Išpažintis  (Skaityti 13295 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


Kunardu  Sausio 21, 2013, 06:05:21

Nors pati neesu krikscione,taciau viena karta kunigas man tikrai labai padejo...Sito negaliu paneigti. Padejo ne bet kaip-o tiesiogiai isgelbejo nuo savizudybes. Siandien esu jam uz tai dekinga.Jis man kantriai deste visa biblija(ar kazka panasaus), bande nuosirdziai man pagelbeti..Galiausiai isklause ispazinti(kurios siaip nepripazystu) ir o jos man lyg kas atslugo..Dekinga kunigui Pauliui uz tai.

Prisijungęs


Sani Lev  Gruodžio 28, 2014, 16:26:53

Tie kurie klausia kodėl atlikti išpažintį per kunigą jie atsako jog dievas jiems suteikė tokią galią. Sutinku. Tai tada aš ateisiu pas kunigą ir tegul jis man uždedą ranką ant galvos ir pasako jog tavo nuodėmės atleistos. Bet ne. Jam dar reikia pasakyt tas nuodėmes.  >:(
Nebutinai jam reikia žinoti tas mūsų nuodėmes. Tegul atleidžia per dievą ir viskas.

Prisijungęs


Fasiras  Gruodžio 28, 2014, 21:35:30

Aš netikiu į tą Bažnyčios dievą. Melai...
Aš tikiu į Dievą, teoriškai ir pagal tėvus esu krikščionis katalikas. Mano nuomone, bažnyčios Dievo aprašymas geras, bet bažnyčia yra tik smegenų pudrinimui. Viskas nustatyta, maldos yra tik tokios, kokios yra. Viskas vyksta greitai ir mechaniškai, pagal griežtą drausmę. Nelieka laiko nė pagalvoti, kokia to prasmė, ką mes čia veikiame. Aišku, niekas neduoda su kuoka per galvą, jeogu ir nestosi ir neklaupsi, ar nesimelsi, bet jeigu nedarai nieko pagal mišias, nėra reikalo ten būti.
Šventikai pabrėžia: ,,Malda yra pokalbis su Dievu!" Bet dabar įsivaizduokime tokį pokalbį su žmogum, su taisyklėm, kalba eina tik apie padėkas, prašymus bei atsiprašymus?

Prisijungęs


liveta abelkyte  Gegužės 03, 2015, 14:58:53

Kas is to kad tu nueisi tos ispazinties taigi ir pats kunigas yra kazkuo tai nusikaltes :) >:(


Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 07, 2015, 04:18:30

Kunigai turi savo nuodėmklausius.

Prisijungęs