Islamas  (Skaityti 13645 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


Sani Lev  Sausio 03, 2014, 10:33:22

Aalyah tu gerai moki arabų kalbą?

Prisijungęs


inkognito  Sausio 03, 2014, 11:01:44

Visos pasaulio religijos yra tikrų tikriausias-BLOGIS. Nei viena negali įrodyti kad ji yra tikrai nuo dievų,neturi jokių liudijimųm,sertifikatų pažymėjiomų ir t.t. Lygiai taip pat ir aš galiu sakytri kad mane dievas skyrė jums atverti akis,tame bus lygiai tiek pat tiesos kiek katalikybėje,krikščionybėje,induizme ir kitose 1000 religijų. Jei jos būtų tikros tai neskatintų žudyti kitatiikių,nereikalautų piniginių aukojimų religijos tarnams ir pasaulyje būtų tik VIENINTELĖ religija kuįą išpažintų visi pasaulio žmonės veiningai. Vien tai kad jų yra virš tūkstančio jau įrodo kad jų dievai ir tikėjimai sukurti žmonių o ne dievo.

Prisijungęs


Vytautas  Sausio 03, 2014, 11:32:11

Net ir viena religija visam pasaulyje neturi jokios prasmės kūrėjų atžvilgiu. Tiesiog elementarus žinojimas kad kūrėjai yra ir viskas tuo pasibaigia. Žmogus mėgsta būti garbinamas ir įsivaizduoja kad to reikia kūrėjams. Psiaudo kūrėjams agregorams garbinimo energijos tikrai reikia. Todėl ir garbinamas mono dievas dar su pagrasinimu kad negarbinti kitų. Besotis. Kūrėjai visapusiškai pakankami patys sau. Jiems iš mūsų nereikia absoliučiai nieko. Galim save tobulinti, galim netobulinti tai mūsų asmeninis reikalas. Savo vystymuisi turim amžinybę.

Prisijungęs


Mshen  Sausio 03, 2014, 12:11:15

perskaiciau visa tema, ir joje tiesiog dvokia buso gluso paleista masine islamofobija ir isterija. vien ko vertas izanginis "postas".

"oj kokie ziaurus tie musulmonai, kaip baisu oi oi oi". apgailetina. pati religija niekada nebuvo problema. problema yra ja ispazystantys intelekto nesuzaloti visuomenes atmatos. ar tai butu islamo ekstremistai, ar pedofilai kunigai ar dar koks nors briedas. kazkaip nemaciau kad kuri nors religija, jos mokymai, kurstytu eiti ir perkasti vieni kitiems gerkles.

siemet teko lankytis totoriu bendruomenes ramadano pabaigos sventeje kuri vyko Raiziuose. buvom priimti lyg senai nematyti gimines, labai siltai ir svetingai. netgi leido stebeti ju pamaldas ir po sventes teko pabendrauti su mufti (cia musulmoniskas vyskupo atitikmuo). nebuvo jo kalboje jokio perdeto fanatizmo ar kazko panasaus nebuvo.
 O Kaune pilna arabu ir afrikieciu is islamisku Afrikos valstybiu kurie cia studijuoja medicina. nemaciau jokiu nesamoniu kurias mums bruka spauda apie musulmonus. vienintelis religinis klausimas kuri man uzdave pora libanieciu vaikinu, buvo "Kur jusu mieste yra mecete?". viskas.

nereikia grupes idiotu laikyti visos religines bendruomenes atspindziu.

Rekomenduoju pasiskaityti knyga "Vienas Dievas- Trys Tiesos". idomus veikalas kuris aptaria krikscionybes, judaizmo ir islamo panasumus

~~~

Double post!

Radau neblogą provokatorių, kurstanti nekęsti visų musulmonų iš eilės.
http://www.britainfirst.org/muslim-scholar-every-muslim-should-be-a-terrorist/

Prisijungęs