Stovime ant III pasaulinio karo slenksčio?  (Skaityti 21379 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


gyvas  Vasario 21, 2015, 18:40:34

Tempia visa iranga dabar juk prie baltijos saliu siunu tiek vakarai tiek kaliningradas. Ruosiamas frontas :)

Prisijungęs


Lauraa  Vasario 22, 2015, 15:55:05

Ukrainai jau galas, neseniai pareiksta, kad kitas taskas - Baltijos salys.
Nemanau, kad bus tankai, riauses ir pan. kaip kazkas minejo, viskas baigsis greitai. Pvz.: paleistos dujos, uztersancios krauja, tuo met jis neisniasioja deguonies.  :-\

Prisijungęs


Mshen  Vasario 22, 2015, 20:57:07

chocholu krasta dar imt suprantu. akmens anglis, vario ruda. naudingi dalykai.

o mes? kokio vyrisko lytinio organo jiem esam reikalingi? del keliu simtu kilometru Baltijos pakrantes ir keliu uostu kaip Klaipeda ar Ventspilis? pfff. neverta ne kariu mobiliuot del tokio slamsto.

nejuokinkit liaudies su nesamonem is komjaunimo tiesos ir delfinariumo, parasytu per neskalbta kojine padarytu "zurnalistu".


Taip, karas bus. nezinau kaip jus, bet as jau garbingoje vietoje pakabinau Mao Zedongo portreta.

Zai jian.

Prisijungęs


gyvas  Vasario 22, 2015, 22:42:42

Rusai turetu priejima prie kaliningrado, prie Baltijos juros. Butu arciau Vokieciu. Tail, logiskai mes nedidele reiksme tiem rusams turim. Bet kazkodel 2 kartus jie mus pasisavino :)

Prisijungęs


Šešėlis  Vasario 23, 2015, 00:11:49

Kad ir kaip viskas eisis, mano nuomone, po viso šito balagano, Rusijai ateis galas. Nesakau kad iš karto bet metų bėgyje.

Prisijungęs


Sani Lev  Kovo 02, 2015, 14:49:21

O Vanga pranašavo, kad 2076 m. visuomenėje nebeliks suskirstimo klasėmis. Nostradamas taip pat pranašavo, kad bus įgyvendintos 19 a. komunistų svajonės. Gal ir gerai bus  :D nors tikiuosi, kad nebūtų rusiško ir kiniško komunizmo.

Prisijungęs


puskinas  Balandžio 03, 2015, 21:47:01

rusams galas? :o gal! bet jav ir nato rankos tikrai nebus is svariuju! 8)

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 07, 2015, 04:23:57

Tikro komunizmo, niekada šiam pasaulyje nebuvo. Idėja gera, bet pas mus neveikia. Gal po 60 metų, gal.

Prisijungęs


puskinas  Gegužės 10, 2015, 17:07:25

nu jau tikrai :-\

Prisijungęs


Fasiras  Gegužės 12, 2015, 20:30:54

Niekad komunizmo idėja nebus įgyvendinta :) Visda atsiras maištininkų. Įvest komunizmą lygu sunaikinti žmonių esybes. Žmonės nėra sutverti būti paklusniais triušiukais (tiesą sakant, dėl triušiukų paskirties ,,būti paklusniais" šioj žemėj irgi abejoju).

Prisijungęs


Šešėlis  Gegužės 13, 2015, 02:29:52

Maištininkų, čia tipo tų, kurie nori turėt daugiau nei kiti? :D

Prisijungęs


Fasiras  Gegužės 13, 2015, 12:17:46

Norinčių turėti daugiau nei kiti, norintys nepaklusti ir be aiškos priežasties :)

Prisijungęs


Vytautas  Gegužės 13, 2015, 21:54:09

Niekad komunizmo idėja nebus įgyvendinta :) Visda atsiras maištininkų. Įvest komunizmą lygu sunaikinti žmonių esybes. Žmonės nėra sutverti būti paklusniais triušiukais (tiesą sakant, dėl triušiukų paskirties ,,būti paklusniais" šioj žemėj irgi abejoju).

Pagrindinė komunizmo idėja "iš kiekvieno pagal galimybes, kiekvienam pagal poreikius". Visai graži idėja. Dirbi kiek nori bet gauni kiek tau reikia. Aišku gamybos priemonės nėra kieno nors vieno nuosavybė. O realiai tie normalūs žmogaus poreikiai yra gana paprasti ir įgyvendinami. Stogas virš galvos, maistas, apranga, laisvalaikis. Normaliai gyvūnai gamtoje naudoja tiek kiek būtina ir pakankama. Tik žmogų įdomiai valdo gobšumas. Bet rezultate numirs ir viską paliks šiame pasaulyje.  :)

Prisijungęs


Saulys  Rugpjūčio 17, 2015, 13:50:46

O - cia kepsnys dabartiniam politikui, proga pasirodyti... kvailiu... vel. :-) kritikuoti komunizma pas mus - kas tik garsiau rekia - tas teisesnis. Bet, prasau atleisti, as nemaciau komunizmo, nemate niekas. Kodel visi puola - komunizmas komunizmas, gal kas gyveno toj santvarkoj? Lygiai taip pat dabar ruosiasi - parodyk man ta komunista, kaip mat suvirskinsiu!!!! Priminsiu, kad ir kaip tu komunistu nekencia dabar - jie is tikruju tas kas bus kai kapitalizmas bus pripazintas kaip atgyvenusi ir zmoniu poreikiu neatspindinti parazitine santvarka. Netgi ne tai bus santvarka I prieki, nes po kapitalizmo bus socializmas, kurio pagrindine ideja - gyventi komunizme. Taigi nekesti socializmo tai nekesti savo vaiku. Arba vaiku vaiku. Pavyzdziui kaip jus matote savo ateiti? Atsiseskit pries veidrodi ir pasakykit sau. Atvirai. O tolimesne ateiti. Viskas paprasta - kapitalizmas ir toliau klestes kol isnaudoojamuju skaicius stabiolizuosisis. Bet noro - daugiau kapitalo ir pinigu - niekada nesustabdysi. Br to kaszkaip man nepatinka visa ta istorija - kaip tik socializmas pasiverte kapitalizmu - na nieks nesigincys - pasaulis vis labiau ir labiau itraukiamas kariauti. KOdel? juk turejo buti geriau. Kodel taip aiskiai einama I blogybn ir blogyn. Niekas nesigincys kad pasaulinis taikos stabilumas isejo saibom. Kas met net nezinai kur dar tas isiliepsnos. Net tokia salis kaip Ukraina pazeista to karo puveko. Taip kad as kaip ir kiti zmones kurie galvoja kad demokratija - tai taikiu budu sprendziami gincai. O ka mes matom? Cia ne demokratija. Kiek tos demokratijos buvo socializme, nezinau gal ne daug gal ir pakankamai. atciau lietuvos kaimo ir miesto gyventojas tikrai ramiau gyveno. (isskyrus keliauta idijotu)

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 21, 2015, 09:20:41

Ateitis? Neabejotinai pasaulinis kapitalizmo krachas ir štai dėl ko. kad klestėtų pasaulyje ekonomika ir kapitalistai galėtų krautis milijardus iš kitų žmonių vargo,skurdo,kančių ir ašaraų turi būti prekių paslaugų ir kapitalo judėjimas,kuris atneštų padorius pelno nuošimčius piniguočiams,ie nebūtinai vien tik tam kad jie galėtų tenkinti savo gyvybinius poreikius kaip kad paprasti žmonės,bet vien jau tam lad būtų patenkintas jų EGO ir jie galėtų jaustis saugūs ir laimingi tokioje vieuomenėje. Tačiau pažiurėkime,štai aš turiu gamyklą su 1000 darbininkų. Pradžioje man reikia kautis rinkoje sukurti vertą pirkėjų dėmesio produktą,todėl spaudžiu darbininkus ir kitus darbuotojus veržtis diržus ,dirbti viršvalandžius ir t.t. vėliau viskas normalizuojasi mano darbo ir kolektyvo  veiklos rezultatai pradeda duoti pelnus. kaip dalinamas pelnas? 90 procentų pasiimu jo sau o likusius 10 atiduodu darbuotojams. mano sąskaita išpampusi o jų pusiau tuščios nes iš tų procentų jie vos sugeba vegetuoti,būsto išlaikymo,vaikų auginimo ,automobilio priežiuros išlaidos jau neskaitant maisto rūbų ir šildymo poreikio tenkinimas jų dalį padaro mizerną,tai suprato JAV Anglijos ir kiti kapitalistai ir turėdami stiprų konkurentą TSRS savo darbuotojams gerokai padidino pelno dalį iki 35 procentų,kas Lietuvos skūpuoliams yra nesuprantama.
 tačiau žiurėkime kas toliau vyksta su mano fabriko gaminamu produktu,jo pradeda kauptis pilni sandėliai,nes paprastimonės kuriems reikalingas tas produktas jo neįperka o ma ir panašiems jo daugiau kaip ir nereikia,juk vienu metu dviejų kostiumų neapsirengis,su dviem automobiuliais iš kart vienas nevažiuosi,ir penkių pietų vienu metu restorane nesuvalgysi.
   Kas belieka daryti gavus ketvirčio ataskaitas? kad neišlėkti per kaminą tenka mažinti gamybą,-atleisti darbuotojus. Ir tai vyksta masiškai,jie išeina į gatves,netenka ir to vieno menko pajamų šaltinio,na tai kurį laiką kompensuoja pati visuomenė-darbo biržos maoka jiems pašalpas. bet krizė tesiasi ir ka daryti kad iš jos išeiti? Lieka viena išeitis-karas. jo metu sudaužoma sugriaunama daugybė pastatų,sunaikinama produkcija ir jos vėl pradeda trūkti,todėl visi tie kam pavyko išsisukti nuo karinės prievolės gali grį-ti į cechus ir vėl pradėti gamybą iš naujo...
 kad viso to nebūtų reikėti imtis paprasčiausios priemonės,panaikinti visas kitas savaitės dienas ir palikti tik penktadienius,su po jais sekančiais šeštadieniais ir sekmadieniais,jei pradėtų trųkti prekių ir nebūtų balanso,tada galima palikti tik ketvirtadienius ,penktadienius šeštadienius ir sekmadienius. vienu žodžiu dvidienas dirbti dvi poilsiauti. Aišku kapitalistas niekuomet to nedaleis nes tada per meyus gautų pelno ne kelis šimtus milijonų o tik keliasdešimy tūkstančių...Tai ateityuje ves prie konfrontacijos tarp realybės iregoistinių poreikių tenkinimo ior konfliktas garantuotas.

Prisijungęs