Alkoholio vartojimas ir jo žala  (Skaityti 7309 kartai) Spausdinti

1 2 B


Mshen  Vasario 04, 2016, 17:36:56

Ne Lekštučiui (antras video) postringauti apie alkoholį. Nežiūrėjau viso video, bet spėju apie ką jis kalba: tai jog vartojant alkoholį kartu su šlapimu pasišalina ir smegenų ląstelės. Ir svačioja panašias anatomiškai neįmanomas fantazijas.

Beje, atkreipkit dėmesį. Visi šie ultra-abstinentai, savo laiku buvu dideli "stikliuko" fanai. Ir ne visi velnio lašai buvo gaunami legaliai. Pasižiūrėjus į Lekštučio mordą aiškiai matosi jog buvo "kaukolinio" mėgėjas. Tokių logika paprasta - jei negeriu aš, tada negers niekas. kompromiso nėra.


Visos alkoholizmo istorijos tėra žmonių silpnavališkumo ir aplinkos spaudimo pasėkmė.
Kad ir tie apsinuodiję alkoholiu vaikai. dažnam pacukui vyresnis "draugas" duoda bambalį ir sako: "išgerk, nes būsi vyras". O koks pacukas nenori būti vyru? Aiškus aplinkos spaudimas. atsisakysi? būsi negerbiamas, iš tavęs juoksis kaip iš bailio. Ir panašiai

Norintiems uždrausti legalią prekybą velnio lašais, pirma siūlau pakovoti su pilstuko "taškais". Prieš šią veiklą net Sizifo Darbas atrodo lyg triviali, lengvai įvykdoma užduotėlė. Žinot kodėl? todėl jog dažną "tašką" stoguoja mentai. Vien mano gyvenamoje vietoje yra 2 taškai, kurie ne tik stumia "cizas" ir lenkiško langų ploviklio distiliatą paskanintą pūvančia mėsa, bet ir kaip spėju ir brudą kurį prie Smetonos vadindavo anodija(iš esmės tai eteris sumaišytas su techniniu spiritu), nes pastebėjau jog keli "mėlynanosiai" buvo atsidūrę ligoninėje dėl itin mažo hemoglobino kiekio.
Naivūs tie kurie draudimais viską pasieks.
JAV prohibicija.
Ribotas knaipių darbo laikas Australijoje.
Vos du pavyzdžiai kaip "tresbininkams" karčiai atsirūgo legalių šnapso priėjimo būdų suvaržymas. Pirmojo pasėkmes žinome visi puikiai iš knygų ir filmų.
Australijoje barams uždraudus dirbti ilgiau kaip iki 6 valandos vakaro, prasidėjo balaganas, nes barus užguldavo masės vyrukų degančiom šachtom, ir jei tikėsim liudininkų pasakojimais, vaizdelis gražus nebuvo.
Mes turim tokį stiprų "šešėlį" ir dar remiamą politikų(itin atsiskleidė per tą įvykį kai buvo nušautas aštuoniolikinis "šmukulis") bei mentų. Nė jokių alko draudimų nereikia. kas bus jei uždraus legaliai nusipirkt?

Dažnas "tresbininkas" auklėjantis kitus būna ir užsikodavęs, o tai puikiai parodo kokie silpnavaliai kirminai jie iš tiesų yra. Tokie niekada nebus autoritetais, nes nesugebėjo savo silpnumo veigti vien valios pastangomis. O tai manau yra esminis dalykas.


Prisijungęs