PSI energija  (Skaityti 37383 kartai) Spausdinti

1 2 3 ... 8 B


Lucky  Lapkričio 06, 2012, 16:05:57

Nusprendžiau parašyti išsamų PSI energijos aprašymą, kadangi daugelis nori užsiimti kineze (telekineze, biokineze, elektrokineze ir t.t., bet sunku rasti lietuvišką aprašymą. Taigi pradedu:

Pirmiausia reikia išmokti apie nieką negalvoti. Jei norite apie nieką negalvoti tai užsimerkite ir stenkitės nutraukti vidinį dialogą. Jei dažniausiai galvojate apie rytojų, apie kompiuterinius žaidimus ar kt., tai viduje tyliai mintyse dažnai kartokite STOP, Jūsų galvoje turi būti tyla. Kad būtų lengviau, įsivaizduokite tamsų kambarį be sienų kuris yra begalinis ir Jūs sėdite jame. Tada giliai kvėpuokite kelias minutes. Toliau ką reikia žinoti - kas yra vizualizacija? Vizualizacija - ne vien vaizdų projektavimas galvoje, bet daug daugiau. Stenkitės visu penkių, jutimu tai: matymas, jautimas, girdėjimas, uoslė ir skonis. Kaip pavyzdžiui: užsimerkite ir įsivaizduokite jog ant Jūsų lyja, jauskite vandens lašelius riedančius oda, girdėkite lašelius tekšint, ir užsimerkę matykite kaip jie krenta ir atrodo. Skonis ir uoslė mano nemėgstamiausi, sunku kur juos panaudoti vizualizacijoje.

Vizualizacijos pratimas: su pirštu per delną perveskite spiralę ir įsidemekite pojūčius. Dabar neliesdami stenkitės atkartoti pojūti delne vien minčių pagalba. Štai jau ir mokam vizualizuoti, bei apie nieka negalvoti.

Dabar visgi kas yra PSI? PSI - energija iš kurios sudaryta viskas, netgi mes patys. Schema eina taip: stalas -> mediena -> molekulės -> atomai -> elementariosios dalelės -> energija. Viskas sudaryta iš energijos tik skirtingi reiškiniai ir dalelės sudarytos iš skirtingų dažnių turinčios energijos. Mintys irgi yra energija, tai reiškia kad galima mintimis manipuliuoti kita energija.

Pagaliau pradėkim kurti PSI kamuolį.
1. Galvoje neturi būti jokių minčių tik mintys apie PSI kamuolį ir jokių kitų minčių. Pvz: ką veiksiu sukūręs PSI kamuolį arba koks kietas būsiu. NE, jokių tokių minčių kuriant PSI kamuolį!.
2. Laikykite rankas prieš save kaip šioje nuotraukoje - http://www.guzelhobiler.com/wp-content/uploads/2009/01/pb1.jpg. Užsimerkite ir giliai kvėpuokite.
3. Sugalvokite kokį PSI kamuolį kursite, kokios jis spalvos, ar šiltas, ar šaltas, iš kur imsite energiją. Pvz: iš Žemės. Patartina is savęs neimti, nes tai gali nuvarginti organizmą. Dabar užsimerkite ir vizualizuokite kaip iš Žemės į Jūsų kojas plūsta energija ir ja jauskite bei matykite. Jei Jums pavyksta, tai ir girdėkite (įsivaizduokite) garsą, tai padeda. Vėliau iš kojų kelkite energiją vizualizacijos būdu į viršų, link rankų.
4. Kai energija pasieks rankas įsivaizduokite jog rankose laikote tuščią kamuolį ir jį jaučiate. Jauskite bei matykite kaip energija pripildo tuščią kamuoliuką. Laikydami kamuoliuką kartokite 3 žingsnį ir dar pilkite energiją į kamuoliuką. Kuo ilgiau tai darysite, tuo tankesnis kamuoliukas bus. Siurbdami energiją jauskite ją kokią noretumėte, kad būtų. Pvz: karšta ir raudonos spalvos, elektros pavidalo.

Jūs kamuoliuko nematysite, bet jausite keistus pojūčius tarp delnų. Pvz: šilumą, magnetinius laukus kurie stumia Jūsų rankas į šalis ir t.t. Negalima apleisti PSI kamuolių kūrimo, nes kaip ir nesportuojantis bėgikas
silpsta, taip ir Jūsų įgūdžiai. Kad sukurti gerą matomą PSI kamuolį gali tekti treniruotis metus ar daugiau, bet apie tai negalvokite, o darykite savo malonumui. Juk su PSI galima tiek daug visokių linksmų dalykų nuvekti ir ne tik. :)

Jeigu netikite, Jums nieko nepavyks. Turi žinoti, jog tai Tau pavyks. Netik žinoti, kad tai įmanoma, bet jog Tu asmeniškai gali tai padaryti. Čia panašiai kaip vaikas, kuris sako jog negali išmokti matematikos, bet jei tikės jog gali ir mokysis tai išmoks. Svarbiausia užsibrėžti sau tikslą jog kasdien padarysiu po 5 PSI kamuoliukus. Ir negalvokite jog Jūs viska galite iškart. Reikia treniruotis su tuo ir iškart neįmanoma galėti. Išmokus PSI kamuolį telekinezės mokymasis bus žymiai lengvesnis. Tai nėra nieko ypatinga, tai žmonės darė, daro ir darys. Tai toks pat visiem įmanomas užsiėmimas kaip vaikščioti ar skaityti.

Sėkmės.

P. S. Parašykit savo įspūdžius ir kas Jums pavyko.

Prisijungęs


Legatas  Lapkričio 06, 2012, 16:51:28

Na ok o kai padarai ta kamuoli daleiskim kas toleu? ka su juo daryti kur panaudoti? nelabai sita dalyka supratau.

Prisijungęs


vitake  Lapkričio 06, 2012, 18:04:05

Esu tai bandžius ir anksčiau. Man pavyksta, tai nėra sunku, labai gerai jaučiu tą kamuoliuką, nors akis ir nemato, galiu jausti kaip jis didėja ir plečiasi.

Prisijungęs


Lucky  Lapkričio 06, 2012, 18:45:53

Kai padarai, lengviau yra atlikinėti kinezę. Kitaip sakant lengviau pavyks pajudinti daiktą telekinezėje. Ir daugiau kur gali panaudoti.

Prisijungęs


Legatas  Lapkričio 06, 2012, 21:14:24

ne nu tu sakai lengveu naudoti bet tu paaiskink kaip? nes nesuprantu as su tuo nesu susidures tai nieko nzn paaiskink detaliau.Na tu ten atsipalaiduoji pasisemi is zemes pvz tos energijos ir bandai pajudinti koki nors daikta vietoi to kamuoliuko darymo ar kaip?

Prisijungęs


Aalyah  Lapkričio 06, 2012, 21:37:56

Telekinezė daigtu judinimas minties galia. Energijos nereikia

Prisijungęs


vitake  Lapkričio 06, 2012, 21:56:58

Reikia suformuoji kamuoliuką ir jį nukreipi tam tikra linkme, kad pajudintum daiktą.
Telekinezė daigtu judinimas minties galia. Energijos nereikia
Minties galia yra sukaupiama energija, kad pajudintų daiktą (bent jau šiuo atveju) .

Prisijungęs


Legatas  Lapkričio 06, 2012, 22:21:25

Tai zodziu sukaupi ta energija ir bandai jos pagalba judinti daiktus? taip suprantu.

Prisijungęs


Lucky  Lapkričio 07, 2012, 07:28:17

Teisingai. Telekinezėje labai praverčia PSI energija, Aalyah.

Prisijungęs


Legatas  Lapkričio 07, 2012, 13:34:29

Na dabar jau supratau ka norejote pasakyti ir kaip visa tai atlikti :) reiks pabandyti eisiu kame hame koke paleisti :D

Prisijungęs


Lucky  Lapkričio 07, 2012, 14:00:26

Kai ką sužinojau naujo. Darant PSI kamuolius, jei nori juos pamatyti ir jų nesimato, pabandykit su negatyvu nupaveiksluoti. Tikrai veikia jei mokat padaryti PSI kamuolį.

Prisijungęs


cdrw  Lapkričio 07, 2012, 14:04:04

Bet pats tai nenufotografuosi. juk jei ji laikai tarp ranku reikia paprasyti kad kas kitas nufotografuotu. Gerai supratau?

Prisijungęs


Lucky  Lapkričio 07, 2012, 14:25:05

Taip, būtų geriau jei kas kitas nufotografuotų, bet įmanoma ir pačiam. Aišku turi būti jau biški patyręs. Pasidėk ar tai fotoparatą ar telefoną šalia su įjungtu negatyvu. Tada padaryk PSI kamuolį. Stenkis jį išlaikyti su viena ranka, o tada fotografuok. Įmanoma ir taip.

Prisijungęs


Legatas  Lapkričio 07, 2012, 14:39:09

cia jau kaskas panasaus kaip su dvasiomis negali pamatyti bet nufotkinti iseina :D o sumasciau kita varianta o jei su filmavimo kamera kazin neiseitu nufilmuoti?

Prisijungęs


Lucky  Lapkričio 07, 2012, 15:03:45

Jeigu yra negatyvas manau išeitų. :)

Prisijungęs