Vakcinos  (Skaityti 8105 kartai) Spausdinti

1 2 B


Šešėlis  Liepos 18, 2013, 17:34:18

aš asmeniškai tuos atvejus žinau, žmones pažįstu, tą turėjau galvoje. O kiek dar pasakojimų iš kitų žmonių ;) Pasiėmi iš to ką pasakiau, aks tau naudinga ir puoli :) Nors aš tau sakau, kad medicina nėra visa bloga ir kad pirmiausia reikia pas daktarus varyti ir po to jei jie sako kad išgydyti neįmanoma, galima nuvaryti ir į kaimuką, vistiek nieko neprarasi :)  Žinau apie vakcinas, nesijaudink. Ir neteigiu, kad jos vien tik blogį neša :) Tiktai man labai keistai atrodo 100proc pasitikėjimas vaistais, tuo labiau vakcinomis :)

Prisijungęs


Tautvydas  Liepos 19, 2013, 20:50:56

taip, kai medicina padeti nebegali, nuvaziuodamas pas kazka tokio kaip zyniuose tikrai nieko neprarasi, del to visiskai pritariu ;) taip, vaistai pridaro ir zalos, kartais labai daug, irgi visiskai tiesa...bet rinkoje yra tik tie vaistai, kuriu teigiamo poveikis yra didesnis uz sukeliama zala, todel vis tiek ju visada reiks (arba bent jau dar ilgai) ;/ ne, as nepuolu, man kai kuriose vietose tiesiog pasirode, kad zyniuoniais ir zolelemis tikima labiau nei medicina, kas jau butu ne tik kad neprotinga, bet ir labai nenaudinga nelaimes atveju...

Prisijungęs


Juoda  Liepos 20, 2013, 13:51:43

Mano mama yra farmacininkė, o aš pati studijuoju biochemiją, todėl daug žinau kaip veikia baltymai ir įvairūs virusai. Skiepai yra reikalingi, nes dėl jų susidaro imunitetas. Jis gali būti ilgalaikis arba trumpalaikis, bet jis yra. Ir ne visada yra leidžiami virusai į organizmą. Taip pat yra leidžiamos medžiagos, kurios sužadina antikūnus, kurie galėtų kovoti su norima liga. Viskas veikia lygiai taip pat kai susergame, tik mums tada reikia gerti vaistus ir alinti organizmą. Bet po ligos organizme išlieka antikūnai ir kitą kartą su ligos sukelėjais kovoja. Bet dažnai toks imunitetas būna trumpalaikis, pvz. kaip po gripo. Bet po vėjaraupių jis susidaro ilgalaikis. O dėl žolelių... Tai vaistai taip pat iš jų gaminami. Tik iš žolelių yra išgryninama veiklioji medžiaga ir pateikiama vaistų pavidalu. Taip pat yra ir cheminių vaistų, bet tikrai ne visi jie vien chemija. Ir visi vaistai kovoja su ligos sukelėjais ir tik kai kurie vaistai šalina ligos pasekmes, pvz. temperatūrą, nes jei temperatūra pakyla iki 40 ir daugiau, organizmas tiesiog išvirs, nes mūsų organizme yra pakankamai baltymų ir jie geriausiai veikia prie 36,6 laipsnių temperatūros... Čia panašiai kaip su kiaušiniu. Aš pati niekada beveik nesergu, bet kai susergu, gydausi vaistais. Ir aš valgau mėsą, nes ji yra sveika, o ne kaip kažkas ten rašė... Ir gripu sergu gal tik kas kokiu 3 metus, nes mano imunitetas geras, o jei jūsų imunitetas blogas, nereikia kaltinti dėl to medicinos.

Prisijungęs


Šešėlis  Liepos 20, 2013, 21:57:25

Imunitetas visada yra, nesvarbu tu skiepyjiesi ar ne. Tik nuo imuniteto stiprumo priklauso kaip tavo organizmas kovos su liga. Žinoma, skiepai padeda prisigaminti antikūnių, bet jie tikrai nebūtini(skiepai), nebent žinai kad turi silpną imunitetą, tada gaaaal ir vertėtų pasiskiepinti. Bet po skiepų irgi būna komplikacijų.
Juoda, pirmas pranešimas ir iškart apie skiepų naudą, įtartinai atrodo, o dar tavo mama farmacininkė ir tu biochemiją studijuoji :D Kaip tik atrodo tokie žmonės, turėtų suprasti, kad ne visada skiepai yra geriausia išeitis :)

Prisijungęs


Kunardu  Spalio 30, 2013, 02:52:37

Taip,vakcinos tėra  ta pati liga ,suleidžiama į kūną ir leidžianti jam prasirgti,kad šis įgytų imunitetą. Nereikia to demonizuoti. Pati nesiskiepyju,bet artimieji tą daro. Asmens pasirinikas-jis nori prasirgti lengva ligos forma,bet vėliau įgavus imunitetą nebesusirgti,ar prasirgti užkrečiamu virusu,kuris gali stipriai pakenkti vidaus organams ir pan. Klausimas. Reikia to ar ne? Atsakymas-kiekvieno asmeninis reikalas.Netikiu,kad su tom vakcinom suleidziami kokie chipai...Tiesiog verslas.Geri pinigai. Nereikia prisigalvoti ciudu.

PrisijungęsŠešėlis  Sausio 23, 2016, 09:52:18

Keista kaip mes dar išgyvenom, per du šimtus metų ir gyvenimo trukmė taip pailgėjo.

Prisijungęs


Mantas  Birželio 23, 2018, 20:53:37

Bet kaip greitai visi užtilo, kai video pamatė ☺

Prisijungęs


Šešėlis  Liepos 01, 2018, 03:20:30

Vėluoji pustrečių metų.

Prisijungęs


santa  Liepos 19, 2018, 14:51:53

Apskritai pasiskaitykite apie medicinos istoriją http://www.spalvotaistorija.lt/category/medicinos-istorija/, aiškiai yra matoma, kad žmogus išgyveno ilgą laiką be vakcijų, taip jos padeda prailginti gyvenimo trukmę, bet daugėja atvejų kai jų padaroma žala yra didesnė. Manau kad greitai tas skiepų perversmas privers ieškoti naujų alternatyvų, galbūt grįš gydymas netradicine medicina...

Prisijungęs


Mantas  Rugpjūčio 17, 2018, 02:16:43

O as nesiskiepiju, tai niekur ir neskubu. Ateisiu dar po poros metu uzmest aki ;]]

Prisijungęs