Civilizacija mėnulyje  (Skaityti 27895 kartai) Spausdinti

1 ... 5 6 7 B


puskinas  Kovo 01, 2014, 10:45:59

Menulis. Kitokia relybe.

Prisijungęs


Jezus  Kovo 24, 2014, 14:33:43

Jei mėnulyje "kažkas" būtų, manau, seniai apie tai žinotume ne iš neaiškių paskalų, o patys savo akimis įsitikintume. O be to,  kam tada reikėtų knistis giliau visatoje, ir ieškoti ko nepametus? :)Paslapčių atskleidimas butų čia pat, mėnulyje. Čia tik mano muomonė :)
Nežino nes visuomenė yra per buka, kad tai suprastų. Atsimink ~1999-2003 Area 51 "asiotažą", kai iš Area 51 dauguma darbuotojų išėjo ir prabilo apie ten esančius dalykus. Kas tada buvo?Nepabijojusios televizijos tai parodė viešai ir gavo ban nuo vyriausybės (USA), o kas buvo tiem buvusiem darbuotojam?Spėk..į psichinę.
P.S. Pats Amstrongas ir jo kolegos yra patvirtine, kad Mėnulyje matė pastatus.

Prisijungęs


puskinas  Kovo 24, 2014, 16:56:38

Zinotume? atsiprasau Jav kaip reikian slepia ir neaisku kiek dar sleps.

Prisijungęs


kitakoks  Kovo 24, 2014, 17:01:28

Zinotume? atsiprasau Jav kaip reikian slepia ir neaisku kiek dar sleps.

Nereiskia, kad tik JAV, visos salys viska slepia.

Menulis. Kitokia relybe.

Paziuresiu, pirma dokumentine laida lietuviskai, aciu. :)

Prisijungęs


Visko megiejas  Lapkričio 21, 2016, 09:27:40

Nežinau ar ten yra civilizacija bet aš kaika girdėjau kad Mėnulis yra dirbtinai sukurtas palydovas nes žiūrėjau dokumentinė laida tai sakė kad anksčiau jo išvis nebuvo
O tik vėliau atsirado

Prisijungęs


laksmi  Gruodžio 05, 2017, 15:15:17

Žinoma, kad ten gyvena Anunnaki

Prisijungęs


Saulys  Sausio 09, 2018, 16:08:23

Ne ypatingai daug zmoniu zino kas tam menulyje darosi. Pirmiausiai (gal pasikartoju) pasakysiu kad Menulis tai artimiausia planeta, kri prasyte prasosi - aplankyk mane. zmogau. Taigi paziurekime ka atsako zmogus.

Zymiosios Appolo missijos. Tiklapiai aulis.com ir moonfaker .com isamiai ir moksliskai paaiskina - Kodel mums parodyta medziaga - irodymas zmogaus apsilankymo menulyje - yra falsifikuota. Nera jokio pagrindo netiketi tuo ka jie (web sitai) sako. Kai kuriais atvejais yra naudojami paciu NASA mokslininku interviu kur jie (mokslininkai) sako kad zmogaus nutolimas nuo zemes uz Van Alano dirzu ribu yra neissttudijuotas ir radijacijos poveikis zmogaus organizmui nezinomas.
Taigi kur daugiau irodymu nei falsifikuoti kadrai?
Yra sakoma kad amerikieciai atveze kruva akmenu, kuriu nei vienas musu nemate. kuriu kilme butu nuistatyta nepriklausomu ekspertu. Yra kazkokios dulkes, kurios ko gero pristatytos Rusijos robotines ekspedicijos.
Milziniska paslaptis atrodytu ta planeta - palydovas kuris randasi salia musu.
Neabejotinai kazkas labai nekasdienisko ir nezemisko apie tai. Mes buvom liudininkais daugelio saliu menulio tyrinejimui palydovu paleidimo. Taciau kai tik tos salys pasiekgdavo menuli kazkas kaip jiems mygtuka ijunkdavo. Kinieciai sakesi atskleis pasauliui tiesas. O kai tik palydovas nusileido, po pirmuju zodziu kad - Menulio pavirsius tai istisas akmuo (Prisiminkim ar tai atitinka kas parodoma Appolo kadruose?) Kinieciai kaip uzhipnotizuoti pradejo kartoti "amerikietiska" Menulio pavirsiaus ir viso kito vaizdo versija. As negaliu pagristi kodel nei Kinieciai nei Indai nei Rusai  nenori issizioti apie tai kas is tikruju ten darosi. Mums zmonem,s belieka 2 dalykai - 1. Aklai tiketi tuo ka mums pasakoja - kas jau juokinga. 2. Netiketi tuo kas pasakojama.  Nei viena nei kita grupe is tikruju nezino nieko. Taigi mes galime uzsimusti gincydamiesi - taciau tarp musu is esmes jokio skirtumo.

Taciau yra kai kurie dalykai kurie jau ateina I placiasias mases - tai optiniai pietaisai. Jie kur kas kokybiskesni ir Menulio stebejimas gali buti jau ne toks nuobodus.
Beje seniai pastebeta kad menulis nera pilkas kaip mums ji piesia. As pats nekantrauju kada galesiu nusipirkti kiek imanoma galingesni teleskopa. Ko gero tiesos is oficialiu saltiniu as per savo gyvenima neisgirsiu.
Kai kurie stebetojai mato ir yra nufilmave milziniskus dalykus skraidant prie menulio.
Pastebesiu kad aisku mes matiom tik ta puse kuri mums leidziama matyti. Pridesiu kad Hubble teleskopas negali matyti jokiu Appolo nusileidimo irodymu - kam tas abejojate prasau sakyti as irodysiu matematiskai kad Hubble negali matyti daiktu kurie mazesni uz 1 km ar panasiai Menulio pavirsiuje .

Taip kad mes galim speti kas to menulio pavirsiuje darosi kiek norim - tiesos mes nezinom ir jos internete nera.

Prisijungęs


inkognito  Sausio 15, 2018, 10:28:38

Natūralu,kad esant mūsų planeoje tokiam susikaldymui ir interesų konfliktui,niekas tikros tiesos nepasakytų,net tokiu atveju kad nežemiečių įsikišimas būtų labiau nei akivaizdus. Visos šalys neturi vienybės ir kiekviena kausis už savo interesus netgi tada kai intervencijos grėsmė bus visiškai reali ir galimas dalykas kad kova su nežemiečių ekspansija tebūtų tik tos šalies kova kurios teritorija ši invazija pasieks pirmiausiai. Visos kitos žodžiais solidarizuotūsi su ta valstybe tačiau realiais veiksmai padėti delstų,juk smagu kai kaimyno troba dega o tavo kol kas saugi ir neliečiama? Deja tokia jau ta žmogaus psichologija.
 Na o mėnulis yra mūsų teritorija pagal visus civilizacijų dėsnius,jis yar ne tik saulės sistemos bet ir žemės gravitacinėje traukoje,todėl ir yra jos nuosavybė,kuria kol kad gali eksploatuoti teisėtai bet kuri civilizacija,kol žemės gyventojai negali ja naudotis dėl techninių priemonių tam neturėjimo. Todėl pirmuosius astronautų žygius į mėnulį lydėjo gausios nežemiečių pajėgos,kurios betgi nebūtų jiems padėje netgi tuo atveju jei juos ten būtų ištikusi katastrofa. Jie buvo tik abiejingi stebėtojai,juo labiau kad tokios kelionės į mėnulį yra traktuojamos kaip egzotiški bandymai o ne standartinėmis ir visiškai saugiomis kelionėmis. Kol tokių kelionių nebus išrasta mėnulis vis viena liks nežemiečių laisvojoje dispozicijoje,ir tik kai  žemės gyventojai pradės ten ūkinę ir pramoninę veiklą,nežemiečiai sutinkamai su visatos įstatymais privalės palikti šį dangaus kūna žmonių valdžiai.
   Natūralu kas trukdo pradėti tokia veikla ir dar natūralu kad valstybių galinčių tai daryti vadovai yra veikiami suinteresuotų jėgų kad to nebūtų daroma. Na o padaryti tą civilizacijai kuri per keliolika minučių toną gyvsidabrio paverčia 99,9 proc. grynumo auksu,nesudaro sunkumų. Nes kol kas vis tik auksas yra visų pasaulio valiutų pagrindų pagrindas.

Prisijungęs