Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - advena

: 1 2 3 4
1
Magija, Ezoterika, Burtai / Kaip atsikratyti košmarų?
« Įrašytas: Sausio 26, 2013, 20:22:40  »
As jau nuo pat mazens stengiuosi uzmigti ant sono, nes beveik visada kai sapnuoji kokias nesamones atsikeli ant nugaros. Gal cia tik man taip, bet pasisakyt nedraudziama ;D
Aš niekad neužmiegu ant nugaros, bet košmarų vistiek pasitaiko, tiksliau pasitaikydavo, nes dabar turiu sapnų gaudyklę. Regis dabar jau išvis nebesapnuoju, tiesiog užmiegu, o čia jau ir rytas. Nepainiokit sapnų gaudyklės įtakos su savitaiga, nes sapnų gaudyklė veikia ir be įsitikinimų. Reikėtų paeksperimentuoti- prie skeptiko lovos pakabinti sapnų gaudyklę ir stebėti ar kis jo sapnų "grafikas".

2
Žmogaus galios / Meditacija
« Įrašytas: Sausio 26, 2013, 20:16:46  »
Medituoju gulinti, nes lotoso poza išties nepatogi. Man nereikia jokio pasiruošimo. Taip išguliu apie pusę valandos, kartais valandą, bet niekada neužmiegu, nes guliu ant nugaros. Meditacijos metu vyksta tam tikros būsenos kurių metu regis kinta kūno svoris, mąstymo sparta... Mintys plaukia, plaukia nors pats tu jų nekvieti.

3
Off-Topic / Mirtis
« Įrašytas: Sausio 26, 2013, 20:08:17  »
Mirtis- keblu kalbėti apie ją. Nors tai prieštarauja mano tikėjimui, aš manau, kad mes reinkarnuosimės. Dalinai aš pamenu praeitus gyvenimus ir sukauptą patirtį. Prieš pat mirštant atsiranda didžiulės baimės būsena, vėliau tamsa...toje tamsoje nėra nieko, bet ta tamsa nėra tokia kaip įprastai, nes ta tamsa tave visą apgobia. Ten tu mastai ir lauki. Galiausiai tu gimsti.

4
Ateiviai, NSO / Šiauriečiai
« Įrašytas: Sausio 17, 2013, 21:10:57  »
Apie Šiauriečius;

Šeštajame dešimtmetyje kontaktuotojai dažniausiai sutikdavo draugiškus, gana panašius į žmones ateivius. Paprastai jie būdavo ilgais šviesiais plaukais ir mėlynomis akimis, aukšti, iki 6 pėdų ūgio. Šios būtybės dažniau per ankstyvuosius kontaktus, kurių puolė ieškoti patys kontaktuotojai.

Šio tipo ateiviai ypač dažnai buvo sutinkami Europoje. Šiauriečiais buvo pavadinti dėl savo panašumo į skandinavus. Šeštajame, septintajame ir aštuntajame dešimtmečiuose daugelyje šalių, tarp jų ir Britanijoje, kontaktai įvykdavo beveik vien su šiauriečiais. Jie ėmė rodytis ir kitur, pavyzdžiui, JAV, kol buvo nustelbti pilkųjų.

Aukštų ir gana išvaizdžių šiauriečių akys panašios į kačių – įkypos. Nuo kitų skiriasi ir tuo, kad nesikiša į žmonių reikalus, o tik pasyviai viską stebi. Su šiauriečiais susitikę ir pasikalbėję žmonės tvirtino, kad jie yra netgi draugiški ir labai simpatiški. Ne vieną kartą paaiškėjo, kad jie žino apie pilkuosius. Negana to, šiauriečiai perspėdavo liudininkus, jog Žemę aplanko ir kiti ateiviai, kurie taip nesirūpina žmonių gerove, kaip sakėsi besirūpiną jie.

Atrodo, kad jie siekia perduoti kontaktuotojams žinių, nors daro tai ir ne visai atvirai, susitikę peperspėjaiudininkus apie branduolinės energijos ir ekologinių nelaimių grėsmę, dažnai parodydami įtikinančius vaizdus. Buvo netgi tokių atvejų, kai šiauriečiai mielai pranešdavo mokslinių duomenų, nors juos suprasti būdavo sunku.

Apskritai šio tipo ateiviai sudaro 24% visų per susitikimus matytų būtybių, bet nuo septinto dešimtmečio jų atklysta vis mažiau. Pirmiausia jie ėmė vilkėti sidabriškus rūbus, kuriais dažniausiai vilki pilkieji, todėl apie šiauriečius pranešimų vis mamažėjoKartais net sunku nustatyti, kuriuose pranešimuose kalbama būtent apie juos. Kai kas jų dar regėjo devintame dešimtmetyje, daugiausia už JAV ribų ir ypač Europoje, bet pastaruoju metu beveik niekam jų neteko sutikti. O pačias valstijas daugiausia lankė pilkieji.

Žinoma, šiauriečiai irgi grobdavo žmones, tačiau to nepalyginsi su pilkųjų užmojais. Šių dviejų tipų ateivių pasirodymas kartu vargiai tikėtinas. Žinoma, būdavo, kad jie pasirodydavo kartu, tačiau tai tik išimtys.

Šaltinis http://www.man.lt/mistiniu-butybiu-rusys-jei-idomu-uzsukit/

5
Magija, Ezoterika, Burtai / Re: juodoji magija
« Įrašytas: Birželio 29, 2012, 16:51:24  »
jei zmogus nezino, kad burtai naudojami pries ji tada tai juodoji magija. zinoma, kad lietuvoje yra raganu naudojanciu juodaja magija tit vargu ar jos tai atskleidzia.

6
Mistika / Re: prosenelis gimtadienyje
« Įrašytas: Birželio 14, 2012, 18:25:58  »
taip, sakosi, kad mate dvasia.

7
Mistika / Re: Ar zinote kokiu aplesitu vietoviu Lietuvoje?
« Įrašytas: Birželio 14, 2012, 18:25:18  »
as ten nebuvau ir man nebutu idomu, nes daugkas jau buvo.

8
Mistika / Re: Skaicius 13
« Įrašytas: Birželio 14, 2012, 18:24:24  »
taip, kunigas.

9
Ateiviai, NSO / Re: Ar matėte NSO?
« Įrašytas: Birželio 14, 2012, 18:23:08  »
bet mano matytas objektas nakti tikrai ne lektuvas.

10
Žmogaus galios / Re: Jūsų galios
« Įrašytas: Birželio 14, 2012, 18:21:43  »
as tai savo gales treniruoju.

11
Pagalba Nusiskundimai Klaidos / Re: Jūsų pageidavimai- pasiulymai
« Įrašytas: Birželio 11, 2012, 11:07:07  »
aciu. :)

12
Religija / Re: Ar tikite i dieva?
« Įrašytas: Birželio 03, 2012, 19:26:01  »
ka daro tie skautai?

13
Ateiviai, NSO / Re: Ar matėte NSO?
« Įrašytas: Birželio 03, 2012, 19:25:29  »
ne.

14
Sąmokslo teorijos / Re: Iliuminanti
« Įrašytas: Birželio 03, 2012, 19:25:08  »
istiesu planas toks: reikia sukurti kokia gerio svetaine, ten suburti kuo daugiau zmoniu vienam tikslui: paversti pasauli geriu. daugiau jokio smurto, jokiu narkomanu, jokiu iliuminanti.

15
Sąmokslo teorijos / Re: Iliuminanti
« Įrašytas: Birželio 03, 2012, 18:35:12  »
nesakysiu. jauciu tu iliuminanti.

: 1 2 3 4