15 Pranešimai “Paslaptingas veidrodis”

 1. Zmogus parašė:

  As tavę suprantu. Man irgi vaidenasi…

  • donatas jurgilas parašė:

   aš nemažavaikis ir ten pas mane buvo ištikro ir ne aš vienas mačiau eigu bučiau vienas tuos dalyky mates tada galetum taip sakyti.

 2. Zmogus parašė:

  Vaidenasi nes aš dar mažvaikė 11 bet mamytė mane veda pas psichetrus, dėl matytų baisų baisų filmių. 🙁 bū.

  • donatas jurgilas parašė:

   aš nemažavaikis ir ten pas mane buvo ištikro ir ne aš vienas mačiau eigu bučiau vienas tuos dalyky mates tada galetum taip sakyti.

  • zmogus parašė:

   tai cia tu „zmogau“ kuris mane vaidina per as matau vaiduoklius ane. Ir donatai tu nekreipk I sita demesio tas db norejo parasyti syta mano straipsnyje… jis db ka padarysi

  • donatas parašė:

   zinok nes man beveik kaip tau bet mane neveda pas psichetra bet man vaidenasi man irgi 11metu ir ziuriu siaubo filmus ir mane seka vaiduoklis kai as miegu atsibundu 1:43min ir jauciu kad mane stebie kaskas kai ziuriu tv knygos krenta butentbapie vaiduoklius kaip tai imanoma nzn

 3. donatas jurgilas parašė:

  aš nemažavaikis ir ten pas mane buvo ištikro ir ne aš vienas mačiau eigu bučiau vienas tuos dalyky mates tada galetum taip sakyti.

 4. donatas jurgilas parašė:

  ačiu užpalaikima

 5. Leo parašė:

  Suprantu tave, pas mane panaši istorija buvo Airijoje, kai buvau svečiuose pas tetą. Ji gyvena karavane (mobilus namukas toks..), na ir kambaryje kuris tą laiką kol buvau pas ją priklausė man priešais lovą buvo veidrodis. Pirmąsias pora naktų viskas buvo gerai, išskyrus tai, kad buvo labai nejauku, o vėliau pradėjau sapnuoti labai baisius košmarus, kur matydavau įvairius vaizdinius, savo seses ir dukterėčias, kas naktį košmarai būdavo vis baisesni… Galiausiai kai susapnavau visišką košmarą, aš nebeatlaikiau ir visas supraikaitavęs ir išsigandęs prabudau 5 ryto, daugiau nebemiegojau, kitą naktį nusiėmiau veidrodį ir išnešiau, nuo to laiko miegojau puikiai, be jokios baimės ir nejaukumo jausmo… Veidrodžiai tikrai ne šiaip stikliukas..

 6. donatas jurgilas parašė:

  Bet po to dar vienas keistas ivykis tuoj vietoj kur nuskendo veidrodis mire zmogus senukas nuskendo ikrito nuo tilto čia iš tikro nes dar laikraštis raše!!!!

 7. X parašė:

  Gal tavo močiutė tą veidrodį iš kokios sendaikčių parduotuvės ar turgaus įsigijo? Na turiu omeny, kad gal ne naują. Tokiu atveju gali būt, kad jis kažkam kitam seniau priklausė, jug kiekvienas daiktas turi savo istoriją, todėl ir dedasi visokie keisti dalykai.

 8. siaubo mylėtoja parašė:

  Nesvarbu, tikra čia ar sugalvota – man gražu 🙂

 9. Maya parašė:

  Donatai, tikiu, kad tavo istorija yra tikra. Mano močiutė pasakojo, kad veidrodyje gyvena dvasios. Pyktos, liūdnos. Po mano močiutės pasakojimų, iki šiol bijau prisiartinti prie veidrodžio. Tuo labiau naktį..

 10. Nesvarbu parašė:

  Aš tai tokiais dalykais tai tikrai netikiu čia tikra nesamone viskas išgalvota o jei įdomu apie veidrodžius žinoti tai pasakysiu viena dalyka jei kas nors mirė priešiais veidrodžio o siela pasiliko veidrodi ir gali vaidentis tik tiek ir žinau bet šaiptais jie neegzistuoja.

Palikt komentarą