Stovime ant III pasaulinio karo slenksčio?  (Skaityti 21382 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


Vytautas  Rugpjūčio 22, 2015, 15:55:32

Labai šaunios mintys. Esmė iš tikro paprasta darbuotojas visuomet gauna mažiau nei galėtų nupirkti savo pagamintą produkciją. Atitinkamai neišvengiama perprodukcija. O po to ir neišvengiama krizė.  :)

Prisijungęs


Saulys  Rugpjūčio 29, 2015, 03:43:21

Galvoju, kad pavyzdys su savo imone imant 1000 darbuotoju yra labai puikus. Aisku galima butu kiek daugiau pasmulkinti situacija, bet as manau kiekvienam , kas turi smagenu :-) ir patirtes uzpildyt tuscias spragas bus nesunku. Tai labai paprasta. Vienok man teko susiremti sia tema su amerikieciais viename forume. Neimanoma patiketi kaip ju galvos svariai isvalytos. Arba as papuoliau ant to "valytojo". Bet ispudis buvo panasus kaip gincas su televizoriumi. Visiskas nesususikalbejimas. Beje tie kurie turtingi ir palaipsniui krauasi kapitala jokiu budu neleis nei per patrankos suvi teigti, kad kapitalizmo laikrodis tiksi atgal nuo to laiko kai jis pasidejo. Juokinga kad issivysciusi visuomene (skaito save issivysciusia) teigia, kad vieno zmogaus isnaudojimas kito zmogaus gerovei sukurti yra pazanga. Ir auksciausia zmonijos issivystymo pakopa. Kuri veda i ... tolsni nuzmogejima. Tai kas buvo pradeje megztis socializme - miestu statyba, zmogaus geruju savybiu iskelimas, visuotinis issilavinimas be proto isgasdino kapitalizmo atstovus. Socializmas pripazintas liga! Kas visiskai teisinga. Tai buvo uzkreciama. Kiekvienas vaikas turejo vaikyste ir svajones, kurios galjo buti igyvendintos jei tik jis to siektu. Nesvarbu is kokios seimos jis nebutu kiles. Vaikai mokyklose turejo uzsiemimus. MOkytojai  rupinosi vaiku issilavinimu (one savo saugumu). Begale kitokiu dalyku. Aisku buvo ir trukumu. Bet kur ju nera. Mano miesto sportinis gyvenimas buvo aktyvus. tiek suauge tiek vaikai, spartakiados, varzybos. Gamyklos tegu ne pasaulinio lygio, bet darbo visur buvo imanoma rasti. Buvo problema kaip nedirbti. Tegu buvo eiles butams -bet namai statesi daug labiau nei dabar. Dabar gi butu neatsirado tiek kiek per 20 socializmo metu. Atsirado valkatos prasigere pijokai ir nusigere tie kurie liko nesuprasti, apvogti, apgauti. Nera ka nei kalbeti. Nera ko dairytis atgal. Dairysiesi atgal -niekada nejudesi i prieki.

Prisijungęs


inkognito  Rugpjūčio 29, 2015, 12:04:14

toje mums priešiškoje nežemiečių civilizacijoje kur man teko būti nelaisvėje, kaip beje ir tūkstančiams nelaimingų žemės gyventojų,kuriems skirtingai nei man nepavyko ištrfūkti iš jų nagų,turėjau galimybe bent jau paviršutiniškai susipažinti su jų sistema,tiek politine tiek visuomenine.Kas man išliko atmintyje pasistengiau tai išdėstyti forumuose.
 Trumpai pas juos vyrauja kažkas panašaus  į komunizmo sistemą,kuria bandė sukurti buvusi TSRS. tik ji kitokia išraiška egzistuoja. Viskas kas yra materialu imperijoje priklauso vienam vieninteliam asmeniui-Imperatoriui.Imperatorius tėra savotiškas juridinis asmuo,kuris renkamas tam tikram laikotarpiuui -išminčių taryboje. Kiekvienas gimęs toje civilizacijoje gauna implantus,kuriuose reguliariai iš imperijos iždo jam parvedama reikiama pinigų suma jo normaliai egzistencijai. Jis gali dirbti tai kas jam patinka arba visai nedirbti,bet visuomet bus sotus ir turės kur priglausti galvą. Todėl nusikalstamumo ten praktiškai nėra,yra kažkiek problemų su alkoholio,rūkalų ir narkotikų vartojimu ,tačiau visa tai baudžiama taip smarkiai kad mažai kas rizikuoja tuo užsiimti. beje labai jau piktnaudžiaujant imperijos geranoriškumu,nieko nedirban ir naudojantis pilnu pajėgumu jos gėrybėmis,gali gauti imperatoriaus nurodymą tarnybai karinėse pajėgose arba reikalavimą išvykti į naujų žemių paiešką-ekspedicijon.
 Na pas juos ir kitos sąlygos bei galimybės,imperija driekiasi per daugelį šviesmečių ir turėti kurioje nors iš kolonijų nekilnojamajį turtą yra beprasmiška,juo labiau kad lėšų pragyvenimui skiriama teik daug ,kad galima puikiausiai leisti laika viešbučiuose su pilnu išlaikymu,nes niekas nežino niekada kur reiks keliauti sekančią dieną,kuri ten beje irgi yra labai sąlygina ši sąvoka.
  TačiaU karų tikimybė ten irgi egzistuoja,tik jie kyla daug rečiau ir kovojama daug baisesniais ginklais ir kita technika,dėl civilizacijos išlikimo arba  naujos gyvybinės erdvės  imperijai -atkovojimo. Beje galaktikoje yra viskas jau pasidalinta,taip kad žmonijos laukia ne tik sunki ateitis bet ir negailestiga kova dėl savo gyvybinės erdvės įtvirtinimo.
 Smulkiau apie tai esu aprašęs Meskos ausies puslapiuose ir NSO.lt forume.

Prisijungęs


Vanesa  Rugsėjo 10, 2015, 18:56:10

Komentarai buvo pašalinti.

Forumo taisyklės:

1. Bendravimas forume turėtų būti paremtas savitarpio pagarba ir supratimu: skirtingi žmonės gali turėti skirtingą asmeninę nuomonę ir skirtingus požiūrius į tam tikrus dalykus. Kiekvieno žmogaus asmeninė nuomonė turi būti gerbiama. Jokie tikslingi įžeidinėjimai, diskriminacijos bei provokacijos yra nepriimtini.

2. Diskusijose negalima aiškintis santykių (tam yra skirtos privačios žinutės - PM).
Jeigu pranešimas yra asmeninio turinio arba nėra surištas su tema, jis bus trinamas.


Prašau laikytis taisyklių! Ačiū :)

Prisijungęs