5 Pranešimai “Ar pragaras egzistuoja Saulėje?”

 1. Geras dėdė parašė:

  Pala pala. Apsispręskim – pragaras Saulėje yra, ar Žemės viduje? – http://apiemistika.lt/mistika/uzfiksuoti-garsai-is-pragaro/ :))))

  • Cdrw parašė:

   mes nieko neteigiam, kad jis egzistuoja vienur ar kitur. Kas ten žino ar jis išvis egzistuoja. Mes tik supažindiname jus su teorijomis, o kurią pasirinkti ir kuria tikėti kiekvieno asmeninis reikalas.

 2. Adas parašė:

  to Geras Dėdė.
  manau, kad cia zaidzia zmogaus pasamone, ir manau, kad ji tokia galinga, nes sugeba paveikti musu fizini pasauli. jei taip tai ir reliai fizinio pasaulio nera. na dauguma zmoniu (nepriklausomai kokios tai religijos) kalba apie pragara, kad ten kancios ir panasei, taip pat daugiau mano kad jis gilei zemeje, arba karsciau negu sauleje… tai tiesiog musu mintis materilizuojasi, ir budent siose vietose, (reliai manau, kad ten niekas nekencia, bent jau netaip yra atlyginama uz neigemus darbus) taip pat manaum, kad yra ir su dievu, kuo daugiau, teigemu emociju prikrauname i „dieva“ (galim vadinti ji ir sau mielu vardu) veliau kai reikia pagalbos ir meldemes jem, (savo pasamoinei) tada gausim jos, jei meldzemes visuotinem dievui tai gaunam pagalbos nuo visu geru zmoniu kurie ji uzkrove savo pozitiviom mintim, bet dauguma ji keike ir panasei tai gaunasi toks balansas, kad jis neturi daug „dievisku“ galiu.

 3. Anonimas parašė:

  Jis yra saule viduje

 4. Povilas parašė:

  Nesutinku su šia teorija. Kas bus, kai Saulė užges (tai įvyks po mažiausiai milijardo metų), sielos išsilaisvins? Beja, esu ateistas.

Palikt komentarą