Teleportacija  (Skaityti 9629 kartai) Spausdinti

1 2 3 B


vitake  Spalio 10, 2012, 19:44:38

Bet ar pastebėjote tą žmogų šviesoje prieš pat teleportacija? Jis nežmoniškai greitas. Kaip paaiškintume tai?

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 10, 2012, 19:47:51

Greita teleportacija trumpais atstumais?

Prisijungęs


vitake  Spalio 10, 2012, 20:53:04

Nemanau, šviesa su tuo siluetu atsklido vientisai iš šono ir su galinga violetine šviesa vožėsi į dviratininką, ir jie dingo, bet už jų nugarų tuo pačiu momentu taip pat nušvito šviesa ir ten atsirado kažkokie žmones kurie naturaliai daro ką darę.

Prisijungęs


Maiklas  Spalio 10, 2012, 21:12:57

Nemanau, šviesa su tuo siluetu atsklido vientisai iš šono ir su galinga violetine šviesa vožėsi į dviratininką, ir jie dingo, bet už jų nugarų tuo pačiu momentu taip pat nušvito šviesa ir ten atsirado kažkokie žmones kurie naturaliai daro ką darę.
cia panasiai kaip zaidime Portal tik tai nepaaiskina to zmogaus greicio

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 10, 2012, 21:26:55

Paieškok internete daugiau video, turėtum rast, jei šis klastotė, anie gali būt įtikinamesni

Prisijungęs


Maiklas  Spalio 10, 2012, 21:31:59

nemanau kad tai klastote gal viskas vyksta kaip tame zaidime jai kas nesate mate paaiskinsiu:
tarkim yra sautuvas tik nesaudo kulku o issauna portala taigi viena portala sauni i siena o kita tarkim i lubas kai ieisi i pirmaji portala tai islysi per antraji

Prisijungęs


aldas  Spalio 16, 2012, 14:19:06

šiandien fizikai jau vykdo sėkmingus teleportacijos bandymus. Šis reiškinys paremtas itin keistu fenomenu, pavadintu kvantiniu surištumu. Pasitelkus jį mokslininkams pavyko „teleportuoti“ fotoną 143 kilometrų atstumu – iš Las Palmo į Tenerifę Kanaruose.

Taigi kaip ir nebera ko diskutuoti ar tai imanoma. Tai IMANOMA. telieka laukti kol sugebes teleportuoti daiktus ar zmones.

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 16, 2012, 14:36:52

Fotoną? Bent žinai kas tai yra? Jie yra visur ir juda šviesos greičiu, tai kažin ką jie ten teleportavo

Prisijungęs


cdrw  Spalio 16, 2012, 15:09:15

Fotoną? Bent žinai kas tai yra? Jie yra visur ir juda šviesos greičiu, tai kažin ką jie ten teleportavo

man atrodo ar pats ka nors zinai? Cia rimtas bairis. Mokslininkams tikrai pavyko teleportuoti ta fotona ir tai nebe pirmas kartas. Anksciau jiems tai pavyko padaryti tik mazesniu atstunu. Keliu simtu metru. Internete pilna moksliniu straipsniu. Pats apie paskutini bbndyma skaiciau "science news". Tad jie manau zino ka teleportuoja ir ka daro.

~~~

Stai istrauka kuria gan greit suradau pasinaudodamas google:

Tai – seniai nebe mokslinė fantastika. Fotonus fizikai teleportuoja jau nuo 1997 m. Teleportacijos technika pasaulio laboratorijose – toli gražu ne retenybė. Teleportacija tampa įmanoma dėl reiškinio, kuris vadinamas kvantiniu susietumu (angl. – „quantum entanglement“). Tai yra ne kas kita, o ypatingas ryšys, atsirandantis tuomet, kai du kvantiniai objektai egzistuoja vienu metu, tačiau yra atskirti vienas nuo kito erdvėje.
Teleportacija – itin efektyvus dalykas. Kadangi teleportuota informacija iš principo erdve nekeliauja, ji negali būti perimta ar slapta „nuskaityta“. Todėl manoma, jog teleportacija – dar ir kone tobula saugaus informacijos perdavimo priemonė.
Deja, susieti fotonai yra gana trapus dalykas. Tokios būsenos nukeliauti šviesolaidžiu jie gali ne daugiau kaip maždaug kilometrą – tuomet fotonai nustoja sąveikauti su stiklu ir susietumo nebelieka. Tai gerokai riboja kvantinės kriptografijos perspektyvas.
Vis dėlto fizikai yra pasiekę tam tikrų rekordų, fotonus teleportuodami atmosfera. 2010 m. kinų tyrėjai paskelbė, jog jiems pavienius fotonus pavyko teleportuoti 16 km atstumu. Jau šis tas, tačiau, žinoma, vertinant Žemės masteliu – smulkmė.
Ta pati tyrėjų grupė savo rekordą tik ką pagerino. Mokslo ir technologijų universiteto Šanchajuje (Kinija) fizikas Juan Yin su grupe kolegų tvirtina susietus fotonus teleportavę 97 km atstumu – per vieną iš Kinijos ežerų. Sėkmingą eksperimentą tyrėjų kolektyvas įvykdė naudodami 1.3 vato lazerį ir įmantrią optinę sistemą.
Tokio proceso metu fotonai neišvengiamai „išklysta iš kelio“, o jų susietumo tokiu atveju nelieka. Iš dalies tai sąlygoja optinių sistemų trūkumai ir oro turbulencija. Tačiau esminis trukdis – lazerio spindulio platėjimas (reikia atkreipti dėmesį, jog kinų fizikai eksperimentą atliko maždaug 4 tūkst. metrų aukštyje virš jūros lygio). Kadangi lazerio spindulio koncentracija išsisklaido, daug fotonų tiesiog nepasiekia vietos, į kurią jie buvo išsiųsti.

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 16, 2012, 15:17:56

Čia įveikiamas atstumas fotonu yra, o normali teleportacija yra tašką b iš taško a pasiekus neįveikiant jokių atkarpų.

Prisijungęs


Pupa  Spalio 16, 2012, 17:25:23

As ziurejau laidas per rusu kanala, kur sakoma, kad yra zemeje daug anomaliniu vietu kur erdve yra iskreipta, ten atsitude zmones gali teleportuotis i kitas zemes vietas. Pavyzdziui grybaudami miske pasimesti ir is Europos patekti i Amerikos miskus per portala. Nezinau kiek cia tiesa, bet manau imanoma.

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 16, 2012, 17:44:48

Bet dažnesnis atvejis, kai persikeli į kitą laikotarpį.

Prisijungęs


vitake  Spalio 16, 2012, 18:02:58

Į kitą laikotarpį? Nesu apie tai girdėjusi , kad kas eitu mišku ir atsidurtu kitam laikotarpyje .

Prisijungęs


Aalyah  Spalio 16, 2012, 18:09:04

Tipinė istorija, dvi mokytojos ekskursijoje ėjo, ir nuklydo, pro kažkur praėjo ir matė žmonės iš praeito amžiaus

Prisijungęs


vitake  Spalio 16, 2012, 18:16:49

o kaip sugrįžo?

Prisijungęs