100% veikiančios smegenys  (Skaityti 21643 kartai) Spausdinti

1 2 3 4 B


Legatas  Spalio 31, 2012, 15:05:23

na gal cia ir saves itikinimas taciau vistiek mano manimu tai ira mokamasi o jei mokaisi ir dauk idedi darbo i tokius naujus ir nerelius dalykus tu isnaudoti pradedi daugeu smegenu nes visas sitas reikalas jau yra kaip sakomo uz suvokimo ribu :)

Prisijungęs


vitake  Spalio 31, 2012, 15:09:02

Arba kaip tik jis atjungia savo smegenis, kad nejustu skausmo.

Prisijungęs


Legatas  Spalio 31, 2012, 15:22:39

atjungti gal ir neatjunge nebent tik atsakinga smegenu dali uz jausmus ar nervus nes jei atjungtu smegenis tai vien tik motorika iskarto jam sutriktu ir griutu be samones,kitas dalykas jei ir atjunge ta reikiama smegenu dali tai jau vien tiktai pasako kad jis yra daugeu pazenges nei mes ;) todel galima daryti isvada kad jis panaudoja tam visam reikalui suvokti kaip viska atlikti ir igyvendinti didesne smegenu dali negu yra naudojama iprastai :)

Prisijungęs


Pupa  Spalio 31, 2012, 15:30:57

Taip, bet nereikia toki zmogu isskirti, kad jis kazkoks ypatingas, jis tiesiog treniravosi ir galiausiai isejo. Tokius sugebejimus ir dar begale kitu gali isvystyti pas save kiekvienas protiskai sveikas zmogus. Ir dar manau svarbiausia ne pacios smegenys ir jose vykstantys procesai, o zmogaus mintys ir kuo stipresnes jos yra, tuo daugiau gali zmogus, svarbu, kad jam netrukdytu protas ir logika.

Prisijungęs


Legatas  Spalio 31, 2012, 15:34:24

na taip bet be smegenu taip sakant nebutu nei proto nei logikos o sie du yra lavinami dalykai ;)

Prisijungęs


Pupa  Spalio 31, 2012, 15:44:39

Taip, bet as lenkiu i tai, kad logika ir protas stabdo musyse vystyti nestandartinius sugebejimus

Prisijungęs


Legatas  Spalio 31, 2012, 15:51:09

kodel taip manai? duok kokiu pavizdziu ir labeu paaiskink nes nelabai ikertu kaip taip gali buti kad logika gali vos ne kenkti zmogui :)

Prisijungęs


Pupa  Spalio 31, 2012, 16:03:05

Prasau, zmogus pateko i siaubinga avarija, aciu Dievui liko gyvas, taciau prikaustytas prie lovos ir aplink daugybe vamzdeliu palaikanciu gyvybe, negali judeti, valgyti, kvepuoti ir gydytojai vedzioja rankomis, kad tai visam gyvenimui, neimanoma, kad jis vel gryztu i normalu gyvenima. Artimieji susitaiko, lanko kasdiena ligonineje ir dekoja Dievui, kad jis liko gyvas. Bet ne viskas prarasta, zmogus, kuris tapo neigalus visom prasmem turi savo mintis jis gali mastyti ir suvokti kas vyksta aplink. Jis gali galvoti ir isivaizduoti, kad jis vaiscioja jau dabar, mato save einanti ir yra isitikines, kad per puse metu sugebes atsistoti ant koju. Artimieji tik gali pagaileti jo, nuraminti ir pabandyti atitraukti nuo tokiu ''kliedesiu''. Taciau nepavyksta, ligonis uzsispyres, nieko nenori girdeti, jis sako sau ''As kviepuoju'' stengiasi tai tiksliai prisiminti, kaip kviepuoti ir treniruojasi, po kurio laiko jam atjungia kvepavima palaikanti irengini, veliau taip pat jis ismoksta valgyti, sukramtyti ir nuryti maista, veliau pradeda judinti rankas, dar veliau kojas, po bisky bando sedeti, mokosi vaiscioti su ramentais. Viskas pavyksta, nes mintys daro stebuklus, jei zinoma tiki tuo 100%, o logika galejo sustabdyti si zmogu pagyti, tada jis dar labiau susirgtu ir mirtu greita ir skausminga mirtim. Va taip

Prisijungęs


Legatas  Spalio 31, 2012, 16:18:24

na cia idomus tavo mastymas taciau noreciau siektiek papriestarauti jeigu leisite.aisku as neneigiu kad mintys ir galbut tavo pasokojime labeu netgi galima butu ivardinti ne minciu pagalba visatai iviko o labeu mano galva tikejimu kad jis gali tai padaryti,o cia jau isijunge ir logika,paklausi kodel taip manau? na zmogus visu pirma tikejo kad jis gali iveikti se negale ir stengesi atlikti kaikuriuos veiksmus,o cia jau isinge kaip sakeu logika,jei jis prades mokintis isnaujo kvepuoti tai logiska kad ir ismoks kvepuoti.logiska?logiska.
jis maste ir galvojo kad jis sugebes po truputi vaikscioti pradedamas kad ir po truputi lavinti raumenis,cia vel logika pas ji insijunge nes jis maste jei jis sugebes sutvirtinti raumenis tai ir sugebes koja sulenkti ar ranka pakelti,na supranti? logika yra neatsiejamas dalykas nuo visu musu daromu veiksmu gal mes tik to nesuvokeme ar paprasciausiai neuzfiksuojame taciau visur ir visada mes rememes loginiu mastimu na iskyrus gal kelis atvejus kai zmogus atsijunge ir protas nemasto ka daro ;)

Prisijungęs


Pupa  Spalio 31, 2012, 16:28:23

  Na zinai, is tavo ( as tave vadinsiu tu, jeigu galima) tai va is tavo igytos patirties esi visiskai teisus. Taciau is mano puses esu teisi as, cia kaip paziuresi. Bet zmogus gi ne logiskai maste, kad jei pradesiu lenkti koja, tai ji galiausiai susilenks, jis mintyse mate save kaip eina na  ligonines grindimis daleiskim, isivaizdavo, kad tai realybe ( mintyse) ir bande atkartoti judesius ir tik tuo kad '' as galiu'', '' sugebesiu'' ir dideliu dziaudsmu, kad jis ''Jau eina'' vaiksto, pasieke tiksla.
  Na kitaip negaliu paaiskinti, labai sunku perpasakoti.

Prisijungęs


Legatas  Spalio 31, 2012, 16:35:46

na as jus kaip ir suprantu ka norejote pasakyti :) prieikime tada prie kompromiso kad jis visa tai igivendino savo valios ir tikejimo vedamas su minciu ir loginio mastimo interpretacija ;)

Prisijungęs


Pupa  Spalio 31, 2012, 16:48:41

Gerai, as sutinku ;)

Prisijungęs


Legatas  Spalio 31, 2012, 16:52:30

Saunuole man patinka zmones su kureis galima narmaliai pakalbeti ir rasti kompromisus is ivairiu situaciju ;)

Prisijungęs


cdrw  Lapkričio 06, 2012, 12:41:34

Štai įdomus straipsniukas. Šaltinis technologijos.lt

Plačiai paplitusi nuomonė, kad žmogus iš tikrųjų išnaudoja vos keletą procentų (ne daugiau 10 proc.) savo galvos smegenų galimybių. O ką rodo smegenų skenavimo rezultatai?

Ech, kad taip žmogaus smegenys turėtų dar kokius 90 proc. rezervo, kuriuos būtų galima išnaudoti visokioms paranormalioms psichinėms galioms ir visokiausių smulkmenų ar giminaičių, naujų pažįstamų vardų prisiminimui! Deja, viskas kiek kitaip. Pradžiugins šis faktas ar nuliūdins, jis byloja viena: daugelio žmonių smegenys veikia visu darbiniu tūriu – laisva eiga dirbančių cilindrų dažniausiai nebūna.

Iš kur kilęs šis mitas apie nepaprastai menką žmogaus smegenų galimybių išnaudojimą – neaišku. Tačiau tyrimų rezultatai yra daugiau nei aiškūs: galvos smegenų skenavimo rezultatai byloja, jog žmogus naudoja didžiąją dalį smegenų.

Tiesa, kaip vienu metu nenaudojame visų raumenų grupių išsyk, taip vienu metu nenaudojame ir visų smegenų zonų. Mitas apie smegenų neišnaudojimą neturi nieko bendro ir su evoliucija: juk kitus organus (širdį, kepenis, plaučius) naudojame ne 10 proc. – kodėl turėtų būti kitaip su galvos smegenimis?

Prisijungęs


Aalyah  Lapkričio 06, 2012, 13:55:37

Vo kur teisybė :D

Prisijungęs