11 Pranešimai “Mano kambaryje vaidenasi dvasios”

 1. Adas parašė:

  sventinti kambario nebandet? ir ar nesisapnuoja mirusiu pazistamu ar giminaiciu?

 2. studente parašė:

  Pirmiausia jeigu gyvenate su tevais turetumete su jai apie tai pakalbeti, o po to spresti ar kviesti kuniga. Arba pacios galite palinketi dvasioms ramybę. jei turite komunijos zvakes ar krikstynų, jas uzdekite ir uzpuskite, kaip pasirodys dūmai nuo žvakės, tada savo kambarių kampus apzegnokite ir kartokite “ dvasia ilsekis ramybėje“ nebutina tai sakyti garsiai galite tai sakyti mintimis ar pasnibzdom, mano namuose taip pat vyravo bloga energetika ir taip pat si energetika sukeldavo nesutarimus seimoje, tai pabandziau tokį būda suzinojusi is vėnuolės. Pabandykite ir jūs. Svarbu, kad žvake būtu sventinta. Man tai padėjo.

 3. goda parašė:

  bet nebūtinai žvake turi būti šventinta aš savo namų atmosferą išvaliau su natūralia vaško žvake ir kokiems 2 mėnesiams viskas buvo ramu.

 4. HAKE parašė:

  SVEIKI VAIDUOKLIU NERA

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 5. HAKE parašė:

  NENUSISNEKEKIT MISTIKOS JUS

 6. mister D parašė:

  Sveiki

 7. >>>>>>>>>>>>>>>>>. parašė:

  man yrgi taip yra ,as viska girdziu.man netgi vaistai nepadeda,jau taip 6 men. yra,vakar uzsimerkiau miegot eidama,atsimerkiau,maciau tik balta,o paskui pamaciau jaunos merginos atvaizda karste:(:(

 8. ganja parašė:

  nu yra namu kuriose vaidenasi ir ziure kas ten padvesia ir dar pries pirkti namai paskaitikit apie nama

 9. ruta123 parašė:

  sveiki,man tai viskas vyko pries daugeli metu,dabar sunuj 28m,tada buvo 6men,vyras 7ryto isejo i darba,vaikas keliasi pusryciu,verkia,pasokusi is
  lovos man nuo sienu krenta prikabintos garso koloneles,puolu prie vaiko,krenta vaiko lovytes dugnas,isgriebiu vaika puolu i virtuve sildyt valgyt sprogsta elektros lempute,kaip visa tai paaiskint,bet po to dar buvo istoriju kur turiu liudininku,nes ne viena maciau viska?

Palikt komentarą