Ar yra visatos kraštas?  (Skaityti 23937 kartai) Spausdinti

1 ... 4 5 6 B


inkognito  Rugpjūčio 05, 2013, 10:19:55

Manau kad makropasaulis ir mikro pasaulis yra identiški ir skiriasi tik mase ir masteliu. Na įsivaizduokite save patį šiame mikropasaulyje bei artimiausią aplinką. Aišku jį laiko  ir traukia žemės planetos gravitacija,ji suteikia jam tam tkrus ribojimus ,tačiau laiko jį stabilų. Apsižvalgyk savo kambaryje,visi baldai susdaryti iš milžiniškų sankaupų atomų ir molekulių kurie yra ne kas kita kaip žvaigdžių ir galaktikų sistemos,tuščios erdvės tarp daiktų tai retos oro molekulės kurios mikropasaulio stebėtojui būtų tarsi tušti bekraštės visatos plotai,visi objektai esantys arčiau ar toliau vienas nuo kito veikiami tarpusavio gravitacinės konstantos,tačiau juos visus dar veikia ir mūsų planmetos gravitacinė konstanta,kuri mūsų supratime apie visatos stabilumą gal būt atlieka neatrastos juodosios materijos vaidmenį.
 Mes žmonės tame  paveiksle irgi būtume tarsi plaukiojančios milžiniškos galaktikos galinčios daryti poveikį kitoms išdėstytoms šio mikropasaulio masėms,tačiau pačios priklausomos nuo planetos gravitacijos.
 Kas galėtų paneigti jog taip nėra ir mus supančioje visatoje,tik mes būdami tokie mikroskopiniai nepajėgiame nei aprėpti nei suvokti vykstančių reiškinių didybės ir begalybės.Mikrovisata mūsų neįsileidžia nes mes jai per dideli,o makrovisatos negalime aprėpti todėl kad jos atžvilgiu esame beviltiškai per maži. Gali būti jog mikrovisata jungiasi su makrovisata begalybės jungties ženku.

Prisijungęs


elena  Vasario 27, 2014, 23:41:00

Taip, gali būti.

Prisijungęs


puskinas  Kovo 23, 2014, 12:27:23

Visai imanoma

Prisijungęs


Baurob  Liepos 02, 2016, 00:02:21

Kodėl žmonės negali nukeliaut ten vien astralinių kelionių pagalba, į galimą visatos kraštą???

Prisijungęs


Fasiras  Liepos 03, 2016, 22:28:51

Įtariu, nes tas visatos kraštas, arba neegzistuoja, arba yra per sudėtingas net žmogaus pasąmonei įveikti. Greičiausiai pirmas variantas:) Arba tiesiog niekas nerizikuoja net astraliniu kūnu tiek toli bogintis :D

Prisijungęs


Šešėlis  Liepos 04, 2016, 06:59:39

Gal kas ir nukeliavo, bet kad tas kažkas yra aktyvus apiemistika forumo narys tiimybe artima nuliui :D

Prisijungęs


Fasiras  Liepos 05, 2016, 00:40:45

O gal kada atsiras... kad ir aš pamėginsiu :D

Prisijungęs


inkognito  Liepos 18, 2016, 21:51:42

Noriu pasakyti kad šeštadienį man atsitiko retai pasitaikantis yvykis turėjau telepatinį kontaktą su nežemiečiais jų iniciatyva viskas prasidėjo nuo šito:
Tūzas 2016 m. liepos 16 d., šeštadienis, 12:24:44
Labai, žiūriu, gudrus Inkognitai, tai iššifruok va šitą:
youtube.com/watch?v=hSGEDqIs5HY
    Pabandykite paspresti šiuos galvosūkius o aš paskui parašysiu ką apie juos man replikavo nežemiečiai,telepatiniu ryšiu.

Prisijungęs


Visko megiejas  Lapkričio 20, 2016, 18:49:34

Aš manau kad mūsų Visata didžiulis burbulas kur ir galo ne matyt tik ten belekai daug šviesmečių kur žmogui būtų sunku suvokti Visatos didį tad aš manau kad jinai neturi ribų ir sienų o jei ir turi ar turėtų tai aš manau kad ten už ribų visatos neegzistuotų jokie fizikos dėsniai tuo pačiu ir laikas ten neegzistuotų tesiog tila ir tuštumą ir nieko daugiau tik beribė erdvė kurioje nieks negalioja neegzistuoja ir ir amžiną tamsa

Prisijungęs