1978-ais metais valstietis Egipte urve, kuriame senovėje buvo laidojami numirėliai, atsitiktinai aptiko akmeninę dėžę. Viduje gulėjo knyga odiniais viršeliais. Vyras knygą pardavė prekiautojui senienomis, kurių daugybę galima aptikti Egipto turguose. Už knygą buvo sumokėta nedidelė suma. Valstietis nežinojo, kad rankose laikė istorinį dokumentą, kuris dar prieš 18 amžių buvo pripažintas erezija.
Praėjusio amžiaus 7-ame dešimtmetyje prasidėjo aktyvus artimojo kosmoso radiolokacinis zondavimas. Tai paaiškinama paprastai – tarpžemyninių balistinių raketų sukūrimas kosmosą pavertė potencialiu karinių veiksmų teatru.
Aptikti ir atpažinti priešo raketas reiškia, kad laimimos kelios minutės, kurių pakanka savų raketų paleidimui. Netobula technika, patirties trūkumas, įrangos brangumas, to meto skaičiavimo technikos sudėtingumas ir dažni darbo sutrikimai kartais sukeldavo pavojingus precedentus – priešo raketomis būdavo palaikomas ir kylantis Mėnulis, ir paukščių būrys. Laimei, šiuos procesus kontroliavo žmonės, todėl techninės klaidos neperaugo į pasaulinį konfliktą.
Objektas, kuriam buvo suteiktas „Juodojo princo“ pavadinimas, ilgai buvo laikomas technine klaida. Nuo jo atsispindėję signalai buvo tokie silpni, kad juos vos atpažindavo radiolokacinės stotys, o kartais jie ir iš viso dingdavo. Skaičiavimai rodė, kad „Juodasis princas“ – dangaus kūnas, besisukantis aplink Žemę elipsės formos orbita. Pats mažiausias atstumas nuo Žemės buvo 26 tūkstančiai km, o nutoldavo daugiau nei per 80 tūkstančių km. Įdomiausia buvo tai, kad šis dangaus kūnas skriejo prieš Žemės sukimosi kryptį!
Paprastai į orbitą aparatus iškeliančios raketos startuoja pagal Žemės sukimosi kryptį. Šiuo atveju prie raketos greičio dar prisideda žemės paviršiaus sukimosi greitis, kuris pusiaujo srityje yra daugiau nei 450 m/s. Šis greitis suteikia galimybę į kosmosą pakelti žymiai daugiau naudingo krovinio. Kosminės valstybės savo kosmodromus stengiasi įrengti kiek galima arčiau pusiaujo. Jeigu raketa-nešėja startuoja prieš Žemės sukimosi kryptį, tai šie 450 m/s atimami iš greičio, todėl žymiai sumažėja naudingo krovinio svoris arba raketa iš viso nepasiekia pirmojo kosminio greičio.
Kam reikėjo „Juodąjį princą“ paleisti skristi nepalankia orbita? Be JAV, teoriškai tai galėjo padaryti tik Sovietų Sąjunga, tačiau NASA specialistai negalėjo įsivaizduoti priežasties tokiam žingsniui, išskyrus vieną – tokį palydovą labai sunku sunaikinti. Juk antipalydovą reikėjo iškelti į tą pačią orbitą, o raketos-nešėjos, kuriais 1961-ais metais turėjo JAV, to padaryti negalėjo.
Liko tik stebėti dangaus kūną. Pats „Juodojo princo“ egzistavimas tapo akstinu, paspartinusiu radiolokacinės ir skaičiavimo technikos vystymąsi JAV. 7-o amžiaus viduryje buvo stebimas kiekvienas „Juodojo princo“ skrydžio kilometras, tačiau jis vizualiai buvo nematomas net per pačius galingiausius teleskopus.
Buvo nuspręsta išsiųsti kosminę ekspediciją link paslaptingojo objekto. Tuo metu versija apie palydovo priklausomybę Sovietų Sąjungai turėjo mažai šalininkų. Jis visiškai nerodė jokių radijo ryšio ženklų, tad kokia nauda iš tokio aparato? Dauguma linko link nuomonės, kad tai yra natūralus kosmoso kūnas, tik turintis neįprastas charakteristikas. Pačios karščiausios galvos, tarp kurių buvo ir Verneris fon Braunas, manė, kad palydovas – kitos civilizacijos kūrinys, todėl būtina bet kokia kaina aplenkti rusus ir pirmiems nusigauti iki „Juodojo princo“. Jeigu bus galimybė, tai ir pargabenti į JAV.
Tuo metu NASA savo dispozicijoje jau turėjo galingą raketą-nešėją „Saturn-5″, kuri į skrydžio Mėnulin trajektoriją galėjo iškelti 50 tonų naudingo krovinio. Ši raketa į „Juodojo princo“ orbitą galėjo nugabenti ekspedicinį laivą.
„Apollo-4″ startas įvyko 1967 m. spalio 9 d., praėjus dešimčiai metų nuo pirmojo dirbtinio Žemės palydovo paleidimo į kosmosą. Pagal oficialią versiją į orbitą pakilo bandomasis nepilotuojamas kosminis laivas „Apollo-4″. Iš tikrųjų šiuo laivu skrido trys astronautai, kurių pavardės ir šiandien vidinio naudojimo dokumentuose nurodomos kaip X, Y ir Z. „Apollo-4″, pakeitęs dvi tarpines orbitas, pakilo į „Juodojo princo“ trajektoriją. Spalio 12 d. jie priartėjo 60 jardų atstumu. Žemės atžvilgiu abu objektai skriejo didžiuliu greičiu, tačiau vienas kito atžvilgiu jie praktiškai nejudėjo, todėl nebuvo pavojaus susidurti.
„Juodasis princas“ buvo ovalo formos objektas. Jo tūris buvo apie 2 tūkstančius kubinių jardų. Suprantama, nevertėjo net galvoti apie „Juodojo princo“ pargabenimą į Žemę. Atsargiais manevrais „Apollo-4″ dar priartėjo prie keistojo objekto, dabar atstumas tarp jų buvo 30 jardų. Iš tokio atstumo per iliuminatorių buvo aiškiai matomas matinis juodas ovalas.
Astronautai Y ir Z išėjo į atvirą kosmosą ir individualių manevravimo kosmose prietaisų pagalba pasiekė „Juodojo princo“ paviršių ir lėtai apskrido aplink jį. Televizijos kamera nebuvo naudojama, siekiant išvengti galimo signalo perėmimo iš Sovietų Sąjungos ar kitų šalių pusės. Astronautai visa tai, kas vyksta, fiksavo specialiomis kino kameromis ir fotoaparatais. Nepavyko pastebėti nieko panašaus į iliuminatorių ar variklį, tačiau astronautai aptiko kažką, kas priminė vėžlio šarvą ir uždengė įėjimo liuką. Paaiškėjo, kad nedidele jėga paspaudus šarvus, jie pasislenka į šoną ir atveria angą. Skrydžio vadovybė pasiūlė astronautui Y „patekti į vidų, laikantis visų atsargumo priemonių“. Kokios turėjo būti šios atsargumo priemonės – nepatikslino.
Astronautas įvykdė įsakymą. Tai, ką jis pamatė viduje, iki šiol lieka valstybine paslaptimi. Į išorę jis išnešė keletą daiktų ir, svarbiausia, suvystytą mumiją. Visa tai pavyko pargabenti į „Apollo-4″, o vėliau ir į Žemę.
Analizė parodė, kad „Juodojo princo“ paviršius sudarytas iš polimerinės anglies. Radiologiniais tyrimais nustatyta, kad mumijos amžius yra 9 tūkstančiai metų. Į Žemę pargabenti artefaktai turi neginčijamą panašumą su senovės Egipto meistrų gaminiais, tik žymiai sudėtingesni. Galima teigti, kad senovės Egipto meistrai kopijavo išorinį vaizdą, kurdami ne pačius daiktus, o daiktų kopijas – korpusus be užpildo. JAV, gavusios galimybę susipažinti su senosios civilizacijos technologijomis, daugelyje sričių atliko techninį šuolį. Suprantama, žinių šaltinį amerikiečiai pasistengė nuslėpti.
Tomas Smitas savo knygoje „Faraonai: galybės laikai“ tvirtina, kad jis ir yra tas astronautas Y, o „Juodasis princas“ buvo savotišku kosminiu kapu, Egipto procivilizacijos faraono palaidojimo vieta.
Senovės Egipto istorijoje stebimas paradoksas: civilizacija apsireiškia savo išsivystymo viršūnėje, po to per amžius nebetenka savo galybės. Piramidės, sfinksas, Sueco kanalas – tai seniausių epochų kūriniai. Po to Egiptas palaipsniui nyksta, juos užkariauja klajokliai hiksai, senovės graikai, o galiausiai ir Romos armija.
Tačiau iki Seniausios Karalystės buvo dar senesnės, kurios turėjo žinių, leidžiančių atlikti tarpplanetinius, o gal net ir tarpžvaigždinius skrydžius. Smitas teigia, kad per „Apollo-4″ ekspediciją aptikta informacija, liudijanti tai, jog egiptiečiams buvo žinoma antigravitacijos paslaptis. Gali būti, kad jie mokėjo tam tikru lygiu valdyti laiką.
Anot Smito, „Juodasis princas“ buvo sunaikintas vietiniu branduoliniu sprogimu 1970-ais metais, siekiant išvengti galimybės, kad senovės technologijos patektų kitoms šalims.
Tačiau sprogimu negalima sunaikinti Marso, kuris, to paties Smito teigimu, yra tikroji faraonų gimtinė ir iki šiol yra gyvenamas – didžiuliuose požeminiuose miestuose, turinčiuose oro ir išsaugančiuose šilumą, gyvena tikrieji Saulės sistemos faraonai.
Šaltinis: Mįslės ir Faktai
Kosmose aparatą jog kitos šalys nepasisavintų jo sunaikino branduoliniu ginklu aparatą ir niekas nepastebėjo ?
Egiptiečiai mokėjo tam tikriu lygiu valdyti laiką ?
Pats rašytojas buvo dar ir kosmonautas ?
9 tūkst metų suvyniota mumija…
Kaip tokiems megaliams leidžiama leisti knygas ir bukinti skaitytojus ? žmogus serga jei tiki tuo ką rašo . Argumentų 0 jog jis buvo astronautas , apskritai nėra nė vieno svaraus argumento jog istorija būtų galima tikėti .
Linai, man tai keista yra kai žmonės išsireiškia taip kaip tu. Aš nesakau, kad viskuom reikia tikėti, bet toks tvirtinimas, kad čia nesamonė, yra tiesiog juokingas. Žinoma, viena būtų filosofuot ir tada sakyt, kad galbūt tai yra nesamonė, kita yra tiesiog žmones, taip teigiančius išvadint sergančiais, (suprasim, kad turbūt ir debilais ir tt). Pasidomėk Hubble teleskopo misija. Jis 4 mėnesius beroc fotografavo tiesiog kosmosą. Per tą laiką jis padarė daugybę nuotraukų susijusių su galaktikom. Žiūrint jas, matosi daugyyyyyyybė galaktikų. Jeigu niekas neblokuoja linkų, štai nuoroda: http://i.huffpost.com/gen/1832760/thumbs/o-HUBBLE-UV-900.jpg?3 Jeigu blokuoja, pagooglink „hubble space telescope galaxies“ ir bus viena iš pirmųjų nuotraukų. Link ko aš lenkiu? Vienoje galaktikoje yra milijardai žvaigždžių. Viena žvaigždė = saulė (tikiuosi dėl pastarojo neprieštarausi, tiesa?) Viena saulė gali turėti tikrai nemažai planetų, bet paimkime, kas mums gali atrodyt kaip „minimumas“. Tarkime, yra dvi planetos vidutiniškai. (ok, nuo 1 iki 10, Geeez, čia pavizdys jei ką) Taigi, viena galaktika turi tarkime 10 mlrd žvaigždžių (nors greičiausi tikrai daug daugiau) ir viena žvaigždė turi dvi planetas vidutiniškai. Ir čia tik „minimum“ variantas kas reiškia kad vienoje galaktikoje gali buti ten šimtais miliardų, o kas ten žino, gal ir trilijonai planetų. Mes nežinome, ar ten yra „ateivių“ ar nėra, bet turint omenyje tai, kad yra labai daug pranešimų apie visokius tokius dalykus, manykime kad tikrai yra. Ir štai einu link viso šio komentaro minties. Kas tu esi? Tu esi dulkė palyginus su tuom, kas yra už žėmės, už mūsų galaktikos ribų. Dar palyginimas su dulke, tave (na taip, ir mus visus) yra per didelis. Bakterija palyginus su viskuom gal geriausiu atveju. Iš kur tu po galais gali žinot kas per technologijos gali būt ar galėjo būt tais laikais. Aš nieko prieš jei žmonės apie tai diskutuoja bet tokie kurie apie tai kalbančius žmones vadina ligoniais tai tiesiog daros graudu. Įsivaizduoja pasaulio bambos ir tokiais protinguoliais kurie viską žino. Pagal visokius duomenis, žmogus žemėje atsirasti turėjo apytiksliai 2,5 milionu metu atgal. Tačiau yra rasta objektų kurie sieka 6-10 milionų metų senumo. Ir tie objektai yra metaliniai vamzdžiai. Nebūk kvailas ir nesuprask kad kalbu apie europinio standarto vamzdžius ar dar ką. Kaip tai paaiškint? Kolkas dar niekas į kalbas apie tai nesileidžia, tačiau aišku tik viena, tu nesi toks protingas (kalbu apie žmones visus, ne tik tave) kad sakytum kad reikia būti idiotu, ligoniu ar dar kažkuom kas tau gali ateit į galvą, kad tuom tikėti.
Tomai , komentare kurį parašiau viršuje jis neturi nieko bendro su tavo teorijomis . Jis yra konkrečiai skirtas šitam žmogaus pasakojimui apie egzistuojantį juodajį princą , čia nėra net ką diskutuoti 0 logiškų ir tikrų argumentų šitame straipsnyje. Ir jeigu nori diskutuoti šitomis temomis turėk tikrų svarių argumentų o klėdesiais paremtas pasakojimas šiame straipsnyje , ne argumentas . Su tavo mintimis jog mes esame kruopelytė visatos atžvilgiu visiškai sutinku , noriu tikėti ir tikiu viduje jog kažkur egzituoja jei ne protinga tai bent mikrobiologinė gyvybė . Greitai progresuojančio mokslo pagalba gal spėsime dar šį šimtmetį pamatyti , perskaityti naujienas apie atrastą gyvybę kitoje planetoje . Jeigu tiki jog mes jau esame užmesgę kontaką su kažkuo , BRAVO . Norėčiau pamatyti ir perskaityti tą patį straipsnį kurį tu skaitei , bei pasidomėti kas jį rašė ir kokiais faktas remdamasis . Jeigu kalbi apie metalinius objektus kurie yra daugybės milijonų metų senumo , senesni už mūsų planetą , taip pat būtų įdomu perskaityti . Kalbėti , rašyti visi sugeba o argumentuoti savo pasisakymus , ne . Jeigu taip drąsiai pasisakai , turėk ir atsvarą tam pagrįsti . Siūlau paskaityti Hawking ar Michio Kaku , dviejų didžių fizikų teorijas apie visatą , gyvybę joje . Bet kad užbaigti šitą beprasmį mūsų dialogą parašysiu tau kai ką , po šito sakinio galėsi sakyti ką nori tai neturės prasme 🙂 . Mokslas nėra įrodęs jog egzistuoja protinga gyvybė visatoje , nėra aptikta ar rasta nežemiška gyvybė nei mūsų planetoje nei už jos ribų . Jeigu tiki jog egzistuoja kažkas , gerai , bet tada net nemėgink kitų laikyti kvailiais ar neišmanėliais vien dėl to jog jie tiki dabartinio mokslo fatais ir teorijomis , pabrėžiu mokslininkų o ne ufologų knygomis ir jų teorijomis .