10 Pranešimai “Perspėjimai apie mirtį”

 1. Evelina parašė:

  Labai keista, pas mane ir taip buvo, bet tai pasteb4t prad4jau visai neseniai. Kai buvau dar maža susapnavau prie savo namų daug vainykų, kurie laidotuvėse būna. Po kelių savaičių mirė mano dėdė. Visai neseniai susapnavau senelio mirtį ligoninėje. Ryte atsikėlus pagalvojau absurdas, nes jis namie. Tą pačią dieną ji išvėžė į ligoninę, bet vakare jau parvėžė atgal, nes nepavojinga liga. Po savaitės jį išvėžė vėl ir tada po savaitės gulėjimo jis mirė reanimacijoje. Prieš savo vairavimo egzaminą sapnavau, kad jo neišlaikiau, o draugas iš matematikos ir lietuvių egzamino balų gavo ketvirtukui. Vairavimo egzamino iš pirmo karto neišlaikiau, kaip ir sapnavau, o draugas pranešė, kad iš lietuvių gavo 34 balus, kitų rezultatų dar nežino. Laukiu, ar mano sapnas pasitvirtins.

  • antanas parašė:

   Labai jautrūs žmonės geba tai patirti, bet vis tik atsargiam reikia būti su pranašystėmis; žmogui duota gan ribota galia įžvelgti ateitį.

 2. DrunkCat parašė:

  Retai kada patikiu šiame tinklapyje parašytomis istorijomis,bet dabar kažkas verčia tikėti.

 3. Antanas parašė:

  Būkite sveiki!
  Mano mama vis nusapnuodavo kažkokius būsimus įvykius ir ryte atsikėlus mums papasakodavo, net neabejodama, kad taip bus. Tik ji sapnuodavo ne tiesiogiai tuos įvykius, bet vaizdiniais, kuriuos atsibudusi išsiaiškindavo.
  Aš tokios, matyt, prigimties, kad man reikėdavo įrodymų, niekaip nenorėjau patikėti. Kartą, buvau gal 6 metų, ji papasakojo, kad sapnavusi, jog ekskavatorius atvažiavo nuo neseniai mirusio kaimyno, apsistojo prie mūsų namų, bet duobės nekasė. Po to jis važinėjo po kaimą ir tai prie vieno, tai prie kito kaimyno namų kasė duobes. Mama net neabejodama papasakojo, kad iš mūsų matyt kažkas susirgs, bet nemirs, o toliau, stebėjosi dėl kai kurių kaimynų, kur gyveno dar gana jauni žmonės, tad lyg ir nėra kam mirti. Aš nenorėjau tuo patikėti, tuo labiau, kad tada pas mus vyko melioracija, ekskavatoriai kasė kanalus… pagalvojau, kad mamai tiesiog prisisapnavo dienos vaizdai, tuo labiau, kad tokią techniką tada visi matėme pirmąkart.
  Taigi, įsidėmėjau aš tą duobių kasimo tvarką ir nusprendžiau patikrinti, kiek tiesos mamos sapnuose. Ir ką jūs manote. Mūsų mama susirgo inkstų uždegimu, gulėjo ilgokai ligoninėje ir vos nenumirė. O toliau mūsų kaime laidotuvės vyko būtent tokia tvarka. Paskutinės iš jų man jau mokantis gal kokioje 6 ar 7 klasėje.
  Po to jau nebeabejojau mamos pranašingais sapnais.
  Paskutinį savo sapną mama papasakojo apie 1,5 savaitės iki savo mirties, gulėdama Mažeikiuose ligoninėje. Aš su 2 seserimis budėjom prie jos. Mama iš ryto pabudusi mums pasakė, kad dar ne mane pirma palaidosit, kad kažkas pirmiau mirs iš jos sesers namų. Gal už pusvalandžio mama prarado sąmonę ir daugiau nebekalbėjo. Ją nuvežė į reanimaciją, o mes su seserimis, eidami į vienos iš seserų, gyvenusios Mažeikiuose namus, tarpusavyje kalbėdami nusprendėme, kad paskutinis mamos sapnas bus nebepasiteisinęs, nes aiškiai matėme, kad ji ilgai nebetrauks…
  Už kelių valandų, vos spėję nusnūsti po naktinio budėjimo, gavome žinią, kad nuskendo mamos sesers anūkė. Taigi, pirma palaidojom ją, ir tik už kelių dienų mamą…
  Tiesa, buvo ir man panašių dalykų, bet nelabai kreipdavau į tai dėmesio.
  Tik va kartą, žmona priminė mano jau primirštą sapną.
  Skraidžiau aeroklube. Vieną naktį sapnavau, kad mūsų aerodrome vertikaliai į žemę susmigo du sklandytuvai. Rytą atsikėlęs papasakojau žmonai ir išvažiavau į aerodromą. Atsisveikindama žmona dar perspėjo, kad būčiau atsargus.
  Nekreipdavau į tokius sapnus dėmesio, o tiesiog pasistengdavau juos pamiršti…
  Panašiai po savaitės mūsų aeroklube įvyko katastrofa – žuvo du draugai.
  Visiškai iš galvos išgaravęs buvo tas sapnas, bet parsiradus namo žmona priminė, kad ne be reikalo sapnavau…
  … Ko tiktai nebūna?… 🙂

 4. Nerijus parašė:

  Man buvo panasiai, bet mirti nulemiau as pats. Esu toks, kad bandau rasyti istorijas ir sugalvojau tokia istorija, kurioje butu prakeiksmas, mirtys.. pirmam skyriuje aprasiau savo klasioke ir jog ji buvo nusauta. Galvojau parasyti, jog jos mama mire autoavarijoje, bet taip to pacio pirmo skyriaus ir nebaigiau.. o po menesio, lygiai po menesio, mire tos pacios klasiokes mama, kuria aprasinejau. Ja partrenke masina.

 5. Gabrukas parašė:

  Man tai irgi buna bet tiesiog tai ne apie mirtis o paprasciausei susapnuoju kazkoky ivyky tarkim as ir mano drauge ejom i parduotuve. Ir paskui koke kita diena paskambina man drauge pasiulo ait i lauka (sito nesapnavau) ir nuo pacios sapno pradzios viskas pasikartoja. Kokio velnio?

 6. kazkas parašė:

  Manes nesapnuok

 7. Anonimas parašė:

  čia panašiai kaip mirties nešėja. Tu geriau pabandyk pakontroliuot sapną ir pakeisk į gerąją pusę. Jei ne- skaityk šventas knygas biblijas ar panašiai.

 8. Nesvarbu parašė:

  nesu to patirus kažka panašaus tik pamenu kai kurie mano sapnai išsipildo sapnai buvo netikri bet nujaučiau kad kažkas bus ir va išsipildė bet su mirtimi ne nėra to buve

 9. Nesvarbu parašė:

  Dabar prisimenu kai seniai susapnavau merginos mirti kuri varda sapne pasakiau kad Ieva starzdauskaite mire kad ja pagrobe ir nužude o poto ištikruju ir nutiko prieš kelis metus o man net šokas man taip pirma karta teko susapnuoti žmogaus mirti.

Palikt komentarą