Ar tikite į Dievą?  (Skaityti 26510 kartai) Spausdinti

1 ... 4 5 6 B


flicka  Sausio 13, 2014, 20:26:46

as tikiu. prisipazinsiu neinu I baznycias neklupau kaip isprotejus pries dirbtine sviesele nes man tai atrodo panasiau I sektos reikalus,as religija suprantu kitaip,man uztenka pripazint kad Dievas yra (ir kaip daugelis klaidingai vadina- tai ne zmogus kuris viska gali), man uztenka apie ji galvot ir tyliai mintyse jam dekot arba prasyt pagalbos,as pripazystu ta biblijoje aprasyta istorija apie Kristaus gyvenima ir mirti bei jo prisikelima,tik dauguma dalyku nereiketu suprasti tiesiogiai. juk Dievas yra kiekviename musu,galima I ji tiketi bet kur kur pats esi, o baznycios yra zmogaus sukurtas dalykas,taip pat ir kunigai siais laikais near verti kunigo vardo ( daug istoriju yra apie kunigu nuodemes). as nepatikesiu savo nuodemiu kitam zmoguj kuris ju turi galbut daugiau negu as.

Prisijungęs


Baurob  Gruodžio 03, 2015, 16:53:30

Šiaip pradėjau netikėt į Jo Sūnų Jėzų, nes girdėjau kad jis net neegzistavo, bet tikiu į Visatos jėgas, ar į tą patį Dievą  :)

Prisijungęs


Fasiras  Gruodžio 10, 2015, 19:13:55

Baurob, Jėzus tikrai egzistavo ir gyveno, čia istorinė asmenybė ir faktas, o štai jau su jo šventumu ir dieviškumu - kitas klausimas :) Iš dalies pritariu anksčiau rašiusiam Flickai - bažnyčios yra žmonių išgalvotas dalykas. Esu įsitikinęs, kad jeigu nori maldai suteikti tikrą prasmę, turi lėtai, apgalvodamas maldos prasmę melstis garsiai arba mintyse, o va bažnyčioj tai greitai burbam tas maldas net nebegalvodami, be prasmės ar pagarbos.
Visi žino, kad malda - pokalbis su Dievu. Tuo man nepatinka Šventos mišios ir sugalvotos žmonių maldos - nemanau, kad mums patiktų, kai su mumis būtų bendraujama pagal absoliučiai vienodas ir griežtas taisykles, tomis pačiomis frazėmis. Maldose neišreiškiama viso nuoširdaus dėkingumo, prašymo, ar atsiprašymo - ten trafaretas kažkoks. Kaip kad fabrike štampuojamas produktas niekad nepasieks vienetinio rankų darbo daikto, taip ir sukurtos mišios ar maldos neatstos nuoširdaus pokalbio su Dievu savais žodžiais.

Prisijungęs


Saulys  Gruodžio 20, 2015, 20:28:22

Hmmmm religija. Gali diskutuoti valandu valandas. Kas tas biblijas rase, koranus... Kai kas sako kad visa krikscionybe paimta is faraonu laiku. Viskas ten taip pat buvo parasyta. Bet buvo idetas Kristaus - pranaso personazas... Istorinis momentas. Nuo tada ir laika pradejo skaiciuoti. Sunku pasakyti kur ir kaip viskas prasidejo ir is kieno lupu atejo. Kai skaitai rastus - jie nieko blogo nemoko. As ne priesininkas religijos. Net daugiau. As tikiu Dievu. Tik manau tai daugiau nei nusileidziantys is dangaus angelai pakalbeti su mirtingaisiais. Tikiu meile ir gerais norais, gerais darbais, tiesa, ... visais 10 dievo isakymu (?). Tikiu geriu. Tikiu tuo kad reikia skleist geri. Tai mano religija. Kadangi gimiau krikscioniu seimoj man krikscionybe arciausiai. Buciau gimes musilmonu seimoj - ne manau, kad butu kitaip.
Aisku visi sakysit tai kaip cia ta krikscionybe ir tikejimas? Juk tai viskas isgalvota tikslu pasipelnyti.
Pasakysiu daugiau - ne tik pasipelnyti, bet ir apgauti. Ir tai jau ne religija. Tai politika. Kai pasisuka tokia linkme.
Visa beda, kad mes zmones TIKIM. Tuo viskas pasakyta.
Kuo daugiau tikinciuju tuo daugiau tu kuriuos galima valdyti. Deja taip. Valdantieji arba tie kurie nori kitu galvom nujoti"i roju" manipuliuoja tikejimu ir tikinciaisiais.
Paprastas pavyzdys: jei as pasakyciau, kad uz lango skraidanti lekste - ko gero kai kas nubegtu paziureti. Jei pasakytu kazkas kas labiau zinomas nei as, nubegtu daugiau. Kodel? Del To kad tas kas nubego paziureti tiki tuo dalyku.
Zmones siom dienom tiki NSO. Vadinasi jie gali buti manipuliuojami. Taigi valstybes galvos nori buti visu pirma kontrolej to tikejimo. Kad galetu tarp eiluciu pusti mela ir apgaule savo naudai. Todel yra ikuriamos specialios organizacijos kurios iesko ir "verbuoja tikinciuosius".
Tas pats su baznyciomis.
Taciau ne visi tuo paciu matuojami. Ir as neabejoju, kad yra nuosirdziu kunigu, kaip ir nuosirdziu zmoniu.

Prisijungęs


WarriorofGod.  Spalio 08, 2016, 17:31:01

Tikiu į Dievą ir į jo sūnų Jėzų, tačiau netikiu kaip tiki katalikai. Nesimeldžiu į paveikslus ir jų negarbinu. 

Prisijungęs