Tunguskos meteoritas ir Nikola Tesla rankraštis  (Skaityti 1526 kartai) Spausdinti

1 B


jonas  Sausio 13, 2014, 19:04:17

Prieš metus skaičiau, mintys susigulėjo, noriu pasidalint. Gal jau daug kas esat skaitę.
http://atsibudimas.ucoz.com/news/nezinomas_niko_tesla_rankrastis/2011-04-22-118

Pridėjus kituose tinklapiuose skelbiamus straipsnius galima susidėlioti gan aiškų paveikslą. Tik kiekvienas straipsnis kažkuo skiriasi, vadinasi arba mokslininkai nevienodai protingi ar taip daroma su tikslu norint suklaidinti skaitytoją :) Čia kaip puzlė dėlionė, susirink pats.

http://www.nso.lt/events/tunguska.htm
citata - "Tačiau epicentre augmenija buvo tik apsvilinta. „Didžiajame katile“, kur temperatūra privalėjo būti aukščiausia, išliko šimtai gyvų medžių, o vienas nupjautas lapuotis net neturėjo jokių nudeginimo žymių."

http://tikrasispasaulis.eu/tunguska-ar-turime-atsakymus

http://apiemistika.lt/mistika/tunguskos-meteoritas-kas-nutiko-istikruju/

http://tikrasispasaulis.eu/italu-geologai-skelbia-surade-tunguskos-meteorita

Skelbiama kad sprogimmo vietoje nevienodai išvirtę medžiai, kai kur statmeni. Gal tam turi įtakos energijos žiedai apie kuriuos rašo rankraštyje. Pranešama kad jokio kraterio nerado, vadinasi krito ne kietas kūnas. (Nors vėliau teigia kad ežerėlis netoli sprogimo epicentro yra tas krateris, čia gal būt nori nukreipt dėmesį nuo galimos kitokios technologijos). Pranešama apie iškart apsvilusius gyvūnus, neapsakomo karščio pojūčius, išsigimstančius žmones. Gali būt kad energijos žiedai skriedami nuo mėnulio pramušė žemės apsauginius magnetinius sluoksnius ir iš paskos įleido saulės ir kosminės radiacijos. Dar minima ir keista sklidimo trajektorija
ir neva matyti nso cilindro formos. Turint omenį nežemiečių technologijas gal jie sugebėjo pakeisti energijos žiedų sklidimo trajektoriją kad butų kuo mažiau nuostolio žemės planetai. Bet čia tik mano nuomonė.
Tik nedarykit klaidos ir nekomentuokit mano nesamonių, pirma perskaitykit nuorodas.

Prisijungęs


puskinas  Sausio 21, 2014, 17:42:13

mano manymu, labiau norima suklaidinti skaitytoja! ::)

Prisijungęs