3 Pranešimai “Juodasis Princas – tikroji Apollo 4 misija”

 1. Linas parašė:

  Kosmose aparatą jog kitos šalys nepasisavintų jo sunaikino branduoliniu ginklu aparatą ir niekas nepastebėjo ?
  Egiptiečiai mokėjo tam tikriu lygiu valdyti laiką ?
  Pats rašytojas buvo dar ir kosmonautas ?
  9 tūkst metų suvyniota mumija…

  Kaip tokiems megaliams leidžiama leisti knygas ir bukinti skaitytojus ? žmogus serga jei tiki tuo ką rašo . Argumentų 0 jog jis buvo astronautas , apskritai nėra nė vieno svaraus argumento jog istorija būtų galima tikėti .

 2. Tomas parašė:

  Linai, man tai keista yra kai žmonės išsireiškia taip kaip tu. Aš nesakau, kad viskuom reikia tikėti, bet toks tvirtinimas, kad čia nesamonė, yra tiesiog juokingas. Žinoma, viena būtų filosofuot ir tada sakyt, kad galbūt tai yra nesamonė, kita yra tiesiog žmones, taip teigiančius išvadint sergančiais, (suprasim, kad turbūt ir debilais ir tt). Pasidomėk Hubble teleskopo misija. Jis 4 mėnesius beroc fotografavo tiesiog kosmosą. Per tą laiką jis padarė daugybę nuotraukų susijusių su galaktikom. Žiūrint jas, matosi daugyyyyyyybė galaktikų. Jeigu niekas neblokuoja linkų, štai nuoroda: http://i.huffpost.com/gen/1832760/thumbs/o-HUBBLE-UV-900.jpg?3 Jeigu blokuoja, pagooglink „hubble space telescope galaxies“ ir bus viena iš pirmųjų nuotraukų. Link ko aš lenkiu? Vienoje galaktikoje yra milijardai žvaigždžių. Viena žvaigždė = saulė (tikiuosi dėl pastarojo neprieštarausi, tiesa?) Viena saulė gali turėti tikrai nemažai planetų, bet paimkime, kas mums gali atrodyt kaip „minimumas“. Tarkime, yra dvi planetos vidutiniškai. (ok, nuo 1 iki 10, Geeez, čia pavizdys jei ką) Taigi, viena galaktika turi tarkime 10 mlrd žvaigždžių (nors greičiausi tikrai daug daugiau) ir viena žvaigždė turi dvi planetas vidutiniškai. Ir čia tik „minimum“ variantas kas reiškia kad vienoje galaktikoje gali buti ten šimtais miliardų, o kas ten žino, gal ir trilijonai planetų. Mes nežinome, ar ten yra „ateivių“ ar nėra, bet turint omenyje tai, kad yra labai daug pranešimų apie visokius tokius dalykus, manykime kad tikrai yra. Ir štai einu link viso šio komentaro minties. Kas tu esi? Tu esi dulkė palyginus su tuom, kas yra už žėmės, už mūsų galaktikos ribų. Dar palyginimas su dulke, tave (na taip, ir mus visus) yra per didelis. Bakterija palyginus su viskuom gal geriausiu atveju. Iš kur tu po galais gali žinot kas per technologijos gali būt ar galėjo būt tais laikais. Aš nieko prieš jei žmonės apie tai diskutuoja bet tokie kurie apie tai kalbančius žmones vadina ligoniais tai tiesiog daros graudu. Įsivaizduoja pasaulio bambos ir tokiais protinguoliais kurie viską žino. Pagal visokius duomenis, žmogus žemėje atsirasti turėjo apytiksliai 2,5 milionu metu atgal. Tačiau yra rasta objektų kurie sieka 6-10 milionų metų senumo. Ir tie objektai yra metaliniai vamzdžiai. Nebūk kvailas ir nesuprask kad kalbu apie europinio standarto vamzdžius ar dar ką. Kaip tai paaiškint? Kolkas dar niekas į kalbas apie tai nesileidžia, tačiau aišku tik viena, tu nesi toks protingas (kalbu apie žmones visus, ne tik tave) kad sakytum kad reikia būti idiotu, ligoniu ar dar kažkuom kas tau gali ateit į galvą, kad tuom tikėti.

 3. Linas parašė:

  Tomai , komentare kurį parašiau viršuje jis neturi nieko bendro su tavo teorijomis . Jis yra konkrečiai skirtas šitam žmogaus pasakojimui apie egzistuojantį juodajį princą , čia nėra net ką diskutuoti 0 logiškų ir tikrų argumentų šitame straipsnyje. Ir jeigu nori diskutuoti šitomis temomis turėk tikrų svarių argumentų o klėdesiais paremtas pasakojimas šiame straipsnyje , ne argumentas . Su tavo mintimis jog mes esame kruopelytė visatos atžvilgiu visiškai sutinku , noriu tikėti ir tikiu viduje jog kažkur egzituoja jei ne protinga tai bent mikrobiologinė gyvybė . Greitai progresuojančio mokslo pagalba gal spėsime dar šį šimtmetį pamatyti , perskaityti naujienas apie atrastą gyvybę kitoje planetoje . Jeigu tiki jog mes jau esame užmesgę kontaką su kažkuo , BRAVO . Norėčiau pamatyti ir perskaityti tą patį straipsnį kurį tu skaitei , bei pasidomėti kas jį rašė ir kokiais faktas remdamasis . Jeigu kalbi apie metalinius objektus kurie yra daugybės milijonų metų senumo , senesni už mūsų planetą , taip pat būtų įdomu perskaityti . Kalbėti , rašyti visi sugeba o argumentuoti savo pasisakymus , ne . Jeigu taip drąsiai pasisakai , turėk ir atsvarą tam pagrįsti . Siūlau paskaityti Hawking ar Michio Kaku , dviejų didžių fizikų teorijas apie visatą , gyvybę joje . Bet kad užbaigti šitą beprasmį mūsų dialogą parašysiu tau kai ką , po šito sakinio galėsi sakyti ką nori tai neturės prasme 🙂 . Mokslas nėra įrodęs jog egzistuoja protinga gyvybė visatoje , nėra aptikta ar rasta nežemiška gyvybė nei mūsų planetoje nei už jos ribų . Jeigu tiki jog egzistuoja kažkas , gerai , bet tada net nemėgink kitų laikyti kvailiais ar neišmanėliais vien dėl to jog jie tiki dabartinio mokslo fatais ir teorijomis , pabrėžiu mokslininkų o ne ufologų knygomis ir jų teorijomis .

Palikt komentarą