Holivudo muzikos industrijos paslaptys  (Skaityti 5861 kartai) Spausdinti

1 2 B


Baurob  Sausio 30, 2016, 18:58:10

Bet gal ir nėra jokios naudos, bet tie atlikėjai, kurie tokius slapukus dainose ir klipuose palieka, jiems gal tiesiog nukrenta tas akmuo nuo krūtinės, kad tipo jie paaiškina ir pasako žmonėms kuo tapo. Bet gal tai tiesiog pagalbos šauksmas, ir labai sumažintas..

Prisijungęs


Fasiras  Sausio 30, 2016, 19:05:04

O gal, kai pvz. mes mokomės tų dainų žodžius, nesigilindami arba nežinodami prasmės, čia jau gaunas kaip ir šėtono pagarbinimas? Jie pasirinko pinigus ir garsumą, o ne sielą. Jie pasirinko garbint šėtoną sąmoningai, ir nemanau, kad gailisi, nes jeigu gailėtųs, dėtų pastangas į išsigelbėjimą. O čia yra šėtono kulto platinimas per muziką...

Prisijungęs


Mshen  Sausio 30, 2016, 23:06:46

Iron Maiden turi albumą ir gabalą pavadintą "The Number of the Beast". Tai jau tipo viskas, jau nenuginčyjami satanistai ir antikristai? Cha.

popsūchos viską grindžia papais ir subine. religinė tema liko tarp davatkų kurios vis dar bodisi "Stairway to Heaven".

Geriau jau įsiskaitykit į dainų žodžius. Pvz klasikianiame rock/heavy metal aš pastebiu ne tiek satanizmo ir ateizmo, bet greičiau agnostiškumo. Geri pavyzdžiai būtų Motorhead gabalai "God Was Never On Your Side" ir "Don't Let Daddy Kiss Me". Stiprūs gabalai kurie kvestionuoja judeo-krikščioniško dievo galybę.
Tas pats kas skaitant poeziją. reikia gilintis.

Beje dabar itin populiarus neopagonistinis fanatizmas kuris itin smerkia monoteistines religijas, ypač islamą. labai pasireiškia "novorosijos" gerbėjų tarpe.

Prisijungęs


Baurob  Sausio 31, 2016, 00:03:41

Dar šis tas http://realitieswatch.com/top-11-most-blatant-illuminati-music-videos-performances/

~~~

Sveiki, kaip manot ar čia dėl žvaigždžių akių ne fotoshop
 
?

Prisijungęs


Mshen  Vasario 21, 2016, 00:40:25

http://www.imdb.com/title/tt0096256/ Gal šitą filmą per daug kartų žiūrėjai.


Man juoką kelia šiaip. Galingieji sionistiniai žydmasoniai anglosaksai iliuminatai reptiloidai valdo pasaulį per popsinę muziką. Tai gal jau greitai teks misti tik Saulės energija, kaip pataria vienas "nušvitęs" "guru" iš Rusijos(rodė kažkada tokį per rusišką laidą apie paranormalius reiškinius, dar kai LT kanalai rodė rusiškas TV laidas be baimės būti apšaukti vatnikais koloradais Putino agentais)
visi klausykimės hipsteriškos indie muzikos, ir išgelbėsim pasaulį. Two thumbs up.

Jeigu ir egzistuoja visos šitos "slaptos bedruomenės" tai jų taikilyje yra šie dalykai:
1, Iškastinis kuras kaip nafta ir akmens anglys(ir alternatyvios energijos menkinimas)
2, Auksas, sidabras, platina
3, Reti mineralai(Rare Earths) kuriuos galima panaudoti elektronikos gamyboje
4, Opijatai ir kiti narkotikai(į šią grupę įeina ir tokie "vaistai" kaip Prozac)
5, Brangakmeniai
Šios penkios resursų grupės yra raktas į pasaulo valdymą. O kam rūpi trečiojo pasaulio išnaudojimas išgaunant minėtus resursus? niekam. nereikia nei popso tlikėjų. O visi tie "reptiloidai" kaip beyonce ir kiti, labai mėgsta prisidėti prie labdarų skirtų paremti badaujančius Afrikos tinginius. Tai kur čia logika?

O kam jiem reikalingos visos tos mergiotės mojuojančios guminėm vyriškom dešrom ant scenos? Niekam.
Dabartinei dundukų gaujai reikia tokių kaip Miley Cyrus ar Bieber'is. Vien tam jog turėtų ant ko stumti. Manai tie hanos montanos išsišokimai yra kažkoks ultrasudėtingas žydmasonių iliuminatų planas? Ne. Tai papraščiausias prodiuserių išmislas ir pačios "atlikėjos" godumas. Pasaulis stebi ir laukia kada tokia mergužėlė nueis per toli, ir koks bus sekantis jos išsišokimas.
Eilinis dėmesio trūkūmas kamuoja tą mergiotę ir tiek.

Bet "Dvasingą ir Teisingą" Rusiją irgi užpuolė baisieji žydmasoniai iliuminatai reptilodai. juk rusiškos muzikos klipuose taip pat netrūksta gilių iškirpčių ir moteriškų užpakalių apmautų plonyčiais stringais.

vien žo,

Prisijungęs


Baurob  Vasario 21, 2016, 15:14:49

http://www.imdb.com/title/tt0096256/ Gal šitą filmą per daug kartų žiūrėjai. <...>
Deja, nė karto nemačiau šio filmo..

Prisijungęs


Mshen  Vasario 21, 2016, 19:52:17

Nustebinai.
Paprastai tokiems asmenims kurie už kiekvieno "vakarietiškos pop kultūros" pirstelėjimo mato žydmasonius iliuminatus reptiloidus, filmas "They Live" yra kaip Biblija(ją beje irgi parašė Masonai ir Opus Dei, dėl to visi Lekštučiai taip nekenčia kaip jie patys vadina " visų žydkrikštų").


Šiuo klausimu dalykas paprastas. nepatinka - nežiūrėk. Aš jau senai nebekreipiu dėmesio į tai. Nežiūriu vioskių X-Faktorių ir panašių projektų(Ir aplamai, šiandien per TV verta žiūrėti tik 2 dalykus: sporto rungtynes ir dokumentiką), nesiklausau radijo kurios fonotekoje dominuoja daugiausiai 10 dainų(tai liečia ir Russkoje Radijo) ignoruoju su "žvaigždėmis" susijusius mėmus, neskaitau filadelfijų blevyzgų ir komsomolkės.

O tavo tie postinti video apie "žvaigždes" yra 100% sumontuoti. turėdamas tinkamą video redagavimo softą aš galiu sukurti video kuriame Putinas skaniai čepsėdamas valgo keptą kūdikį. Ir geriausias dalykas būtų tas, jog visa "konservatyvi" nomenklatūra ir jų zombių armija priims tą filmuką už gryną pinigą.

Kitaip tariant, visom tom slaptom draugijom yra svarbesnių dalykų negu pošlos pop žvaigždutės.

Prisijungęs


Mantas  Birželio 23, 2018, 20:22:00

Niekas tau ir nesako kad iliuminatai valdo pasauli per holivuda. Taip jiems yra svarbesniu dalyku. Aš tik norejau pasakyti kad tai tik vienas is daugelio budu, kuriais jie stengiasi zmones atitolinti nuo realybes.

Prisijungęs