24 Pranešimai “Dvasios ir mano bandymas jas išsikviesti”

 1. Nesvarbu parašė:

  Gali buti kad dvasios prisirakina prie tu zmoniu kurie iskviete ir negali grizti atgal todel jos ir kersija nes sudrumste ju ramybe

 2. Aalyah parašė:

  Kokie visi protingi ja išsikviest, bet visas kietumas baigias kai nemoka padaryt, kad dvasia išeitų.

 3. edgaras parašė:

  labai taikliai pasakyta.vaikysteje irgi bandziau su adata pazaist,kokio atsakymo noredavau toki ir gaudavau:)

 4. goda parašė:

  bet taigi jis sake kad kai uzduoda klausima adata sukinejasi aplink ar pirmyn atgal o po to visiskai sustoja ties raide. jo pasakojimu gal ir nelabai tikiu bet tikiu kad raryti tokius zaidimus labai pavojinga… brrr

 5. GRIMOIRE parašė:

  TOks kvietimas yra gryna nesamone. Yra tikrai veiksimgu budu kas domisi maginemis sistemomis , okultizmu ir pan. tad sekmes bandant BULLSHIT.

  • Laurynas parašė:

   nu tada tu pats pamandyk kviesti dvasias ir visa kita , aš dar nebandes bet ir nebandysiu nes per daug bailys esu 😛 , o šeip tai kiek girdėjas tai reikia sudėginti lapą o žvake išmesti kad butu ramu ir jų nebejaustum , anyway nepatarčiau kviestis tokiu dalyku

 6. anonimas parašė:

  niekados neklauskit dvasios kaip ji mire, nes gali blogai baigtis.

 7. Svaja parašė:

  Dariau tai 3 ar 4 kartus. Svarbiausia- NEBIJOTI. Ir neprarasti sveiko proto. Nereikia leisti joms valdyti situaciją. Juk jas iškvietei TU, jos pačios negali ateiti, taigi esi stipresnis už jas. Tereikia stipriau paliepti, pakaitinti adatą ar tiesiog elgtis savo nuožiūra. Nekvieskite dvasių visiškai žali, neturintys tam tikrų sugėbėjimų ar pilnai nekontroliuojantys savęs. Tai pavojinga. Tačiau jei tokius dalykus jauti, viskas bus gerai. =)

  • MIlda parašė:

   Sakes,taip noreciau su tavim pabendrauti:( Gaila,kad,tikriausiai, nebeuzsuksi cia:(

 8. Justinas Skiotys parašė:

  Kodėl niekas nepaklausia sekančiu vikingu loto skaičiu ir panašiai:DDD?

 9. Mattafixxx parašė:

  Visai tikiu tokiais dalykais, ir man dvasios patinka. (Jai kam buvo nutike toki dalykai is rimto tai parasiekit man nes idomu mano skype huntt_htt)

 10. Aiste parašė:

  Gerųjų dvasių niekada neišsikviesi, nebent blogąsias…

 11. Hi parašė:

  Visada po seanso reikia sudeginti lapą.

 12. deividas parašė:

  toks kvietymas yra samone assu savo draugais irgi tai izbandem ir pavkoklausem klausimu apie ateiti ir dvasios negalima klausty kada tu patcmirsi bet mums tai pavyko isvariti

 13. Phobia333 parašė:

  Na aš iš tikrųjų nesu įsitikinusi ar jos egzistuoja. Bet tai jog kažkas glosto plaukus bei stovi šalia, tai nuo patirto streso. Man irgi taip buvo, o paaiškinimas lengvas: kai išsigąsti, plaukai truputį sukyla, o kai pradedi snausti bei atsipalaiduot, jie taip pat nusileidžia bei atrodo jog kažkas tave glosto. Man yra taip buvę, močiutė paaiškino. Dėl stiklainių man kažkaip mažai tikėtina, nes būtų girdėjasi garsai tikrai, ir kas nors būtų išgirdę. Nieko nepeikiu, bet kažkaip keista, ir kiek esu skaičius, dvasia pati pasako jog išėjo ir nieko nesakius neišeina. Po seanso būtina sukalbėti maldą bei pabarstyti druskos pakampiuos kur darėt seansą. easy.

 14. Evikazz parašė:

  Aš begalo domiuosi tokiais dalykais, bet davasių perdaug bijau. Žinau kaip išsikviesti gerasias stichijas, (nezinau ar yra blogosios, bet jos skirtos tam, kad saugotų ratą). O dvasių aš nemėgstu. Sakyčiau jai mėginot tik kartą, tai neskubėkit daryti išvadų. Juk dvasių yra įvairiausių, kaip ir žmonių. Blogiukių ir geriečių 😀 aš dar nieko nesu išsikvietusi. Apie stichijas tik domiuosi. Nemanau kad stichijos gali padaryti kažką blogo. Reikia pasidomėti 😛

 15. Evikazz parašė:

  Bet tikrai negalima taip juokauti ir pokštauti. Visi tai žinom. Reikia nesileisti valdomam smalsumui ir galvoti protu. Visada pagalvokit apie pasiekmes ir klausimą „O kas jaigu?“ būkit atsargūs ir viskas bus ok. Aš tikrai niekam nepatarčiau to daryti.

 16. Nesvarbu parašė:

  aš daug kartu dariau ir nieko nebuvo nesamone išgalvota viskas

 17. Dvasininkas parašė:

  Sveiki, papasakosiu savo atvejį:
  Su mergina sugalvojom išsikviesti dvasią, susitikom nuėjom į tokį nedidelį namelį ir pradėjom seansą. Uždegėm žvakes, pakaitinom adata, na ir pradėjom kviesti ją-jas. Iš pradžių po biškį sviravo link TAIP, bet po kelių min. isismarkavo, net netikėjau, kol….
  Tai viskas paėjo, isikvietėm, sužinojom daug apie ateitį, paklausinėjom tokių dalykų, kuriuos žinome tik mes, na buvo viskas tiesa, net žinau, kad mano sesei gims berniukas,.
  Pasakė mano tikslią gimimo datą, pasakė mano batų pav. NIKE.
  Mano mamos vardą, merginos mamos vardą… Kalbėjom, ar bendravom kokią valandą, buvo gan įdomu, tik gal pats atėjimas į namelį ir apsiskaitymas kad baigsis blogai, kažkaip kėlė didelę baimę., Užsileidom muzikos, dvasia leido tai, tik neleido man užsirukyti, klausiau 3 kartus bet atsakymas buvo NE, NE ir dar kartelį NE.
  Apie Dvasią : Moteris, 65m. Gyveno Kolukio laikais, ji viską žino, ko paklausi atsakys viską, net nusikeikė, išvedžiojo žody „Šūdas“ its fucking true man, netikėjau ir aš, bet kai tiek daug žino tai nams… Tikrai yra, sakė kad Dievas, pragaras ir rojus yra…
  Šiaip ant galo tai išsigandau kai paprašiau palikti mus, gal 5 kartus raše kad Tipo paliks „taip“ bet veliau parase „Ne“, pasakiau va blet prisižaidėm, bet mes sutarėm su dvasia, kad kai ji išeis, tegul numeta adata, boom adata nukrito, Ir sudeginom lapą, išmečiau adatą, žvakes palikom, siulus irgi kažkur i bala išmečiau. Eidamas namo jaučiau kad mane kažkas stebi ar seka, biški buvau persigandes, bet dabar aš čia ir rašau savo patirtį apie šiandienįniį nuotikį, buvo baisu ant pabaigos.
  Šiaip nu jei norit, tai imkit adata, siula,: Nusipieškit ant lapo dideli apskritimą, nupieškit akis, kaip ir tikram žmogui, ant kairės akies parašykit „TAIP“ ant dešinės „NE“, nupieškit šypsena ir skaičių 0-9, o nosies nepieškit nes ten centras yra, ir ten adata bus… „Dvasia, ateik“ , „Dvasios, ateikit“/… Kažką tokio sakykit ir bus valia, apie ją tai daug neklausinėkit, nes jai čj nepatiks, nes kur aš buvau išsikvietes tai ji nenorejo kad mes apie ja klausinėtumėm,…..
  IKI.
  tikiuosi šiąnakt nieko neivyks keisto.. 😀 DUok Dieve.

 18. Dvasininkas parašė:

  Bet tai yra tikra, ir tik tikra, bandykit jei norit,.
  Jeigu nemirsiu snd, tai parekomenduosiu seansus. 😀 Iš ryto atsakyma numesiu jei gyvas busiu

 19. saule parašė:

  As esu irgi su ta katino akimi dariusi ir man taipat pavyko, bet kaip ir siame pasakojime nenorejo iseiti, is keliu kartu prasem kad iseitu, galu gale isejo. As zinojau kad reikia kviesti artima dvasia jeigu nori kad greitai iseitu ir kad butu nepiktoji, bet to tarpu apie tai nepagalvojau. Kai atlieki seansa yra geriau kviesti artimo mirusio zmogaus dvase su kuriuo gan gerai sutariai, o tai nera sunku tieaiog reikia apie ta zmogu galvoti.

Palikt komentarą