11 Pranešimai “Kas valdo mūsų sapnus?”

 1. Skaitytojas parašė:

  Gan idomi tema, niekada nebuciau susimastes del tokio dalyko, tik norejau paklausti, jei ji matei, tai kaip jis atrode?

 2. Mikas parašė:

  pamenu kai sapnavau kazkokia butybe kuri buvo panasi i giltine ir i balta zmogu tik tai neturejo veido ir kazka kontroliavo ta butybe

 3. damn parašė:

  Labai idomu vercia pamastyti, ir Mikai man buvo tas pats sapnas, gyvis panasus i giltine bet neturejo veido, o aplinkui ji buvo zaislai paklausiau kas tu jis atsake kad man reikia keleuti is cia, kai tai pasake pabudau.

 4. ... parašė:

  Jei 5min miego pilnai uztenka tai kokio velnio miegame kokias 7h?

  Is ko sprendi kad tavo sapnuota butibe buvo tikra o ne tavo vaizduotes vaisius?

  O diena niekas nesivaidena? Balsu negirdi? Gal vaistus kokius vartoji? Ar siaip siaubo filmus ar zaidimus megsti?

  Tai tas tavo ampyras lietuviskai kalbejo?

 5. damn parašė:

  Man toki dalykai visoki mistiski su sapnais ir kitais dalykais budavo kai buvau mazas. Atsimenu I savaite bent viena karta sapnavau mirusi Dede kuris nori mane nuzudyti, o Jo pavekslas pas mane kambary mociutes name buvo, tai po metu kosmaru kentejimo paprasiau mad nukabintu paveiksla, kai tai padare kosmarai apie ji pasibaige.

 6. tadas parašė:

  Na ju nenumanot kas man acitiko karta apleistamae name pabuvom su draugais ir staiga kaska pamacau tada visa nakti beveik nemiegojau ir uzmigau ir susapnavau kat mane puola su kirvu ir nubrozddino ranka air tada acibudau ir ranka man skaudejo kas dien laubiau ir labiau ir kai pamaciau kas rankai nutiko pšurpau ji buvo nubrozdinta taip kaip sapne

 7. logikanelogika parašė:

  nežinau kodėl,bet pati labai domiuosi sapnais ir pačia ta būsena,visų pirmą tikiu sapnų vampyrais,ir manau,jog tikrai jie keliauja ar kažkas panašaus,galiu pasakyti,jog tai apie ką sapnuojame sudaro didžiąją mūsų galvojimo dienos dalį,kitaip sakant apie ką daugiausiai galvojame per dieną ir pasąmonėj jie atsiskleidžia. Neseniai sapnuodavau loginius ir sąmoningus sapnus,bet persikrausčiau į kitus namus ir nebejaučiu jokio malonumo sapnuot,jie visi tarsi per miglą,tarsi net negaliu išsimiegot,keista,bet gali būt ir paaiškinama šitaip kaip ir straipsnyje;)

 8. Lucifer666 parašė:

  Musu sapnai yra musu, ju niekas nevaldo. Gaila kad dauguma zmoniu yra atsilike ir laiko dievą visagaliu. krikščionybė yra melas, skirtas atimti iš žmonių sugebėjimus kuriuos žmonės gali turėti, ir TURI turėti.
  Minčių skaitymas…
  Praeito gyvenimo prisiminimas…
  Kalbėjimas mintimis…
  Sielos padalinimas…
  Bendravimas su dvasiomis ir demonais…
  Žudymas vien naudojant aurą, be jokių ginklų ar nuodų…
  Sugebėjimas valdyti ugnį, ją sukurti, kontroliuoti, užgesinti, vien su žmogiškomis galiomis, be jokių žiebtuvėlių ar degtukų, ar kitokių nesamonių…
  Ir daug daugiau, neužtektų 24 valandų kad išvardinti viską.
  Norit visą tą išmokti?
  Užeikit į http://www.joyofsatan.org ir josministries.prophpbb.com
  Bet nesitikėkit viską išmokt per trumpą laiką
  Sėkmės.

 9. Jonas parašė:

  Man buvo 10 metu užmiegu energingas o pabundu labai pavargęs ir reikia visos dienos kad atgauti jėgas tai kas vagia mano energija nakty ?

 10. jūratė parašė:

  Aš pripratusi prie sapnų,žinau,kad tik užmerksiu akis ir prasidės vaizdai kaip video kilti,o paskui kaip kiną žiūrėtum,būna ,kad kartojasi sapnas vienas ir tas pats ,galiu papasakoti,juokiasi kiti,būna ,kad neatsimenu,bet pagrinde viską atsimenu,įdomiausia ,kad sapnuoju,o nuėjusi savo reikaliukams ir atėjusi atgal į lovą aš sapnuoju toliau,keisčiausia buvo,kad sapnavau mažus vaikus,o grįžusi tęsėsi toliau,bet jau vaikai buvo užauge,šiandien keistas sapnas buvo,bet logiškas.. Nepavargstu,atsibundu žvali. Buvo ,kad bijodavau eiti miegoti,nes vienu tarpu buvo užpuole blogi sapnai.

Palikt komentarą