.

11
Ateiviai, NSO / Fizinis, daiktinis įrodymas
« Įrašytas: Vasario 15, 2017, 10:03:40  »
Nuo Brazilijos pakrantės miesto Natal nutolusi už 360 o nuo Recife miesto už 540 km ramiajame vandenyne esanti nedidelė sala kuri vadinasi Fernando de Noronha teturinti 2200 pastovių gyventojų turi tarptautinį aerouosta,kuris kadiena iš salos 4000 kilometrų atstumu vykdo reisus Boing klasės lėktuvais gabendadamas keleivius . Iš ten jie kitais reisais pasklinda po visą pasaulį.
Visos pasaulio valstybės įsiskolinusios astronomines sumas kažkam anoniminiui kuris vos tik prireikuspinigų gali suteikti naujas ir naujas paskolas krizėms sureguliuoti. Kas tai yra?
O gal tie Boingų reisai gabena anoniminius kmeleivius?- kurie iš tikro yra ateiviai pristatomi į tokią nutolusią sala kad paskui galėtų būti išsiuntinėjami po visą pasaulį ir čia pamažu įtvirtinti šliaužiančia planetos kolonizaciją?
Atsižvelgiant į tai, kad nežemiečių technologijos lengvai sugeba sintetinti auksą ir kitus barngiuoius metalus bei brangakmenius,jie pilnai gali savo kolonistams aprūpinti lengvą ir be rūpesčių gyvenimą žemės planetoj? O juk auksas ir kiti brangieji metalai bei brangakmeniai yra visų pasaulio valiutų pagrindas.Pasinaudojant ateiviams mūsų pasaulio  ekonomika ir pinigų sistema likęs pasaulis dirba pusdykiaijiems aptarnaudamas čia infiltruotus atėjūnus visomis įmanomomis pasulio gėrybėmis ir prabangiu gyvenimu geriausiuose pasaulio viešbučiuose ir vis vien kasdieną jiems labiau ir labiau prasiskolina. Juk ne veltui 99 procentai pasaulio turtų sukoncentruoti tik 8 asmenų rankose?Kas tie asmenys?, kokie jų ryšiai su nežemiečiais? Kas tai ištirs gal mūsų  teisėsaugos korumpuoti pareigūnai? O gal aš klystu ir man tik paranoja? O gal jūs visi per buki kad pamatytumėte visiems akis badančius faktus?
Kai kas primityviai galvojate, kad jus ateiviai užpuls ir kolonizuos naudodami karą ir smurtą? Ne jie jau baigia jus užimti naudodami jūsų pačių pinigus.Juk ne veltui jų intelekto koficientas 1000 kartų viršija mūsiškį. O tam kad sumažinti žmonių kiekį ir patiems plėsti savo invaziją jie mus pačius kiršins karais vienus su kitais o į žuvusiūjų vietas gabens naujus kolonistus,kol mūsų teliks tik tiek kad galėtume ir toliau užtikrinti jų prabangų ir laisva gyvenimo rojų čia mūsų žemėje.

12
Jūsų istorijos / Trūkumo jausmas būnant su tam tikru asmeniu. Padėkit.
« Įrašytas: Sausio 18, 2017, 19:56:43  »
realiai ant nugaros sparnų būti negali. Kad galėtumei skristi svorio centras turi būti ne daugiau pirmame trečdalyje sparno pločio. Žmogaus svorio centras yra ant klubų ištiesus kojas atgal. Paukščiai ant nugaros turi sparnus todėl kad jų kūnas hipertrofuotas pagrindinis raumuo yra ant krutinkaulio,o kojos yra palyginti lengvos ir įmontuotos kitaip nei žmogaus. Jeigu pabandytų vaizduojami angelai pakilti su savo mistiniais sparnais jie kaip mat nukristų dėl galinės sparno centruotės. Todėl baikite kliedesius apie sparnų trūkumą ant nugaros,Realiai jie turėtų būti išaugę iš klubų ir būti ne mažiau kaip po 4 metrus ilgio,o raumenys kurie judintų juos turėtų būti 300 kart stipresni nei mūsų rankos. Tai tiek pamastymų šia tema. Angelai mielos būtybės bet skraidyti jos negali dėl šių paprastų žemiškų priežasčių,na nebent jiems negaliotų fizikos dėsniai.

13
Astronomija / Saulės sistema 9 planeta, tiesa ar melas?
« Įrašytas: Sausio 02, 2017, 21:41:37  »
O kodėl man ateiviai aiškino kad mūsų saulės sistemoje yra 10 planetų? Kadangi aš astronomijoje turėjau tik 4 nedrįsau per daug su jais ginčytis.Jie turi tokias standartines žvaigždžių sistemos su planetomis plėveles kvadratines ir man padavė visą pluošta jų į rankas kad jiems pasakyčiau kuri yra mūsų gimtosios saulės sistema. Aš nesugebėjau to padaryti,tada jie man liepė užsidėti ant galvos didžiulį šalmą ir pasijungę tiesiai į mano smegenis patys surado tai ko reikia. Todėl kai nusileidome aš dar kurį laiką nepasitikėjau, kad mane geru adresu pristatė -bijojau, kad ir jie galėjo suklysti ir paklausiau atsitiktinių žmonių ar tikrai čia žemės planeta.... Aišku buvau skaudžiai tada išjuoktas bet apsidžiaugiau, nes tik tada supratau, kad pateikė ten kur reikia...

14
Astronomija / Ar tik nesusprogs saulutė? Ar nesusprogs?
« Įrašytas: Sausio 02, 2017, 21:33:32  »
Deja tokio tipo žvaigždės kaip mūsų saulė, miršta pačiame savo jėgų žydėjime,nelaukdamos kol bus išeikvotos paskutinės vandenilio atsargos. Supernova iš jų pasidaro per 30 mūsų dienų o po dar 30 ji jau pradeda sparčiai trauktis.
   Pritariu trauktis kur nors ar pakeisti ką nors mes vis viena neturime jokių šansų,tad tokie ginčai tikrai kaip ir neturi jokios prasmės.
  Kas įdomu astronomai tyrė apie kelis tūkstančius baltūjų nykštukių  buvusiu žvaigždėmis spektrines linijas siekdami rasti cheminės medžiagos jų spektre,kuri susidaro pūvant lavonams. Tokia padėtis atsiranda kai planetoje pasidaro per karšta gyventi  ir visa kas gyva joje žūsta palikdami po savęs tam tikras metano dujas.
 Ištyrus kelis tūkstančius tokių buvusių žvaigždžių o po kolapso tapusių baltosiomis nykštukėmis bent 60 procentų buvo rasta tokių dujų spektro tose žvaigždėse. Iš to buvo sprendžiama kad gyvybė visatoje  tikrai ne vienetinis reiškinys,tik gaila jos tokios tragiškos baigties.

15
Astronomija / Ar yra visatos kraštas?
« Įrašytas: Liepos 18, 2016, 21:51:42  »
Noriu pasakyti kad šeštadienį man atsitiko retai pasitaikantis yvykis turėjau telepatinį kontaktą su nežemiečiais jų iniciatyva viskas prasidėjo nuo šito:
Tūzas 2016 m. liepos 16 d., šeštadienis, 12:24:44
Labai, žiūriu, gudrus Inkognitai, tai iššifruok va šitą:
youtube.com/watch?v=hSGEDqIs5HY
    Pabandykite paspresti šiuos galvosūkius o aš paskui parašysiu ką apie juos man replikavo nežemiečiai,telepatiniu ryšiu.

: 1 2 3 ... 12