Pinigų aukojimas per TV  (Skaityti 809 kartai) Spausdinti

1 B


Baurob  Vasario 04, 2016, 13:40:10

Sveiki, aš prisiminiau, kaip aukodavau pinigus per išsipildymo akcija. Ir vat klausimėlis- ar tikrai aš tiems vaikams aukojau? Ar tik papildžiau masonų sąskaitą?

Prisijungęs


Mshen  Vasario 04, 2016, 16:35:46

ne, papildei tik TV prodiuserių sąskaitas. Masonai ir be tokių nesąmonių išsilaiko ir kasdien filet mignon kepsnius kerta.
Tokios akcijos yra tik eilinis būdas pasipinigauti, nes didžioji dalis suaukotų lėšų tikrai nepatenka pas tuos kuriems to reikia.

Panašiai ir su Maisto Banku. Geriausi produktai kuriuos suaukoja žmonės(Ir "IKI" prekybcentrių tinklas) tenka krišnaitams, ateitininkams/savanoriams ir "labdaringos" organizacijos direkotriams.
Teko matyti prieš kalėdas vykusią akciją Kauno "Akropolyje" kur prekes iš lentynų "labdarai" šluojo Matijošaitis ir mūsų prietaisiausias iš prietaisų(pastarasis buvo susuktu snukiu, nes produktai kuriuos jis aukoja nepateks į machmudų "pabėgėlių" rankas)
Prekės kurias Kauno meras bei socdeminės vatos vadukas krovė į savo vėžimėlius nebuvo iš pigiujų. Rūkytos dešros, aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus ir kt produktai kurių konservatnikų nuskurdinta liaudis nelabai ir įperka. Ir spėju nei vienas "maisto banko" paramos gavėjas tokių produktų negavo, nes viskas dingo pakeliui į sandėlius/paskirstymo punktus.

Prisijungęs


Šešėlis  Vasario 05, 2016, 18:35:14

Na manau, kai rodo kaip pakyla skaičiukas ekrane, tai pas juos algoritmas 20proc nerodo, vadinasi jei rodo kas surinkta 1milijonas, tai iš tikro 1 200 000, bet tie 200tukst kisenej tv komandos.

Prisijungęs