Stovime ant III pasaulinio karo slenksčio?  (Skaityti 21380 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


Vanesa  Kovo 24, 2014, 03:33:39

Kokios dar Kinijos arba P. Korejos? :D :D :D :D Pietu Koreja isviso kariu neturi, nes jie stengias gyventi taikiai :D :D :D :D :D :D :D :D
Visais laikais buvo valstybių - agresorių ir teigti, jog P. Korėja iš viso neturi karių, kai šalia jos yra neprognozuojama Š. Korėja, mažų mažiausiau yra juokinga.  Galbūt P. Korėja savo karius daugiau išnaudoja įvairioms gelbėjimo operacijoms, bet nuo to jie savo statuso nepraranda, pasirengimo/organizuotumo taip pat. Nuo karo nieks nėra apsaugotas. Štai radau duomenis, nežinau, kiek jie teisingi, bet geriau šis tas nei nieko: http://infoceanhub.com/top-20-most-powerful-military-countries-world-2013/ . :)

P. S. Manau, puskinas tiesiog norėjo pasidalinti tuo straipsniu su visais. Diskutuokite be pykčių. :)

Prisijungęs


puskinas  Kovo 24, 2014, 08:55:51

kitakoks, atsiprasau, bet apie koki PIRKIMA sneki, irodik, kad snekejau apie pirkima, mano mitis yra visai kita, ir gal ponas myli Pietu Koreja, nes as minejau Kinija arba, dar karta pakartosiu ta zodeli didziosiom raidem ARBA Pietu Koreja! Ir dar butu didelis aciu, jei nebutum truputi piktokas, :o nes paskaicius tokias zinutes, matosi, kadpyksti ir norisi tiktai kuo greiciau is to puslapo issiregistruoti! Atsiprasau, noriu uzduoti klausima, koks per vabalas tau ikando? :D ;)

Prisijungęs


Jezus  Kovo 24, 2014, 14:30:43

Pietų Korėja turi tą armiją, kad kvailą brolį Šiaurės Korėją galima būtų partiest. Ir taip Š. Korėja turi armiją, bet ta armija su 10-50metų senumo technika. Kinija turi didžią armiją, bet kiek iš tos armijos yra tikri ir profesonalūs karei?Max 50%, o visi kiti tik šauktinei, o tai yra praktiškai niekas, o dėl Rusijos...įdomu ką jie gali padaryti jei net patys Rusijos karei plačei šneka, kad jų daugiau nei pusė turimos technikos yra sugedusi arba išvis neveikia..

Prisijungęs


Vanesa  Kovo 24, 2014, 16:02:49

kitakoks, <...> Ir dar butu didelis aciu, jei nebutum truputi piktokas, :o nes paskaicius tokias zinutes, matosi, kadpyksti ir norisi tiktai kuo greiciau is to puslapo issiregistruoti! Atsiprasau, noriu uzduoti klausima, koks per vabalas tau ikando? :D ;)
Asmeniškumus išsiaiškinkite privačiomis žinutėmis! :)
Kiti komentarai, neatitikę temos, bus šalinami. :)

Prisijungęs


kitakoks  Kovo 24, 2014, 17:03:53

kitakoks, atsiprasau, bet apie koki PIRKIMA sneki, irodik, kad snekejau apie pirkima, mano mitis yra visai kita, ir gal ponas myli Pietu Koreja, nes as minejau Kinija arba, dar karta pakartosiu ta zodeli didziosiom raidem ARBA Pietu Koreja! Ir dar butu didelis aciu, jei nebutum truputi piktokas, :o nes paskaicius tokias zinutes, matosi, kadpyksti ir norisi tiktai kuo greiciau is to puslapo issiregistruoti! Atsiprasau, noriu uzduoti klausima, koks per vabalas tau ikando? :D ;)

Labai daug kruvio paskutiniom dienom yra, atsiprasau :D
Na pietu Korejo, yra LABAI LABAI LABAI LABAI toli net nuo UK arba Vokietijos :D


Pietų Korėja turi tą armiją, kad debilą brolį Šiaurės Korėją galima būtų partiest. Ir taip Š. Korėja turi armiją, bet ta armija su 10-50metų senumo technika. Kinija turi didžią armiją, bet kiek iš tos armijos yra tikri ir profesonalūs karei?Max 50%, o visi kiti tik šauktinei, o tai yra praktiškai niekas, o dėl Rusijos...įdomu ką jie gali padaryti jei net patys Rusijos karei plačei šneka, kad jų daugiau nei pusė turimos technikos yra sugedusi arba išvis neveikia..

Deja, P. Koreja nepripazista S. Korejos kaip savo "brolio", jie visiski priesiski jiems ir neketina tureti JOKIU kontaktu...

Deja, Kinija neturi daug armijos, jie viska sutelke i ekonomika, astronomija ir naujus atradimus, o didziausia armija turi JAV.

Prisijungęs


puskinas  Kovo 25, 2014, 08:35:51

Jei izeidziau taip pat atsiprasau, na del JAV tai nesisginciu, tikrai didziule armija turi. :D ;)
stai kokia info radau nzn kiek cia teisybes, bet taip skelbia       http://www.delfi.lt/verslas/verslas/dalis-es-valstybiu-issigando-nepritaria-grieztoms-sankcijoms-rusijai.d?id=64356994

Prisijungęs


Jezus  Kovo 25, 2014, 13:44:19

Deja, P. Koreja nepripazista S. Korejos kaip savo "brolio", jie visiski priesiski jiems ir neketina tureti JOKIU kontaktu...

Deja, Kinija neturi daug armijos, jie viska sutelke i ekonomika, astronomija ir naujus atradimus, o didziausia armija turi JAV.
Teoriškai turėjau omenį tą brolį :) Brolis turi būti mastantis, o ne kvailas (Š. Korėja). Kinija teoriškai turi..gan plačei paplite ir aptarinėjama jos armijos apimtis..bet, kaip minėjau dalis iš tos armijos yra šauktinei..ir kaip pats minėjai Kinija pasitelkus į ekonomiką ir jei pradėtų kariauti būtų totalus minusas jai..nebaadautų, bet ilgai dirbta ekonomika subliukštų...o to tikrai nenori :)

Prisijungęs


inkognito  Kovo 25, 2014, 15:48:11

Klystate,kinų armija dabar turi 2 milijonus aukščiausios prabos ginklais apginkluotą kariuomenę .į kuria patekti sunkiau nei į geriausius pasaulio universitetus. Tai puikiai apmokyta profesionalų armija,apginkluota ne blogiau nei rusijos armija,o kai kuriais aspektais ir ženkliai geriau. Tik laiko klausimas, kada ši armija užpuls Rusijos sibirą ir azijinę dalį,o šiuo metu vykdo kinai ten šliaužiančia kontrrevoliuciją, nes po truputį varo ten kolonistus,- kurie jau sudaro apie 5 milijonus tos rusijos dalies gyeventojų. Beje jie skaito kad tai Kinijos teritorijos ir to neslepia nuo vietinių rusų. Amerika padarė gerą ėjimą žirgu perdavusi kai kurias pramonines technologijas Kinijai ir paskatinusi joje rinkos ekonomikos vystymasi,dabar šiai ekonomikai verkiant trūksta pramoninių žaliavų ir resursų,todėl tik laiko klausimas kada Kinija pajudės Rusijos kryptimi. Šiaurės korėja yra ne Rusijos bet Kinijos draugas ir Satelitas,ji taip pat gali išstayti 5 milijonų kalašnikovais ginkluotų karių armiją,bet ekonomiškai ji labai priklausoma nuo Kinijos valstybės. O kinija be 2 milijonų profesionalų armijos dar gali išstatyti ir 600 milijonų šauktinių kariuomenę jei prireiktų gynybai arba puolimui kitos šalies.
Todėl mano nuomone yra siekiama supjudyti Rusiją su Kinija ir jos sąjungininku šiaurės korėja,tam kad alinančiame kare nukraujuotų abi pusės. Juo labiau kad Krymo užgrobimas Rusijos tai tieiog aukso puodas kinijai tokiu pat preteksu aneksuoti turtingą žaliavomis Sibirą ir rusijos azijinę žemyno dalį,kuri iš tiesų kadaise buvo atplėšta nuo didžiosios Kinijos valstybės. Iki šiol to nebuvo galima daryti neužsitraukiant pasaulio rūstybės ir pasmerkimo nes galiojo baigiamojo Helsinkio suitarimo aktas  dėl pokarių teritorijų neliečiamumo vardan taikos pasaulyje išsaugojimo,o Rusija susigundžiusi krymu pirmoji nutraukė šį sutarties galiojimą ir nuo dabar pasaulis jau tapo NEPROGNOZUOJAMAS. Tuo pačiu Rusija pasirašė sau mirties nuosprendį kaip valstybė. Tai labai rimtas  strateginis Rusijos pralaimėjimas pasaulyje ir trečio pasaulinio karo pradžia.

Prisijungęs


Mshen  Kovo 25, 2014, 19:31:14

jankis dabar kaip tik mazina savo patranku mesu skaiciu.

Prisijungęs


inkognito  Kovo 26, 2014, 07:32:21

Kol kas kas išlošia iš io geopolitinio žaidimo dar neaišku kas,- ar Rusija ar NATO blokas. Rusija atsiima tik tai kas seniau buvo jau jos užgrobta,Krymo pusiasalį, o NATO gauna  kaip dovaną labai realią galimybe priartėti prie pat Rusijos sienų ir pavyzdžiui Baltijos valstybės įsteigti NATO bazes,- su atominio ginklo disloacija.Pripažinkite, jog prieš mėnesį toks dalykas būtų buvęs neįmanomas dėl pasaulio pasipiktinimo,pačios Rusijos demaršų,bei organizuoto Baltijos šalių gyventojų sąjūdžio prieš visą  šį reikala.
 Uženka prisiminti vien tik Ševron kompanijos bandymus žvalgyti Lietuvoje skalūnų dujas.  Na o dabar, kai visi iki vieno pajutome Neprognozuojamo Kaimyno Ruso elgesį,Nato tampa globėju ir gelbėtoju,todėl jam svetingai bus suteikiamos teritorijos bazių statybai ir  netgi atominio ginklo dislokavimui Lietuvoje, bei visokeriopai tam teikiama pagalba.
   Dėl sankcijų Rusijai ir mes gausime atsakomasias priemones iš jos pusės,- bus sumažintas dujų ir naftos tiekimas,apribotas  maisto prekių importas iš Lietuvos,todėl atsiras visai kitas požiūris į galimybę apsirūpinti savais energo ištekliais ir gal būt bus atsiprašyta tos pačios ŠEVRON kompanijos.
Todėl žvelgiant be emocijų,šiame žaidime rusai pralaimi, vsais frontais ir netgi gauna Šachą iš Kinijos pusės sudarydama ,šiai pavojingą precedentą plėstis referendumo pagrindu į Rusijos Sibiro dalį,nes ten jau gyvena 5 milijonai kinų tautybės asmenų.Dar prieš mėnesį šis žingsnis Kinijai būtu buvęs sunkiai įmanomas dėl viešosios pasaulio numonės ir baigiamojo  akto Helsinkio sutartyje pažeidimo,o dabar pati Rusija tam atvėrė kelią, savo veiksmais. Todėl man asmeniškai, atlikus visų šių Putino veiksmų analizę, kyla pagrysta abejonė,kad  arba jis yra dvigubas  JAV agentas dirbantis Šios imperijos naudai  arba yra  absoliučiai kvailas Rusas,nesuprantantis kas yra geriau jo Tėvynei.
Savo veiksmais jis sudarė galimybę NATO pavojingai priartėti prie pat Rusijos sienų ir įsigijo kitą galimybę gauti rimtas problemas iš galingo ir velniškai sparčiai augančio pramonės ir karinio giganto KINIJOS. Juk niekam ne paslaptis,o ir patys kinai to net neslepia, kad vykdant karines pratybas įsivaizduojamas priešas yra Rusija , o veiksmo teatras yra azijinė Rusijos dalis ir Sibiro okupacija. Amerika gi šiame etape yra visiškai saugi ,nes neturi su Kinija jokių  geopolitinių  problemų,tik įsipareigojimus Taivanio gynybai,bei pietų Korėjos Respublikai,o tai galimi ateities konfliktai,kurie iš esmės nėra šiuo metu gyvybiškai svarbūs Kinijai. Tad Amerikos žaidimai Ukrainos kontekste gali būti kaip tik šiių šalių saugumo padidinimas sumušant kaktomis du galingus priešus Rusiją ir Kiniją,bei įtraukiant į šį konfliktą ir Kinijos sąjungininką,- Šiaurės korėją. Taip napražudant nei vieno savo kareivio,- ji lengvai išspręs karinių jėgų balansą pasaulyje.

Prisijungęs


Lauraa  Vasario 16, 2015, 23:01:10

Sveiki  :)
Norejau pakalbeti apie WW3 (world war 3). Zinau, tai tik speliones, bet kartais spelioti, buna idomiau nei gauti atsakyma. Taigi norejau pakalbeti sia tema.
Kiek domejausi, WW3 prognozuojamas 2015 metu gale, arba 2016 pradzioje, dar baisiau, kai zymi aiskiarege Vanga ispranasavo (cituoju) "2016, Europoje tylu... salta, tuscia. Tik Rusijoje dar kazkas yra. Ne visi zuvo". Po pastaruju ivykiu Ukrainoje patvirtina speliones. +Siaures Korejoje, Indijoje v.s. Japonijoje taip pat santykiai negeri. Kaip yra pasakes protingas zmogus "3 pasaulinis karas bus su tokiais ginklais, kad 4 bus su akmenimis ir pagaliais" t.y. kad zmonija susinaikins.
Ar tikite tuo? Kokia jusu nuomone?
Padiskutuokime!  :)

Prisijungęs


Šešėlis  Vasario 17, 2015, 14:01:41

O matei ką prieš tai Vanga žadėjo, kad bus išnaikinta žmonija cheminio ginklo ar kažko dabar nepamenu, tad atskirų dalykų susieti nederėtų. Jeigu trečias pasaulinis ir bus, tai jis tikrai neturėtų būti panašus į buvusius prieš tai ir baigsis labai greitai.

Prisijungęs


Vid3L  Vasario 18, 2015, 00:48:40

Žinoma nieko panašaus nebutu, jokiu žudyniu ar pan. Paleist gali toki chemini ar biologini ginkla , kad isdvestu visi

Prisijungęs


gyvas  Vasario 21, 2015, 17:00:28

Cheminiai, biologiniai ginklai yra atgyvenos. Buvo praeitais metais lyg youtubej idetas video garsines raketos bandymas. Kita diena jis buvo pasalintas :)
Kodel "Europoj tylu" - labai zemiskas paaiskinimas. Yra kinija, rusija ir JAV. O europa yra tarp situ dvieju girnu. Tai tos girnos ta Europa ir sumals :) O koks skirtumas, kokios tos bombos. Juk jau dabar zmones naikinami vaistais, maistu, uzterstu oru.

Korejos, japonijos ir tu saliu santykiai niekada nebuvo geri. Tai anokia naujiena. Tik laiko klausimas kada tie santykiai prieis kritine riba.

Visi pranasauja kara - ir visi teisus. Nes tas karas turi daug formu, nebutinai bombos ir tankai. Zmones teisme irgi kariauja. Rusija su lietuva irgi kariauja - sankcijom, zodziais

As asmeniskai lauku ww3. Bus idomiau, visi iseisim is savo komforto zonos. Zinoma, pries tai noretusi gaut kuo geresniu emociju ir busenu, kad nebutu gaila numirt :)

Prisijungęs


Mshen  Vasario 21, 2015, 17:19:47

tai kada jau maskoliai puls? jau dvidesimt penkti metai, kaip puola, puola, bet kazkaip ir niekaip neuzpuola.

sakyciau ne amerikonai, kurie 70 metu prabludijo prie zemelapio ieskodami kur gi ta Lietuva randasi. Va matom atsiunte gauja idiotu i "pagalba" partizanams. geriau veliau negu niekad.

Prisijungęs