Energija  (Skaityti 1632 kartai) Spausdinti

1 B


Tadas  Sausio 04, 2015, 17:33:38

Sveiki, su Naujais 2015 visus.
Neradau kur paklausti dominanti klausima ir nusprendziau sukurti nauja tema, nepykit jeigu padariau kazka ne taip, esu visikas naujokas :)
Norejau paklausti, gal kas zinote kas per dalykas man buna, daznai buna toks jausmas kaip kad kazkokia energija ( kaip butu lengva elektra ar kazkas panasaus ) eina nuo koju padu i virsu, pasiekia juosmeni, kartais buna galiu " uzstumti " ja auksciau, ir kas idomiausiai kad galiu ja pajautes arba numalsinti arba sutiprinti, numalsinti iseina iskarto, sustiprinti reikia atjungti staigiai mintis ir susitelkti i ta energija, ja sustiprinus, nulaikyti iseina tik labai trumpam ir ji vel pasidaro nebe tokia stipri, bet ja sustiprinti galima nors ir kas 10-15 sekundziu.
Niekaip nesuprantu kas tai, is kur, ir ka daryti su ja?
Dekoju is anksto uz Jusu atsakymus:)

Prisijungęs


Fasiras  Sausio 05, 2015, 18:32:29

Ir tave su naujais :)
 O tu tą energiją kažkur panaudoji? Jei naudotum, būtų aiškiau. Gal nesąmoningai iš Žemės energiją imi, nes žmonės telkdamiesi panašiai jaučias ir elgias.

Prisijungęs


Tadas  Sausio 05, 2015, 20:42:26

Labas, ne niekur nenaudoju, neisivaizduoju kaip,kur butu galima ja naudoti...Nesenai visai pastebejau, kad iseina ja pajausti ir ranku delnuose, bet ne tokia stipria ir truputi kitokia, jeigu ta yra panasesne i elektra, tai delnuose daugiau panasesne i kazkokia kaip mase, delnai pasidaro kaip pasunkeja tokie,teko skaityti kazkada apie magnetinia jega rankose, tai kazkas panasaus arba as paprasciausiai nemoku paiskinti.
O kam man reiketu tos energijos is Zemes?

Prisijungęs


Fasiras  Sausio 05, 2015, 23:43:42

Du variantai: pavargsti arba pyksti :)
Pabandyk naudot bet kaip, kaop šauna į galvą. Sutelk energiką delnuos, formuok jais energijos rutulį ir pvz sviesk į kokį nedūžtantį daiktą.

Prisijungęs


Visko megiejas  Lapkričio 19, 2016, 10:54:50

Bet jų aš girdėjau kad neina svaidyti energijos rutulio :)

Prisijungęs