Šešėlinės operacijos. Marso projektas  (Skaityti 6332 kartai) Spausdinti

1 B


Vanesa  Sausio 14, 2014, 15:24:31

Šių metų (2013) projekto "Camelot" ir Tru TV filmas.

Kokia velniava vyskta tame Marse? Kodėl JAV vyriausybė ir NASA slepia beveik viską, kas yra susiję su Marso programomis?

Pasirodo, kad kelionės į Marsą jau senai vyksta, o šią planetą su šiuolaikiniais erdvėlaiviais galima pasiekti per 22 valandas. Filme kalbinami liudininkai, kurie buvo ruošiami kelionei į Marsą ir tie, kurie jau buvo Marse.

Filme pasakojama apie tai, kad Marsas labai panašus į Žemę, ten gyveno žmonės, klestėjo civilizacija, kuri buvo sunaikinta. Tačiau visa ši informacija slepiama ir klastojama. kai tik žurnalistai pradėjo domėtis šia tema, jų adresu pasipylė grasinimai ir gasdinimai.

Filme David Wilcock pasakoja apie technologijas, kurias JAV kariškiai perėmė iš ateivių, taip pat apie galimybes teleportuotis kosmose. Visa tai jau buvo išbandyta projekte Montouk.


Marso dangus, pasirodo ne rudas ir ne rožinis, bet žydras. Vadinasi ten buvo arba yra atmosfera. Tačiau visas Marso nuostaukas NASA klastoja ir perdaro taip, kad atrodytų, jog ši planeta gyvybei netinkama. Iš tikrųjų Marsas tinkamas gyventi ir yra nemažai gyvų liudininkų, kurie teigė dalyvavę slaptose Marso operacijose. Jie pasakoja neįtikėtinus dalykus. Pavyzdžiui, jog galima Marso paviršiuje kvėpuoti be skafandrų. Dar keisčiau atrodo pasakojimai apie tai, kad savanoriai į Marsą pateko ne su erdvėlaiviais, bet per laiko ir edvės portalus. Teleportacija yra ištyrinėtas dalykas ir šis reiškinys nepažeidžia galiojančių fizikos dėsnių.

Stebėtojai Marse mato nuolatinį objektų judėjimą. Toks įspūdis, jog ten verda intensyvus gyvenimas. Kitas klausimas, ar jie žmonių ar marsiečių?

Šaltinis: www.kvantinemagija.lt

Prisijungęs


puskinas  Sausio 21, 2014, 17:16:14

JAV ir Nasa visalaika slepia  :o

Prisijungęs


inkognito  Sausio 21, 2014, 21:48:22

Tas netikėtai atsiradęs keistas akmuo šalia marso roboto irgi man atrodo kad yra įrodymas, jog marse nežemiečiai draugiškai juokauja su mumis. Juk negalėjo pats iš niekur nieko atsiorasti roboto matymo ir apčiuopos lauke toks daikčiukas. aišku kad jis buvo užmigęs arba jų pačių išjungtas. Be to tikrai žinau jog Marse ya vanduo ,yra požeminės galerijos ir ten jose gyvena gana uždara ir su niekuom neinanti į kontaktus civilizacija. Todėl pirmieji žemės kolonistai ten patirs tikrai neeilinius išbandymus ir gali būti kad paprasčiausiai jų neišlaikę žus.Iš vietiniu jie negaus jokios paramos,nes bus traktuojami kaip gyvybinės erdvės okupantai.

Prisijungęs


Mshen  Sausio 21, 2014, 22:08:57

DEl marso kolonizacijos, tai pagyvensim, pamatysim. vis tiek bus sekama ir raportuojamas kolonistu kiekvienas zingsnis. aukso kasykla zurnalistams.

nors sakyciau gal ir gerai jog marsieciai nesikis. dar jiem baigsis taip kaip amerikos indenams. Marse naftos juk nera ar ne?

Prisijungęs


inkognito  Sausio 22, 2014, 14:23:52

Marse nafta nereikalinga ,ten naudojama planetos giluminių sluoksnių šiluma ir planetos paviršiaus šaltis,kad pagaminti elektros įtampą,- kuri yra akumuliuojama  sūriuose požeminiuose ežeruose-akumuliatoriuose.Iš tų ežerų elektra kabeliais teka į požemines oranžerijas, kuriose šviečia ultrafioleto šviestuvai ir papildomai patiekiama nuo planetos paviršiaus anglies dvideginio atmosfera,sėkmingam augalų auginimui.Augalai savo ruožtu gamina deguonį, kuris nuvedamas į gyvenamas  milžiniškas olas-miestus.Kadangi ten nereikia stogų jų miestas gana keistokas,tačiau pilnai užtikrinamas atskirų bendruomenės narių privatus gyvenimas. Dalis visuomenės narių užsiima energetikos srityje,dalis gyventojus dirba oranžerijose ir fermose auginaqnčius maistui gyvulius,kuriems maitinti irgi naudojamos augalų plantacijos.Yra šiokia tokia pramonės atmaina kuri aprūpina būtinomis prekėmis,rūbais buitine technika. Maitinimas visuomeninis,namuose nieko nėra gaminama, nei ruošiama.Atlyginimų už darbus niekas nemoka,tačiau visi gali turėti tokią prekę kuri jam tuo tarpu yra būtina,išaugtus arba nereikalingus rūbus ar kitus daiktus gyventojai suneša į surinkimo vietas iš kurių jos yra naujai perpaskirstomos arba atiduodamos remontui ir rekonstrukcijai. Atliekų praktiškai nėra, nes viskas kompostuojama ir naudojama kaip organika tręšimui,kaip ir mirusiūjų  gyventojų kūnai. Gyvenamajame sektoriuje palaikoma pastovi +21 laipsnio šiluma ištisus metus.Tarp  požeminių sektorių, kursuoja panašus į žemišką metro transportas,o nuo stotelių iki darbo vietų susidaro maksimaliai 1000 metrų atstumas, kuris paprastai įveikiamas pėsčiomis.Piniginės sistemos ten nėra viskas vyksta panašiai kaip bičių avilyje,tik skirtumas tas, kad nėra bičių motinėlės,o vaikus gimdo marsietės vyrų marsiečių pagalba.Absoliučiai teisinga ir rūpestinga bendruomenė, kurioje nei vienas narys nėra nuskriaustas arba nepamaitintas. Niekuo neužsiimti ir gyventi kito sąskaita ten laikoma labai blogu tonu ir niekas nenori turėti tinginio statuso. Viskas daroma, kad kiekvienas visuomenės narys būtų sveikas ir dedamos visos pastangos, kad nugalėti ligą ar kokią jo negalią,tačiau jeigu liga progresuoja ir yra mirtina bei neišgydoma tokiam nariui taikoma eutanazija.Po mirties jo kūnas patenka į specialų reaktorių kuriame yra išskaidomas į maistingasias medžiagas augmenijos tręšimui.Tokia tad ten specifinė ir labai nenoriai net su kitais nežemiečiais bendraujanti uždara  bendruomenė.

Prisijungęs


Mshen  Sausio 22, 2014, 18:50:14

Inkogito, zinoma tai yra praktiskai tobula bendruomene, bet neatsakei i mano klausima. kazkoks iskastinis kuras mano nuomone Marse turetu buti, nesvarbu kad marsieciams jis nereikalingas. visi gi zinom ko gviesiasi pasaulio galingieji. aukso ir naftos. na gal dar ir opijatu.
manyciau zmoniu misijos i marsa vienas is tikslu butu ieskoti iskastinio kuro.

Prisijungęs


puskinas  Vasario 23, 2014, 09:20:32

Visai idomi informacija! :)

Prisijungęs


kitakoks  Vasario 23, 2014, 11:13:03


Angliskai, jeigu kas rusiskai nesuprantat. ;)

Prisijungęs


elena  Vasario 27, 2014, 23:25:57

Kreipiuosi į Inkognito, skaitau ir susidaro tokia nuomonė, kad Tu buvai marse, ir pats viska matei. :) Kaip ten patekti, išduok paslaptį :)

Prisijungęs


puskinas  Kovo 23, 2014, 12:31:40

Turbut atsirastu daugiau norinciu nuvykti i Marsa.

Prisijungęs


kitakoks  Kovo 24, 2014, 17:02:50

Turbut atsirastu daugiau norinciu nuvykti i Marsa.

Na daugiausiai tai yra kolonizacija ir biletas tik i prieki, kadangi grizimas atgal kainuoja tikrai per daug ir tiek kuro nera.
Savanoriu palikt savo seimas yra begale, bet nekiekvienas gali buti "tikruoju".

Prisijungęs


Saulys  Gegužės 25, 2015, 21:52:51

Ta filmuka maciau senokai, idomu buvo prisiminti. Projektas Kamelotas issiskyre i dvi kompanijas. Nei sventai tikiu ka jie sako nei neigiu. Prisiminkim vistik kad ju pirmas tikslas- pritraukti ziurova. Vienas vyrukas man kele abejones, tai tas buves NASA prezidenturos patarejas. Jis vienuose is pirmuju filmo epizodu - su barzda diedas. Taigi dirbdamas prie NASA labai itartina kaip jis dabar taip jiem priestarauja atkakliai. Netikiu. Netikejau juo kai klausiau keliato jo paskaitu per interneta. Jis savo tinklapi turi apie UFO. Visu pirma kaip ir teisingai pastebeta - aciu tam kas atsiunte filmuka, -apolo misijos vyko nevados dykumoj. Nera tam abejoniu. Tik absoliuciai bukas turi buti kad to nesuprasti. Taigi kas sako kad "mes turim Tikru irodymu apie ateivius is Apolo nuotrauku" - MELAGIS! Del tu misiju ir kitu "slaptu apolo" misiju. Taigi to vyruko visi pasakojimai turi ta detale. Jis pradeda pasakoti ka mes matom apolo misiju nuotraukose. Visose savo autoriniuose reportazuose. Kazkas vykusiai pastebejo - o ka rusai? Kodel tylejo? As irgi taip galvojau. Galvojau.... Ir pavargau. Atsakymas paprastas - jie zino. Ir kas? Amerikieciai zino kad Gagarinas nebuvo kosmose. Ar nematot kur lenkiu? Yra tokis -mes ir jie. Taiggi mums nebutina zinoti. Mes zinom tik piesta fotoshope gyvenima. Kai kas sako " matrica". Sakyciau kad labai panasus apibudinimas. Dabar butu laikas pasakyti, kiek yra zinoa ir buta kosmose -as nezinau. Isivaizduoju - daug zinoma ir buta. Mano akimis- mums to niekada nepasakys, nebent "something will go very wrong". Tuomet. Gaila kad nuspresta kad didzioji zemes populiacija tik marionetes ir neverti tiesos. Taigi Kamelotas saunuoliai, kaip ir sito tinklapio kurejai. Gaila zinoma, kad lietuviu kalba filmai neverciami (Ancient aliens, Angaras nr1, UFO faiai ir daugelis kitu dokumentiniu serijalu, kuriuose tikri faktai, zmones, liudininkai), taciau jei kas zino daugiau kalbu, pasaulis tikrai neatrodo nuobodus.

~~~

Kaip tik ir noriu pabaigti sia tema paprasta gaida. Logiskai prieinant prie duomenu is marso persasi tik viena isvada - jokios marso misijos ir roveriu ten nera. Viskas vyksta salose prie Kanados i kurias reikia kazkodel gauti leidima kad issikelti. Figuru atradimas "marso nuotraukose" - valio! Radot dar viena irodyma kad tai ka rasau teisybe. Tinklapiai nagrinejantys "fenomenus" (ufo sigtings daily)dirba is to paties finansavimo. Tais atradimais pagal atsiliepimus matuojamas zmoniu kvailumo laipsnis. Atsiprasau jei tik ka kazka nuliudinau. Kaip visada - niekam savo minciu nepersu. Jus turit teise tureti savo nuomone. Tiketi tuo kad pijokas pavoge is policininko automata yra jusu valia. As tikiu tuo kad lietuvos policijoj kvailiai netarnauja.

Prisijungęs