98 Pranešimai “Kas manyje gyvena?”

 1. Mattafixxx parašė:

  Kuku!!!! Gal tikrai reiketu tau nueiti pas psichologa.

  • Arūnas parašė:

   Ačiū, už nuomonę.

  • Kebabas parašė:

   Ir man tas pats yra.. :oooo Man mama sako, kad kalbu per miegus ir labai raiskiai su kazkokia teta. :oooooo Ir visada loterijos skaicius nuspeju…

  • Dovydasjuskauskas parašė:

   Man irgi taip pat as keiciuosi ne kaip pauglis noriu buti vienas usidares ir viskas man nieko nereike as noriu buti vienas pasikeiciau dar labiau kai i londana gyventi isvaziavau.

  • Tomas parašė:

   Gal ir galima būtų manyti ,kad čia dovana, bet labai keista, kad tavęs baidosi katės, nes paprastai gyvūnai jaučia neigiamą energetiką. Gal tu verčiau apsilankyk bažnyčioj, nes jei negali žiūrėti į šventus daiktus, bijai švento vandens, vadinasi čia piktosios dvasios veikimas, o jei iš išvardintų pokyčių nei vienas nepasireiškia, vadinasi viskas yra gerai.(Nepatarčiau lankytis pas psichologą, tikrai nevertėtų tokioje situacijoje,nes pas juos dažniausiai lankomasi dėl baimių ir taip toliau, bet ne dėl mistinių dalykų, jie labai skeptiškai į tai žiūri.

 2. sonatina parašė:

  jei per gaisra neaprukai ir su vienu vyru kalbi man atrodo kad tas vyras tave saugo kaip tavo angelas sargas

 3. Edvinas parašė:

  Na manau kad čia yra dovana kad tu nuspėji tuos dalykus , aš tai tik sapnuoju tokius dalykus kurie nutiks bet dabar retai

 4. Arūnas parašė:

  Pamiršau paminėti, kad manęs labai nemėgsta katės, visada dreskia ir kiek esu turėjęs jų vaikystėje visada iššokdavo pro langą ir pabėgdavo. (gyvenu bute)

  • Papūnas parašė:

   aha, ir dar megstu krauja gert, numatau ateiti, bezdu obuliu sultim, myzu gvazdikais ir kakoju avietem. Ai, dar kates nuo manes bega, turbut as ypatingas, gal yra bendraminciu ypatinguju xmenu?

  • Arūnas parašė:

   Žinai, aš nelabai suprantu ko čia lankaisi jeigu esi toks žmogus kuris netiki. Kam skaitai ir galiausiai kam atsidarai tokį strapnį? Juk čia šiame puslapyje beveik viskas mistiško ir nepaaiškinamo. Tai ką tu čia veiki?

 5. Indenas parašė:

  zinai greiciausiai tavyje gyvena kaspinuotis xDD

 6. topshopprincese parašė:

  Ar esi vaikysteje kvietesis dvasias ar panasiai?

 7. Darkness parašė:

  Arūnai, susikaupk ir pagalvok, kas esi… Ir kokia tavo prigimtis… Ir jei gali parašyk į šitą el. paštą: tomzuzas@yahoo.com

 8. Kunardu parašė:

  Įvairiai galima pažiūrėti į šitą atvejį…Iš vienos pusės galimai sergi psichine liga.Iš kitos pusės – turi dovaną,bet pakolkas nemoki ja naudotis ir atpažinti kokia ji ir kaip naudotis.

  • Arūnas parašė:

   Jeigu psichinė liga gali suteikti tokį dalyką ,kaip minėjau, atspėjimą valandų ar rezultatų, tai tikriausiai norėtu visi šios psichinės ligos, na ačiū už nuomonę.

 9. gasparas parašė:

  Man tai irgi PANASIAI tik atrodo kad dvi skirtingos sielos vienas rokeris tamsus gotas vienisas, o kitas toks optimistiskas kalbus taikus jei nori pakalbeti ta ar panasia tema rasyk gasparasv@gmail.com

 10. karolis parašė:

  Arunai man taipat „dedasi“ keisti dalykai sapnuoju sapnus ir tai ivyksta realybeje pavyzdziui kaskada senai sapnavau jog rasau diktanta ir po menesio as tikrai rasiau diktanta ir berasydamas prisiminiau sapna ir jau zinojau visa diktanta i prieki nes as sapne rasiau tapati (tie sapnai kartojasi kas pora menesiu) ir beveik visada atspeju rezultatus pavyzdziui pries pora metu ziuredamas ivairius realybes sou galedavau pasakyti kas laimes kas pralaimes ir t.t o dabar ziuredamas futbolo cempionata nevarzomai galiu veikti kanors kita nes vostiek zinau kas laimes ir tai jau tesiasi nuo 8 metu man dabar 14

  • sfgtrgf parašė:

   Įdomu, kad nuspėji, gali statyti pinigus ir išlošti. O šiaip su tuo diktantu kur pasakojai dežavu gali būti

 11. Joe parašė:

  Arūnai, pasakyk kas laimės pasaulio futbolo čempionatą už tą pastatysiu 50lt.

 12. Jaunėlis parašė:

  karoli,galėtum tapti milijonieriumi,rezultatų lažybose (tik ar verta?).

 13. xchanger parašė:

  Tai va su manim ir tas pats tik ne su vyru kalbu. Speju nemazai skaitai apie mistika… Ar kazka kita mistisko, megsti fantastinius filmus ir pan.

 14. Patarėja parašė:

  Siūlyčiau apsilankyti pas ekstrasensą ar būrėja galbūt jie tau galėtų padėti 🙂

 15. Anonimas parašė:

  Nemėgsta katės,nuspėja tam tikrus dalykus,ar aš čia vienintelis pagaunu?

 16. Patarėja parašė:

  Iš kur žinai ar esi lankęsis?

 17. Patarėja parašė:

  Tai ką galvoji daryti?

 18. Jonas parašė:

  Man buvo panasiai manyje gyveno dvi sielos nuo vaikystes buvau visad kitoks bet viskas pasikeite kai gimė mano sūnus per gimdymą nualpau ir daktarai vos atgaivino ir po to jau esu vienas ta siela perejo į sūnaus kūną ta siela buvo mano tėvo nes jis nuskendo kai aš buvau mažas 2 metu nepamenu jo bet vaikystes sapnuodavau kad jis ateina ir nori išsivesti mane bet paskui apsigyveno manyje

 19. antanas parašė:

  Man yra buvę kur kas baisesnių dalykų. Bet ne apie mane. Bet kokie ateities nuspėjimai, aukštesnių dvasių darbas. Ne, aš nenoriu gąsdinti. Žinai, atvirai, ar tau nutinka taip, jog padarai ką nors nuodėminga nekontroliuodamas visiškai savęs? Ar būna pojūtis daryti ką nors bloga? Ar valdai neapykantą? Jei taip, pabandyk išpažintį – nepadės – pasikalbėk su kunigu apie tai. Na demonai neprašo, ar galiu užeiti? Bet kaip sakiau, aš negąsdinu. Gali būti tik psichologinė problema. Bet pirmiausia tiesiog kalbėk rožinį, stebėk save. O nuo būrėjų, ekstrasencų kuo toliau, tai demonų galios. Suprask, demonai gudrūs, jie žino koks žmogus silpnesnis jų suktybėms. Tavo ateities spėjimai man nepatinka. Laikyk juos savyje, nekalbėk ką matai. Ir tas degantis namas, vienas iš demonų triukų. Suprask, nekalbėčiau, jei neturėčiau patirties. Mano supratimu turėtum elgtis šitaip: pirma malda, vėliau psichologas; nepadės, – tada kreipkis pas kunigą.

  • xchanger parašė:

   Gerai sakai apie pykti, jis tiesiog verda manyje…

  • antanas parašė:

   Na juk reikia vaikinukui padėti. Šiaip aš asmeniškai, jei turėčiau tokių problemų, internete patarimo neieškočiau, todėl ir manau: žmonės nori paįvairinti kasdienybę…

  • Arūnas parašė:

   Labai puikūs patarimai, ačiū.

 20. Patarėja parašė:

  Galbūt žmogus tiesiog nežino ką daryti ir kur kreiptis

  • Arūnas parašė:

   TAIP, jaučiu, kad aš esu sveiko proto, o jeigu tai papasakosiu daktaram, tai jie tikrai netikės ir sakys savo diagnozę, o kur man daugiau eiti? Šaukti per visą miestą ir gal atsiras tokių kaip aš? O čia jau suradau keletą žmonių kuriems yra taip pat 🙂

  • Darla parašė:

   LAUKTI MISIJOS IŠRYŠKĖJIMO. MANO SŪNUI PANAŠIAI.

 21. antanas parašė:

  Na, juk Lietuvoje egzorcistų yra. Bet pirmiausia pas psichologą, bet tikrai ne pas ekstrasencą ar būrėją. Žmogus turi sau atsakyti į klausimus išvardintus ankščiau. Jei ne ateities žinojimas, tai be abejonės tai tik psichologinė problema. Tiesiog nereikia bijoti, retai tebūna kaip siaubo filmuose.

 22. antanas parašė:

  Paklausyk, Arūnai, jei tu čia tikrai rimtai, pagal duotą situaciją aš beveik neabejoju piktosios dvasios veikimu. Nebespėliok ateities, nuo mažų dalykų gali tave pervesti prie didelių. Turbūt esi matęs laidą Ekstrasencų mūšiai. Aiškiai sakau: tai demonų darbas. pagalvok, kiek yra buvę šventųjų kurie numatytavo ateitį, ir kiek yra buvę apsėstųjų; nepalyginamas skaičius. Šiaip čia reikėtų kalbėti asmeniškai. Negaišk laiko, demonai naikina asmenybę. Tik nemanyk, Dievas ateis ir padės. Angelai padeda jei žmogus pats padeda sau. Dėl kačių tai nežinau, čia nustebinai. O dvasias nebūtina kviestis, gal iš tavo giminės kas kada bandė, nors tai ne būtina priežastis. (Tikiuosi per daug negąsdinu).

  • Arūnas parašė:

   Gąsdinu aš pats save. KODĖL aš? Visi žmonės kaip žmonės, bet man reikia jausti tai ką jaučiu kiekvieną dieną.

  • Paulina parašė:

   Abejočiau, ar čia piktosios dvasios veikimas, nes piktoji dvasia kaip Antanas minėjo naikina asmenybę,bet ją naikina kur kas greičiau, nei iki pilnametystės.Beje jei tai būtų piktoji dvasia, greičiausiai įvyktų apsėdimas, kuris yra labai pavojingas gyvybei. Čia tikriausiai dovana iš aukščiau, nes yra tokių žmonių kurie ne tik laiką nuspėja, bet ir mistiškai išgydo kitus žmones, numato daug metų į priekį, pvz; kaip Rusijos aiškiaregė Vanga….

 23. Nesvarbu parašė:

  Kai zmogus mirsta, ta pacia sekunde jis gimsta ateityje (paraleleje), nedidelei daliai zmoniu „prasimusa“ buves gyvenimas, t.y. gali nupasakoti kas bus ateityje (ekstrasensai), kiek dabar tiksliai valandu 🙂 ir. t.t – vieniem daugiau, kitiem maziau. Praktiskai visiem sis efektas pasireiskia „dejavu“ – kazkur tai matyta, girdeta, jausta. Ir taip ciklas kartojasi.

  • antanas parašė:

   Ir kur radai tokią informaciją? Gal ekstrasencai taip kalbėjo? Melas. Tai tik priedanga žmones kvailinti. Štai tokie ir paslysta. Ne, klausykit, aš remiuosi ilgaamže Bažnyčios patirtimi, o jūs melagių svaičiojimais. Kai žmogus miršta, jo laukia Dievo ( gal už tai atsakingų angelų) numatytas atpildas už nugyventą gyvenimą: dangus, rojus, pragaras. Ar žmogus gyvena daugybę kartų? ?…
   O tau Arūnai linkėčiau neprisigalvoti istorijų tam, kad paįvairintum gyvenimą. Na tiek to, kalbi tiesą, tai žinok:
   jei tave užvaldė piktasis, po kiek laiko žiūrėsi į save ir sakysi sau: „Kodėl mano viduje taip tuščia?“ O ir protas gali būti sumenkęs. Juokauti negalima. Tu nori jausti tai, kas tave sunaikins vieną dieną. Kaip sakiau, kalbu remdamasis asmenine patirtimi. Demonas niekada nebuvo draugas žmogui ir niekada nebus. Bet protas iškilus jų labai, net stebiesi… Jų žodžiai klastingi, o akys nesuprantamos; sudėtinga asmenybė. Kaip sakiau, nėra ekstrasencų, magų, užkerėtųjų ar mediumų; tai vis ta pati demono galia. Jie negydo žmonių, jie sutelkia probleminėj vietoj energiją, kuri numalšina problemą, bet eina laikas, ir liga senoji sugrįžta, ir kitos ligos atsiranda aplink demono „gydimo“ paliestą vietą. Būna, kad ir piktasis į vidų įsibrauna.
   O tu Nesvarbu esi tikrai save apgavęs.

  • Edvinas parašė:

   Pala pala o tai kaip ten būna su tais ,,šventaisiais“? Pasimeldi už juos pagyji?! Gi čia tas pats kaip tu rašai demonai ir taip toliau ką? Mano manymu tai nėra demonų ir nėra jokių angelų tai tik žmonių išsigalvojimai kai ir rojus pragaras ir dievas. Kas jį matė kas jį apibūdino? Gal jis ir yra tas jūsų tariamas demonas bet aš netikiu nei dievu nei velniu tad spręskit patys

  • antanas parašė:

   Tu nenutuoki ką kalbi. Aš suprantu žmones, kurie nėra susidūrę su aukštesnėmis galiomis, bet man teko, ir užtikrinu, – prisiminimai patys liūdniausi. Ne, aš ne egzorcistas, bet taip jau nutiko, jogei teko artimai su tuo susidurti, todėl nekalbėk ko nesi matęs. Gerai, jei jau tu toks skeptikas, paaiškink,kaip vienerių metų vaikas gali kaip žaislus stumti nuo savęs stiprius vyrus? Kodėl apsėstieji kalba žvėries balsu? Kodėl iš burnos išvemia įvairius daiktus? Kodėl pakyla nuo žemės? Ir taip toliau. Iš tavo skepticizmo būtu gera tik jei netiki astrologija.
   Tu patikėsi.

  • Edvinas parašė:

   Aš ne skeptikas ir nesiginčiju kad tu buvai susitikęs su aukštesnėmis galiomis bet nemanau kad jei tu gali pajudinti daiktus per atstumą ,matyt ateitį ir visa kita kad tave apsėdo demonas. Ne. Jei žmogus yra iškirtinis tokiais dalykais tai visada kiti sako kad jis nesveikas ar apsėstas ir nesakyk kad taip nėra

  • Edvinas parašė:

   Netikiu aš jokia astrologija nes manau kad tai nesąmonė

 24. antanas parašė:

  Edvinai, reikia būti labai atsargiam. Patikėk jie yra realūs. Būna – žmogus turi išskirtinių gabumų, bet tai gauna iš Dievo (ar angelų) išskirtinais atvejais. O kas dėl Dievo, – žmogus pernelyg menko proto, kad galėtų suprasti Jo paslaptį. Nenoriu kalbėti apie tai, ką asmeniškai patyriau, nes tai ne internetui. Tik trumpai. Kai buvau mažas su broliais sese ir pusseserėm susiviliojom spiritizmo seansu. Pradėjo drebėti stalas, kristi daiktai… Vieną tamsia naktį šalia manęs prie sienos, gulėdamas lovoje, išvydau mane stebinčias, atmerktas akis; būtų kaip žmogaus, tik kad didesnės… Jausdavau – mane kažkas stebi, plieskia neapykanta… Dar prieš tą seansą matydavau atsirandančius ir išnykstančius demonus (aukšto ir stambaus kūno būtybes), kartais jie kalbėdavo… Po seanso, kartą tamsią rudens naktį (man buvo ketveri metai) išgirdau, – kažkoks keistas balsas taria mano vardą, persigandau, mane prispaudė labai galinga jėga, negalėjau net piršto pajudinti, nuo tada gyvenau ne vienas… Laikui bėgat pradėjau skaityti žmonių mintis, netgi galėjau kur kas daugiau… Čia negalima apie tai. o štai mokykloje man buvo švelniai tariant nesaldu, vis klausdavau: „Kodėl bendraklasiai su manimi taip elgiasi?“ Galiausiai devintoje klasėje, mokslo metų pabaigoje, vienas iš jų į mane prabilo nepraverdamas burnos, tai yra telepatiškai. Tokiu pat būdu išsidavė ir dar du bendraklasiai. „Dabar tu žinai kas mes tokie.“ Daug ko nedrįstu kalbėti. Apie tai nekalbama. Tai lieka tarp tavęs, Šėtono, kunigo ir Dievo. Praėjus daugeliui metų buvau priverstas kreiptis pas kunigą, nes jau buvo: arba arba. Nieko ypatingo nebūtų buvę, jei ne tai ką išvydau mieste, eidamas pas jį. Buvo rūkas, einu nuleidęs galvą ir staiga balsas: „Nedaryk to.“ pakėliau akis, o prieš mane keistas vyras, labai stambus, apie dviejų metrų, šiurpulingas veidas. Ir toliau jis telepatiškai sako: „Pasigailėsi, oi kaip pasigailėsi.“ Prasilenkėm… Kunigas pašlakstė vandeniu, palaimino. Jaučiau – kažkoks kūnas iš manęs išeina, ir ilgai traukėsi iš manęs… Grįžtu namo; pirmą naktį lyg ir nieko, ramu, o štai kitą naktį mano kūną kažkas suparalyžiavo, bet sąmonė buvo prabudusi, ir tas keistas žvėriškas balsas, tarytum kiaulės, alsuoja man į veidą… o aš mąstau: „Tai ką, nieko nebegali man padaryti.“ Jis atsitraukė, pabudau. Tapau labai pamaldus. Beveik visados su savimi turiu rožančių. Labai daug ką aš nutylėjau, bet kaip gali spręsti – kažkas aukštesnio vis dėl to egzistuoja. Čia aš per daug atvirai, bet tam kad žmonės suprastų – demonai egzistuoja ir su jais negalima juokauti, kuo toliau nuo magų, kerėtojų, burtininkų, šamanų, ekstrasensų, tariamų gydytojų, nes tai tas pats nupuolęs angelas, ir jis, patikėk, daug protingesnis už protingiausią žmogų.
  Negi dar atsiras tvirtinančių: „Dievo nėra.“

  • Arūnas parašė:

   Tau jau tikrai daig ką teko patirti, man dar nėra taip, bet aš jaučiuos stipresnis dienom, jaučiu kažkokia galią prieš kitus. Šiandien su mama rimtai apie tai pašnekėjau, sakė, kad esu pasilikęs senelio pašarvavimę per naktį kai man buvo 6 metai, nes to primygtinai prašiau, nes labai mylėjai senelį, tai sakė, kad šnekėjausi su juo visą naktį prie karsto.

 25. antanas parašė:

  Vis dar nesuprantu, Arūnau, tu rimtai kalbi ar skiedi.
  Ir prie ko čia senelis? Ne, ne ten priežasties ieškai. Kaip moksluose einasi? Ar jauti nepaprastai didelį dvasingumą? Bent jau nesikreipk ten, kur patariau nesikreipti.
  Po senelio mirties, jaučiau kad jis? lankydavosi namuose. Kartą naktį jis? man pasakė: „Gelbėk save.“ Daugiau jo nebejausdavau. Dedu ?, nes neaišku kas ten iš tikrųjų buvo, gal ir blogio jėga.
  O jautiesi galingesnis prieš kitus, nes tau duoda tokią galią, kad suviliotų, gali ir proto pridėti. Dar žiūrėk pradėsi ir telepatiškai kalbėti. Čia tam kalbu tokiu atveju jei tavyje iš tikrųjų apsigyveno vienas iš jų. Gali ir nebūti taip. Šiap daugiau optimizmo. Žmogus pašauktas kovoti prieš juos.
  Turėtum žinoti, jie geba suluošinti sveikatą, protinę ir fizinę. Kartą man teko kalbėtis su vienu apsėstuoju, pasakiau kitam žmogui: „Ar tik jis nėra užvaldytas demono?“ Išgirdau jo žodžius: „Nesikišk į mūsų reikalus.“ Po mėnesio tasai žmogus nuskendo. Daryk išvadas. Kas dėl psichologo,tai tavo tiesa, išvadins bepročiu, tikinčiu tuo, kas neegzistuoja. Prirašys depresantų.
  Tai nepadės. Žvaliau, nereikia bijoti.

  • oskaras parašė:

   Pastebėjau, kad paminejai protą, man visad nesisekdavo matematika, bet dabar man tai sekasi kuo puikiausiai, ir čia noro galia galbut, bet kai konors panoriu tą gaunu. O kartais ne protą bando užvaldyti? Nes man jau gal metus galvą skauda.

  • antanas parašė:

   Oskarai, nejuokauk sveikata, pas nervų daktarą nueik. Tavo atveju tau padės. Nemanau, kad tave kas bando užvaldyti.:)
   Apsėdimai ne tokie jau ir dažni.

  • antanas parašė:

   Klauskit, turėdamas laiko atsakysiu.
   Nugąsdinau čia, bet dažniausiai apgulimas ar apsėdimas tik neleidžia žmogui laimingam būti.

  • Laura parašė:

   Paraso is pradziu , kad „jie geba suluosinti sveikata, protine ir fizine“ , kad „Po mėnesio tasai žmogus nuskendo“ ir gale „Žvaliau, nereikia bijoti.“ . Nu man po tokiu padrasinimu tai jokio optimizmo neliktu 🙂

 26. Nesvarbu parašė:

  Tai pvz jei demonai kisasi i zmoniu pasauli tai kodel angelai nesikisa?vienas toks idomus klausimas kiles gyvenime 😛 ir cia atseit nuo zmogaus prilauso ar eina i baznycia ar ne kai zmogus neapsisprendes ko tiketi nes zmones vis protingyn eina ir nesupranta kaip dievas gali buti.As tai pvz labiau tikiu demonais nei kazkokiais angelais del egzorcizmo nes zmones negaletu taip sukauti bet ir dabar egzorcizma priskiria daznai kaip psihine problema tai cia net neaisku kuo tiketi

  • Laura parašė:

   Manau , padeda angelai sargai , tik lemtingose situacijose dazniausia, kai buna gyvybes ir mirties klausimas.

 27. antanas parašė:

  Kartą vienam žmogui angelas yra pasakęs: „Mes padedam žmogui jei žmogus pirma pats padeda sau.“ Kreipiasi pagalbos maldoje, bažnyčioje.

 28. antanas parašė:

  Ir angelai yra realūs. Jie mus lanko. Ar niekada nėra tekę susidurti su nepažįstamu vyru, kuris žiūri į tave lyg šimtą metų pažinotų, o tu jautiesi toks laimingas ir saugus?
  Kartą viena egzorcistas nukreipė pacientą pas psichologą, nepamenu tikslios situacijos, bet pacientas norėdamas paimti nuo kito stalo krašto kažką ten, napasistiepdamas ištempė savo ranką vos ne dvigubai. Psichologas persigando ir paprašė savo draugo egzorcisto daugiau niekados pas jį nebesiųsti savo pacientų.

 29. antanas parašė:

  Dažniausiai tai būna vien psichologinės problemos.
  Kartą vienos žmonos vyras susidėjo su bažnyčios choro dalyve, keistai jis pradėjo elgtis, žmonės įtarinėjo apsėdimą. Jis buvo nuvestas pas egzorcistą, seansas truko berods 24 h. Kunigai manė išvarę piktąjį, bet įspėjo jį, kad demonas vis dar gali būti jame. Žmogus sugrįžo pas žmoną ir ją nužudė. Jis buvo rastas klaidžiojantis gatvėse paklaikęs. Buvo pripažintas nepakaltinamu.

 30. oskaras parašė:

  Šiaip aš esu daręs vieną mini spiritizmo seansą, dar beto tuos visus metus, aš sapnuodavau mirusį dėdę, sapne jis visada norėjo mane nužudyti. O kai ėjau dar į darželį, visad, kiekvieną naktį sapnuodavau, kad aš guliu lovoje, viršum manęs dega lempa kuri apšviečia mane, o aplinkui begaline tamsa, iš kurios sklinda visokiausi, kaip tų minejai, baisūs balsai, kurie man snekedavo piktus dalykus, taip pat ir apie MIRTĮ.

  • antanas parašė:

   Ten ne dėdė buvo, patikėk. Demonai dangstosi žmonių asmenimis, kurių ieško smalsuoliai iš ano pasaulio. Štai ir pavyzdys, kas nutinka kai žaidi su pririštu žvėrimi; priėjai per arti ir pradėjo kandžioti. Jei viskas baigėsi, tau pasisekė – jie nepalieka taip lengvai įkliuvusio žmogaus. Be abejo priklauso nuo dabartinės tavo situacijos.

  • Oskaras parašė:

   Kas svarbiausia ten buvo ne dedes kunas, o jo portretas pakabintas, nes as jo nesu mates.

  • Paulina parašė:

   Visiška tiesa. Kviesdamasis dvasią tu išsikvieti demoną , kuris dangstosi esąs žmogus. Taip net kunigas sakė…

 31. He parašė:

  Gal galėtum parašu kas žais pasaulio čempionato finale, čia kaip išbandymas būtu

 32. Oskaras parašė:

  Mano mintys sako, kad zais futbolininkai.

 33. antanas parašė:

  Oskarai, suprasti demonus labai sunku, jie nulieti iš kitos medžiagos nei mes. Sakoma, kad iš žvaigždžių. Suprask kaip nori, tai sudėtinga. Kažkuria prasme mes irgi žvaigždžių vaikai: mūsų kūnai, o siela? Tegul atsako protingesni už mane.
  Pradėkime nuo esmės. Kas yra Dievas? Visa ko Tvėrėjas bei Valdovas. Kam buvo sukurti angelai? Palaikyti tvarką Visatoje; padėti Kūrėjui valdyti ją. Angelai labai iškilūs, galingi, nepaprastai protingi.
  Nupuolę angelai neprarado savo turimų žinių, proto, bet jie nebegali tobulėti. Kas yra žmogus? Tik tas, kuris paklusnus Dievo valiai ir angelų misijai. Ar žmogaus siela gali turėti kokių nors galių? Taip, gali, nes ji iš šventosios dvasios; bet ji negali nė trupučiu prilygti angelams. Mes tik paklūstantys Dievo misijai. Ar žmogus gali būti toks kaip angelas, nes daro stebuklus, ryškiai pranokstančius žmogiškąją kilmę? Atsakymas, ne. Tai kodėl taip būna? Viena, – tai yra demonų galios, o kita, – tai tie labai labai reti atvejai, kada žmogus turi Dangaus palaimą ir yra pripildytas Šventosios Dvasios arba jam paklūsta toji Dvasia. Tai kiek skirtingi dalykai.
  Dievo siųstas gydytojas niekada neims atlygio už pagydymą, arba tai jau susitepęs pateptasis.
  Grįžkime prie demonų. Nupuolę angelai, kaip ir šviesos angelai, apie žmogaus dvasinę ir fizinę prigimtį žino viską; jiems lengva manipuliuoti žmonių jausmais. Tos ekstrasensų istorijos, argi jos nepanašios: sunki vaikystė, nelaimė po kurios atsiranda antgamtiniai gebėjimai, būna ir fizine negalia paženklinti kartais.
  Kam visa tai? Hm… Štai Dievas nuskriaudė mane, bet užtat apdovanojo nežemiškais gabumais. Na ir panašiai. Tai psichologija, įtaigos menas. (Nenoriu čia plėstis, bet manau mintis aiški). Tiek to, aš sutrumpinsiu pasakojimą, nes noriu aiškiai įrodyti – ekstrasensai ir panašūs į juos – demonų veikimo galios išdava. Kalbėjau, kad esu pamaldus. Kartą sumaniau pasimelsti už vieną labai garsų slavų ekstrasencą. Neminėsiu vardo. Taip reikia. Maldos metų pajutau – kažkas čia ne taip, kažkokia neapykanta braunasi į mane, kažkas artėja iš toli dideliu greičiu. Pajutau šaltį sieloje. Užmigau. Beveik ketvirtą valandą nakties pabudau, bet negaliu net pirštelio pajudinti; jaučiu, šalia manęs kažkokia būtybė nepaprasto proto, ir tas keistas gąsdinantis balsas eina nuo jo man. Tasai prilietė mano krūtinę; išsigandau, kad tik ir vėl… Meldžiuosi, nes kas beliko. Pabudo kūnas. Puoliau iš kambario… Prisėdau prie interneto, susiradau maldą Šv. arkangelui Mykolui, skaitau mintimis; jaučiu – demonas paliko namus. Tris dienas krūtinėje jaučiau šaltį. Ar bereikia dar kokio įrodymo. Man buvo pasakyta – nesikišk.
  Štai ir atsakymas: angelai nepadeda žmogui, jei žmogus pirma nepadeda sau. Be abejo kartais būna, kad žvėris pats būnas paleidžiamas tam, kad apkandžiotų. Įvairių istorijų yra ir kai kurios jų tikrai glumina, nes nerandi atsakymo: kodėl?

  • oskaras parašė:

   Tai va, antanai gal galėtum ir už mane pasimelsti?

  • Arūnas parašė:

   Antanai, gal tu eik kokias mišias pravesk? Susikurk savo puslapį internete ir skelbkis ten, ačiū 🙂

  • antanas parašė:

   Įsibroviau į tavo puslapį ir pasijaučiau šeimininku. Dovanok jei supykdžiau, bet negalėjau nutylėti, kai žmonės žaidžia su tuo ko nepažįsta. Ne, puslapio nebus, nes, viena: kad profesionaliai kalbėti Bažnytinėmis dogmomis ir dvasinio pasaulio gyvenimu, turi turėti teologinių žinių; aš turiu tik patirtį, antra: manyčiau tai ne man. Tai tau ačiū, kad užkabinai mane. Prašau nevilkti ant manęs sutanos, tai ne man; moteris myliu.

  • antanas parašė:

   Tai nėra sudėtinga man, prašom, kad tik padėtų.

 34. Marija parašė:

  Antanai, butu labai idomu daugiau suzinot apie tavo patirti su demonais.:)

  • antanas parašė:

   Marija, gražus vardas.
   Tikras krikščionis turėtų žinoti apie tamsos pasaulį, bet nedera ir ligotai tuo domėtis; štai šituo demonai gali pasinaudoti. Be abejo negerai, kada žmogus visiškai nesidomi tuo ir labai maža žino; iš to ir gimsta: „Nėra demonų.“ Na ir panašiai. Tada jiems lengva kenkti.
   Matai, Marija, žmogus turi būti atsargus, idant nesugundytų ko nors, nes žmonės nori turėti galią, o demonas tą gali duoti, bet ar verta. Kam save žudyti jei gali gyventi?
   Bažnyčia didelę dalį žino to, ką patyriau. Žinai kas kartais nutinka egzorcistams? Jie pasijaučia pernelyg svarbūs, galingi, daug žinančiais, nes artimai bendrauja su tamsos kunigaiščiu. Štai ir man panašiai. Ne, nereikia kelti savęs.
   Ne, nepasakosiu tau, tegul man lieka šios paslaptys. Aš tik norėjau patvirtinti – jie egzistuoja ir juokauti negalima. žmogaus gyvenimas ir taip sunkus (daugumos), o jie visiškai sudaužo gyvenymą arba stipriai apsunkina. Štai jūs dabar kaip apaštalai kalbėkite nežinančiams tai ką ąpreiškiau, idant įtikėtų į Dievą.
   Marija, jei turi klausimų, atsakysiu, jei turi istorijų, pakomentuosiu. Užuodžiu melą, neprikurk ko nors nebūto, nes vis tik tai šitas dalykas jaučiamas – psichologija. Maža kas, gal ir man padėsi kuo. (Dievinu musų gimtąją kalbą.) 🙂

 35. silvija parašė:

  Viskas labai panasu i apsedima,jis tave saugo savo naudai,nenori apgadinto kuno,suteiketau pranasystes dovana kad padarytu tave silpnesniu,ir letai jis gauna ko nori,tu nebesuvoki kas tau darosi,tampi agresyvus. O del kaciu tai juk viskas aisku,gyvunai jaucia zmogaus siela,mato veles,o siuo atveju jie tavyje nemato nieko zmogisko nes tave yra uzvaldes demonas kuris turi tiksla tave sunaikinti,pagalvok gerai i kur is tikruju turetum kreiptis,pabandyk save dazniau fotografuot,gali but kad pamatysi kai ka keisto.

  • antanas parašė:

   Silvija, demono esančio žmoguje gyvūnai vargiai jaučia; gal tai priklauso nuo demono angeliškos prigimties, tikrai neižinau. Be abejonės demonai saugo savo naujus namus, idant niekas jų nesujauktų… Žmonėms gali kilti klausimas: „Kaip piktoji dvasia gali būti žmoguje?“ Ji susimažina; tai juk dvasia. Demonas būdamas žmoguje gali itin kenkti fizinei ir dvasinei sveikatai, bet gali ir visai nekenkti. Tai priklauso nuo jo siekių. Ir ką fotografuodamas pamatysi? Nors jiems nepatinka kai yra fotografuojami.
   Ne, ne taip viskas būna. Kartą man teko stovint šalia žmogaus, kurį įtariau apsėdimu, kalbėti apsaugančią frazę: „Jėzau Kristau, Dievo sūnau, apsaugok mane nuo šėtono.“ Nuo to žmogaus pradėjo sklisti puvėsiu tvaikas. Nuo apsėstų žmonių galima jausti sklindant degėsiu arba puvėsiu tvaiką, arba ir tai ir tai. Tokių žmonių kartais keičiasi natūrali akių spalva; kartais jos būna juodos, o kartais skaisčiai žydros.
   Manau man metas baigti. Pabaigai siūlyčiau paskaityti egzorcistų perspėjimų, kas kelia pavojų žmogaus dvasiniam gyvenimui, kas atveria Piktajam duris. Drąsos nereikia pamesti. Sudie.

  • Arūnas parašė:

   Antanai, tu taip viską žinai, tai gal ir pats būsi smukęs angelas? Žodžiu yra taip, kad katinai manęs tirkai bijo, jie bėga tiesiog nuo manęs, gatvėse šbypščia, lipa į medžius, pučia uodegas ir iš tolo žiūri kaip į demoną.

  • antanas parašė:

   Va būtent, nors vienas susigaudė. Tu čia gal žurnalistinį tyrimą darai, ar ką panašaus? Jei tau, Arūnai, taip blogai, kodėl dar niekur nesikreipei pagalbos? Tu išvysi mane. Negi tau teko demoną matyti jei sakai; „Žiūri kaip į demoną.“ Apie Liuciferį tobulai yra Dantė pasakęs poemoje „Dieviškoji komedija“ Prieš jį gigantas kūdikis mažytis/Kaip prieš gigantą aš buvau. Tikrai žinau nemažai, bet tas pasauliečiams nėra žinotina.
   Čia kažkas siūlo medituoti. Jokiu būdu to nedaryk, nes joga atverią vartus į žmogaus vidų. Juk sakiau ankščiau – geriausia meditacija tai rožinio malda.
   O sparnų ir ragų jie neturi, kaip ir uodegų – žmonių pramanai; jie kaip ir mes, tik aukštesni ir stambesni( dauguma jų), jų išorė pakitusi. Turėtum paieškoti youtube vaizdo įrašų, dauguma ten apgavystė, bet yra ir tikrai kai kur jie pakliuvę. Demonai geba paveikti gyvūnus, bet tavo atveju… keista tai.

 36. Skren parašė:

  Nu pabandyk pamedituoti. gal pavyks su tuo zmogum susisiekti ir paklausinek jo kas tau darosi , gal zinos atsakymus.

 37. Tas kuris visada netoli... parašė:

  paskutinis Aruno postas pralinksmino, sakyciau puoles angelas tikrai rastu geresni uzsiemima, nei rasyti forume atsakymus, is oro problema daranciam jaunuoliui… na nebent dede Liucijus mazino etatus ir tas nelaimingasis sedi be darbo…
  o kalbant siek tiek rimciau, nesuprantu, kam pust muilo burbula… turi dovana, dziaukis ja, pagerink sau ir savo artimiesiems gyvenimo salygas ja naudodamasis, nesiulau jos naudoti geriems darbams ir vaidint kazkokio geliu vaiko, tiesiog dziaukis ja. siam pasauli, naudodamas ir isnaudodamas ja savo naudai nesulauksi nieko neigiamo, juk turedamas rankoje peili nepuoli saves pjaustyti, o su jo pagalba laisvai atsirieki gabala pyrago…
  kas del sapnu ir pono is ,,ugnies gamyklos„ siulyciau pamegint vest sapnu dienorasti, vos pabudus, kol dar sapnas iki galo neissisklaide uzrasyt ka prisimeni, matysi, po kiek laiko imsi atsimint vis daugiau, be to geriau suprasi, ka tavo pasamone, ar kitu atveju nelabasis draugas tau nori perduoti…
  ir uzbaigsiu tokia mintim – ir nesvarbu, tai angelas sargas, ar kai kas kito, tai SARGAS, dziaukis, kad ji is vis turi…

  • antanas parašė:

   Tavo žodžiuose yra tiesos, bet net jei žmogus ir turi galios dovanų, geriau nesinaudoti jomis, nes Biblijoje aiškiausiai parašyta, tik necituosiu. Žmonės tikrai susidūrę su blogio esybėmis kreipiasi pas kunigą pirmiausia, o ne interneto padėti prašo. Ne Arūnui aš kalbėjau, o tiems kurie iš tikrųjų turi bėdų, galvoju: maž paskaitys jei įtaria kažką negero ir kreipsis kur rekomenduoju, nors kaip sakiau – pirminė pagalbą Bažnyčia.
   Tikrai man reikia baigti. Užgauliojimų nesitikėjau, bet tiek jau to, turbūt čia lietuvių vienas bruožų. Kas yra patyręs sunkų apsėdimą, tas žino tikrai, kad tai pernelyg rimta ir piaro iš to daryti tikrai nereikia. O kuriantiems istorijas aš palinkėsiu subręsti. O užbaigti norėčiau viena istorija. Kartą vienai moteriai demonas kalbėjo: „Aš esu tavo angelas sargas.“ O toji aklai tuo tikėjo, kol galiausiai balsas jai pradėjo liepti žudyti.
   Mielieji mano, būkite labai atsargūs. Dabar tikrai sudiev. Tesaugo jus Arkangelo Gabrieliaus išmintis.

 38. mistika parašė:

  As pati turiu nepaaiskinama galia kuri mane gasdina. Man visada skauda nugara ties mentemis, o kai ja kas nors paliecia pvz blogas zmogus tada mane nutvilko pragariskas skausmas ir pasidaro viduje nepakeliamai karsta, o jei geras tai tas skausmas dingsta. Man tai yra siaubingai nepaaiskinama. Gal tai susieje su plunksnu megimu, piesimas sparnuotu gyvunu ar zmoniu, noras nusokti is aukstai ir sklesti, atrodo taip lyg butum paukstis, o ne zmogus.

 39. Nesakysiu parašė:

  Tu gali būti apsėstas.Aš pati demono įtakoj esu,vaikštau pas egzorcistą.Tik ne pas jokius J.Markūnus ar kitus netikrus pranašus.Po daugelio metų mulkinimo ,kai nuėjau pas kunigą ir meldėsi už mane,supratau,kad žinomi Lietuvos bioenergetikai-apsėsti ir užvaldyti.Kalba gražiai,o iš tiesų tai-piktosios dvasios tikslai.Ką čia šnekėt,pati žinau,nes išgyvenau.Demonas mulkino mane su šeima,kai reikėjo atsigręžti į Dievą.

 40. M parašė:

  Man nėra nieko panašaus. Nenuspėju jokių rezultatų ar dar ko. Tačiau man yra taip kad ankščiau aš buvau labai linksmas ir geras žmogus visada apsuptas kitų. Tačiau tada praradau geriausią draugę. Labai buvo sunku bet pagalvojau išgyvensiu. Pradėjau vis prarasdinėt kitus draugus, kartais esu vadinama egoiste. Man viskas būna gerai, kai esu rami aš visus myliu nieko nenoriu įžeisti ir panašiai. Bet maždauh du kartus per dieną rodos užverda kraujas. Norisi pjaustytis, pjaistyt kitus, daryt kad kitiem skaudėtų. Žiūriu į vieną tašką kaip kokia beprotė ir įsivaizduoju save po žeme. Aš kažkaip žinau kad tai ne aš. Man nepatinka nei skausmas nei kraujas, bet kai „užverda kraujas“ apie nieką kitą daugiau ir negalvoju. Atrodo atsijungia mano protas ir jį pradeda valdyti kažkas kitas. Atsiranda noras žudyti kitus ir žaloti save, trankyti visus daigtus. Jaučiuosi lyg apsėsta, nežinau ką turėčiau daryti.

  • vytautas parašė:

   Siulyciau apsilankyti pas gydytoja, požymiai byloja apie pakitimus smegenyse,galbūt auglio užuomazgos. Žinoma psichologo nuomones taip pat reikėtų paklausti, mažu šizofrenija metasi

 41. Loner parašė:

  Tokie dalykai egzistuoja. Tačiau tai priklauso nuo kiekvieno iš mūsų: tikėti tuo ar ne. Visi turi teisę išreikšti savo nuomonę. Be to, jei žmogus meluoja, jis meluoja pats sau. Stiprybės tau, Arūnai. Susikaupk ir apmąstyk viską, kas tau yra nutikę. Patarčiau to nepasakoti psichologams, jie nepatikės.

 42. Ieva parašė:

  nueik pas kuniga egzorcista, krikstytas, katalikas? paprasta malda pries miega, gali paprasyt angele sarge saugok mano miega, man nereikia to kas man kenktu,as nesirenku bendrauti su tuo kas neigiama ir viskas, nk keisto patirti keistus dalykus, ju viur pilna, svarbiausaia saugok save

 43. valdas parašė:

  oho… kazkaip tikejausi kad ypatingu asmenu yra nedaug bet kur tau… ju pilna visur … tik atsisuk kur nereikia ir tu jau pasmerktas. as nuo pat vaikystes zinojau kad esu ypatingas bet kai tai patyriau savu kailiu tada pagalvojau kad geriausia buti paprastu bejegiu zmogeliuku. nors ramesnis bus gyvenimas

 44. 9frontas parašė:

  As isgyvenu ta pati jauciuosi lyg savo sieloje buciau ne viena, nezinau kaip paaiskinti bet mane drasko is vidaus. sugebejimai nepasireiske

 45. Idiot parašė:

  Gyvenime viskas taip keista ir painu, kad geriau tiesiog nesukti dėl to galvos. Suprantama, tiems, kurie turi kažkokių „galių“, tai padaryti labai sunku, gal net neįmanoma. Visa tai išauga į paprasčiausią tikimybių teoriją: arba Dievas ir visa dangaus karalystė iš tikro egzistuoja ir tu esi apsėstas velnio ar apdovanotas angelo, arba tiesiog sergi kokia nors liga, įgimta ar įgyta. Tik tavo reikalas, kuo tu tiki ir kur kreipiesi pagalbos.

 46. osvaldas parašė:

  Sveiki kas mato ateiti? Parasykit y lesisosvaldas@gmail.com nes man ydomu kas kaip mato ja. As matau tai kelias savaites pries kaskoki iviki.

Palikt komentarą