Nusikalstamas JAV vyriausybės ir ateivių iš Oriono(Torno) sandėris.  (Skaityti 3050 kartai) Spausdinti

1 B


inkognito  Sausio 11, 2014, 12:19:11

JAV vyriausybės atstovai ir JAV Pezidentas  derėjosi su agresyviais nežemiečiais iš Oriono (Torno jų kalba) visų tautų vardu,apie tai net neinformuodamas kitų šalių vyriausybių. Tačiau ateiviai apgavo prezidentą ir gavę leidimą kurtis jiems specialiai įrengtoje požeminėje bazėje išplėtė savo bazes po visą pasaulį ir pradėjo nekliudomai siautėti,- grobdami žmones ir darydami eksperimentus su gyvūnija,bei pagrobtais žmonėmis.


http://nlo-mir.ru/inoplanetznen/23066-nastojaschij-lzagovor-orionar-i-separatnoe-soglashenie-ssha-s-inoplanetnoj-rasoj.html

Rusų kalba, -kas nemokate, pasinaudokite Google vertėjo paslaugomis.

Prisijungęs


Mshen  Sausio 11, 2014, 23:53:14

idomus straipsnis, bet skaityt tiek kirilica, tiek google translate isversta puslapi buvo kankyne.

Keletas klausimu:
1. kokios JAV valdzios veiklos nera nusikalstamos?
2. Kodel taip manote?
3. Ka reiketu padaryti jog visa sita betvarke liautusi?
4. kokios butu to pasekmes?

Prisijungęs


inkognito  Sausio 13, 2014, 19:51:51

Nežemiečiai iš Oriono žvaigždyno,atkakliai tesia savo planus sumažinti žemės žmonių populiaciją pasitelkiant savo statytines firmas žemėje ypač kuriančias genetiškaii modifikuotus produktus. Paaiškėjo kad ES politikai pardavė gyventojų interesus leidę Europoje o tuo pačiu ir Lietuvoje naudoti genetiškai modifikuotus pašarus gyvuliams ir paukščiams. Jų kūnus ir produktus vartodami maistui jūs irgi gaunate mirtinų medžiagų dozes,tai įrodo smarkiai šoktelėjusi Onkologinių susirgimų kreivė Europoje ir Lietuvoje.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lietuvoje-visi-pasarams-naudojami-kukuruzai-ir-soja-genetiskai-modifikuoti-56-398397?cf=df

Prisijungęs


Mshen  Sausio 13, 2014, 21:54:14

jiems reiketu paleisti koki gera buboninio maro ekvivalenta per visa Kinija ir Indija. bam, 2 milijardu kaip nebuta. ko jie zaidzia su visais veziais, aids ir gmo meslu? gi tokie protingi ir pazenge. ar cia jiems kokios nors rimtos sankcijos is galaktines bendruomenes grestu uz tokius sposus?

Prisijungęs


inkognito  Sausio 13, 2014, 22:13:53

Na jei tai būtų išaiškinta  tada tai būtų taktuojama kaip genocidas atskirų tautų arba rasių atžvilgiu,o už tai yra labai griežtos sankcijos. Tačiau visai kas kita kai vadovaujamasi neva kilniais tikslais, neva pasaulis gelbstimas nuo bado mirties,o ten visokie onkologiniai susirgimai tai tik kažkokie laikini nedažiūrėjimai. Kur yra įstatymai ten visuomet būna ir apėjimai ir geri advokatai juos išvarto taip kaip reikia užsakovui,mokančiam už tai pinigus.
       O ar žinote kad jau po kelerių metų vėžys taps pačia pagrindine žemės žmonių mirties priežastimi? Ne širdies ir kraujagyslių susirgimai, kaip yra dabar,o būtent jis. Ir ne automobilių avarijos ir žūtys karo veiksmų zonose? Ar žinote, kad nepriklausomų ekspertų labaratorijos Rusijoje nustatė, kad šeriamos žiurkės GMO bulvėmis antroje kartoje visos turėjo ženkliai mažesnės apimties vidaus organus,o trečioje kartoje tapo aplamai bevaisės? Tik šitų tyrimų nepripažysta rimtos pasaulinės laboratoriijos pastatytos ir dirbančios  kapitalo pinigais.

Prisijungęs


Mshen  Sausio 13, 2014, 22:19:54

apie su GMO susijusius Rusu bandymus teko skaityti. Ne kapitalas esme cia, kas gi tikes Rusais, kurie dabar yra pasaulio blogis. na gal zengia koja kojon su Islamo ispazinejais. Nesvarbu.

O mirtingumas nuo vezio jau dabar dideja kiek zinau. bet esme ta, jog anskti nustacius dauguma veziu galima isgydyti. Arba reikes pusti zolyte, sako gydo vezi. Nors pasiskaicius zolininku uzrasus, galima naturaliu preparatu rast kurie padeda, na bent jau taip raso.

Prisijungęs


Baurob  Sausio 29, 2016, 20:03:10

Nu mum jau vis tiek šakės.. :'(

Prisijungęs