21 Pranešimai “Juodos būtybės kambaryje”

 1. DrunkCat parašė:

  Mantau tai viską paaiškink:
  Tai miego paralyžius – žmogaus būsena, kuomet jis atsibudęs negali pajudėti, kalbėti ar prisišaukti pagalbos. Paralyžiaus metu, žmogus gali matyti įvairias vizijas, dažniausiai – šešėlius, įsilauželius į namus, demonus, tokios nevalingos vizijos sukelia žmogui šoką ir gali paralyžių sustiprinti. Žmonės pasakoja, kaip paralyžiaus metu ant jų laipioja demonai, šnibžda jiems į ausį, moterims pasiūlo užsiimti seksu.
  Miego paralyžius paaiškina žmonių pasakojimus, kaip jie buvo pagrobti ateivių ar matė vaiduoklius, nes tai dažniausiai tik nevalingos vizijos.
  Paralyžius gali trukti nuo kelių sekundžių iki kelių valandų, tokiu atveju reikėtų nepanikuoti ir po truputį judinti galūnes. Dažniausios miego paralyžiaus aukos – žmonės sergantys depresija, nemiga.

 2. DrunkCat parašė:

  *paaiškins

 3. Anonimas parašė:

  su manim reikalu tu turejai.

 4. KOKO parašė:

  Man ir yra panašiai buvę. Mano atveju, kai ištikdavo miego paralyžius dažnai atrodydavo, kad kažkas juodo silueto lipa man ant krūtinės ir pradeda spausti ir lyg dusimas prasideda. P.S. kiek pastebėjąs esu, tai ko labiau išsigandęs būni, tuo sunkiau ,,išsilaisvinti“. Dabar jai tai nutinka, tai be panikos – atsipalaiduoju ir tas paralyžius staigiai prasidėjąs pasibaigia, bet vis vien nemalonus jausmas :D.

 5. jo parašė:

  Maziau pigiu narkotiku vartok

 6. Anonymously? parašė:

  Kaip tu suspaudei kumštį jeigu negalėjai pajudėti?

  • Modis parašė:

   Kai zmogui atsitinka miego paralyzius, rekomenduojama nusiraminti ir PO TRUPUTI JUDINTI GALUNES. Zinoma kumscio suspausti ramaus miego paralyziaus busenoj negali, taciau tai galejo nutikti del adrenalino protrukio, kuris ir galejo papildyti jega.

 7. Jancius parašė:

  Tik psichiškai nesveikiem buna miego paralyžius, nesveikėliai jūs.

  • Rokas parašė:

   Nebesvaik. 60% žmonių patiria miego paralyžių, vieni ankščiau, kiti vėliau. Pagrindinė priežastis – miegojimas ant nugaros, nes tada sutrinka natūralus miego ritmas. Kadangi ant nugaros niekad nemiegu, man tokio atvejo dar nebuvo, bet žinau žmonių, kurie dažnai miega ant nugaros ir nuolat patiria šį jausmą, dauguma net nebereaguoja į jį.

 8. Jancius parašė:

  Aš nevartoju narkotikų kad svaigčiau, ir nekišk žodžio svaigti kitos reikšmės snargly vaizduojantis kieta. Dar drystat minusuot už teisybe, faktas kad yra turintys pschiniu ligū, mokslininkai pritartū. Ligoniai ne tik ant nugaru miega, ant tiek nenormaliom pozom bet jiem tuo pačiu patogiom.

 9. Ieva parašė:

  ateiviai tau paliko iplanta ir toliau lankosi, persisviesk ranka

 10. Faustas parašė:

  Ačiu visiems už nuomones bet aš narkotiku tikrai nevartoju bet tai gali būti paralyžius nes miegojau ant nugaros. Bet kodel tuomet mačiau kažkokias neaiškias figuras jos huvo juodas ir kodel man ranka bubo apdraskyta ir kodel buvo toks jausmas kad kažkas durtu i ranka. Ir kodel iki šiol redkarčias ta ranka užeina ir pradeda skaudėti

  • Batas parašė:

   Istinkant miego paralyziui tu matai juodas figuras panasias i zmogaus ar kazka panasaus man asmeniskai yra buve 2 ar 3 kartus bet tiesiog nereik bijoti nusiramyti ir susitvarko bet po to nesupranti ar sapnavai ar ne ar istikro buvo bet man viskas pasibaige tada kai kuomet savo mintyse istariau kad nebebijau ir pasibaige ir iki siol nebeistinka tokia nesamone(kazkur 4 ar 5 metai). Bet va jeigu ranka skauda tai paklausyk vieno skaitytojo patarimo ir persisviesk ranka.

  • lolita parašė:

   Taip pat patarciau persviesti ranka del ramybes ir isitikinimo ar tai tiesa ar tai sapnas

 11. gabija parašė:

  nu faustai , ko tu klausineji nesamoniu is kur mes galim zinot . neteisybe jei kiti raso kad nevartok narkotiku. tiesiog tu parasei tokiu klausimu kuriu net mokslininkai nepaaiskina…..

 12. KakaCat parašė:

  man tas pats buvo tesiog man irgi 8 kazkurmetai buvo tik as jauciau ant kojos ta suda kad man draske kazkas 🙁

 13. Nesvarbu parašė:

  Mano manymu kad tai tik sapnas buvo nes jeigu niekas negirdėjo tai vadinasi sapnavai ir jei pamatei sužeista ranka tai reiškia atsinešei iš sapno su kruvinu ranka.

 14. Nesvarbu parašė:

  bet prisimenu viena dalyka kai prieš einant miegoti pajutau kad aš krentu ir kažkas patraukia koja ir žauriai buvau išsigandus man kartais taip buna ir mano mamai viena karta taip buvo. gal žinot kas tai galietu buti nes atrodo kad paslidiau arba kažkas patraukia koja?

Palikt komentarą