Merkinės piramidė  (Skaityti 2793 kartai) Spausdinti

1 B


Mshen  Gruodžio 27, 2013, 18:07:09

na kazkaip neradau temos apie sia "mistiska" nelegalu statini Lietuvoje.

Norejau paklausti likusiu forumo nariu, ar teko ten lankytis? ar parsivezet "svesto" vandens penkialitrese backose? Ir siaip kokie ispudziai?

Man teko viena karta lydet motina ten. galiu drasiai pasakyti, jog ten nelaba vieta, ir tas "svestas" vandenelis visai nera svestas. Jautiesi labai nejaukiai budamas ten, lyg kokia bloga energija tvyrotu toje vietoje, kazkaip keista. Atrodo taip jog is taves visas jegas issunkia kelione tenais. Bet kadangi mano motina yra slyksti ragana(tiesigine prasme) tai jai ir panasioms klipatoms ten lyg zuvims vandeni. Slyksti vieta is tiesu.
kazkaip man kyla dvi versijos:
1. akiu dumimas ir gudrus pasipelnimas is pernelyg tikinciu kvailiu.
2. Ten rimtai yra kazkokia okultine vieta, ir ne itin gera. Oras kazkaip net traska nuo blogos energijos.

esu siaip linkes prie antrosios.

Prisijungęs


Šešėlis  Gruodžio 27, 2013, 23:55:00

Aš niekada nesu buvęs, bet esu iš pažįstamų(tikrai ne viskuo tikinčios avelės) girdėjęs ir gerų atsiliepimų :) Na didelė tikimybė kad ten tikrai ne Dievas sėdi, bet kažkokia būtybė/esybė ar kažkas yra :)

Renkam žmonių komandą ir važiuojam pažiūrėt :D

Prisijungęs


navatnass  Kovo 03, 2014, 00:20:13

Sveiki buvau siandien cia uz druskininku 30km sventa vieta, piramide kur paulius pastate. Is pradziu keistas jausmas paeme lyg baime. Kai pamaciau Illuminati zenkla ant isdrostutu kryziu neapykanta  sueme. Klausimas kaip manot is tiesu tai sventa vieta ar sapaliojimai, gal tai pakeite jusu gyvenima?;)

Prisijungęs


Mshen  Kovo 03, 2014, 02:51:14

gal tai pakeite jusu gyvenima?;)
Taip pakeite. kilo noras supleskinti ta nelaba vieta ligi isma... tai yra pamatu.

tiesiog taip. paimt pas pedokunigus pasisventint keleta deziu Molotovo kokteiliu ir tiesiog visa ta sodyba jais apmetyti. po to issitraukti is bagazines kelis alaus, sulankstoma kedute ir grozetis tuo vaizdu.


Disclaimer:Terorizmo propagavimas ir bandymas ivykditi mano pasiulytas veikas gali jus pasodinti cypen. use at own risk.

Prisijungęs