Astrologija, poru suderinamumas, zodiako zenklai, | Apiemistika.lt Mistika, NSO, Dvasios, Ateiviai, Burtai, Astrologija, Vaiduokliai, Parapsichologija, Pasaulio pabaiga, Astronomija, Horoskopai,


14 Pranešimai “Porų suderinamumas pagal Zodiako ženklą”

 1. -1 Vote +1 Vote -1Brigita
  parašė:

  Vandenis 07 13,30

 2. +4 Vote +1 Vote -1valdas
  parašė:

  Čia viskas fainai:) Pavyzdžiui, skorpionui po 41,5 tinkamiausi šaulys ir vandenis, o šauliui ir vandeniui skorpionas jokiam amžiaus tarpsnyje netinkamas:) Fainas tas tinkamumas:)

 3. +2 Vote +1 Vote -1Haroldas
  parašė:

  As kaip vandenis nezinau man seksas kaip narkotikas ;D

 4. Vote +1 Vote -1Romanas
  parašė:

  Cia ne komentaras.Noreciau suzinoti .Kaip taip iseina,kad cia parasyta ,kad ziurkes labai gerai sugyvena,tiek moters ziurkes i vyra tiek vyro ziurkes i moteri viskas butu lyg ir idealu.O kaip cia, moteris pagal horoskopa vezys o vyras mergele ,o santykiu is vis jokiu nera,27 metus prasikankinom ,bet taip viskas ir baigesi,abu i skirtingas puses?Kas galit sia situacija pakomentuoti?

 5. Vote +1 Vote -1Rasuole
  parašė:

  Sveiki,cia ir ne komentaras,tiesiog noreciau suzinoti ka manote?Mes su vyru gime vienais metais,viena men.,viena diena ir beveik ta pacia val.,musu kraujo grupes vienodos ir vardu pirmos raides vienodos.Ka apie tai manote?

 6. -1 Vote +1 Vote -1Erika
  parašė:

  Sveiki aš gimusi sausio 19 esu tikriausiai ne tikra ožiaragis,kažkiek yra ir vandenio,tai tikra tiesa.Ķą čia rašo tikėti ar ne kiekvienam žmogui rinktis,man tikrai tinka.

 7. Vote +1 Vote -1Valodia
  parašė:

  Kur svarstyklių tinkamumas po 41,5? Greitai įdedat 🙂

  • +1 Vote +1 Vote -1IRMA
   parašė:

   MES SVARSTYKLIUKAI ROMANTIKAI,NUOSIRDUS IR LABAI GERI UZJAUCIANTYS ZMONES,KOL NEISVEDA MUSU IS KANTRYBES

 8. Vote +1 Vote -1Valodka
  parašė:

  Ir dar nėra dvynių tinkamumo nuo 41,5

 9. Vote +1 Vote -1ramune
  parašė:

  visiska nesamone, kad saulys po 41.5 tampa valdingas, net agresyvus,, ir dar,, nemanau, kad bet kuriame amziaus tarpsnyje saulys gali kazkaip dereti su jauciu,, sie zenklai tiesiog erzina vienas kita bet kokiame amziuje!!!!!!!!

  • Vote +1 Vote -1Eloise
   parašė:

   As i was reading i tought: Man i can see myself in this post…I became a nurse in late nov.2011. Last week I went to my mum's school and i was thinking in my head "why i became a nurse when i would love to be a teucher?&qaot;I don't have the strenght to start university again, or the money…and lately since i have a lot of spare time i became obsessed with Diy, and started a blog… You're an inspiration to me girl! keep pursuing your passions!

 10. +3 Vote +1 Vote -1ilona
  parašė:

  as manau jai zmogus myli zmogu ir supranta tai tinka koki pasirinksi zmogu o ne kad iki 29,5su vienu gyveni po to turi ieskoti kita nuo 41,5 kaip suprasti taipmano tevai abudu svarstikles yra o palei gimima mama arklio metais o tevukas gyvates metais o jau gyvena 41metai kaip kartu mano nuomone tokia jai milimas zmogus tai nugiventi visa gyvenima o ne keisti kaip kuones;-)

 11. Vote +1 Vote -1Vytas
  parašė:

  Labas.aš jautis zmona vandenis.ar įmanomas gyvenimas?

Palikt komentarą