Apocalypse preppers  (Skaityti 5179 kartai) Spausdinti

1 B


Mshen  Sausio 21, 2014, 21:23:05

nelabai zinojau i kuria skilti patalpinti sia tema.(Galbut mieloji forumo administracija man pagelbes?)

Taigi, egzistuoja tokia zmoniu grupe, angliskai vadinama preppers. Is esmes si liaudis kaupia ivairius resursus, tokius kaip konservai, saudmenys, kuras ir tt. bei laukia apokalipses. Jankiu liaudis kurie prisiziureje per daug serialo "The Walking Dead" svaigsta apie zombiu apokalipse. kiti scenarijai yra branduolinis karas, ateiviu invazija, iskastinio kuro iseikvojimas ir panasiai.

Siaip asmeniskai i ju gyvenimo buda ziuriu ne itin pasaipiai. niekad negali zinot kada pasaulio galingiesiems pasimaisys protelis ir jie sugalvos vienas kita nugalabyti. Bet jei tai nutiks ir viskas nugarmes velniop as noriu prie saves tureti AK-47.

planas B butu:

(Cia kadras is britu filmo "Shaun of the Dead")

Na o jus? Ar ziurite rimtai i tokius zmones, ar manote jog jiems galvoj negerai?

Prisijungęs


Šešėlis  Sausio 21, 2014, 21:45:18

Kaip sako niekada negali žinoti, geriau būti viskam pasiruošus. Statysiu namą prieš tai po juo padaręs bunkerį :)

Prisijungęs


Vanesa  Sausio 21, 2014, 21:51:44

Manau, nuo likimo nepabėgsi, kad ir kur besislėptum, jei tau bus skirta, tai tai ir bus.. :) O dėl tų žmonių, tai tegul ruošiasi, laikas parodys, kas žmonijos laukia. :)

Prisijungęs


Mshen  Sausio 21, 2014, 21:53:27

nezinau cia tikra ar tik holivudo ismislas, bet Saltojo Karo metais daugelis amerikieciu statesi sleptuves nuo branduoliniu ataku savo kiemuose. Tikrai zinau jog Maskvos metro yra didziausia tokio tipo sleptuve pasaulyje.

beje tavo planui reiketu daugybe brangiu statybiniu medziagu. Kaip pvz gipskartonio su svinu(toki naudoja medicinos istaigose, rentgeno kabinetu sienoms) arba tiesiog keliu metru storio betoniniu sienu. bet pastaruoju atveju abejociau tokio statinio konstrukcijos tvirtumu.

Prisijungęs


Šešėlis  Sausio 21, 2014, 21:54:09

Palei tuos žodžius va imsiu iššoksiu iš 9 aukšto, vadinasi taip man buvo lemta :D O jei išgyvens visi kurie bunkeriuos bus, o aš mirsiu, tai ir buvo man lemta, nes durna galva :D

Tai žinoma išaugtų kainos kelis kartus. Dar priklauso kokiam gylyje būtų, bet tada dar daugiau darbo ir pinigų ^^

Prisijungęs


Vanesa  Sausio 21, 2014, 21:57:34

Palei tuos žodžius va imsiu iššoksiu iš 9 aukšto, vadinasi taip man buvo lemta :D O jei išgyvens visi kurie bunkeriuos bus, o aš mirsiu, tai ir buvo man lemta... :D

Neikim prie kraštutinumų. :D Kažin ar tie bunkeriai atlaikys.. :)

Prisijungęs


Mshen  Sausio 21, 2014, 22:00:47

pozeminio bunkerio statyba manyciau kazkokiu principu primintu pamatu ileidima ir rusio irengima. israusi norimo gylio duobe ir pirmyn. Baiges darbus viska uzpili ir palieki gerai uzsandarinta anga iejimui ir isejimui. o kur dar oro, vandens filtrai ir tt.

O be kovos pasitraukti yra nerimta ir kvaila. jeigu jau mirti, tai bent jau pasistengti nusinesti kuo daugiau opozicijos su savimi. bent jau liudna nebus.

Prisijungęs


inkognito  Sausio 22, 2014, 10:57:27

Po namu bunkeris negerai,sprogimo banga nugriaus namą ir išėjimo angas užvers sunkiais mūro blokais,gyvas supūsi tame bunkeryje. Reikalinga oro filtravimo sistema ,ji kartu ir atlieka ventiliaciją hermetiškoje patalpoje,reikalingi patalpoje specialūs vožtuvai pertekliniam orui išeiti kad vyktų ventiliavimasis ir neapsinuodytumėte Co 2 dujomis. Kai mokiausi seržantų mokykloje specialai ėjau kursą gfortifikacinių įrengimų ir priešatominių slėptuvių gamybai, jas rekomendavo surinkti iš gofruotos lektos skardos lakštų ir įleisti į žemę ant jų užpilant ekskavatoriumi pusantro metro žemių sluoksnį specialiai įrengiant patekimo  įją ir evakuacijos anga. Tokios slėptuvės negali apsaugoti jei atsiduria sprogimo epicentre,bet nuo radiacijos ir smūginės bangos apsaugo. Per pratybas pats nudniausias darbas buvo sukti to kompresoriaus tiekiančio per filtrą orą į slėptuvę,reikėdavo pakaidomis sukti ją kas 4 valandas,tai jau geriau žūti nuo sprogimo nei taip kankintis,o paskui lėtai supūti gavus mirtiną radiacijos dozę.

Prisijungęs


Mshen  Vasario 04, 2014, 10:37:31

Vakar youtubej ieskojau kokio idomaus dokumentinio ala survivorman ir kazkaip radau sitai:


paziurejau keleta seriju, visai idomu pasirode. aisku kai kurie aspektai realus tik jankyne.

cia dar vienas video apie bunkerius ir ju vystimosi raida.

Prisijungęs


kaledos  Sausio 13, 2015, 22:00:42

sveiki, turbūt vienintele tema lietuviu apie "pasiruošėlius", paskutiniu metu labai užkabino si tema, smalsu būtų padiskutuoti ja :)

Prisijungęs


Mshen  Sausio 14, 2015, 11:24:52

reikia ruostis, sutinku. Nes rusai puola, reikes gintis nuo dideliu ir piktu, svetimu zemiu istroskusiu maskoliu, kuriuos i musi ir Baltijos saliu aneksija ves ir priesakinese linijose kausis pats tovariscius Valdimiras Vladimirovicius Putinas. kaip visad, jodamas ant meskos ir nusirenges iki puses.

konservu ir kitu mus valdanciu komunistiniu isgamu svaiciojimus atmetus i sona, ir gryzus prie diskusijos, noriu pasakyt jog kai kuriu aspektu Lietuvoje ispildyti nelabai ir pavyks. na nebent nelegaliai. O norint gaut kazka is juodosios rinkos reikia labai daug pavargti ir aisku turet nuo tualetinio popieriaus ehm.. euru per siules plystancia pinigine. bet... Prie ju lengvai neprieisi. reikia tureti pazystamu tam tikram rate. korumpuoti mentai, kariskiai, ar banditai. o tokiu zmoniu daugelis nelabai ir pazysta. o svetimu, is salies nelabai prisileidzia. nes bijo jog bus issaiskinta ju nelegali veikla. zinai, "oziu" atsiranda visur ir visada


nes negali pvz kaip svajoniu salyje JAV arba jos kaimyneje Kanadoje uz kelis simtus baksu legaliai nusipirkti is kariniu sandeliu( taip vadinamus military surplus ginklus) koki Mosin-Nagant ar SKS arba net kokioj Vietnamo pelkej skendusi M14 ir dar priedo gaut amunicijos desimciai metu i prieki. cia kalbant apie ginkluote butu pigiausias variantas. uz mazdaug 1000 zaliu gali apginkluot 5-6 zmoniu grupe iskaitant ir ginklus ir saudmenis.
Kas uz atlanto bent jau JAV yra konstitucine teise, pas mus yra turtinguju privilegija. kalbant apie savigyna, medziokle ir tt.
Realiausias scenarijus musu kraste yra tikrai ne maskoliu ataka kaip skalambija visos "ziniasklaidos" priemones. realiausias "apokaliptinis" scenarijus yra visiskas dabartines valdzios nuvertimas.
Bet...
Legaliai paprastiems mirtingiesiems prieinami ginklai yra visokie paprasti pistoletai ir revolveriai savigynai, ir maza detuves talpa turintys medziokliniai sautuvai. aisku su dvivamzdziu tinkamai panaudotu gali padaryti daug rimtos zalos priesininkui o paprasti graiztviniai su tinkama optika gali buti naudojami kaip snaiperio ginklas, pagrindiniai siu ginklu minusai yra maza talpa amunicijai. daznas graiztvinis sautuvas parduodamas kokiam nors "Oksalyje" teturi nuo 5 iki 10 soviniu vidine detuve. arba maziau, jei kalbame apie graiztvinius sautuvus.
ir jeigu tai ivyktu, tokia opozicija, automatais ginkluotais ir sarvais apredytiems "zaliukams" butu tik piknikas. aisku, padarytu kokios zalos, bet jiem paleidus i darba savo ginklus, visi griutu kaip lapai.
tad nezinau, nebent naudoti partizaninio karo taktika. nes tiesiogine konforntacija baigsis taip apt kaip ir "piketas" 2009 sausi.
bet... zmones per daug istize jog sis scenarius ivyktu. geriau jau uz tasiu ir i kokia nors UK ar Norge.

su bunkeriais manau cia svaistytis nelabai reikia, ant musu bombu niekas nemes, bet manyciau kokia taip vadinama zemine turet butu neprosal. o be to biurokratu kliutys uzkirstu kelia statyboms. O ir savos zemes jau mazai kas ir beturi.

galima pagasdinimui isigyti pneumatini pistoleta, yra geru realiai atrodanciu repliku uz zmoniska kaina. Juolab jog tokie ginklai parduodami sulaukus 18-os be jokiu spec leidimu.
taciau tai jokiu budu nera "zaislas" ar kas nors panasaus, kaip daugelis lietuviskai snekanciu teigia. net ir su apgailetinu atrodanciu 4.5mm sratuku gali padaryt daug bedos, kad ir ismust kokiam nors zasinui aki.
toje vietoje kur as gyvenu toks ginklas puikiai tinka atbaidyti vietinius kaimo pajacus kurie isitikine jog gali pasiimt viska kas neprikalta.
kitas dalykas kuris pravercia yra aisku pipiriniu duju balionelis ir gera lazda.
mentini "banana" Oksalio chebra parduos uz 40lt arba uz 11.30 tualetinio popieriaus ... euru.

visa kita rimta ginkluote musu kraste tik is juodosios rinkos ir tikrai uz nemenkus pinigus. mes ubagai ju tiek neturim. teks tiesint dalgius kaip 1863 metu sukilimo dalyviams.

Prisijungęs