19 Pranešimai “Naujame name kažkas dedasi”

 1. Edvinas parašė:

  Man vienas, kitas keistas dalykas buvo atsitikęs, bet ne šitaip, kad net asmeninius daiktus nešiotų.

 2. Donatas parašė:

  galiu pasakyti, jei tu neisigalvoji ,tai tave apsedo demonas, jei nori pagalbos rasyk i mano skype forst_Ltu ,as kaip ir sito sudo specialistas, ir tai patikek nera juokinga kreipkis!!!

  • kazimieras parašė:

   pas mane yra cccp laikas mano name kuremia gyvenu bu saudomi lietuvei uz lietuvos gynima. kartais jauciuosi kad mane kazkas name persiokioja ar mane tiesiog bando paveikti is anapus, netgi yra tokie dalykai kad daiktai nuo sekcijos nukrenta ar tiesiog nuo stalo ar kedes, netgi karta buvau uzfiksaves su telefonu smekla, o kai praeinu pro veidrodi mane net siurpas nukrato , prasau man paskabinti ir pasakyti ar man yra blogai . 862323424

  • Pagalba! parašė:

   Kazimierai, siūlau paprasčiausiai pakeisti savo gyvenamąją vietą ir viskas savaime susitvarkys. Vaiduokliai ir dvasios tikrai nemėgina jūsų paveikti. Jie tiesiog ieško ramybės. Būtu šaunu, jai palaiduotumėte jų palaikus, o jai jie jau palaidoti, nueikite prie kapų ir pasimelskite. Taip pat galite bažnyčioje uždegti už juos žvakutę.
   Sėkmės, tikiuosi viskas susitvarkys 🙂

 3. klaipedietis parašė:

  sveiki gal pas ka klaipedoje vaidenasi? gal noretumet kompanijos ir pabandyt uzfiksuoti kamera tai? rasykit i skipe V4LD15

 4. Paslapčių Medžiotoja parašė:

  Ši situacija yra išskirtinė, nes gyveni antrame aukšte.

  1. Manau, kad gali būti, kad namas yra pastatytas ant niekam nežinomų kapinių. Dvasios ieško ramybės. O jūs juos erzinate.

  2. Gali būti kalta vietovės praeitis. Gal būt tos vietos buvę „šeimininkai“ jau yra susitikę su jūsų gimine ankščiau.

  O dvasios tave seka tave, todėl tu juos ten irgi jauti. Dvasios yra labai jautrios.

  Siūlau pasikalbėti su namiškiais ir seneliais ar jie to paties nejaučia.

  Tai pat siūlau pasikviesti šventiką.

 5. teisybes ieskanti parašė:

  Ammm galiu viena dalyka pasakyti man irgi taip yra visda blaškausi nes manau kad mane kaškas stebi …

 6. Nesvarbu parašė:

  Man daznai irgi atrodo kad mane stebi nes esu mates dvasia ir vislaik kai vienas esu man nejauku buna namuose o taip kambariuos vislaik buna koks trakt ir nuos skersvejo yra buve nukrite kas nors aisku issigazdavau bet veliau suprasdavau o del stalcio gal kokios drauges isverte 🙂

 7. alex parašė:

  Pirma sizofrenijos apraiska… Uzjauciu.

 8. aleksandra parašė:

  nusiramink pasakyk mamai kad pakviestu kuniga ir kad jis pašventintu namus

 9. VTI parašė:

  Vaiko-jus ka neturit ka weikt? Tik landzioti po sita swetaine,prisiskaityti nesamoniu,o paskui mat vaidenasi jums ten visokie,is spintu lenda,duris krebzda,daiktai dingsta…..maziau jus cia skaitynekit ir mokytis ka reikia pradekit….prisiskaito visokiu cia,tuoj as IP adresus su policija surasysiu ir tevam po laiska isiusiu paziuresiu kaip jusu tevai i tai reaguos….vieni cia prisigalvoja istoriju kad tik gazdintu mazus vaikus o tokie ur paskui bijo,raminkites,nes rimtai bus susisiekta su tewais.
  Vaiko teisiu inspekcijos inspektorius.

  • trolface parašė:

   trololololol debilas

  • MuKa parašė:

   Mielas inspektoriau,man įdomu,kiek tau pačiam metų :DD

  • sudas parašė:

   bybys

  • Mano IP: 193.74.34.63 parašė:

   Mielas inspektoriau jeigu esi tikras inspektorius tai del ko tu rasai taip:ka weikt?Priciom cia W jus gi lietuvis tai kam w ir nemanau, kad suauges zmogus rasytu su W raide.Ir pats negazding su policija.

 10. sudas parašė:

  bled nahui bybys

 11. benisalokinis parašė:

  Cia ne inkspektorius o vaikas kuris visus gazdina

 12. Anonimas parašė:

  Jei sakai kad ,,lyg jauti jog kažkas padėtų ranką ant peties,, gal ta dvasia ar kas ten bebūtų yra geras. pabandyk sukalbėti maldas ir t.t. Žodžiu pasižvalgyk internete apie egzorcizmus. O jei ne bandyk savaip jei manai kad ten tikrai kažkas yra su tavim tai pabandyk pakalbėti ir ir išvaryk iš namų.

 13. Simona parašė:

  GERBIAMAS INSPEKTORIAU. TAI JUS GAL PO VISAS SVETAINES VAIKSTOTE IR GAZDINATE? POLICIJOMIS, LAISKAIS? NEESU GIRDEJUSI KAD VAIKU TEISES DIRBTU TOKIU BUDU IR PRASYCIAU VISIEMS CIA TEISETAI RASANTIEMS IR KAIP JUS GALVOJATE PASAKAS KURIANTIEMS NEGRASINTI! TEVAI YRA ATSAKINGI UZ VAIKUS, O NE JUS. O GAL IR PO MISKUS LAKSTOTE IR UZDRAUDINEJATE PRIE LAUZO SIAUBO ISTORIJAS PASAKOTI? JEI ZMOGUS TURI IR NORI KA NORS PAPASAKOTI, AR IDOMIA ISTORIJA SUKURTI TEGUL IR KURIA, RASO, PASAKOJA. KURYBA ZMOGUI NEKENKIA. O SIAUBO ISTORIJAS SKAITO TIE KURIE LINKE TUO TIKETI IR DOMISI. O KURIE BIJO NET NELENDA I TA SRYTI.

Palikt komentarą