Čipai – pavojus mūsų biologinei laisvei  (Skaityti 19299 kartai) Spausdinti

1 2 3 B


Vanesa  Kovo 08, 2013, 22:41:54

Ar įsivaizduojate pasaulį, kuriame visiems žmonėms implantuotos mikroschemos-čipai (arba lustai) kurie seka kiekvieną jūsų judesį, įkvėpimą, kaupia duomenis apie tai ką valgote, ką veikiate, žiūrite ir pan.? Daug kam tai atrodo fantastika, tačiau tai vis labiau artėja link realybės. Jau dabar gyvūnai, drabužiai, įvairūs prietaisai, netgi maistas yra pilni nanočipų. Amerikoje pakankamai nesenai atsirado kelios čipų rūšys, kurios yra pradėtos implantuoti ir žmonėms.

Vienas iš naujausių čipų yra sukurtas korporacijos, kuri vadinasi labai teigiamai „PositiveID“ (į liet. kalbą verčiant – „Teigiamas ID“). Ši korporacija sukurtą čipą pirmiausia išbandė su gyvūnais. Dabar ta pati korporacija, apgavusi gyvūnų augintojus ir įsiūliusi čipą tik dėl „legalių“ bandymų, jį kuria ir žmonėms.

Žmonėms skirtas čipas labai paprastai patenka į kūną, t.y., gali būti suleistas vakcinavimo metu į kraują arba paprasčiausiai įsodinamas po oda. Tai kaip GPS sistema, tačiau galingesnė. Ji gali nusakyti viską apie jus – ką valgote, kur einate, koks jūsų širdies plakimo ritmas, kokius vaistus geriate, su kuo bendraujate, o blogiausia – jis gali pakenkti jūsų sveikatai.

Tiems kuriems kyla klausimas, kaip toks čipas gali pasiekti žmones ir priversti juos jį implantuotis? –  egzistuoja paprastas atsakymas. Šiame etape bus pasitelkiamos įvairios marketingo strategijos ir smegenų plovimo metodai, bus orientuojamasi į tai, į ką žmogus jautriausiai reaguoja – į jo ir jo mylimųjų sveikatą bei saugumą. Nejaugi nenorėtumėte žinoti kur jūsų vaikas eina? Ar jis saugus? Ar jam nieko nenutiko? Ar jis nevartoja alkoholio, nerūko? Nejaugi negražiai skamba, kad šis čipas gali parodyti kuo žmogus  sirgęs ir kiek vaistų išgėrė? Bet po visu tuo, kaip prieš tai minėjau, slypi absoliutus asmens sekimas ir kontroliavimas. Be to, šį čipą kurianti kompanija neskelbia apie tai, kad gyvūnams taikyti čipai, kurie yra analogiški žmonėms skirtiems čipams, gyvūnams sukėlė sunkius vėžinius susirgimus.

Tačiau tai dar ne pabaiga, visiems gerai žinoma kompanija „Intel“ pradėjo ir žada iki 2020 metų sukurti mikroschemą arba čipą, kuris bus implantuojamas tiesiai į žmogaus smegenis, o jo pagalba žmogus galės valdyti kompiuterį, televizorių, telefoną ir kitą elektroniką vien minties pagalba. Greitai „Intel Inside“ (lietuviškai –  „Intel Viduje“) bus tikrų tikriausia realybė.

Nanočipas, kuris yra mažesnis už 100 nanometrų, gali pasiekti visas organizmo sritis bei dėl savo dydžio netgi įsiskverbti į ląstelę, ir pasiekti ląstelės branduolyje esančią DNR.  Dėl to reiktų labai sunerimti, nes žinoma, jog genetiškai modifikuotas organizmas ne tik įsiskverbia į normalų DNR, tačiau net gali pakeisti informaciją jame, taip sukeldamas dideles sveikatos problemas. Todėl kyla logiškas klausimas, kaip iš tiesų reaguos žmogaus organizmas, įleidus į jį mažą ir svetimą dalelę? Niekas nežino, tačiau vis tiek leidžiama juos implantuoti.

Vienintelis būdas likti neapgautu ir išsaugoti savo biologinę laisvę (nes kas mums daugiau beliko?) yra iš anksto pasiruošti, ir įspėti visus, kad toks dalykas egzistuoja, ir tik laiko klausimas kada jis bus pradėtas masiškai propaguoti. O vėliau, didelė tikimybė, jog gali tekti kovoti prieš priverstinį čipų implantavimą, taip pat kaip prieš ACTA, kad netaptumėme kažkieno užprogramuotais vergais.

RFID čipo reklama susijusi su medicina:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zHdrTiPcQ3g

RFID čipo reklama susijusi su vartojimu ir prekyba:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WGuXOuQOe18

Straipsnis iš: http://alkas.lt/2012/02/14/m-kalnietis-cipai-pavojus-musu-biologinei-laisvei/

Dar čia yra info apie tai: http://www.sarmatas.lt/05/rfid-biometrinis-pasas/

Prisijungęs


Mantas  Kovo 13, 2013, 19:01:56

Jau maciau filmuka, kad Jav zmones savo noru, jau siuo metu, dedasi tuos cipus. Aisku galutinis tikslas bus, kad visas pasaulis juos turetu. Faktas, kad labai daug zmoniu ju nenores detis, tuom prisisauks nelaimiu, nes galiausiai be kokiu atveju tikslas bus pasiektas. Zmones visiskai praras savo konfidencialuma, nieko negales daryti nepastebeti ir masonai pagaliau pasieks visiska pasaulio valdzia..Jau irodyta, kad skleidziant signalus i implanta, imanoma reguliuoti zmogaus busena visose stadijose: emociskai, psichiskai, seksualiskai. Viskas bandoma labai graziai uzglaistyti, jog zmogui bus gerai, jis gales bendrauti su kompiuteriu, nereikes nerimauti del paklydusiu vaiku ir panasiai, taciau niekas nepaminejo jog KOMPIUTERIS TAIP PAT GALES BENDRAUTI SU ZMONEMIS! Masonai-Iliuminatai stengiasi kuo labiau viska centralizuoti pasaulyje, kad butu lengviau valdyti, tuo kurdami visokias sajungas: Europos, Amerikos, Ramiojo vandenyno. Jie teigia, jog kuo labiau technologija zengia i prieki, tuo labiau reikia centralizuoti valdyma. Taciau tai visiskai nepagrista mintis. Visos sajungos pagristos tuo paciu valdymo metodu, kokiu valde naciai! Tai lygiai tas pats nacizmas, tik kitaip pavadintas.

Prisijungęs


Vanesa  Kovo 13, 2013, 19:23:21

Baisu, kas darosi :), tikiuosi Lietuvos tie implantai nepasieks :D

Prisijungęs


Singularity  Kovo 14, 2013, 11:07:44

visai nelinksmas straipsnelis,esu jau kazkada skaites apie juos. tik ten rase,kad kazkada ateiti juos galbut naudos. o ta ateitis ziu labai greit atejo. As ir tikuos kad nepasieks, visai nenoreciau tokio daikto turet.

Prisijungęs


Šešėlis  Kovo 14, 2013, 12:40:54

Gal bent kas nors įdomesnio nutiktų. Undergroundinių organizacijų atsirastų ar ko :D

Prisijungęs


cdrw  Kovo 15, 2013, 13:02:09

Žmonių laisvei iškilo grėsmė. Mums tik dabar atrodo, kad esame laisvi ir nepriklausomi, kad gebame priimti sprendimus patys, niekieno neverčiami, bet ar tikrai taip yra? Mus valdo žiniasklaida, spauda, internetas (neatsiejami nuo šių laikų). Juk jei visi kanalai be perstojo rodys, kad vienas ar kitas žmogus yra blogas, mes imsime tuo tikėti. Jei spauda rašys kiekvieną dieną, kad kokia nors šalis yra mūsų priešai, kad mums jie sukelia problemas ir t.t.  mes patys imsime trokšti karo.

Mus valdo tai kas yra rodoma, rašoma, pasakojama. Prezidentus išrenka ir nuverčia žiniasklaida (nepamenu kieno žodžiai). Rinkimus laimi tas, kas turi didesnį finansavimą ir gali daugiau straipsnių pripirkti ir televizijos reklamų į eterį išleisti.

Mums atrodo, kad esame laisvi, tačiau šiais laikais mes esame kontroliuojami daug labiau nei bet kada.

Prisijungęs


Šešėlis  Kovo 18, 2013, 16:58:57

Neskaitau laikraščių, nežiūrau televizijos, kartais paskaitau naujienas internete. Internetas tuo gerai, kad gali pasinagrinėti giliau kas tau duodama rasti kritikos vienokiu ar kitokiu atžvilgiu. Visi supratę tai ką rašai, meta žiūrėti televiziją, ar žiūri ten kokius nors ne žiniasklaidinius kanalus. Bet aišku čia tik lašas jūroj palyginus kiek yra zombių prie televizorių.

Prisijungęs


SET  Liepos 21, 2013, 14:08:37

o kodel jus bijote tu implantu (radiopelenguojamu cipu)

Prisijungęs


Vanesa  Liepos 21, 2013, 15:19:00

o kodel jus bijote tu implantu (radiopelenguojamu cipu)
Matyt, ne viską perskaitei :) , paskaityk straipsnį, esantį kitoje nuorodoje, manau, nekils klausimų, kodėl nieks nenori būt priklausomas nuo kažko (šiuo atveju valdžios), turinčio didesnių galių už paprastus žmones, be to tai taip pat žalos žmogaus sveikatą, galės tave sekti ir t.t. :) P.S. Čia yra daugiau minusų nei pliusų, tad tokių klausimų "kodėl ne?" nebeturėtų kilti :)

Prisijungęs


SET  Liepos 22, 2013, 12:31:48

baime yra nezinojime
valdzia ir taip tave seka, pasakyk nors viena sriti kurioje tu laikai save laisvu. ir is vis tas teiginys laisvas yra kaip retorinis teiginys, saip kas yra laisve? jai daug nediskutuojant laisve yra anarchija. Jai yra taisykles, tai jau ne laisve. va net dabar diskutuojant kiekvienas zodis yra irasytas ne saip sau, bet jis yrasytas mano buomenu bazeje kuris turi mano ip adresa, mano maila, mano mob nr, mano druagus, pazystamus. kyla klausimas kas is to? ogi nieko ar as pazeidziu istatyma t.y. taisykles musu visuomenes zinoma ne. tai ka jie man gali del to pripaisyti nic nieko.
kas del cipu ir elektronines bankininkystes tai isivaizduok kai reiktu duoti kysi valdininkui ka reiktu parasyti kodel as jam pasiunciau pinigus i jo saskaita, kaip vyktu prostitucija, pedofilija, narkomanija, terorizmas jai tavo saskaita cipe, kaip tu pirksi ginklus kaip atsiskaitysi uz viska televizoriais, mobilaisais telefonais, ar batonu, vyskas vyksta del to kad tos systemos nebutu. nes jai nebus laisvu pinigu zmogus taps zmogumi tokiu apie kuri rase platonas, zmogus, kurybiskas, o ne dziungliu istatymu remiantis.
kalbi apie valdzia taip ligtais ji butu is kitos planetos, ar kaip vegvaldziai, kas trugdo keisti sia systema, mes jau 20 metu laisvi kaip mums sako bet laisvi nuo ko?

Prisijungęs


Vanesa  Liepos 22, 2013, 15:58:35

Na taip, žmonės nėra laisvi, jie priklausomi nuo įvairių dalykų, dėl to juos galima lengvai valdyti, bet kai visi bus pažymėti (su čipais), tai daryti (juos valdyti) bus dar lengviau, tada būsime visiškai suvaržyti, bus prarastas ne tik privatumas, bet ir savikontrolė, o dabar dar yra šiokia tokia laisvė.. Juk nieks nežino kaip tie čipai paveiks mūsų protą bei sveikatą.. Tokiomis mikroschemomis tik bandoma viską maskuoti, prisidengiant tuo, kad bus lengviau kovoti su terorizmu, bus lengviau atsiskaityti parduotuvėse ir pan. Jei jau taip bijoma teroristinių išpuolių, kuriuos galbūt sukelia ne tiek teroristai, o tie, kam reikia atitraukti žmonių dėmesį nuo svarbesnių, rimtesnių šalies problemų, tai tegu tuos čipus nusikaltėliams įtaiso, o ne paprastiems žmonėms, kurie nieko dėti.. Manau, kyšininkavimo nei tokie dalykai nepadės sustabdyti, vis tiek kažkas ras būdą kaip tai padaryti..apie programuotojus nepagalvojot? Manau, jie ir šį bei tą sugalvos, tarkim vieno asmens duomenis perkelti į kito asmens čipą arba panaikinti asmens duomenis.. Taip, kad, nemanau, jog tokie dalykai pasitarnaus žmonėms, greičiau tiems, kurie norės išnaikinti dalį žmonijos ar kitaip jai pakenkti..:) Be to žmones yra užvaldę pinigai, noras turėti kuo daugiau valdžios bei lipti vieni kitiems per galvas (tikrai tokių yra ne vienas), žmonės turi dvi puses: gerąją ir blogąją, jei taip būtų galima įvardyti, daugelis renkasi pastarąją, taip kad apie kažkokią harmoniją, teisybę, kūrybiškumą galima užmiršti, nes atpratinti žmones nuo tokių dalykų, kurie nuo mažens buvo kalami į galvas per medijas bus tikrai labai sunku. Čia nebent reiktų kažko TOKIO, jog kiekvienas suprastų, kad ne tais gyvenimiškais dalykais rūpinasi, kuriais reikia. :) P.S. Čia galite pažiūrėti kaip pavergė žmoniją:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xbp6umQT58A#at=610

Prisijungęs


SET  Liepos 22, 2013, 17:30:10

noreciau gryzti prie tavo komentaro kai parasiai, kad programistai gali perkelti kito zmogaus doumenis i tavo cipa ar aplamai ji istrinti
is pradziu noreciau paklausti ka zinai apie cipus? cia viur kur yra prikista nuotrauku tai paprasciuasi gyvunu indentifikacinis cipas
kas liecia zmogaus kuri planuojama nesioti jis nieko panasaus netures jis bus radiopelenguojamas ir unikalus priristas prie zmogaus dnr dnr veiks kaip cipo slaptazodis, dabar kokiu budu galima pakeisti cipa i kito zmogaus jai tas cipas priristas prie tavo dnr? gerai ispjaunam ji kartu su raumeniu jis nebeveisk ir is karto kazkokiame pulte matys kad pas zmogu dingo pulsas, automatiskai systema kvies i ta vieta greitaja. graziai skamba gerai sugalvos prietaisa kur galima panardinti cipa ir atitiks zmogaus gyvybine veikla, ir ka? Na kas nores, taip galima sugalvoti visokiu dalyku. ir tai kainuos, bet pati pagalvok koks tai tampa siauras ratas kuris praranda reiksme
kad kazkas padarytu cipo kopija kiek reikia pastangu kiek reikia dubliavimo tai ne tas pats kas su laisvai cirkuliuojanciais pinigais. kur gali prisideti pilna spinta makulaturos ir dziaugtis koks as turtingas. laisvi pinigai vercia zmogu neteisingai mastyti. O cipai tai galutinis rezultatas to kad tu nieko nepadarysi, o jai ir kazka bandysi tai tos pastangos finansiskai nepagrystos.
juk minejai kad zmogaus prigimtis yra ir gera ir bloga, bet jis linkes i bloga, o tai kaip ta blogi panaikinti, jai jis laisvu pavidalu yra.

Prisijungęs


Vytautas  Liepos 22, 2013, 18:19:43

Būčiau labiau linkęs palaikyti Vanesos nuomonę dėl čipų. Esminis momentas nežinia kaip pats žmogus bus valdomas per čipą. Suprantama šitų jo galimybių niekas neviešins. Galima gal būt iš viso "išjungti" nepalankų žmogų. Kitas momentas elektronika pati mėgsta nulūžti be priežasties. Jau dabar elektronikai pastrigus dėl kažkokios globalios priežasties išmirtų didžioji dalis žmonijos. Taip kad judam į vis didesnio pažeidžiamumo pusę. Patogumas keičiamas į nepatikimumą. Be to JAV sekimo sistema išvystyta super. Ir kas iš to. Masinės žudynės tikriausiai vienos populiariausių pasaulyje neskaitant vadinamų karštų taškų.
Kyšininkauti čipinėje sistemoj taip pat jokių problemų. Nusiperku aukso dirbinių ir vežiojuosi su savimi. Prisidirbu. Su teisėsauga atsiskaitau natūra. Problema išspręsta. Čia tik minutę reik pagalvot kaip apeit. Manau tų būdų galima sugalvoti n. Auksas visuomet buvo ir bus geriausias pinigas. Per tūkstančius metų popieriniai pinigai atsirasdavo ir išnykdavo. Auksas ir Afrikoj auksas. O juo nemanau kad kas uždraus prekiauti.

Prisijungęs


Vanesa  Liepos 22, 2013, 18:28:14

Čia, manau, daugiau ne pačios laisvės kaltė, kad tokie žmonės, o medijų, per kurias nepastebimai yra kišama į galvą visokie negeri dalykai, kaip pvz.: animaciniai filmukai, kuriuose matoma tik agresija, smurtas, vaikams visa tai įperšama ir po to jie elgiasi taip, kaip animacinių filmų personažai..bei tėvų, kurie neatranda laiko vaikams.. Tai juk bus kažkokios slaptos duomenų bazės, kuriose viskas bus saugoma, kad sekti žmogų jo visa info bus pas tam tikrus asmenis kompiuteryje, į kurį tie, kurie sugebės galės laužtis :) Prisimink, paslapčių viešintoją E. Snowdeną, sugebėjo įsilaužti ir paviešinti info, kuo toliau, tuo labiau nieko neįmanomo nebus. Be to dabar yra tiek daug netiesos, kad patikėti, jog toks dalykas nekenks yra neįmanoma, na nebent tie kurie vaikosi mados ir nemąsto apie galimas pasekmes jų sveikatai ryšis tai įsidėti.. P.S. Na juk pats ne ką daugiau žinai apie čipus tik tiek, kiek esi perskaitęs info iš interneto ar kokių mokslo žurnalų, o ten gali ir šiek tiek pagražinti viską.. Čia tik tie, kurie juos kuria žino, kokias pasekmes jie atneš , toliau ginčytis, manau, beprasmiška, nesam mokslininkai ir neišmanom taip gerai aukštųjų technologijų kaip jie.. :)
Vytautai, pritariu tau :)

Prisijungęs


Mantas  Liepos 22, 2013, 19:31:16

SET, jeigu tau gerai taip gyventi, kai tave valdo per atstuma: tavo jausmus, zino kur tu esi, neturi jokio privatumo, tai nezinau, gal tu nenormalus? :)) Nenoriu stumti ant taves, bet kiekvienas normalus zmogus, nori tureti gyvenima, o ne gyventi kaip robotas..

Prisijungęs