Sielų egzistavimas, ar tikite tuo?  (Skaityti 3142 kartai) Spausdinti

1 B


Bonita  Sausio 21, 2013, 08:26:48

Ar tikite ,kad kazkur vaikscioja Jusu sielos antroji puse ? Kalba eina ne apie materija (grubuji kuna) ,o apie subtiluji kuna ..Gal turite kokiu patyrimu ? galbut kazkas ja rado ir turi tikraji patyrima?

Prisijungęs


vitake  Sausio 22, 2013, 00:13:34

Sielos antroji pusė? Hmm... Turi omenį kažkur užslėptą savęs dalelę ar dvasinį vadovą?

Prisijungęs


Bonita  Sausio 24, 2013, 08:30:42

Sielos antroji pusė? Hmm... Turi omenį kažkur užslėptą savęs dalelę ar dvasinį vadovą?


Turiu omenyje zmogu ,kuris kalba Tavo mintimis ,Tavo zodziais ,tavo jausmais ir iliuzijomis...

Prisijungęs


vitake  Sausio 24, 2013, 19:35:54

Gal gali plačiau? Manu tas kuris kalba tavo mintimis, žodžiais, jausmais ir yra tu. Bet jei kalbi apie dvasinę būtybę ( dvasinį vadovą) kuris tavo galvoje geba bendrauti su tavimi išreikšdamas savo asmenines mintis ir jausmus tik be pavidalo, tada tai galėtų vadintis sielos antrąja puse.

Prisijungęs


melodrama  Spalio 28, 2013, 14:43:03

Mūsų “AŠ”(vadinama “siela”) yra mūsų smegenų darbo(veiklos) produktas(PROTAS), kuris funkcionuoja, kaip dviratis – važiuoja, kol smegenys mina pedalais.

http://dievukapines.wordpress.com/2013/10/03/kunas-siela-mini-dievas/


Prisijungęs


Vytautas  Spalio 28, 2013, 15:08:36

Su savo siela visai šauniai teko bendrauti komos būsenoje. Taip kad ne tik tikiu bet ir žinau kad ji egzistuoja. Ji randasi anapusiniame pasaulyje. Ne kritinėj būsenoj su ją pabendrauju švytuoklės pagalba.  O šiaip žmonės stipriai neteisingai įsivaizduoja kas tai yra. Kaip jau nekartą sakiau yra kūnas, "aš" ir siela. "Aš" ir siela vienodos sandaros. Tik "aš" kol kūnas gyvas savotiškai užrakintas jame. Mirties atveju siela padeda "aš" išsilaisvinti iš kūno ir perveda į anapusinį sielų pasaulį. Tiesiog patekdamas į komos būklę truputi paliečiau tą procesą. Jį pilnai valdo siela. Taip kad žmogus normaliai turi tarsi dvi sielas. Ir jos abi yra nemirtingos. Problema kita kad ne visi žmonės tokios sandaros. Kiti turi tik "aš". Tuo klausimu buvo kalbėta http://apiemistika.lt/diskusijos/dvasios/ar-visi-turim-sielas/  . Taip kad be baimės bendraukit su savo sielomis kas jas turit. Sielų pasaulis gan keistas. Sielos tarpusavyje nebendrauja. Bendrauja tik su savuoju "aš" laikotarpyje tarp įsikūnijimų.

Prisijungęs


Vanesa  Spalio 29, 2013, 14:34:35

Forumo nario Šešėlio komentaras: "Melodrama, tavo straipsniai yra vaikiškos, populistinės, šališkos sapalionės :) Jau pirma pastraipa pilna, netgi sakyčiau faktinių klaidų :)"

Prisijungęs


Šešėlis  Spalio 29, 2013, 16:42:56

Melodrama pat pirmas dalykas. Apie sielą tikrai ne tik bažnyčia ir biblija kalba ;)

Prisijungęs