Pasaulį valdo saujelė žmonių  (Skaityti 2335 kartai) Spausdinti

1 B


cdrw  Lapkričio 17, 2012, 23:16:08

Nuo senų laikų konspiracijų teorijos šalininkai teigia, kad pasaulį valdo saujelė žmonių. Po Šveicarų mokslininkų iš Ciuricho federalinio technologinio instituto pranešimo, šios kalbos rodosi yra visai pagrįstos.

Šveicarų mokslininkai sudarė beveik 43 tūkstančių didžiausių pasaulio kompanijų, kurios valdo didžiąją dalį privataus planetos turto, nuosavybės ryšių grafinį vaizdą. Tyrėjai grafini vaizdą pavadino “peteliške” nes iš pirmo žvilgsnio visos kompanijos viena su kita nėra susijusios. Tačiau anaiptol. Pasirodo, kad visos kompanijos sueina į vieną gija. Visi akciniai paketai sueina į vieną mazgą. Puse pasaulio turto valdo 147 didžiausios planetos transnacionalinės korporacijos. Savo tyrimo rezultatus Šveicarijos mokslininkai paviešino moksliniame žurnale „Sciens News“.

Tyrimo tyrėjai sakė, kad jiems taip ir nepavyko išsiaiškinti kokie vardai slypi už tų 147 korporacijų. Viskas yra įslaptinta. 40 procentų pasaulio turtų valdantys asmenys slepiasi už beveidžių fondų, kurie dokumentuose ir įvardijami kaip akcijų valdytojai. Nei pavardės nei vardai nėra skelbiami.

Tokius rezultatus gavę mokslininkai neskelbia rėkti visa gerkle, kad mus valdo saujelė žmonių. Tačiau konspiracijų teorijos šalininkus šis pranešimas pakurstė dar aršiau diskutuoti apie tai. Patys mokslininkai neatskleidė kas tos 147 kompanijos kurios valdo puse pasaulio turtų, dėl savo saugumo. Pranešime sakoma, kad greitu laiku ši informacija bus paviešinta.

http://apiemistika.lt/konspiracijos-teorijos/pasauli-valdo-grupele-zmoniu/

Prisijungęs


Legatas  Lapkričio 17, 2012, 23:39:26

si tema labai man primine pora temu berots iliuminatai ir dar kaskoke dabar tikslei pavadinimo nepamenu kaskas surista su zmoniu skaiciumi berots ;)
O siaip buvo yra ir man regis jie bus ir ju niekas nesulaikys ner ir ivigdzius nusikaltimus.

Prisijungęs


cdrw  Lapkričio 17, 2012, 23:44:48

Dėl to žmonių skaičiaus tai pats manau, kad tai tikrai nesąmonė. O dėl žmonių kontroliavimo tai 100 procentų, kad mes darome tai ką kiti mums liepia tik mes to nesuprantame. Jie valdo žiniasklaidą. Rodo mums tai ką mes turime matyti ko pasekoje mes pradedame mastyti apie tai ko jie nori iš mūsų.

Prisijungęs


aldas  Lapkričio 17, 2012, 23:50:35

Cdrw. Issiblaivyk:D Tau tai praverstu:D

Prisijungęs


Legatas  Lapkričio 17, 2012, 23:56:58

aldai jei ko nesupranti tai gereu nekomentuok ;)

Prisijungęs