12 Pranešimai “Pasaulį valdo grupelė žmonių”

 1. valdo parašė:

  Jau seniausiai žmonija valdo ir išnaudoja valdovai, dvasininkai, turtingasis elitas. Žmonės turi tokia savybe kažka garbinti todėl dominatoriai pasinaudoja tuom, jie pradeda kontroliuoti, semtis turtus. Taip sistema degeneruoja, dingsta žmogiškos vertybės, valdovai tampa dar žiauresni ir reiklesni. Ir šiandien matome to rezultatus: dominuojanti, materialistiška ir konsumeristiška kultūra, destrukcinė industrializacija ir tarša, karai, biurokratija ir neurotiška, serganti visuomenė. Taip ilgiau negali testis, nes Žemė neatlaikys ir neužteks visiems resursų. Reikia grįžti prie senu patikrintu gyvenimo modelių, anarchistiškos ir dvasingos visuomenės, kuri darniai gyventu su gamta.
  Žmonės turi pabusti ir savokti, kad viskas yra jų pačiu rankose. Illuminaty, valdžia, religijos verčia pasijusti beverčiu, silpnu. Tačiau tai tik iliuzija, politikai labai bijo revoliucijos ir to kas nesuvaldoma. Taigi žmonės nebūkite apatiški, kovokite už laisve. Lietuvoje irgi pilna korupcijos, biurokratijos, demokratija čia iliuzija. Tikroje demokratijoje svarbi kiekvieno nuomonė, o čia balsuojame už nieka nebent reklama, nes viskas jau nulemta sistemos. Tai bent jau pareiškite savo nuomone dėl atominės elektrinės.

  • Ponas niekas. parašė:

   Trumpai ir aiskiai atsakysiu i tavo issireiskima. Viskas jau per daug issisaknija ir stipriai susisteminta, tai to pasekoje galimybiu kazkam keistis yra labai mazai, bet imanoma.

  • Mantas parašė:

   Vienintelis ir pats svarbiausias, bei sunkiausiai pasiekiamas dalykas, kurio reikia yra tiesos žinojimas. Visas šis valdymas tęsiasi vien todėl, jog jis yra nežinomas publikai.

   http://1tiesa.webs.com

  • vaidas parašė:

   Ji bus ar ne nemes nuspresym del atomines es.
   KAS valdo pasauli,ir taip aisku
   Paanalizuokim yra trys taskai pavadinkim vienetais.
   Nuo senoves iki dabr.
   VISI

  • lukosius parašė:

   religija niekuo cia dieta. Ji kaip tik vercia jaustis stipriu

 2. Citrina parašė:

  Wow kokia tema palietet, bet jaigu jau lietsi neuztenka nusikopinti kazkiokia s info geriau isigilinti apie tai placiau. Paieskokit youtubei info su zodziais illuminati, new world order ir masons.

 3. Mantas parašė:

  Viskas butu labai lengva, jei uztektu nuversti Iliuminatus :] cia jau revoliucija sunkiai padetu.

 4. netavoreikalas parašė:

  vistiek nepergyvenkit sito puslapio kurejai irgi yra kontoliuojami. informacijos kiekis kontroliuojamas Illunminantu, o jus bailiai galit byby paciulpt jeigu galvojat kad kazka zinot apie tai 😀 😀 😀 zinot tik tiek kiek leidziama, atskleista arba isviso ka prisigalvojote 😀 :D: D , jiems nera kas cia jus kontroliuoti internetiniuose vandenyse

 5. Saulys parašė:

  Manau interneto pranesimu skaitymas yra jau seniai zinomas dalykas, taciau kontrole? Be abejo butu kvaila internete skleisti kazka kaip paslapti. Arba daznai ziuri YouTubej – „paslapciu pasidalinimus“, „slaptu“ kadru publikavimus. Labiausiai vertinu nete diskusijas kur aptariami dalykai, sprendziant ar tai tiesa. Velgi turi jaust ir suprast per daugeli publikaciju kas ir ka kalba. PVZ. Cia neseniai klausiau paskaita apie Marso vaizdus. Puiki paskaita. Daug idomiu argumentu, isvadu ir isvedziojimu. Sakyciau faktu. Ir viska gali priimti uz gryna piniga. As zinojau, bet jei nezinai, tai stai ka turi padaryti – paziureti kas skaito paskaita. Asmenybe – ? Wiki – paprasciausias dalykas. Aisku ten net apie gerb. Prezidente ne daug pasakyta, bet tai gera pradzia pakapstyti giliau. Mano atveju- paskaita skaite buves NASA spaudos atstovas, kuris „jaute kad kazkas ten negerai“. Na visunpirma ten negerai tas kad tiesa nuolat nutylima ar klastojama. Bet kaip jus isivaizduojat zmogu tyrinejanti NASA „nutylejimus“, kai jis didele galimybe dar gauna is ju alga? Be to as jo „nemyliu“ nes jis karstas Apolo misijos „tiketojas“. Kas man yra akivaizdus melas zmonem, zmonijos istorijai. Taigi tokiu paskaitu medziaga, zinant skaitovo biografija, pradeda filtruotis. Ir kai kuri informacija gali buti visai teisinga. Taip vyksta visos informacijos apie UFO pateikimas. Tiesa yra prifarsiruojama juokingu melu. Yra specialios tarnybos kurios dirba ta linkme, mokslininkai, kurie tikrina informacija atzvilgiu mokykliniu vadoveliu.

 6. Saulys parašė:

  Be abejo viskas ka as rasau yra taip pat internete parodyta ar parasyta ir as jokiu „paslapties ribu“ neperzengiu. Taigi kalbant apie kontrole, kalbeti apie nepasitenkinima kontrole…. Nesu tikras kaip toli nueisi. Nesiulau bandyti. Taciau siulau paziureti (labai siulau) kad suzinot: kas valdo, ka valdo, kiek valdo ir kaip valdo, labai sakyciau puikaus video Puslapyje thrivemovement. Filmo pavadinimas „thrive“ – klestejimas. Yra rusu ir anglu, ir dar kam patogiau kitu kalbu isskyrus lietuviu. Na vyruciai, (ir merginos) musu sienos seniai Juodosios juros nesiekia. Taip kad lietuva ne labai kad kiekviena filma verstu.

Palikt komentarą