Prašau pagalbos!  (Skaityti 3117 kartai) Spausdinti

1 B


julija  Vasario 22, 2014, 22:34:48

Sveiki,labai prasau pagalbos.su vaikinu esame daugiau nei metai,meile buvo tikra,bet pasimaise kita moteris,nori ja vesti,bet kartu buti ir sumanimi.jis kitatautis-musulmonas.labai stipriai ji myliu,ir tik trokstu ,kad viskas sugrystu kaip seniau.jis pats pripazysta,kad sirdyje jis mane labai myli,bet mintyse kazkoks virusas.prasau padekiter,kreipiuosi is visos sirdies pagalbos,ACIU

Prisijungęs


Mshen  Vasario 23, 2014, 10:32:48

Yra toks dalykas kaip poligamija. Islamas to nedraudzia.

Musulmonas gali tureti iki 4 zmonu, su salyga jei sugebes jas islaikyti. or something like that.
Nieko cia kazko taip jau keisto ir nera.
O ir keturi papai geriau negu du.(sovinistinis juokelis. Atsiprasau, negalejau atsispirti)

Be to, draugaudama su musulmonu to turetum tiketis, jog kada nors atsiras dar viena zmona. Pas juos jau taip priimta. Nereikia cia taip plesytis.

O gal sita "pasimaisiusi moteris" yra ipareigota teketi nes jos ir tavo vaikino seimos susitare del ju santuokos? Zinau jog tai vis dar praktikuojama.

Prisijungęs


julija  Vasario 23, 2014, 16:19:29

as buvau svarbiausia jo gyvenime,ruosesi mane vesti,kurti seima.jis ilga laika gyvena europoje.bet ta moteris tiesiog isikiso i musu gyvenima,kai jo seima suzinojo apie mane,apie musu santykius.manau ji emesi keru,nes draugas tiesiog akyse pasikeite.mano gyvenimas byra,tiesiog prasau pagalbos.manau ,kad si moteris tiesiog ji uzkalbejo.noriu paklausti gal kas nors zino kokiu uzkalbejimu ar burtu susigrazinti vyra?prasau,padekit

Prisijungęs


Mshen  Vasario 25, 2014, 17:44:52

labai neaisku siaip. Na draugavot, viskas tvarkoj, ir staiga lyg is giedro dangaus kazkokia tai sliundra isniro.

Truksta kai kuriu detaliu.

Kokia jos tautybe pvz? ar kokia eiline blonde barakuda europiete ar jinai is tu paciu krastu kaip ir tavo draugas?
Ar bent teko bendrauti su ja?
Gal tai tiesiog sutartine santuoka ar kaip ji ten.

Paziurek i sviesia puse, jeigu suzinosit kad jis jums abiems neistikimas, galesit drasiai ji kocelais vanot.

Nuskambes gal ziauriai bet primeni tas moteris kurios kartais nuo karto delfis spausdina apie tai kaip musulmonas vyras ateme vaikus ar panasiai.

ir siaip, nebutina is karto i krastutinumus leistis. Jei su meiles burtais prasidesi, sviesaus kelio neturesi.

Prisijungęs


Vanesa  Vasario 25, 2014, 22:36:49

Na internete galima rasti įvairių būdų kaip susigrąžinti mylimą žmogų. Tavo atveju man panašu į meilę - žaidimą, kurį mėgsta "žaisti " ir laimėti, neapsiribodamas ties viena partnere. Jeigu tikrai mylėtų, tai stengtųsi išsaugoti gražius santykius. Sprendžiant pagal susiklosčiusią situaciją žmogus neapsisprendęs arba dar nepasiryžęs rimtiems santykiams, gal tiesiog buvo tavimi susižavėjęs ar draugavo tik siekdamas kažkokios naudos sau, gal tiesiog jautėsi vienišas ir puolė prie pirmos pasitaikiusios. Žodžiu, galima sugalvoti daug įvairių priežasčių, bet tu pati turėtumėte ieškoti/suprasti kas, kaip, kodėl, turėtum žinoti jo požiūrį į santykius, vedybas ir t.t., nes aplinkiniams (forumo nariams) bus sunku padėti, kadangi tavo vaikino jie nepažįsta. O užkalbėjimo irgi negalima atmesti, vis dėlto ir šiais laikais toks dalykas egzistuoja. Taigi, teks su tuo susitaikyti, kad ir kaip skaudu bebūtų, arba bandyti ieškoti išeičių pas būrėjus, psichologus ir kt. :)

P.S. Be to, jis - musulmonas, todėl kaip Mshen minėjo "draugaudama su musulmonu to turėtum tikėtis, jog kada nors atsiras dar viena žmona. Pas juos jau taip priimta." :)

Prisijungęs


julija  Vasario 27, 2014, 19:34:09

jis nori buti su manimi,bet nori pabandyti ir su savo tautybes moterim.nesigaus tai nesigaus-sako jis.bet man skaudu ir sunku ta girdeti

Prisijungęs