Aš matau vaiduoklius | Apiemistika.lt


110 Pranešimai “Aš matau vaiduoklius”

 1. +1 Vote +1 Vote -1xchanger
  parašė:

  Na man panasiai, tik man sapnuojas mociutes mires sunus kai mire, jam buvo 14 15 metu, o sapnuose jis nori man kazka padaryti, beje as gyvenu pas ta mociute savo.

 2. +1 Vote +1 Vote -1xchanger
  parašė:

  O vaiduoklius ir matau.

 3. -17 Vote +1 Vote -1kalakutas
  parašė:

  aha aha, matote vaiduoklius kaip ir savo mazus kiausiukus

 4. +11 Vote +1 Vote -1xchanger
  parašė:

  As bent tokius turiu, ne taip kaip tu.

 5. Vote +1 Vote -1As
  parašė:

  As ir visada matydavau prie duru nakti stovint kazka.Dabar kartais jauciu ,kad kazkas stovi,bet nematau.Pasiskaityk epie egzorcizmus ir egzorcistu pasakojimus.Ir tai yra tikra,kol nepamatai nepatiki.Maciau ne viena apsesta zmogu kurio elgesio paaiskinti neimanoma.

 6. +4 Vote +1 Vote -1Audrius Bružas
  parašė:

  Esu kvietes dvasias ir as , su draugu kurio jau nebera …
  Yra teke matyti juodus siluetus , seselius 🙂 bet del to labai galvos nesuku .
  Manau pakanka pabendrauti su mirusiu pasauliu ir jau lieka kaskokie rysiai .
  Beje mes kai zaidem spiritizma tai irgi neatsisveikinom su dvasiom …

 7. Vote +1 Vote -1zmogus
  parašė:

  O klausimas kam nors yra buve panasiai su garsais nes as gyvenu nuosavas name ir iki liejimo i nama yra laiptai ir kai tarkim skaitau knyga girdžiu kad kažkas eina laiptais bet pasiziureti in nieko ner tai taip nejauku pasidaro…

  • +1 Vote +1 Vote -1Benas
   parašė:

   O tu pabandyk jį pakalbit, kad ir nieko nėra gali klaust, ar čia kas nors yra? Gali su savim kartu kokį veidrodį pasiimt mažu vaiduoklio atspindį pamatysi. Šiaip kaip geros valios ženklą gali ant laiptų palikt įjungtą televizorių ar kokį magnetofoną, dvasiai tai priims kaip geros valios ženklą, gal pavyks net su juo užmegzti kalbą, gal ir tau pavyks su juo, arba ja susidraugaut, aišku jei tai ne demonas, ar poltegreistas.

  • -2 Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Aha esu ir as girdejusi ,kaip istisai kazkas lipa mediniais laiptais i virsu,o nuejus paziureti nieko nebudavo.Ir tas garsas iistisai girdedavosi.Yra atveju kai demonai apseda ne tik zmones bet ir namus.Tokia vieta reikia,kad kunigas pasventintu.

  • +2 Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   o nepagalvojai kad tai medis vikscioja ?

  • Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Ir dar yra buve,bandant atidaryti palepes dankti,ant jo atrodo kazkas uzlipdavo ir neleisdavo atidaryti.Ir cia butent tie laiptai kuriais girdedavau kad kazkas lipa vede i ta palepe.Ir cia viskas vyko sode bunant.

  • +1 Vote +1 Vote -1Raja
   parašė:

   Taip man taip yra, mano bute zmogus nusizude, ir wisa gyvenima jis man vaidenasi… girdziu tos duseles zingsnius, daiktai juda kartais girdziu net ir kvepavima, bet kraupiausia buwo tai kai ta dusele bande kalbet su manim net pora kartu… siame puslapyje skaiciau jog ne man vienai sitaip.. 🙂

 8. Vote +1 Vote -1xchanger
  parašė:

  Pas mane ir atrodo koridoriuje kazkas vaiksto.

 9. +2 Vote +1 Vote -1Benas
  parašė:

  Jo ir aš matau vaiduoklius ir dieną ir naktį. Iš pradžių baisoka buvo, bet pripratau, net pradejau su jais sneketis. Tai papasakojo kaip mirė jisai, ir kodėl vaidenasi pas mate, bei aišku papasakojo mano ateitį. Tai dabar pradėjau biznį sukt, kvieciu pas save zmones ir pranasauju jiem ateiti, apsimetu būrėju nors ištikrūjų man viską pasako vaiduoklis aš tikrai perpasakoju. Mainais už tai prižadėjau jo neišvaryti, ta prasme nekviesti jokio kunigo, egzorcisto ar pan. Tai va būna ir draugiškų vaiduoklių ir viskas visai kitaip nei filmuose.

 10. -1 Vote +1 Vote -1As
  parašė:

  Geru ar draugisku vaiduokliu nera,tai yra demonai,viskas kyla is velnio is blogio.Ir tai tikrai rimta,esu susidurusi su tuo.

  • +1 Vote +1 Vote -1Benas
   parašė:

   Na jeigu tau toks nepasitaikė, tai dar nereiškia, kad ir kitiems ne

  • +2 Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Visi demonai veda zmogu i susinaikinima.Tai kad jis geras yra apgaule,jie naikina zmogu ir jo asmenybe.Uzvaldo ji – tai vadinama apsedimu,o tada netiketai ims ir lieps nusizudyti,o tu nesuvokdamas ka darai taip ir pasielksi.Aisku as nesakau,kad taip bus tau,bet nei vienas vaiduoklis nera „geras“ yra daug tikru straipsniu apie tokius dalykus

  • Vote +1 Vote -1Benas
   parašė:

   Na nežinau su kuo tu buvai, susidūrus, bet as tikrai bendrauju ne su demonu. Mano vaiduoklis su kuriuo bendrauju jo vardas beje Oskaras, yra papraščiausiai savižudžio siela, kuri turi atlikti šiam pasaulį bausme, tai yra buti čia tiek kiek būtų gyvenes iki natūralios mirties. Kaip supratau tai jam dar like 7 metai, tada jau galės išeit.

  • +4 Vote +1 Vote -1rasale
   parašė:

   neturėtum tu, Benai, bičiuliautis su dvasiomis. Tai vienareikšmiškai kada nors atsilieps tau. Iš pradžių jie atrodo draugiški ir mieli nelaimėliai, su graudžiomis istorijomis, tačiau anksčiau ar vėliau ims tau realiai kenkti. Pradedant fiziškai (naktiniai užsėdimai, užgulimai, dusinimai), baigiant morališkai (baimė, nemiga ir net šizofrenija). Patariu kuo greičiau imtis priemonių ir padaryt tai, ko dvasia prašė nedaryt – išsikviest kunigą, kad pašventintų namus. Tau pačiam linkiu pasimelsti ir nelįsti į pasaulį, kuris mums yra labai pavojingas.

  • Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Butent,Rasale labai teisingai raso.Visos biciulystes su vaiduokliais baigesi blogai.

  • +1 Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   hm idomiai cia jus draugu susiradot 😀 gal senai sizofrenij. dar 7 metus uuuuuuuu tai po to sakysi visiems as dvasia ;D zmogus gimsta numirsta ir nugyvena .

  • Vote +1 Vote -1qwerty
   parašė:

   Benai, aš iš savos patirties tau galiu pasakyt, kad kuo greičiau nutrauktum bet kokius ryšius su dvasiom, nes tai nėra gerai. Ir pirmiausiai jos kenks ne tiesiogiai tau, bet tavo artimiesiems per tave. Tu net pats nesuprasi, kodėl elgiesi vienaip ar kitaip, o gali baigtis tragiškai, jei laiku nenueisi pas kunigą.

  • Vote +1 Vote -1to Rasale
   parašė:

   „Pradedant fiziškai (naktiniai užsėdimai, užgulimai, dusinimai), baigiant morališkai (baimė, nemiga ir net šizofrenija).“

   Jeigu žmogui diagnozuota šizofrenija, tai, ko gero, tas „bendravimas su dvasiomis“ jau buvo įsibėgėjančios ligos požymis. Kaip ir balsai, kurie liepia nusižudyti ir kuriems negali pasipriešinti (nes šizofrenijai būdingos ne tik klausos haliucinacijos, bet ir nusilpusi valia, dėl to balsams žmogus visiškai paklūsta). O visi tie naktiniai užsėdimai, užgulimai ir dusinimai daug kam pasitaiko dėl miego paralyžiaus, kas, beje, irgi dažnas reiškinys sergant psichikos ligomis.

  • Vote +1 Vote -1PLANET.2
   parašė:

   dabar aš bijosiu : ()()

  • Vote +1 Vote -1Gabrukas
   parašė:

   Nereike bijot jos tikrai tau nieko nedarys jai neusijimsi siuo keistu mistisku dalyku. O jai gu netycia issikvietei ta dvase tai tiesiog kuniga pasikviesk ir vel gyvenk laimingai;D

 11. +1 Vote +1 Vote -1As
  parašė:

  Straipsnio autorei patarsiu susirasti egzorcista ir papasakoti kas vyksta.Kitaip tai gali nesibaikti.

  • Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   bet as nezinau. Gali but, kad tik pasirodo. O tevams pasakoti geda… Dar ims ir juoksis

  • Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Gal pakaktu ir kunigo pasventinimo.O is kokio tu miesto esi ? Padeciau egzorcista surasti.Gali tevams pameginti papasakoti.

  • Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   na… as is Vilniaus… beje manau as per maza tokiems dalykams

  • Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   o tevams siap tai seniai sakiau, bet jie nekreipe demesio, galvojo, kad jie man tik pasirode…

  • +1 Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   dar gali buti, kad egszorcistas tesiog vaidina…

  • +3 Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   O tai kiek tau metu ? tai tu dar tevams pasakyk,kol atkreips demesi.

  • +2 Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   nu tiksliai nesakysiu bet apis 10-12

  • +2 Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   bet vistiek pavasario pabaigoje issikraustysiu

  • +2 Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Tai jau cia tevai turetu kreiptis i egzorcista,bet ir patiketi tavimi jie pirmiausiai turi.O jeigu issikraustai,tai tikekimes,kad naujojo vietoje nebesikartos tie reiskiniai.Bet jeigu kartosis,turi sakyti tevams,kol jie tave isgirs.Nes tada reikes kunigo pagalbos.

  • +1 Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   na, aciu uz pagalba… 🙂

  • -1 Vote +1 Vote -1Benita
   parašė:

   pritari del egzorcisto, bet ju Lietuvoj labai mazai, tu egzorcistu. Kiek girdejau tik du. Gal autorei padetu kad kunigas pasvenitu namus. Ir dar galetu uzpirkt misias

  • Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Lietuvoje egzorcistu tikrai ne du.Ju yra 9 .

  • Vote +1 Vote -1fantazija
   parašė:

   nakty seselius matyt normalus reiskinys

 12. +7 Vote +1 Vote -1rasale
  parašė:

  Autorei ir visiems kitiems „matantiems“.
  Tai ką tu aprašei yra labai rimta. Pirmas dalykas, turi atsikratyti baimės, tai tuos „šešėlius“ maitina ir stiprina. Kaip nustoti bijoti? Nueiti į bažnyčią ar kokią kitą švarią ir šventą vietą ir nuoširdžiai paprašyti, kad baimės dingtų. Antras svarbus dalykas yra maldoje paprašyti apsaugos. Ir galiausiai nuoširdžiai paprašyti, kad neramios sielos rastų kelią „namo“, pasimelsti už jas, paprašyti jų vardų atleidimo, palinkėti mintyse ramybės. Kai tai įvyks – iškart pajausit, pajusit palengvėjimą ir džiaugsmą.

  Grįžus namo kambario kampuose reiktų paberti po saują druskos ir palikti juose po degančią žvakę. Žvakėms sudegus kambarį gerai susitvarkyti, išvalyti dulkes, iškedenti viską, išsiplauti grindis, gerai išsivėdinti. Druską susemti ir supilti į tualetą. Galiausiai pačiam nusiprausti po dušu.

  Savo kambaryje reiktų kokią relikviją, ikoną, paveikslą ar pan. T.y. vietą, kuri skirta maldai ir apsivalymui.
  Žmogui, jautresniam dvasių „prilipimams“ reiktų karts nuo karto kartoti namų apvalymą.

  • -1 Vote +1 Vote -1Assssss
   parašė:

   Pas mane namuoose apie 10 ikonu ir pats savo namuose meldziuosi priklauso ir nuo vietos kaip kas ten buvo ankciau. nors vistiek tas dvasias as matau

  • Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   as 14met pats per dvi savaites susidorojau su visom dvasiom. as tiesiog privalejau buti stipresniu, manau ta baime ir nezinomybe sudaro matyti nesamones, arba mano pacio siela lbj svari. nors jautri. nes jeigu kritinedavo daigtai namuose ar kas panasiai o jokiu pedsaku nerasdavau, nevidada kartais rasdavau tai dujas tai vandeni atsukta tai zingsnius tai dar ka, pora savaiciu buvo tikrai baisu gristi namo. kadangi vienas gyvenau. man atrodo zmogaus logika yra didele sukurti bet ka. tiesiog toumet prasiau mirusiu artimuju pagalbos, ir patikejau kad jie mane saugos visad, dbr net nebijau nieko, aisku paskaitu tokius dalykus prisimenu, bet tikrai zinau kad jie nebaisu jau taip, jie negali padaryti daugiau nei pats gali. gali tiketi kad ir i judancias lovas tai mes cia diskutousim apie tai, kunigu prasimanymai manau ir tiek gasdinti zmones, duokit savo sielas amn as valdysiu jusu turta. turtas yra zinios. tikros nesudarkytos jokiu propagandu. yra tai yra ka padarysi, kaskodel ju nera kada baimes nelieka. tiksliai ir as nezinau, bet kam galvoti apie ta kaip apie tikrove. plius galvoju kad yra tas pasaulis taciau jis po mirties, gerais darbais mmes judame i prieki blogais darbais mes krentame zemyn tai viena priezasciu prisigalvoti ir daryti klaidas. artimieji jie saugo, o dar labiau saugo jusu paciu protas. net tuomet kaip vaidenosi pas mane galvojau logiskai visus ivykius pats . zingsniai galejo medis vaikscioti, garsai tai galbut paciam pasidirsta ar baime sukuria gal garsus nzn seip dar vis dbr sunku paaiskinti tuos dalykus. pvz vidury nakties miegoti ejnu atsigulu i lova ir krapstausi ausis kad negirdeti neiko nes daug budavo garseliu ir tuomet vaikas budamas man atrode kad tai kaskas yra nors zinau kad vienas namie, paskuj virtuvej suduzo lyg labai didelis veidrodis ar sunki lempa butu nukritus ar net spintele kokia atsikabinusi nuvirstu. nu tuomet nuejau nedrasiai paziureti, atejau i virtuve jokio sipuliuko nieko net viduj spinteles patikrinau. juodas seselis stovedavo beveik viduryje kambario lyg mane saugotu. gal tia buvo prasimanymas irgi, bet jis buvo ne viena nakti. velgi gal tai beime tik tuo metu ja nugaleti sukuriau apsauga. kad butu ramiau. nzn po dvieju savaiciu zinau viskas baigesi ir nebuvo jokiu daugiau nutikimu, tiesiog grizau karta namo saku viskas man nereikai kad manes gasdintum tai yra mano namai as esu seimininkas sakau gali daryt kanori sedek kampe saku, bet geriausia kad iseitum graziuoju. fsio po to karto neliko nieko.

 13. -7 Vote +1 Vote -1Zmogus
  parašė:

  Jei atvirai viska papraščiausiai sugalvojau iš neturėjimo ka veikt tuo visu straipsniu. Aš jokių nematau vaiduokliu, gal tai padarė įtaka kai seubekus internetu žiurėjau tai pradėjo rodytis šešėliai. 😀 Einu su barbėm žaist.

 14. -5 Vote +1 Vote -1Zmogus
  parašė:

  Jei atvirai viska papraščiausiai sugalvojau iš neturėjimo ka veikt tuo visu straipsniu. Aš jokių nematau vaiduokliu, gal tai padarė įtaka kai seubekus internetu žiurėjau tai pradėjo rodytis šešėliai. 😀 Einu su barbėm žaist jau.

 15. +2 Vote +1 Vote -1zmogus
  parašė:

  beje aciu dievui greitai issikrastysiu…

 16. +1 Vote +1 Vote -1,.,
  parašė:

  As tai matau skraidances vienuoles. Nu tikrai keista 😮

  • Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   hahaha ka dar matia 😀 sakyk kaip miego paralyzius paims galesit su mani daryt kanorit 😀

 17. -1 Vote +1 Vote -1xchanger
  parašė:

  Benai mano vardas irgi oskaras kaip to vaiduoklio..

 18. Vote +1 Vote -1Assssss
  parašė:

  Matau matau ir dvasias visokias. Nes gyvenu pacioje vietoje kur vygdavo karai ir kur daug zuvo . Dar kai buvau 5m maciau irgi vaiduoklius

 19. Vote +1 Vote -1paslaptis
  parašė:

  Tave stebi blogos dvasios jai juodi as ir su dvasiom bendrauju, bet su gerom.

  • Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Geru dvasiu nera,tai yra demonai.Kurie naikina,apseda ,kenkia zmogui.

  • Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   yra geros dvasios ji ir kovoja visad su demonais. kaip yra ir jezaus zmones gyvi zemeja. pvz 50 centas.

  • Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   as matau blogi.

  • Vote +1 Vote -1qwerty
   parašė:

   Gerų dvasių nėra realiam pasauly, jos visos ilsisi ramybėje, savo pasauly, ne mūsiškiam. Kad ir su kuo tu bendrauji, bet tai nėra geros dvasios.

 20. Vote +1 Vote -1As
  parašė:

  Bent jau kodel as matau ar girdziu kazka,as zinau.Lankausi pas egzorcista atskiriems egzortams,nes mane apsede demonai.Ir cia visai ne juokas.niekada netikejau kol nesusiduriau su tuo

 21. +1 Vote +1 Vote -1zmogus
  parašė:

  na matau, kad daug susirinko. Gera zinoti, kad as ne vienintele… ir kai kurie tikrai dave pagalbos… Aciu 😀

 22. -1 Vote +1 Vote -1dybyl
  parašė:

  tiek daug zmoniu maciusiu ir girdejusiu, bet ar bent vienas irase, nufilmave bent zingsniu garsa, jau nekalbu apie seselius ar pan?
  ne?- tai kodel?
  -gyvenam informac technologiju amziuje visi su ismaniaisiais bet ar yra bent koks video kuris butu 100% real? idekit nuoroda.
  supraskit, patiket labai sunku pasakojimais kai nera pagrindimo.

  • Vote +1 Vote -1Gasparas
   parašė:

   Pas mane žingsniai girdėjosi kol susivoki ar pradedi judėti jau per vėlu

  • Vote +1 Vote -1Tomiko
   parašė:

   The abtiliy to think like that is always a joy to behold

  • Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   ne tas galvoj tou metu galvoji ar girdisi ar vaidenasi ar kaskas. taip is dalies sutinku kadangi keista ir paciam bet jei susidursi tada pati nefilmuosi. visi zino kad gyvenimas rojui yra privalumas bey ar visi to siekia ?

 23. Vote +1 Vote -1Do
  parašė:

  Nepatariu namuose, degelioti žvakių, kurios skirtos deginti bažnyčioje ar kapinėse, nes žvakė tai kaip švyturys mirusiems, o ir druską barstyti kampuose nėra patartina, kadangi tiek žvkės tiek druska yra naudojama ritualuose, kurių metu kviečiamos mirusiųjų vėlės todėl galit tik daugiau bėdų prisidaryti. Nežinau kiek tiesos, bet esu girdėjusi, kad tokiu atvėju namuose reikia laikyti katiną, nes dvasios jų bijo, kadangi jos anapusiniam pasaulyje saugo mirusiųjų dvasias. Pati nesu mačiusi tokių dalyku todėl negaliu patarti ką tokiu atvėju daryti, bet kiap sakoma jei nematai tai dar nereiškia, kad nėra, štai, kad ir mnao šuo būna, kad jis karts nuo karto spokso į vieną tašką kambaryje ir vizginą uodegą lyg matytų kažką, kas jam patinka, galvoju, kol mano šuo į tai blogai nereguoja nėra man ko jaudinti, nes žmogų gali apgauti vaidindamas gerą, bet gyvūno niekada neapgausi 🙂

 24. Vote +1 Vote -1velina
  parašė:

  As naktimis visada matau prie rasomojo stalo jazka stovint (tas kazkas atrodo kaip pagieza)

 25. Vote +1 Vote -1Zmogus
  parašė:

  Turiu reta sutrikima, psichiny sutrikima, kartais manau kad čia ne aš pati rašau, lyg užeitų man. O iš tikrūjų išgalvojau visa istorija. Prisiekiu!!!!!!

  • +1 Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   nu baik zinok pd. prizadu cia ne as. I jei tu netiki, tai kam tu ieini I sita puslaupi. pdr??

  • Vote +1 Vote -1Zmogus
   parašė:

   Pati baik mane vaizduot tu ne aš aš tai aš ir isigalvot čia ne aš atsiknisk! Pažadu prisiekiu aš nemateu jokiu vaidokių!

  • +1 Vote +1 Vote -1As
   parašė:

   Zinok pats ir atsiknisk! Visi žino, kad tu nerašytoja. ir jei bent mokėtum skaityti, komentaruose sužinotum, kad daug kas tiki vaiduokliais…

   Ps šita zinute yra tam žmogui kuris sako, kad rašytoja nemato jokiu vaiduokliu.

  • +2 Vote +1 Vote -1koks tau skirtumas
   parašė:

   nu. jei tu netiki vaiduokliais, nereiskiai, kad kiti ir netiki

  • Vote +1 Vote -1kazkas
   parašė:

   Yra:

   Nematau, o ne-nemateu
   Vaiduokliu, o ne vaidokiu.

  • Vote +1 Vote -1arturas
   parašė:

   kaimas kaskoks raso. siauliu logika.

 26. -2 Vote +1 Vote -1?
  parašė:

  Kas per žmonės sveikinasi su savo tevais?

 27. +1 Vote +1 Vote -1zmogus
  parašė:

  labas. as tas kuris vaidina rasytoja. Taip as prisipazitu. As neturiu ka veikt tai trugdau kitiems… Ka padarysi! Tikrai as labai atsiprasau. As nenorejau prisipazinti, bet mano mamituke paprase… Na einu zaisti su lelems.

 28. Vote +1 Vote -1Gasparas
  parašė:

  Man taip, ir šešėlius jaučiu ir kaip kas nors už manęs stovi, ir vieną kartą durys atsidarė, girdėjosi žingsniai

 29. Vote +1 Vote -1ramune
  parašė:

  man panasi istorija buvo dar net db yra,aprasiau tai straipsnyje dvasia gyvenanti su manimi. As jos nematau bet zn kad ji yra,stengiuos nebendraut daugiau,nes buvau biski prisizaidus.Man taip pat buvo ta keista baime kad kazkas yra uz manes.laiptais lb bijodavau lipt,kazkoki keista jausma jausdavau ir net tamsos labai bijojau,bet visos baimes baiges kai pradejau sneket su ta dvasia,kuri kaip paaiskejo senokai mane persekiojo ar tiesiog buvo kartu ,nzn net kaip pavadint

 30. Vote +1 Vote -1fantazija
  parašė:

  nakty seselius matyt normalus reiskinys

 31. -1 Vote +1 Vote -1.....................
  parašė:

  Tik nereikia tokiais atvejais jokio egzorcito ar kunigo jie i visa tai ziuri is religines puses rek zinot kat tas vadinamas vaiduoklis tai energija tokia kai visi zmones ir visas butybes kur viskas egzistuojs nuo mazytes dulkes iki visatos kur yra zeme ir t.t. REIK SUPRAS KAS TAI KAS ESI TU PAST. TAI SUPRATUS NIEKAS NIEKO NEGALES PADARYTI REIK SUVOKTI KAD VISKAS TIKRA NEZIEK TV KOKIUS 6 MEN SUSTIPRES POJUCIAI

 32. -3 Vote +1 Vote -1.....................
  parašė:

  zynau ka sa kau as tiek woodoo taip vadinu savo pomegi usiminejas esu kad dar dabar po chata palaksto net nervas pajima bet patarciau nesinervuot atsilieps patiem reik suspras kas tai krikscionybe tai tik dar vienas pavadinimas abejoju ar kunigas . ZMOGUS PATS YRA SAU RAKTAS I VISKA NERA NEIMANOMO.

 33. -1 Vote +1 Vote -1.....................
  parašė:

  SORY UZ KLAIDAS NEZIURIU KA RASAU!

 34. Vote +1 Vote -1Draggon
  parašė:

  OHO istorija…

  • Vote +1 Vote -1zmogus
   parašė:

   zinok savo durnus komentarus pasilik sau… gali netiket ar tiket, bet ka as ten parasiau visiska tiesa. -_-

 35. Vote +1 Vote -1deividas
  parašė:

  as matau dvasias

 36. Vote +1 Vote -1Lalux
  parašė:

  Viena karta su drauge filmavomes ir po to perziurejom video ir pamatem tamsu seseli neturiu seimoje tokiu mirusiu zmoniu tik seneli kuris mire kai nebuvau gimus…

 37. Vote +1 Vote -1antanas
  parašė:

  Tavo atveju, žmogau, veikiausiai tai demonas neduoda ramybės. Per tokius seansus atsiliepia tik demonas gebantis kalbėti tavo laukiamo žmogaus balsu. Nueik pas kleboną, idant pašlakstytų šventu vandeniu ir palaimintų. Jei kartą užkabinai puolusį angela, jis tau tai primins visą gyvenimą, jei nesikreipsi pagalbos. Bažnyčia – pagalba, egzorcistai ir mediumai, ir burtininkai – tas pats angelas nupuolęs.

  • Vote +1 Vote -1lele
   parašė:

   Tu ce nevaryk ant raganu nes tie burtai ir dvasios tikros. Pvz. Mano mires prosenelis manes praše melsti jam ramybes ir nuodemiu atleidimo. As baznycioj uzdegiau zvakele uz ji pasimeldziau ir jis nurimo.

 38. -1 Vote +1 Vote -1Diminika
  parašė:

  As irgi maciau laida apie vaiduoklius ir tai buvo tiesa. Kaip viena moteris pasirodydavo pas savo dukryte… Ir ji pairodydavo vaiduokliu ir tai vaiduokliai teko i sirdi idurti kuola… Tai net ekstrasencai patvirtino… Taip, kad nesisaipykite is ZMOGus

 39. Vote +1 Vote -1nesakysiu
  parašė:

  Ko visi žmonės tyčiojasi iš žmonių kurie yra kitokie!!!? Matyti dvasias yra Dievo dovana tiem kurie yra geri ir nesavanaudžiai. Aš grynai nematau dvasių bet aš matau siluetus, konturus žmoniu.

 40. Vote +1 Vote -1Nesvarbu
  parašė:

  sveika aš tai daug kartu sapnuoju vaiduoklius esu sapnavus bloody mary
  sapnavau senai tai papasakosiu savo sapna
  kai sapnavau kad aš buvau savo namie buvau viena savo kambary ir sedėjau ant grindu ir sakau bloody mary ar tu čia ir kai pasakiau ji mane pakelė mane skraidė po kambary ir prie lango aš šaukiau sakiau jei baik bet iš pradžiu buvo taip kai aš pasakau bloody mary ar tu čia pamačiau kaip užuolaidos sujudėjo ir tik tada mane skraidė bet paskui mane paleido ir po visa šito aš atsibudau nuo košmara nakti,,
  ir dar viena buvo istorija kad sapnavau samara morgan ji mane bande pagauti išlindo iš teliko aš išsigandau ir stovėjau ir tada ji prie manes atėjo aš nusimerkiau ir staiga atsiduriau šaldytuvė ir kai atsimerkiau aš girdėjau pagiežos balsa ji mane puolė aš šaukiau negalėjau pabegti buvau istrigus ir aš sakau atsibusk ir staiga aš atsikeliau po viso šito košmaro.
  kita istorija sapnavau dvasia kad buvo apsirengus juodai bet paskui aš ja mačiau už užuolaidos ir sakau kas ten atėjau ten nieko nebuvo, tada mes kalbėjomes apie viska bet jis buvo draugiškas ir poto sakau čia mano namas išeik ir jis sako ne mano namas ir po keliu minučiu pamačiau vyra i dvasia ir paskui dingo.
  tai štai tokia mano košmaro istorija

Palikt komentarą