Kaip prasidėjo mūsų civilizacija?  (Skaityti 14523 kartai) Spausdinti

1 2 3 B


Mantas  Vasario 03, 2013, 23:34:20

Mazdaug pries 12000 metu, toli nuo musu Saules sistemos sprogo SuperNova. Didziulis jos gabalas atskrido i musu Saules sistema. Savo gravitacijos jega paveike Neptuna ir atskyre nuo jo, tada buvusi palydova Plutona, kuris atskirtas nuo Neptuno, pradejo savo nauja kelia aplink Saule, kaip atskira planeta. Galima pastebeti, jog  Plutono  orbita aplink Saule yra didziausios elipses formos, kaip nei vienos kitos planetos; kartais jis buna arciau Saules, nei Uranas! Taigi Supernovos dalis, kuria pavadinsiu Vela-F, skrido ir savo gravitacijos jega veike kitas planetas, tuo trigdydama ju sukimosi aplink asi greiti, orbita aplink Saule ir daugeli kitu dalyku. Manoma, jog aplink Saturna esantys ziedai, tai likusiu palydovu dalys, kurios buvo sunaikintos Vela-F. Vela-F, taip pat buvo labai karstas kunas. Pries 12000 metu, Saules sistemoje buvo dar viena planeta tarp Marso or Jupiterio. Ji buvo nepaprastai didele, bet manoma, jog sudetis buvo panasi i Jupiterio. taigi Vela-F trenkesi i planeta X ir ja sunaikino. Planetos dalys pradejo skrieti i visas Saules sistemos puses, taciau Vela-F skrido toliau ir priartejo prie Zemes, tuo ismusdama planeta is veziu. Seniau Zemes orbita buvo apskritimo formos, ji turejo kita asies kampa, para trukdavo 30 valandu, automatiskai gaudavo daugau Saules energijos ir gyvybe galejo vystytis zymiai geriau. Tokiu dalyku, kaip uraganai, vulkanu issiverzinai, zemes drebejimai, net nebudavo, skirtumu kaip metu laikai ar sesonai, taip pat nesijausdavo. Todel zmones ta laikotarpi vadino Aukso amziumi. Taciau savo gravitacijos jega viska sujauke Vela-F, tuo sukeldama didelio masto katastrofas ir visam laikui pakeitusi Zeme.. netrukus sprogusios planetosX dalys pradejo kristi i planetas. Labiausiai nukentejo Zeme ir Marsas. Manoma, kad iki to laiko Marse egzistavo gyvybe, o galbut ir civilizacija.
>>>>>>>>>>>>>>>>
Cia mano per daug metu sukauptos zinios. Daug knygu perskaiciau ir dabar bandau paaiskinti, bent jau paskutini Zemes perioda..Aciu uz supratima.

Prisijungęs


Master  Vasario 04, 2013, 12:07:40

Mmmm.... Nu nežinau, gi teorijų yra be galo daug. Ir net mokslininkai nežino tikrosios.
Na, bet pagirtina, argumentuotai ir pagrįstai paaiškinai,šeip jei nebūtum parašęs, kad pačio žinios, bučiau pagalvojusi, kad koks nors mokslinis straipsnis. Respect´s, ¨keep going¨ toliau :)

Prisijungęs


Mantas  Vasario 04, 2013, 13:53:37

Cia pagrinde informacija is knygu anglu kalba, o as skaitydamas knyga, pagrindinius faktus sutrumpinu lietuviskai, nu tai galima sakyt, kad mano zodziai :D yra geru HD filmuku torrentuose, kur taip pat aiskinasi, kas nutiko tais laikais. Patarciau pasiziureti kelias serijas Ancient Aliens, toks uzkabinantis dok,serialas.

Prisijungęs


DovisJ  Balandžio 22, 2013, 16:20:11

Nu tai taip aišku, Atsimenu kaip Mus mokydavo Istorijos jog atsirasdavo iš beždžionių ir įvairių nesamonių

Prisijungęs


Šešėlis  Balandžio 22, 2013, 16:39:12

Mantai, siūlyčiau dar fizika pasidomėti ir astronomija :D Nes dabar, tai anekdotinė teorija :D

Prisijungęs


SET  Liepos 29, 2013, 22:22:53

afigenai sprogo supernova  :-\ dar nuo jos atskrido gabalas  :-\, pakeite plutono orbita  :-\, o kitu palydovu nepakeite stebuklingu budu, po to sunaikino saturno palydovus taip atsirado saturno ziedai, turbut analogisku budu ir neptune ir urane atsirado ziedai, dar pataike i <planeta x? planeta x yra nibiru paliai zurnaliugas, o asteroido vietoje buvo faitonas> epic fail, ir dar paveike zeme, bet aplenke menuli nu ale ne burtai,

seselis teisus 100%

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 05, 2013, 12:10:45

Žmonijos civilizacija mūsų planetoje prasidėjo prieš 250 tūkstančių metų,kai išnykus dinozaurams ir mažesnių gabaritų žinduoliams prasidėjo neblogos žemėje dienelės. Ptradžioje miškų,maisto laukinių žvėrių pavidale buvo begalės,todėl žmogui gyvenančiam žemėje pernelyg nereikėjo stengtis kad būtų sotus ir apsirengęs,bet ilgainiui homo sapiensų daugėjo jie pradėjo burtis į grupes nes taip lengviau tapo apsiginti nuo kardadančių tigrų bei leopardų kurie negailestingai naktimis praretindavo medžiotojų gretas,todėl teko ieškoti naujų gynybos būdų nes akmuo ir lazda menkai pagelbėdavo nuo šių nuožmių žudikų nasrų. Daug efektyvesnė buvo kolektyvinė gynyba ir saugos būdai ,kada vienas iš gentainių eidavo sargybą tam kad kiti galėtų ramiai pailsėti prieš medžioklės dieną. Pritvirtintas prie lazdos galo akmuo pasirodė toks pats svarus argumentas įniršusio kardadančio tigro snukiui, kaip kad smūgis meškos letena,po kurio jam dingdavo bet koks noras užkąsti natūralios  žmogienos. Tai praversdavo ir ginant savo teritoriją nuo priešiškai nusiteikusių homo sapiensų genčių,kurie mieliau norėdavo atimti jau sumedžiotą grobį,nei patys vargintis tykant žvėries pasaloje. Žemėje vyravo nuosaikus atogražų klimatas,upėse plaukiojo daugybė žuvų o girios knibždėte knibždėjo žvėrimis ir paukščiais.
 Vieną gražia dieną gentys pastebėjo milžiniškus erdvėlaivius danguje,tačiau nesuprato kas tai,-ilgą laiką jie tas vietas kur šie didžiuliai laivai nusileido ant žemės skelbė Tabu ir net nedrįsdavo prisiartinti prie šių teritorijų. Tai buvo atvykėliai iš Sirijaus žvaigždės sistemos planetų,jie žinojo kad jų civilizacija skaičiuoja jau paskutinius savo amžiaus lašus ,todėl skubėjo kurtis naujose begalinės erdvės oazėse,ir norėjo ten atkurti savo civilizacijos pratęsimą.
  Ilgainiui  laukiniai žemės žmonės išdrįso prisiartinti prie "dievų" stovyklų ir abi pusės susidraugavo. Tai ir paskatino žemės primityviai civilizacijai žengti milijonus metų į priekį ir pagal išsivystymą gerokai pralenkti negi mūsų šiuolaikinės civilizacijos pasiekimus,per palyginti trumpą poros tūkstantmečių laikotarpį.
   Greitai žemė tapo urbanizuota planeta,jos maišyta sirijiječių ir žemiečių rasė gavo naują pavadinimą-Atlantai,jie pasinaudodami senos civilizacijos žiniomis ir technologijomis sukūrė savo kovinį erdvėlaivių laivyną,bei greitu laiku pradėjo valdyti daugelį menkiau išvystytų  mūsų Galaktikos civilizacijų.
 Prieš maždaug 25-30 000 metų įvyko nuožmus karas tarp Atlantų ir Torniečių bei Prunsų rasių kurios norėjo atkeršyti už tūkstančius metų trukusią priespaudą ir pavergimą,to karo pasekoje ir buvo susprogdinta planeta Fajetonas ko pasekoje dabartinis mėnulis turėjo pakeisti savo skriejimo orbitą ir tiesiu taikymu atsitrenkti į žemės planetą visiems laikams palaidojant Atlantų galybę. Iš dalies  priešams tai pavyko,bet Atlantai paskutinėmis pastangomis sugebėjo padidinti mėnulio kritimo žemėn greitį,todėl šis tapo amžinu žemės palydovu,sunaikindamas Atlantų mietsus ir palaidodamas juos po storu vandens sluoksniu.

Prisijungęs


bugis  Rugpjūčio 08, 2013, 09:10:38

visai idomi tema  ::)

Prisijungęs


Vytautas  Rugpjūčio 08, 2013, 15:28:22

Papasakosiu savo versiją apie mūsų civilizacijos ir bendrai žemės istoriją. Ji gauta remiantis švytuokle. Kas nori gali patikrinti. Tik persikūnijimai turėjo prasidėti dar Atlantidos laikais. Žemė tiesiog buvo "užsėta" gyvybe prieš 104000m visatos kūrėjų. Iki dabar buvo 4 civilizacijos. Vystymasis trunka 26000m ciklais. Pirmosios civilizacijos žmonės savo minties formomis sukūrė ateivius. Nuo to ir prasidėjo visa betvarkė. Ateiviai pertvarkė gyvenimą žemėje pagal save. Sukūrė tarpinį pasaulį kaip išorinį apvalkalą šiam. Savotiškai žemę patalpino į labai gudrų kalėjimą. Po 26000m ateiviai visus žmonės sukrovė į laivus ir išsivežė paprasčiausiam maistui. Visatos kūrėjai kuriam tai laikui atšaldė žemę ir viską pradėjo iš naujo. Bet po sekančių 26000m sekė ta pati procedūra. Žmonės buvo sunaudoti maistui. Nuimtas derlius. Ir vėl viskas iš naujo. 2012m turėjo viskas vykti kaip įprasta. Žmonės visokiais gan įmantriais būdais pakrauti į kosminius laivus ir išvežti. Bet atsitiko kažkas ne taip. Ateiviai visatos kūrėjų buvo izoliuoti atskiroje visatoje ir šiam laikui susinaikino. Tarpinis pasaulis ateivių kūrinys buvo per keletą mėnesių panaikintas. Ciklas nepaleistas. Viskas vystosi toliau be jokio šalutinio poveikio. Pakeisti visatos dėsniai kurie aname pasaulyje ir taip neveikė tik buvo deklaruojami. Nėra laisvos valios ir priežasties pasekmės. Dabar veikia "kaip elgiesi su kitais taip elgiamasi su tavimi". Galioja absoliučiai visiems. Tai va tokia mano versija. Tikėti ją neprivaloma  :) Bet ateivių aktyvumas viešojoje erdvėje praktiškai nulinis. Visokios magijos taip pat nerodo gyvybės ženklų. Tik tuščios kalbos. Negalėjau eiti į bažnyčią kartais iš reikalo pagerbti kokį mirusį, nes stodavo širdis. To dabar nėra.  Gal kažkas ir pasikeitė.

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 08, 2013, 15:49:47

Noriu užsistoti ateivius,-nu nėra jau jie tokie blogi Vytautai. Masiškai žmonių maistui tikrai nevartoja . Be to man įtarimą kelia surišimas su 2012 metų gruodžio mėnesiu,juk žinome, kad neįvyko jokia tada pranašauta pasaulio pabaiga,todėl labai ši informacija nuteikia skepticizmui,nors ir turi tokią pat teisę egzistuoti kaip ir visos hipotezės. Ji niekuom nėra nei geresnė nei blogesnė už visas kitas,kol mes nesužinosime tikrosios tiesos.

Prisijungęs


Vytautas  Rugpjūčio 08, 2013, 16:46:48

Visi įvykiai vyko ne 2012m gruodžio o  liepos mėnesį. Gruodyje žemė turėjo jau būti atšaldyta iki -80 laipsnių. Jei viskas būtų buvę kaip visuomet. Optimistiškiau į ateivius žiūri ir žmogaus kuris mane tikrina siela. Su viltimi kad tarp jų gal buvo ir teigiamų. Bet jis siekia tik Atlantidos laikus. Mano įsikūnijimai siekia Lemūrijos laikus. Pasirodo čia ir užsisėdėjom kad išspręsti tą problemą. Bandėm tai daryti per įsikūnijimus į žynius bet nesėkmingai. Sistema sunaikindavo. O tas bandymas labai elementarus. Suprasti pasaulėdarą  ir paprašyti visatos kūrėjų pagalbos šiuo klausimu. Bet tam reikia supratime išeiti už klasikinio suvokimo ir atrasti ryšį su savo siela ir visatos kūrėjais. Pasiruošimas fiziškai, dvasiškai, morališkai truko apie 3m. Jokio tikėjimo, jokios mėsos mityboje, jokių žalingų įpročių. Ir pastoviai po akimis "padedama" reikiama informacija kurią būtina žinoti. Vėliau tai labai pravertė. Tiesiog gelbėjo gyvybę.

Prisijungęs


winnies  Rugpjūčio 18, 2013, 14:57:36

Pone Mantai, maža to, kad  nerealiai nusišnekėjai, argumentuodamas savo teiginius skaitytomis  knygomis, bet dar ir į savo sukurtą temą visiškai neatsakei. ;)

Prisijungęs


Gedas40  Spalio 30, 2013, 01:03:44

Pries 17 tukstanciu metu is lietuvos teritorijos pasitrauke paskutinio atsalimo ledynai, ir baltu gentys pradejo sia teritorija apgyvendinti, o Mantas tvirtina kad pries 12 tukstanciu metu visa saules sistema susivarte! Kazkas su datu vertimu nesusieina. 12 milijonu metu gal ir butu galima patiketi.

Prisijungęs


mindaugas  Spalio 30, 2013, 18:22:20

zmonije  prasidejo dinozauru laikais    tai byloje  rastos  iskasenos  kaip zmogus dinozaurus  kaip mes dramblius ar arklius  eksplotavo  ir  panasei  :P  taipkad  isvados  kokios gerbemieji ponios ir ponai   ?

Prisijungęs


Šešėlis  Spalio 30, 2013, 22:41:12

Išvados: rodyk šaltinius :D

Prisijungęs