Ar žmogus yra išsilaipinęs mėnulyje?  (Skaityti 5304 kartai) Spausdinti

1 2 B


Žaltys  Kovo 06, 2014, 22:26:59

Peržiūrėjau šitą video
ir tikrai suabejojau. Ką jūs manot ?

Prisijungęs


Šešėlis  Kovo 07, 2014, 02:13:11

Kad pirmi skrydžiai sufalsifikuoti, tai visko gali būti. Tiesiog tada vyko lenktynės visame kame tarp JAV ir Rusijos.

Prisijungęs


Vanesa  Kovo 07, 2014, 17:25:41

Yra ir kita versija, kuri viską paaiškina :) :

Prisijungęs


Žaltys  Kovo 07, 2014, 18:39:52

Tai va, sumelavo išsilaipinimus mėnulyje, tai ir dar kažką galėjo sumeluot.  :)

Prisijungęs


Šešėlis  Kovo 07, 2014, 21:36:17

Niekuo negali tikėt, nei tuo, nei tuo :)

Prisijungęs


Vanesa  Kovo 08, 2014, 00:49:27

Tai va, sumelavo išsilaipinimus mėnulyje, tai ir dar kažką galėjo sumeluot.  :)
Visko gali būt, teks pačiam nuspręst, kuria versija tikėti, ar išvis netikėti nei viena. :)

Prisijungęs


Jezus  Kovo 24, 2014, 14:17:21

Žinoma, kad išsilaipino..kaip dar galima kitas versijas kelt..

Prisijungęs


Saulys  Sausio 23, 2016, 23:14:37

Viena atsakymas - NE!
Ir Marse nevazineja jokie visureigiai! Visos nuotraukos - fotoshopas.
Yra kiti dalykai kuriu mums nesako. ir apie kuriuos sunku kalbeti nes informacijos near daug.
Taciau yra zmoniu dirbe strukturose ir turi autoritetus savo sluoksniuose, kurie jau 1990 tai sake kad "zmonija turi viska kad pasiekti zvaigzdes. VIska ka jus galvojate zmonija jau turi". Taigi yra pletkas kad yra kita kosmine programa.

Prisijungęs


Saulys  Gegužės 07, 2017, 21:55:31

Trumpai pridesiu kad yra naujos informacijos apie tai. Galvoju ar verta pradeti kalbeti? Ar ne bus pokalbis tik su savimi?
Kad nera buve kosmonautai kurie sakyta buve menulyje - tai jau kazkaip VISISKAI aisku. Taciau yra teorija, kad zmogus tam tikru aystumu nutoles nuo zemes nustoja egzistuoti. Nespejau uzsirasyti teorijos ir mokslininko vardu ir pavadinimu, taciau man ta teorija yra ne svetima. Mano manymu yra taip: isivaizduokit geliazies drozles. Jei prie ju pridedi magneta - jos traukiasi i kruva. Traukiant arciau magneta drozles pradeda kilti link jo. Dabar isivaizduokit toki sudetinga magnetini lauka kuriame mes tos drozles visu elementu. Kas atsitiks kai magnetas prapuls? Mes, kartu su visos planetos struktura esam magnetine anomalija. Tai mano hipoteze.
Laukiu diskusiju

Prisijungęs


Vytautas  Gegužės 11, 2017, 12:53:51

Sveiki.  :) Labai seniai čia buvau. Bet vis pasižiūriu. Dėl to buvimo mėnulyje. Na mokslinių variantų nežinau ir negirdėjau. Ir tai būtų pakankamai didelė valstybinė paslaptis.  :) Bet naudojantis švytuokle tokią informaciją gavau. Nutolęs žmogus nuo žemės 700km paprasčiausiai miršta. TKS skrieja kažkur 400km atstumu. Na ir gavęs dar įdomesnės informacijos kad apart saulės, žemės ir mėnulio nieko daugiau tiesiog fiziškai nėra. Tik kažkur už mėnulio orbitos prasideda didelis sferinis tobulas 3d ekranas kuriame ir matome ale kosmosą. Iš tikro gan statišką iliuziją. Žodžiu visos kosminės programos tik pinigų plovimas ir apgaulė. :)

Prisijungęs


inkognito  Gegužės 12, 2017, 18:38:35

Kas liečia apie mėnulį tai tik visiškas <...> gali teigti kad žmonės mėnulyje nebuvo įkėlę kojos...

Prisijungęs


Vytautas  Gegužės 15, 2017, 12:13:01

Na Inkognito rusiškai supranti tai tokie logiški pasvarstymai skrydžio galimybę į mėnulį http://enigma-dream.moy.su/news/bumazhnyj_kosmos_nasa/2017-05-15-4955
Išvada tokia: tam laikui tai buvo techniškai neįmanoma.  :)

Ir dar pasirodo nasa "praradusi" technologijas kaip nuskraidinti žmogų į mėnulį. Labiau nei keista mintis. Technologiją arba turi arba ne. :) Problema ta kad prieš praktiškai 50m kosminės valstybės buvo tik dvi. Atitinkamai buvo lengva susitarti. Dabar kai stebėtojų n ir vaizdo medžiaga gyvai turėtų būti pateikta visiškai kitu lygiu iškyla problema sukčiauti. :)
http://nashaplaneta.su/news/nasa_my_bolshe_ne_v_sostojanii_posetit_lunu/2017-05-15-49349

Prisijungęs


inkognito  Gegužės 15, 2017, 20:44:24

Mielas Vytautai,niekas tokiu mastu nemeluotų,juo labiau kad buvo du konkurentai skrydžiui į mėnulį Tiek TSRS ir JAV. Rusai nuskraidino mėnuleigį ten ir keletą mėnesių transliavo žemėn vaizdus iš jo,turėtumei dar atsiminti tuos laikus. Amerikiečiai siuntė ne vieną ekspedicija ir jose dalyvavo daugybė astronautų. tai ka rašo rusiška geltonoji spauda negalima imti už gryną pinigą nes ten dezinfo yra daugiau nei 95 procentai,pats tai puikiai žinau.Na o kas Liečia NASA tai pats pamastyk kiek metų praėjo nuo to laiko kai buvo ištisos gamyklos gaminančius erdvėlaivius į mėnulį ir kai viskas buvo sustabdyta JAV vyriausybei nutraukus finansavima ir praėjus apie 50 metų laiko tarpui,aišku kad šiuo metu norint jai pasiekti tai kas buvo tada reikia poros šimtų milijardų dolerių,nes technologiniai įrenginiai tiek laiko stovėti ir laukti negali,jie arba buvo atiduoti į metalo laužą arba panaudoti kitiems dalykams ir natūralu kad šiuo meti ji neturi tų technologijų kurias turėjo tada kai dvi šalys varžėsi dėl pirmumo pasiekti mėnulį.Juk jeigu šiandiena  nuleidžiami robotai marsaeigiai į marsą,tai mėnulis kuris randasi tik už ketvirčio milijonų kilometrų yra nepalyginamai lengvesnis uždavinys,

Prisijungęs


Fasiras  Gegužės 19, 2017, 23:42:47

Mano manymu, švytuoklė nėra pats patikimiausias įrenginys tokiai informacijai gauti. O kalbant apie Mėnulį - kas klasta, o kas tiesa, greičiausiai sužinotumėm tik priklausydami NASA ar panašioms organizacijoms. Jeigu tokiu atveju mum patiem smegenų neišplautų. O kas ką sakė ar rašė, kas ką pamanė - nesugaudysi :) Gal mes patys ant to mitinio vėžlio nugaros gyvenam, arba ant vienos didelės plokštės :D

Prisijungęs


inkognito  Gegužės 25, 2017, 12:36:48

Šiaip jau mėnulis turėtų labai dominti verslo klasės atstovus,jau vien dėl ant jo paviršiaus esančių dulkių kuriose yra didžiulė koncentracija Helis-3 elemento. Jis labai būtų naudingas žemės energetikai nes įgalintų gaminti saugia branduolinę energiją. Be to mėnulyje labai lengva gaminti energiją nes kraterių dugne vyrauja -170 laipsnių šaltis tuo tarpu kai saulės apšviesti plotai įšyla iki +100 su viršum šilumos,bimetalinės plokštės pagalba esant tokiems temperatūrų skirtumams atsiranda el;ektrovaros jėga kuri puikiausiai tiktų gaminant iš mėnulyje esančio vandens deguonį ir vandenilį,jis galėtų tapti puikia starto platforma į Marsą ir kitas saulės planetas . Tačiau matyt visos šios gėrybės neatstoja to gasdinančio momento kad mėnulis jau turi šeimininkus ir jie viesai nepageidauja žemiečių artumo.Logiškai pamastykite kas išleidęs trilijonus dolerių ir turėdamas organizuota techninio susisiekimo su mėnuliu sistemą savo noru viską meta ir nurašo viską į nuostolius?Juk trūko jau tiek nedaug bet ir amerikiečius ir Rusus kažkas išvijo iš mėnulio ir prigasdino nekišti daugiau ten nosies. Japonai 2009 metais į mėnulį pasiuntė nepilotuojamą stoti ir aš tada jau anomalijojes rašiau kad sulauks pykčio iš mėnulio šeimininkų ir griežto atsako,kuris neilgai trukus 2011 metais ir įvyko . Po Šiai dienai ne tik Japonai  bet ir visas pasaulis dar turime Fukušimos atominės elektrinės pasekmes. O Amerikiečiams ir buvo pademonstruotas gravitacinio ginklo veikimas kai nustatytą valanda ir nurodytose jiems iš anksto koordinatėse 4,5 hektarų plote nuo medžių pradžioje nukrito visi lapai,paskui smulkios šakelės o po to ir visos šakos ir liko styroti tik medžių kamienai,jiems to pilnai pakako kad nutrauktų mėnulio visas programas ir daugiau nekištų nosies kur nereikia.Tai suprato ir Rusai.

Prisijungęs