164 Pranešimai “Pikų damos kvietimas- pamoka visam gyvenimui”

 1. puxsius parašė:

  tikiu

  • rokas parašė:

   istikruju piku dama anglai vadina kruvinaja mere nes inai buvo kazkokia bojore ir liepe iszudyti visus savo tarnus ir pavaldinius todel ja pavadino kruvinaja mere, nu cia tik tokia legenda. nzn ar cia istikruju

  • Anonimas parašė:

   Nu pagal istoinius ivikius tai buvo tokia ir taip ja istikruju vadino. Bet tikai nemanau, kad jin ten pro veidrodi pasirodo.

  • Kašiorė ;p parašė:

   Apsišvietęs matau ;]p Iš gerosios pusėės ;]

  • As parašė:

   ZInau kaip ja iskviesti per slapima jami pamidoru sultis samagono ikali ir lauki kai mysit pamatysit kruvinaja mere arb jos zalty

  • as parašė:

   kruvinaja mere gali matyti tik merginos reike tik palaukt kol prasides menesines :DD

  • Juodoji balerina Pikų dama parašė:

   Kad toks krutas ir netiki tai iskvies pazesiu kaip tada reguosi :>

   susuk 3 kardus piku dama zvelgramas i veidrodi tada pamatysi tikraje juodosios balerinos piku damos veida.

   pamacius piku dama tikrai baisu o norint issklaidyti ta baime uzdek sviesa.

  • mistika parašė:

   cia jau rimtai su kruvinaja mere biski supainiojo kazkas , nuo kada piku dama per veidrodi kviecia ? O.o

  • evelina parašė:

   nėra ko žvengti ,,Asai“.Nusišneki kaip besmegenis.Čia iš tavęs pažvengti reikėtų.

  • SDF parašė:

   OUTLAST GAME YRA PATS ŽIAURIAUSIAS ŽAIDIMAS…..!!!!

  • Vytautas parašė:

   Tokią Vasario 16 išsikviečiau Pikų Damą.Kai stovėjau prieš veidrodį ir sakiau 3 kartus Pikų Dama , nieko neįvyko.Bet kai įjungiau šviesą ir įšėjau iš kambario pamačiau ,kad prieš mane stovėjo kažkoks juodas žmogus su kruvinu kirviu.Tai pamatęs ,vos gaudydamas kvapą lėkiau tolyn nuo to žmogaus.Bet svarbiausia ,kad bėgdamas atsisukau ir pastebėjau ,kad tas juodas žmogus niekur nedingo,o vijosi mane.Išbėgau iš namo kuriame gyvenau ir atsistojau kieme pažiūrėti ar žmogus dar besiveja .Jis dingo.Galvojau ,kad gausiu šoką jei jis vėl pasirodys.Žmonės norit manykit ,kad tai tkra ,norit manykit ,kad tai nesąmonė ,bet patarčiau vis tiek nekviesti to ,,dalyko“,nes ne kiekvienas būtų išsilaikęs ant kojų jei vienas namie pamatytų tokį siaubą….Tai tikrai ,tikrai neišgalvota.

  • jsdkj parašė:

   NEGALIMA ŽAISTI SU DVASIOMIS ,O YPAČ PIKTOSIOMIS !!!!!!

  • Oksana parašė:

   Neveikia ta nesamone, bandžiau daug kartu šudas kažkoks čia mausto kaip reikals 😀

  • paulius parašė:

   yra filmas bloody merry bet ten nlb i bajore panasu ten kaskokia nuotaka a r kaip

  • marius piku dama parašė:

   as tau nupjausiu galwa as piku dama

  • glory parašė:

   pats tu nuotaka . tada tokie rubai buvo

  • Linas parašė:

   Prašau padėkite, reikia pagalbos. Draugas būdamas 13 m. sužaidė su dvasių kvietimais.Dabar jis negali ramiai gyventi. Namuose dedasi negeri dalykai. Šiuo metu jam yra 15 m.(vardas Vilius), Prieš metus(Po dvasių kvietimo vadinasi jam buvo 14 m.) Vilius gyveno Klaipėdos rajone, name. Praėjus dviem mėnesiams po kvietimo namas netikėtai sudegė. Galimas daiktas, dėl neišjungtos dujinės. Jis persikraustė į Klaipėdą, su tėvais išsinuomavo nedidelį butą. Po 5 dienų (išsinuomavus butą) Vilius mokykloje, per kūno kultūros pamoką sunkiai susilaužė koją. Šiuo metu jo šeima labai sunkiai gyvena. Vakar buvau jį sutikęs, paklausiau ar liovėsi tos nelaimės, bet pasirodo ne. Viliaus mama trečaidienį nusipirko vazą už 15 eurų. Parėjusi ji padėjo vazą ant palangės, tada nuėjo į virtuvę. Nepraėjus net 2 minutėm vaza pati nukrito ir sudužo. Negana to naktimis neįmanoma miegoti, persekioja keisti garsai. Pasiūliau išsikviesti kunigą, kad pašventintų namus, bet ir už jį reikės susimokėti, o dabar jis neturi nė cento. Ką daryti? Jei kas žinote parašykite komentaruose, perskaitysiu.

  • Inga parašė:

   Galit sakyt ką norite, bet mano draugė kvietėsi kruvinąją meri… Aš tuo metu buvau su ja, bet nenorejau į tai kištis. Ji pasistatė priešais save veidrodį, pasiėmė žvakes, jas uždegė, tada išjungė šviesą. Aš išbėgau iš kambario ir uždariau duris (sakoma, kad nesvarbu dalyvavai, ar ne, bet jei būsi tam kambarį per iškvietimą tave taip pat gali persekioti). Tada girdėjau kaip kitam kambarį mano draugė sako : bloody mary, bloody mary, bloody mary. Ir tada ji man šaukia, kad nieko nėra. Tada ji sako nu viskas baigiu ir kiek girdėjau norėjo užpūsti žvakes. Aš surikau stok! Tada liepiau jai ją išvaryt. Na kai ji ją išvarė, žvakes užpūtė. Aš įėjau į kambarį įjungiau šviesą. O kai žiūrėjom siaubo filmą (po dvasios kvietimo)jaučiaus silpnai… Dabar su ta drauge nesusitinku, nes ji niekad neberanta laiko ir kažkaip keistai atrašinėja.

  • mistika parašė:

   ir kas cia baisaus ? :D:D kad tu silnai jauteisi ? kaip neiprasta 😀 nesamone ta kruvinoji meri , pati kvieciau ir nieko nebuvo

  • Darius parašė:

   Aš taip pat kviečiau su draugeliu ir nieko -nei brakšt nei trakšt ar kokiu nors veidrodyje baisių veidų.

  • Eikula parašė:

   Aš su draugėm kviečiausi.Kai kvietemės :nieko neįvyko.Ir mes manėm,kad neprisikvietėm,todėl nežinodamos neišvarėm pikų damos,nes galvojom,kad jos ,net nėra,bet ji buvo.Jos buvimą paaiškina šis baisus nutikimas,kad mano dvi draugės yra negyvos,viena buvo rasta ryte perrėšta gerkle,kita komoje,ir po trijų dienų bus atjungtas gydimas,todėl ji mirs.Labai keista rašyti drebančiom rankom neužbaigtą nutikimą ,nes nežianu,kaip baigsis istorija.Manau,kad mirsiu ir aš ,kažkokia keista mirtimi.Galvoju,kad čia rašau paskutinį kartą,nes ryt ryte mano gimimo diena-taip sakau todėl,kad draugės(buvusios)mirė per savo gimimo dieną…Bet prieš baigdama komentarą ,noriu pasakyti,kad jūs to nedarytumėt ir nesavižudžiaukite-džiaukytės ,kad gyvenate,nes nemeluoju,bet jei atsiras tas ,kuris mano ,kad tai netiesa,tegul…(Komentarų nereikia)

  • evantas parašė:

   mano visi klasiokai zino apie ja ir visi tai daro ir tenai sako kad pamaciau skaicius veida ir tai jau mane pradeda uzknisti vis labiau nes as vakar apie ja tiktai suzinojau ir mane uzknisa jie nesamone!!!!

  • rokas parašė:

   as ir

  • Chilli parašė:

   You are an absolute daemrboat! Love this casual, chic look—beautiful photos and your\’re right the bag is divine! Perfect for summer. Nevermind the practicality of the wedges, you look stunning!xoSada

 2. Lukiuxz parašė:

  Nu tikrai nesamone kai perskaiciau pasikvieciau pas save ir kai sutemo taip pat padarem! Ir nieko nebuvo?!

  • Greta parašė:

   Tu tai pavarai.. Paskelbta istorija liepos 5d , pats liepos 5 d. 11:03 parasei komentara , dar sakai blem kad kai sutemo bandei issikviesti.. Koks cia tikslas buvo tau taip parasyt?? :DD
   As tai tikiu tuo ka jis parase .

  • Dsend parašė:

   haha pwned 😀

  • .................................. parašė:

   Vieni sako:pikų dama yra nesamonė,kiti:aš kviečiausi,mano katę papjovė ,ji.Tai kur teisybė?Bet išreikšiu ir aš savo nuomonę:Tie ,kurie tiki ,tiem ir nutinka tokie baisūs dalykai,o kas ne-tas ir visada rabybėje gyvena.Tikėjimas yra svarbesnis dalykas už kvietimą ir daug galingesnis.Todėl jei tikėsi-tai ir išsikviesi.Todėl rinkytės -kokį kelią šviestis.

  • DALIA parašė:

   Tai yra NESAAAAAAAAAAMOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ

  • Sexje123 parašė:

   Haha, šaunuolė Greta 😀 Suvartei :DD

  • Jordan parašė:

   Get Post Image Plugin will convert imgeas on-the-fly only if they are fetched by someone, and just once because they will be kep in the same folder of the original image. If you have convert installed in your server, then things are better, but the PHP GD library is considered to have a hight CPU usage, and a lot of image conversion operations happening at the same time may bring a huge server load.

  • wika parašė:

   Ir aš tikiu pilnai, visko juk gali būti..
   O Greta rimtj čia mldc, gerai pastebėta ir suvartyta :DDD

  • varnalesa parašė:

   Kvieciau ta „piku dama“ ir pamaciau veidrodeje varles kota su dideliu maisu ant to didelio koto!

  • Lol parašė:

   FAIL 😀

  • Galia parašė:

   Mano sesei buvo nutikęs toks dalykas prie veidrodžio-ji prieš jį atsistojo .(Jokios pikų damelės nekvietė).Tada ji segėsi auskarus…Bet po kelių minučių ji nusisuko pažiūrėti į mane-tuo metu bestovėdama,per veidrodį pamačiau ,kaip ji ,nors stovėjo žiūrėdama į mane ,bet veidrodyje ji atsisuko ir nukreipė baisią veido miną:sesė užvertė akis ir giliai prasižiojo tarsi jos burna būtu nulinkusi iki kaklo.Tačiau ji greitai atsisuko atgal į veidrodį .šį vaizdo klipą buvau nufilmavusi,nes tuo metu stovėjau su kamera.Žinokite ,kad geriau bijokite to,kas yra ,o ne tų dalykų ,kurie pusiau melas.Tai ką aš mačiau buvo-demonas.(Mes sužinojome,kai peržiūrėjome vaizdo klipą,kad prieš mus tame name gyveno moteris,kuri kvietėsi demoną ir jai pavyko.Po iškvietimo ją ryte rado negyvą,todėl yra spelionių ,kad ją nužudė tas pats ,kurį ji kvietė).

  • KARDAS parašė:

   Čia yra TIKRA istorija-nesugalvota.Kartą du sutuoktiniai bandė prikviesti ir pasikalbėti su dvasia.Tačiau jų bandymas buvo beprasmis-jie taip manė,nes nieko neįvyko- nekrito daiktai nesitrankė durys ir tt.Bet vieną dieną kai jie grįžo namo pradėjo dėtis keisti dalykai-darinėjosi spientelės ,išsijunginėjo mikrobanginė krosnelė.Jie buvo išsigandę todėl išėjo į lauką ir sėdo į mašiną,tačiau ji neužsivedė.Jie nenorėjo nugrįžti į namą , todėl ėjo į esančią šalia namo laukymę,kad kažkas padėtų.Kai jie ėjo girdėjosi tarsi kažkas ropinėtų medžiais.Ir staiga kai vyras kamerą nukreipė į žmoną -ją kažkas patempė už kojos ir nunešė į mišką.vyras buvo pakraupęs,todėl bandė skambinti į policiją-telefonas išsijungė.O tuo metu-brakšt,kažkas nužudė vyrą.ta medžiaga yra išsaugota policijoje-ir tik dabar paplatinta į youtube.RINKITĖS KOKS JŪSŲ KELIAS.

  • zigmas parašė:

   o kur ta medziaga

  • Arvis Tik parašė:

   Linką duosi?

  • sara parašė:

   Jei nieko nebuvo-tai nereiškia ,kad nebus.Perskaityk ką parašė -Eikula.Joms taip pat nieko nebuvo per kvietimą,bet po jo jau dvi merginos negyvos ir ji mano,kad mirs taip pat.Iš karto nieko nebūna,iš antro nieko nebūna,bet iš trečio gauni taip kaip reikia.Todėl pamatysi,kad ir tau kažkas bus…Aš nepiktybiškai,bet gali taip nesakyti.O jei manai ,kad eikulos komentaras netikras tai gali įsitikinti,nes aš ją pažystu.Ji mano klasiokė-mes septintokės.

 3. Лёня parašė:

  Kas tiki ta nesamone jauciu ziuri per daug siaubo filmu 😀

  • AshIrTikAsh parašė:

   tai neskaityk jei nepatinka. nesuprantu tokiu zmoniu kurie niurzga: „photoshopas“ „nesamone“ „netikiu“ „per daug filmu priziurejai“. TAI kam skaitot???? kad parodyt savo „prota“ komentaruose??? kvailiai…

  • paulius parašė:

   nu rmt nachui lendi cia i sita saita jei tau galvoj zodis nesamone? veidenasi jau tau paciam pas tave piku dama atejo ;D nusives i savo pasauli :DDD

  • mistika parašė:

   o tai jau geriau , negu kai kurios cia esancios . prisiskaito istoriju tokiu , veliau i tulika nakti eit bijo , su kibiru po lova miega .

  • robotuks parašė:

   Jos gali ir be kibiro po lova miegoti, mistikieriau, didysis…Ant kitų šneka ,kad skaito tokius dalykus ,o kad pats lendi į šitą puslapį ir skaitai tai jau akys nebeneša?Jei labai dėmesio nori ,tai lysk į savo facebooką ir rašinėkis.

  • seras; parašė:

   Kitiems tai pamoka visai amžinybei.Kai kurie žmonės jau mirė tai darydami.Todėl nereikia tų kurie nori kviestis mokyti-tu nedaryk,nes tt……..Jie patys susipras kai ateis laikas :((((

  • laura parašė:

   nėra nei pikų damos ,nei jos pasaulio.Tu krikščionis ar kas?

  • kerstina parašė:

   Aš netikiu pikų dama.Tai yra nesamonė.

  • DALIA parašė:

   NESAAAAAAAAMOOOOOOOONĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ-PIKŲ DAMA NEEEEESSSSSSAAAAAAMMMMMMMMOOOOOOONNNĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ

  • simona parašė:

   Pati tu kvailė arba -pats kvailys.

  • Aistė parašė:

   Nu tai jaigu tu netiki,tai pabandyk 😀

  • seras; parašė:

   PABANDYK ir parašyk kaip sekėsi,Aiste.nereikia bandyti to,kas nėra gera,nes tikrai nepajusi gero.

  • ...j....j.... parašė:

   ha ha ha -atsirado kietuolis ant bajerio parašys ir matai krūtas .Koks tavo reikalas žiūri tas žmogus siaubo filmus ar ne .Geriau užsičiaupk ir sedėk vietoje nerašęs nesąmonių.

 4. Gabrielė parašė:

  Aš tai su 3 draugais kviečiausi. Dviejų iš jų mama yra pąmotė, todėl jie jos labai nekenčia. Tada po iškvietimo grįžau namo įsijungiau PC ir dar pasiskaičiau apie tą „Piku Dama“ tai buvo parašyta, kad po kiek laiko gali mirti artimas žmogus antai tėvas ten motina (pąmotė). Susitikau vėl su jais pasakiau, kad gali artimas numirs, tai tie du durneliai užspiegė ant kiemo : “ JĖĖĖĖĖĖ Rita(pąmotė) mirs!!!“ kaip žvengėm su kitu bernu 😀

  • Лёня parašė:

   su Edva ir su Lauriu? :)))))))))

  • samanta parašė:

   Jie gal durniai paskutiniai?Negalima taip ant žogaus koks jis bebūtų.Koks dar JĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ kvailiai,kitam žmogui gyvybę atimti norit maniakai pakvaišę jūs….

  • Anonymous parašė:

   Ble logika… jei jau nekencia tai jau nuzudyt nori (pagal Samanta) damn nu as tarkim nekenciu savo brolio ir mano noras kad jis issikraustytu tai (pagal Samanta) as noriu kad jis mirtu ???

 5. trintuks parašė:

  gal ir yra anas pasaulis gal ir yra kaskiokios dvasiosarba jusu lakios vaizduotes bet kol nepamatysiu pats arba video ikelto ti nepatikesiu kiek skaitau siam tinklapi istorijas apie dvasias visos jos lb panasios bun lb tikrovisku bet sita manau yra kiek pagrazinta istorija

 6. nixuja parašė:

  nixuja netikiu sudas paskutinis

 7. Anonimas parašė:

  tai tikrai imanoma,tikiu bet po to ‘po kvietimo’ reikejo nors persizegnoti.

  • ,,,,,,,,...........,,,,,,,,,, parašė:

   pritariu… tikrai itikinama istorija… gerai kad po triju yu fraziu neatsitikas kas nors baisiau… :O

  • kjh parašė:

   O kam apskritai kviestis-kokia nauda-svajonę išpildys?Juk jeigu ji tikra tai tikrai ne dantukų fėja ir nieko ji jums gero nepadarys-nepasakys kada prezinentė iš posto pasišalins,arba kubilius į afriką emigruos…Jūs raminkytės vieną dieną,su tom pikų damoooom ar kokiomis kruvinosiomis merėmis,nes jei tai tikra tai ne juokas……

 8. Laurynas parašė:

  Aš ką atsimenu, kaip su draugais lauko tualete piku dama kvietem.:DD Gal bet nepavyko jis isikviesti.

 9. B.D. parašė:

  tikiu

 10. fail parašė:

  Krc durniai esat eigu jau noriejot tik apgaut tai ir reikejo kokia nesamone sumastyt kaip kviestis o ne tikra imti ir taip daryti…

  • Emilija parašė:

   Kviečiausi Pikų Damama 15, bet kažkodėl nieko nepamačiau. Pamaniau,kad kažką padariau ne taip. Vasarą kviečiau antrą kartą su kortomis, bet vistiek nieko. Galimas daiktas, kad prisikviečia tie kurie tiki, nes aš netikiu, arba žmonės tiesiog prisigąsdina patys, ir sėdi baimėje,o juk vaizuotė žmonių labai didelė 🙂

 11. maige parašė:

  na as tai tokiais dalykais tikiu ir patikejau sita istorija

 12. sasa parašė:

  Tikiu kad egzistuoja tokie dalykai.Bet yra tokiu zmoniu,kurie sako nesamone,zodziu jei tiki tai esi beveik viesai pripazintas nesveiku zmogumi,ar ziuri per daug filmu.

  • Tikroji Juodoji Balerina Pikų Dama parašė:

   Neatbaidyk mano klientų.Už dieną (jei per ją kažką išgasdinu)gaunu vieną milijoną dolerių…(šetonas sumoka;))(Jis mano ir kitų darbuotojų bosas)Žodžiu negadink biznio:tetrūko ,kad išlaidaut kitiems darbuotojams pradėtų ,durnius.

 13. dromey parašė:

  Sveiki,

  As buvau su zvakem kvietes. Ir veidu ant lapo.. Idomu buvo ir teisingai viska man atsakinejo 😀

 14. Audrute parašė:

  esu tokias nesamones bandzius,neveikia.siaip netikiu tokiais bajeriais,nors aisku paskaitinet idomu…:)manau,jei busi labai isitikines tai pradesi prisigalvot kad visi blogi ivikiai po to atsitike nutiko del dvasios:D

 15. Fail parašė:

  Reiks isbandyt ^^

 16. Amei parašė:

  Mano amžinatelsį draugė kvietė pikų damą, ir jai pavyko. (turbūt suprantate kodėl amžinatelsį)…

  • saule parašė:

   WOW cia rimtai ji jau negyva?

  • erikute parašė:

   Taip.

  • erikute parašė:

   Man draugė pasakojo ,kad jos kaimynė kvietė ta pikų damą.(Dabar jos nebėra-ji mirė).Sakė ji jai prieš mirtį skabbino ir sakė,,GIRDŽIU KAIP KAŽKAS LIPA LAIPTAIS.TĖVAI IŠVYKĘ ,O PRIEŠ TAI KVIEČIAUSI PIKŲ DAMĄ.KAŽKAS LIPA VIS AUKŠČIAU.“Tai po kurio laiko draugė neiškentusi iškvietė policiją.Jie rado ją negyvą-ji iššoko pro langą-nusižudė.(Nežinau kodėl kaimynė iš kart neskambino policijai ,o draugei mano.)Nu žodžiu su tokiais dalykais nežaiskit ,nes gali paliesti jūsų givybę.

 17. sarunas parašė:

  Pirma karta patikejau pasakojimu, labai gerai parase autorius.

 18. Monika parašė:

  Eina sau..

 19. Karolina parašė:

  na patarciau to nemeginti,juk tai piktoji dvase…tikiu tuo.

 20. Ą parašė:

  Is rimtūju tokiam draugui irgi pasiūliau ir veike is plytos y galva vedrodis sudužes geriau nebandykit ir uzejo traukuliai

 21. jonas parašė:

  pikų dama – mirties angelas…

 22. v parašė:

  na as tai nezinau ar tokie dalykai yra ar ne svarbiausia nesusidurti :)net siurpai nugara nuejo. o pas mane kambary tai didelis veidrodis nors kartais ir taip be tokiu kaip piku damu bijau pazvelgti i veidrodi

 23. Gabyte parašė:

  Tkr tiesa….

 24. filipas parašė:

  taip bet netaip baisu

  • alanas parašė:

   ka nebaisu es i bandes mano draugas bande su draude %
   iskviete tai nezinoja ka daryt tai draugas pajeme kibira ir ten priseme vandens ir uzpyle ant veidrodzio
   it laiptai isilejo ir piku dama dingo sake buvo baisu
   labai as tai tikiu %80% %20% netikiu tai gal kadanors pabandysiu bet kai bus daug labai draugu

 25. juzef parašė:

  as manau kad cia pramanas jejgu tiese jum man tej parasykit i one men arba pakveskit jejgu zinot kokia dvasia iskvest tej parasykit

  • tadas parašė:

   paprasciause paimk dvi zvakes pasidek prie veidrodzio krastu apie dvylikta valanda zodziu vidurnakty atsisesk prie veidrodzio ir ziurek koke valanda ir mintyse pa galvok apie kaska ir pamatysi tai isbandyta.

 26. Anonimas parašė:

  man panasiai buvo . Mazdaug pries 4 netus su draugu kvietem dvasia mano kieme. Ta pacia diena mano namo antrame aukste(as gyvenu nuosavame name) pradejo trasket grindys televizorius ir lova. Tou metu as buvau vienas. Lauke sviete saule, buvo vasaros vidurys, bet kambaryje pasidare salta ir baisu. jausmas buvo toks lyg salia manes kazkas stovetu ir stebetu. aciu dievui dabar taip nebuna. Kas nebandet kviesti dvasiu tai geriau ir nebandykit.

  • Osama parašė:

   ei,man irgi toks pats jausmas tarsi stovėtų,ir šalta,nors lauke šilta,.

  • Denre parašė:

   Aš bandžiau kviesti pikų damą,bet pakvietusi galvojau,kad nepavyko.Tačiau klydau,nes po nakties veidrodis prie ,kurio kviečiau buvo suskilęs…(baisu-bent jau man)

  • simona parašė:

   Aš bandžiau kviestis pikųųųųųųų damąąąąą.Ir taip bandžiau ir kitaip-naktį priėjusi prie veidrodžio pati viena nusipiešiau laiptus su lūpdažiu-laukiau iki pat pirmos valandos !!!Tą sakinį-Pikų Dama ateik prašaukiau ,jau kokį virš šimto kartų.Paskui bandžiau su draugėm prie veidrodžio be lūpdažio ,bet su tais žodžiais sakyti ir NIEKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.!!!!!!!!!!!!!!!Kvailiai -neegzistuoja toks dalykas,o egzistuoja -DEMONAIIIIIIIII.Jei kam pavyko ,tai reiškia kvietetės demoną ……Nesuprantu to žmogaus ,kuris parašė-,,pikų dama mirties angelas“.Ne ne ne ne ir ne…Prisigąsdinat nesąmonėm,kad tik bijoti ir tiek.

 27. tadas parašė:

  tai nebutina kaska kviest uztenka tik paziuret y veidrody apie vidurnakty ir gerai apie ka nors pagalvot zinoma reik poros zvakiu is krastu tai tikrai veike.

 28. ineta parašė:

  niekada nebandziau ir nebandysiu. ir jum patariu neriziguoti. nezinia kaip pasikeis gyvenimas

 29. aukse parašė:

  mano dede bande kviesti ta piku dama ir taip ir kitaip (visais metodais bande kviesti) , nieks vapshe nepasirode , cia tik tai laki vaizduote,ir pati as bandziau niekas nepasirode .. Jeigu jus tom dvasiom tikesite jos ir pasirodys .. Ir beto kada kvieti dvasia su adata , nepamirskit niekada neateis ta dvasia kuria jus kvieciate o ateis demonas, manau vertetu pagalvot ar jum to reikia .. nezinia ka ji gali padaryti .. (ar nuzudys jus ar jusu mylimus zmones ar persekios visa jusu likusi gyvenima .. )Nepadetu net jusu vadinamas dvasiu apsaugos ratas .

  • balius parašė:

   Aš pikų damą kviečiausi prieš 3 metus.Po iškvietimo praėjus 1 dienai-žuvo mano senelis.(Jam širdies smūgis). tokį rytą buvo,kad atsikėlėm su šeima ir radom visus veidrodžius sudužusius ,bet sveikas liko tik tas prie kurio kviečiausi pikų damą.(policija jokių pedsakų nerado.)Arba po kvietimo praėjus 4 dienoms -grįžęs iš mokyklos pamačiau,kad mano kambaryje kažkas išmėtė visus rūbus.Tie keisti įvykiai sekė mane visą savaitę.Visą laiką galvojau ką daryti.Einant miegot visada mano kambaryje nukrisdavo temperatūra,būdavo vėsu.Bet viskas pasibaigė tą naktį-kai aš susapnavau ją-aš ėjau prie veidrodžio ir vietoj savo veido pamačiau kažkokį skeletą-tai buvo moters skeletas.Po tos nakties viskas liovėsi.

 30. Skaiste parašė:

  Aukse, pati sakei, kad netiki dvasiomis, bet tiki, kad ateis demonas ir iszudys tave arba mylima zmogu… 😀

  • Rondell parašė:

   undertaken some early roundups, fninidga0healthy grub and burgers galore in St. Paul, and then everything from sushi to doner in Minneapolis, and here’s a quick look at four more you might want to seek out. Remember to consult our

 31. Skaiste parašė:

  Bandemes ir mes kviestis piku dama. Tai buvo pries tris metus, man tada buvo 17 metu… Viena vakara, kai drauges tevu nebuvo namie, as, Inga, Elena ir Gabriela nuejome pas Ieva i namus (vardai pakeisti) . Is pradziu tik snekejomes, ir narseme internete. Tada Inga atsisuko ir paklause ar nenorime issikviesti piku damos ? mes aisku sutikome, gi turetu buti linksma, pagazdinsime viena kita… ieva atnese zvakes, pastate prie vedrodzio kampu, as atsistojau prie sviesos jungiklo, gabriele su elena ir ieva atsisedo and grindu ir susikibo rankomis, o inga atsistojo priesais veidrodi. Tada ji tris kartus pasake “ piku dama pasirodyk, piku dama pasirodyk…“ nieko neivyko. Ji tai pakartojo dar karta ir dar… Staiga Gabriele suklyke ir as ijungiau sviesa. Tada jos pradejo juoktis ir supratau, kad norejo pagazdinti… As taip pat pradejau juoktis ir nuejau uzpusti zvakiu. Kai pasilenkiau, tarsi is veidrodzio dvelktelejo ledinis vejelis ir as pakeliau akis i veidrodi. Sekundes dalele maciau jame veida, klaiku moters veida su didelemis ir juodomis akimis. Ji zvelge i mane su tokia neapykanta ir pagieza, bet staiga dingo. As nejuokais issigandau ir sokau atgal ir trenkiausi i spinta. Drauges pribego prie manes ir pradejo klausineti kas nutiko. Kai as joms pradejau pasakoti, ka maciau jos pradejo juoktis ir galvojo, kad jas gazdinu, bet kai is manoo akiu pradejo teketi asaros jos taip pat sunerimo… Tada isejome namo ir po savaites sitas ivikis uzsimirso… Galvojau, kad man pasivaideno ir toliau gyvenau nieko apie tai negalvodama.. Iki to laiko, kol mano drauge Ieva rado savo namuose susmukusia ir mirusia prie to pacio veidrodzio kur kvietem piku dama… Jos tevai man veliau pasake (kaip jos geriausiai draugei) kad jai sustojo sirdis is didelio isgacio. Vis dar negaliu patiketi, kad tai tiesa, neisivaiduojat tokio jausmo kai mire tavo drauge ir tu tikriausiai zinai del ko…

  • kamile parašė:

   as tikiu piku dama bet nenoreciau jos kviest

  • Ricardo parašė:

   Uwielbiam twf3j styl i jego, no nie wiem – pewną „lekkość“ . Zazdroszczę umiejętności dobierania ubrań w ten sposf3b 😉 Zestaw jak zwylke genialny i interesujący w jednym. Pozdrawiam : agatas-moda.blogspot.com

  • Ausrinėasesu parašė:

   As ir tikiu ir noriu pabandyti bet as per daug bijau kas gali nutikti:D

  • Aistė parašė:

   Užuojauta….Aš tai norėjau išbandyti,bet taip ir nedrįstu…. :/

 32. aMaNdA parašė:

  geriau nesikviesti piktuju dvasiu

 33. turiuriu parašė:

  http://www.youtube.com/watch?v=kaKvwF5NsH0 va prisiziurekit situ, tai praeis noras!!!!!

 34. nesvarbu parašė:

  as bandysiu kviesti piku dama ir visai nebijau papasakokit daugiau kaip kvietet gal praeis noras

 35. Demonas parašė:

  KODEL NIEKAS NEPASAKET KAD JI KALBA !!!!!!!!!!
  IŠMEGINAU IR VOS ŠIRDIS MAN NESUSTOJO,AŠ DEMONA GARBINU GAL DELTO MAN TAIP…..860368157,JEI YRA KURIE MAN PADETU

 36. Elena parašė:

  as pilnai tikiu kad egzistuoja sielos ir demonai, as niekada nebandziau ju kviesti ir nebandysiu. tikiu kad egzistuoja pomirtinis gyvenimas ir Jezus Kristus.
  as vaikystei buvau per plauka nuo mirties vos neuzdusau nuo anginos stiprios. O dabar daznai per sapnus galiu pamatyti ateiti, ka susapnuoju tas issipyldo. as tikiu kad vaikysteje kai buvau per plauka nuo mirties dievas man dave tokia dovana. ir ne vienas is mano seimos nariu tokios dovanos neturi.

 37. ema parašė:

  As su draugem kveciau mokykloje piku dama reikejo sakyt 15 kartu piku dama nupiesti ant veidrodzio juodu flamu laiptus su durim ir taska juoda padet. Tada reikejo ziuret juoda taska ir pradejo judet taskas lipt laiptais tas taskas tada perejo duris ir as apsivemiau iskilo veidrodis pradejo bekt is krano vanduo mes su draugem iskar begom is sules.Ir kita diena mire direktores pavaduotoja valytoja.IR AS TIKIU PPPPPPPPPPPPPPIKU DDDDDDDDAMA

 38. Mailiam parašė:

  Visiem jum, vaiduokliu medžiotojai, kvietėjai ir t.t ar bent žinot iš kur kilus legenda apie ta jobana piku dama? ogi is Puskino operos The Queen of Spades pasiskaitykit pasidomėkit, o jei liguista fantazija ima viršų tada knyga viena kita apie žmogaus smegenų ir kuno veiklą stresinėmis (kurias jau prieš seansus patys sukeliat besigazdindami) ir ne tik situacijomis. Kaip lūnatikai iš gūdžių viduramžių,… apsišvieskit o ne baubais taskykitės.

  • Kelmas parašė:

   Visiškai pritariu. Čia jau jūsų nuostata, kad va, Pikų Dama, tai jau kažkoks siaubas, baubas, kažkokia žudikė ir skerdikė dvasia. PASAKOS. Atsimerkit ir prasiblaivykite 😉

  • GEGUŽĖ parašė:

   Kad kažkas tiesą pasakytų ar yra toks baubas ar ne.IR JEI TA TIESA BŪTŲ ,KAD TOKIO DALYKO NNNĖĖĖĖRRRRAAAA ,AŠ BŪČIAU LABAI LAIMINGA…

 39. Danas parašė:

  tiesa ar melas man px, vistiek baisu… tarkim man 14 as skaitau si dalyka 21:45 ir tikrai baisu eiti miegot ;D nes kad nueiti iki lovos reikia pro veidrodi eiti. O piku dama gal ir tikiu, pas mane mieste stovi apleisti rumai ir ten yra veidrodis ir jis visas suskaldytas ir tenai buvo kviesta ta dama… OMG 😀

 40. tikroji juodoji balerina pikų dama parašė:

  Sveiki. labai gaila tie kurie netikite, kad tai pasakos. Tikėkit ir viską, pamatysite savomis akimis. išsikvieskite mane kai jums užeis noras. Čia tikroji juodoji balerina pikų dama

  • Aistė parašė:

   Pz…. :DDD Prajuokinai :DD

  • Tikroji Juodoji Balerina Pikų Dama parašė:

   Bet prieš kviesdami gerai pagalvokite ,nes nuo šiol išsikvietus mane jūs būsite persekiojami iki gyvenimo pabaigos!Beje, jei norite nemokamų svajonių pildymų skambinkite telefonu:86005749857.Nesekmės jums,nes sekmės siūlyti negaliu.

 41. tikroji juodoji balerina pikų dama parašė:

  ;(

 42. Kol kas anonime :) parašė:

  Sveiki 🙂 Tiki šiais dalykais? Nori kažką nuveikti (žinoma nesikviesti dvasių), nori rinkti informaciją ir t.t. parašyk man į el. paštą livetukis932@gmail.com, arba į skype liveta932. Lauksiu 🙂

  • Anonime? parašė:

   Man atrodo as zinau tavo varda… Ar tai Liveta? Piku dama man pasake

  • Pikų Dama parašė:

   Jei mirtingasis nori pažvelgti į mano veidą ,tegul pažvelgia ,bet už tai sumokės.Tai žinutė iš pragaro ,kuri bus paskutinė prieš jūsų smalsias akis.

 43. Bella parašė:

  Bloody Šūdas!

 44. Eshly parašė:

  Mes su draugėm norime kviestis. Kažin ar verta. Bet bent dvasias reikės išsikviesti. 🙂

  • Nadine parašė:

   Oh Jeffery Campbell, every shoe you make it amazing! Do you agree that the ulittame giveaway ever would be everlasting free JCs?? Eeeee my credit card would be saved hehe.Lovely blog. Natalie Love @

 45. Rugile parašė:

  Nebeišsigalvokite tu nesamoniu, ir nekurkite šitu pasakojimu nes cia yra grynas melas. Vakar del idomumo su drauge bandem issikviesti Piku Dama viska darem kaip buwo parasyta ir kaip jus galvojate ogi nieko neivyko. Cia yra gryna issgalvota legenda o jus tikite ;D

 46. rycka parašė:

  seip visa sitas reikalas su piku dama yra teisybe kai buvau astuoneriu su draugais iskvietem tik ta diena buvo labai keista po iskvietimo man vaidenosi juodas apsiaustas ir krito diktai nuo stalo ties sakant buvo smagu nes as biski megstu tokius dalykus

 47. mireta parašė:

  man buna jeigu ilgai ziuriu i vedrodi tai atrodo kad i mane kaskas ziuri uz nugaros nors per veidrodi nieko nematau ir kai atsisuku nk

 48. maks parašė:

  huinia

 49. dymon parašė:

  pasakysiu jums baieri tokie dalykai neegzistoja cia tik legendos tas piku dama yra paimta is filmo kruvinoji meri visos istorijos tame puslapy yra isgalvotos yra daug logisku irodymu

 50. Nesvarbu parašė:

  tai žinoma kad nesamone šimta kartu esu darius ir nieko nebuvo

 51. Cipsas parašė:

  Ar dar egzistuoja dvasios ar as jau pavelavau ? ar jos bus visada,ar ju amzius jau baigesi ?

 52. erlandas parašė:

  tai viena syky as vinas budamas10 metu tvarkiausi plaukus prie veidrozio ir kaška pamaciau veidrody kaškoky kaulėta vyra su gaubtu jis buvo nusisukes bet staiga jis atsisuko ir piktai paziurejo papurciau galva ir jis pradingo nuėjau y mokykla ir ten prasidejo pradejo nuo sienu krist padekos ir as praradau samone atsikeliau ligoninej daktaras pasake kad tiesiog praradau samone greit atvaziavo mano tevai ir labai isigando parsivezė mane namo greit susapnavau sapna kad tas vyras ziurejo y mane ir greit atsibudau buvo puse pirmos bet namie buvo labai keisti garsai nuo to laiko ir viskas pasibaige norekit tikekit norekit ne

 53. Raimi2022 parašė:

  Norėčiau jums papasakoti apie labai neįprastą naminuko kvietimą.
  Prieš daug metų pusseserė man pasakojo apie Naminuko dvasią ir kaip jį reikia iškviesti. Bet tas naminukas nebuvo geroji dvasia, kaip įprasta manyti, o piktoji dvasia. Labiau primena demoną. Blogasis arba demoniškasis Naminukas kviečiamas taip: paimi raudoną siūlą, saldainį – kad privilioti Naminuką (pageidautina, šokoladinį ir būtų gerai, jeigu tas saldainis būtų su kažkokiu įdaru, kaip pusseserė sakė, Naminukas labai mėgsta būtent šokoladinius saldainius, netinka karamelės, chupa-chups, tipo kuo saldainis skanesnis, tuo geriau 😀). Užriši raudoną siūlą ant lempos, o ant siūlo galo pririši saldainį (arba atvirkščiai), uždegi žvakes ir kvieti naminuką – naminuk, ateik, naminuk, ateik, kol nepamatai, kad nutrūko siūlas – tai rodo, kad Naminukas pas tave atėjo. Pusseserė taip pat pasakojo, kas nutinka žmonėms, kurie prisikviečia šį Naminuką – jų namuose pradeda vaidentis, kad skraido baldai, aplamai, kad daiktai skraido, pradeda gyvenime labai nesisekti, vėliau žmones visa tai priveda iki savižudybės.
  Vieną dieną buvau pas pusseserę svečiuose ir nusprendėm išsikviesti Naminuką. Pririšom siūlą su saldainiu ant lempos, uždegėm žvakes, susikibom
  rankomis ir pradėjom kviesti naminuko dvasią – Naminuk, ateik, naminuk, ateik. Po kelių sekundžių siūlas nutrūko. Reiškia, naminukas mus išgirdo ir pas mus atėjo. Pradėjau baimintis, kad tuoj prasidės poltergeistai, vaidensis baisūs dalykai, bet viso šito nė trupučio nebuvo. Aplamai po šio kvietimo nebuvo poltergeistų, nekrito ir neskraidė daiktai, nesivaideno, pati tą puikiai pamenu. Supratau, kad naminukas neatėjo, nors kvietėm jį teisingai. Iki šiol negaliu suprasti, kodėl taip atsitiko.
  O dabar, kiek žinau, pusseserės namuose nesivaidena, jokių mistinių reiškinių nebuvo ir nėra, visi gerai ir ramiai gyvena. Mano namuose irgi viskas ramu, poltergeistų ir kitų paranormalių reiškinių nėra.

  • Raimi2022 parašė:

   Manau, šis kvietimas puikiai įrodo, kad iš tikrųjų naminukas neegzistuoja, nei blogasis, nei gerasis. Nors internete galima rasti daug pasakojimų apie žmonių susidūrimus su naminukais, kad žmonės girdėjo, jautė naminuko buvimą namuose ir pan. dalykus, bet aš per visą savo gyvenimą nė karto nemačiau ir nesutikau naminuko savo namuose. Labai seniai buvau palikusi naminukui porą sausainių ir saldainį ant lėkštutės, bet jie taip ir liko nepaliesti, nesuvalgyti.

 54. Raimi2022 parašė:

  Vieną kartą su tėvais buvau parduotuvėje. Tėvai ieškojo savo reikiamų prekių, o aš vaikštinėjau po parduotuvę, žiūrėjau, kokias prekes parduoda. Ant viršutinės lentynos pamačiau kelis nedidelius apvalius veidrodžius baltais rėmais ir šovė į galvą mintis pasimaivyti – pasakyti žiūrint į veidrodžius „Pikų dama, ateik“. Žiūrėjau į veidrodžius ir tyliai, pašnibždomis sakiau šią frazę „Pikų dama, ateik“ ir taip biški bijau, kad netyčia neateitų Pikų dama. Bet Pikų dama neatėjo, parduotuvėje neprasidėjo jokie keisti ar baisūs dalykai, prekės nekrito, veidrodžiai
  neįskilo, nedužo. Buvo parduotuvėje ramu kaip visada. Tėvai nesužinojo apie šį mano bajerį, parduotuvės apsauga nieko keisto nepastebėjo, jie net neįtarė, kad kažkas iš pirkėjų gali bandyti kviesti dvasią prie veidrodžių 😂😂😂 Vienu žodžiu, laiminga pabaiga.

 55. Raimi2022 parašė:

  Vieną kartą namie stovėjau prie veidrodžio ir ant bajerio pasakiau angliškai „Bloody Mary, Bloody Mary“. Norėjau šią frazę pasakyti trečią kartą, bet nepasakiau, išsigandau biški ir nutilau. Pagal Bloody Mary legendą, jeigu pasakai tris kartus prie veidrodžio Bloody Mary, tai Kruvinoji Meri pasirodo veidrodyje ir pradeda krėsti šiurpius dalykus, smaugti jus ir pan., gyvenimas pradeda nesisekti. Todėl džiaugiuosi, kad nepasakiau Bloody Mary trečią kartą, nes jeigu būčiau tada pasakiusi, tai nežinau, kaip dabar gyvenčiau, kaip būtų susiklostęs mano gyvenimas. Kas įdomiausia, kai aš sakiau prie veidrodžio šią frazę, namuose buvo mano tėvai, bet jie nieko nepastebėjo, neįtarė, nežinojo, kad užsiimu tokiais dalykais, nieko man dėl to nesakė. Po šio pasimaivymo prie veidrodžio mano namuose nebuvo jokių paranormalių reiškinių, viskas buvo gerai, ramu, gyvenau ir gyvenu kaip įprastai.

 56. Raimi2022 parašė:

  Vaikščiojau lauke ir pamačiau prie namo stovintį
  išmestą seną didelį veidrodį, jis apačioje buvo suskilęs. Žiūrėjau biški į veidrodį, norėjau iškviesti Kruvinąją Meri, bet pagalvojau, gal geriau nereikia, todėl nekviečiau jos.

 57. Raimi2022 parašė:

  Buvau kitoje parduotuvėje ir mačiau, kad stovi didelis veidrodis. Kurį laiką pažiūrėjau į veidrodį, norėjau vėl kviesti Kruvinąją Meri, bet to nepadariau.

 58. Raimi2022 parašė:

  Prieš kelerius metus sapnavau košmarą, kad tipo vaikštau prie bažnyčios lietingą dieną, vyksta audra, žaibuoja, ir mane pagrobia Antikristas Damien Thorn iš The Omen siaubo filmų (labai geri siaubekai, vieni geriausių mano matytų filmų, rekomenduoju pažiūrėti, kas norite). Iš baimės ir išgąsčio pabudau, kambaryje buvo tamsu, naktis, tikslaus laiko nepamenu. Ir pabudusi prie lovos kelias sekundes mačiau raudoną demono siluetą su juodomis akimis, jos žiūrėjo į mane. Jos man tada tikriausiai pasivaideno. Norėjau klykti, bet neklykiau, nes nenorėjau pažadinti tėvų. Paskui užmerkiau akis ir toliau miegojau.

 59. Raimi2022 parašė:

  Esu seniau parašiusi keletą komentarų šioje svetainėje.
  Iki šiol mane domina mistika – dvasios, vaiduokliai, paranormalūs reiškiniai, parapsichologija ir kt. dalykai.

 60. Raimi2022 parašė:

  Pastaruoju metu, naktį gulint lovoje ir žiūrint į lempą, kartais matau mažytį raudoną taškelį, jis mane biški baugina. Keletą kartų bijojau užmigti, bet po kelių minučių užmigdavau ir viskas būdavo gerai. O kas įdomiausia, šis taškas pasirodo būtent naktimis, kai guliu lovoje, dieną jo niekada nematau. Tai va tokia mistika mano namuose. Kartais pagalvoju, gal taškelis simbolizuoja piktąją dvasią arba demoną, gal mano lempa apsėsta. Taip pat pagalvojau, tai būtų visai nebloga ir labai originali idėja siaubo filmui, siaubo filmų režisieriai kada nors ateityje galėtų sukurti filmą pagal šį mano pasakojimą apie taškelį ant lempos. Manau, režisieriams labai patiktų tokia idėja, juos tai labai sudomintų. Būtų tikrai įdomu pamatyti tokį siaubo filmą, jeigu jis išvis ateityje bus sukurtas. Galėtų filmas vadintis pvz. The Possessed Lamp

Palikt komentarą