Namus lanko nežemiškos būtybės? | Apiemistika.lt


27 Pranešimai “Namus lanko nežemiškos būtybės?”

 1. Vote +1 Vote -1Martynas
  parašė:

  😀 nice gal ir tikiu, reikejo nufotkint ta butybe arba pasisneketi o ne begti. Jei buciau as ten buves buciau pasisnekejas, visada norejau sutikti ateivi.

  • +17 Vote +1 Vote -1sj
   parašė:

   apsisikes greiciau butum

  • Vote +1 Vote -1Lukke
   parašė:

   That’s a genuinely imsvsepire answer.

  • Vote +1 Vote -1Janae
   parašė:

   Sarah: I was trying for catastrophic coverage. I applied for a $1500 deductible plan with an HSA (health savings account) and was denied. I have a feeling it had more to do with the cysts on my ovaries than my depression, as I co1#un&l82d7;t really cost them any money on a catastrophic plan with depression problems (mental services aren’t included) but if I happened to need surgery then they wouldn’t be able to profit from me.

 2. Vote +1 Vote -1gogis
  parašė:

  tegul maziau grajina prie pc tai ir nesisapnuos tokie sapnai

 3. Vote +1 Vote -1Adas
  parašė:

  Na bent pasakojimas logiškas. Taigi visai galimai taip ir buvo

 4. +17 Vote +1 Vote -1aha
  parašė:

  kokia mandagi butybe, i duris pabeldzia ir laukia kol atidarys :DDD turbut mokesi zemiskojo etiketo, jei butum isileides, turbut ir batus prieskambaryje nusiautu :DDD

 5. +3 Vote +1 Vote -1Karolis
  parašė:

  Jai patys būtūmėt tą patyre tai juokinga nebūtu…

 6. +3 Vote +1 Vote -1Toxer
  parašė:

  Eina nafik baisu,tavo vietoj buciau infarkta gaves jei buciau pamates ta butybe

 7. +3 Vote +1 Vote -1setas
  parašė:

  Nice istorija tik tikrai atrodo kiek netiketa, bet jeigu man butu taip nutike as zinoma buciau bijojes, bet turbut buciau atidares duris ir pazejes kas bus, nes jeigu nebuvo zmogus tai galimai kazkas naujo 🙂 tad rizikaves buciau o jai jau i puoda imestu tada butu buve sakes :D:D

 8. Vote +1 Vote -1Martynas
  parašė:

  As nebuciau beges, gerau bucau paklauses ko raike jai.

  • Vote +1 Vote -1Roberta
   parašė:

   Sakai būtum paklausęs? Norėčiau pamatyti kaip tu jos paklaustum kokiu klausimu čia atėjo. Jaučiu bėgtum kuo toliausiai.

  • +1 Vote +1 Vote -1diena
   parašė:

   kaip man šiandien bloga!nežinau kodėėėėėėėėėėl!!!

   Atleiskite ,kad ne į temą,bet pamačius ateivį pirma reikia prie jo priprasti,tik tada bendrauti,nes mes žmonės nesame taip išsivystę ir negalime pripažinti jų išvaizdos iš pirmo žvilgsnio,o jie gali ,kokie mes būtume,ar su kojomis ar be kojų.O taip yra todėl ,kad žmonės yra pripratę matyti tik žmones.

 9. +6 Vote +1 Vote -1raminta
  parašė:

  Nera ko saipytis ir patycias rasyti. Ne visiems duota susitikti su butybemis is kitu pasauliu. Ir jie laimingi sito nepatyre. O is vienkiemio (jeigu to dar nepadarete ir jei buves ivykis yra vienintele priezastis ji palikti) neverta issikelti. Jei ANIEMS pasauliams busite reikalingas butent JUS- visur atras. Ir i medikus nereiketu kreiptis. Man visam gyvenimui psichologas/psichiatras paliko irasa, jog turiu psichiniu problemu. Savo istorija butinai papasakosiu tik tai nera psichologiskai lengva- nei prisiminti, nei pasakoti. O tiems, kuriems sis saitas tik pasaipu ir pramaogu objektas, prasymas nesilankykite- juk yra jums tikrai idomiu ir naudingu.

 10. -2 Vote +1 Vote -1Darius
  parašė:

  Pabūsiu skeptikas šį kartą ir tikrai pasakysiu, kad čia daugiau vaikiško apsurdo, nei realybės. Parašymas labai mėgėjiškas, lyg mėginta pamėgdžioti kažką, o dar paskutinė pastraipa prasidedanti: „taigi laukiu jūsų nuomonės“, skamba lyg readaktoriaus rašytas rašinėlis pritraukti skaitytojų.

 11. -5 Vote +1 Vote -1Ateiviu nebuna
  parašė:

  Aš niekada netikėčiau ateiviais tai tas pats kaip pradėt tikėt kad kažkur už kažkiek daug tukstančių šviesmečių egzistuoja žvaigždžiu karai, arba žvaigždzdžiu kelias, imperijos, tie ivairiausi erdvėlaiviai ir mažesni disko formos kurie nso ir filmuose puikuojasi. Priimkit ta fakta kad ateiviu nėra, nebent blogis demonai prisidenge nežemiškaisiais, atsiranda tam tikrose vietose, nuošaliose, yra istoriju kad puolė žmones o po to išgaravo. Žmones bando apdumti nuo seno kad neva tai nežemiškieji.

 12. -3 Vote +1 Vote -1Destiny
  parašė:

  Ha! Proto ubagai blet. Prisiklauso bobuciu pasaku poto fantazuoja. XD.

  • +2 Vote +1 Vote -1Laura
   parašė:

   Nu jo, tu toks pat „ubagas“ kaip ir mes, nes lankaisi sitam „bobuciu pasaku“ saite 😀

 13. Vote +1 Vote -1Anonimas
  parašė:

  Jai yra klausimų dėl šitos istorijos rašykite į tomasghsg@gmail.com

 14. +2 Vote +1 Vote -1HounD
  parašė:

  “ Tamsus Dangus „. Paziurek sita filma. Ir apgalvok viska kas buvo pries „tai“ .

 15. +1 Vote +1 Vote -1;/
  parašė:

  tu kiaule suni isileistum…

 16. +1 Vote +1 Vote -1paslaptis
  parašė:

  Ot ir zemiskos netiketi gali bet ten buvo dvasia… as zinau as su juo nekarta kalbejau.tu esi susyjas su dvasiu pasauliu tik tu dar ju negirdi.

  • Vote +1 Vote -1River
   parašė:

   Hi, I saw this cocmarmiel so i came to this website. I am a 13 year old with type 1 diabetes. I absolutly LOVE basketball and my dream is to go on to play college basketball and maybe even in the WNBA.

 17. Vote +1 Vote -1fausta
  parašė:

  Aš tave suprantu. O tu esi labai jautrus, ar vartoji kartais nuo nervų kokius vaistus. Man dabar 48m, bet kad buvau jaunesnė,labai bijojau iki sąmonės netekimo. Ir girdėdavosi laikrodžio tiksėjimas, ar dar kokie pašaliniai garsai…bet tada labai bijodavau, bet jei išgerdavau vaistų tie garsai dingdavo, yra ir pasivaidenę,,bet čia viskas būdavo iš baimės. Nežinau tavo būklės…bet įdomi tavo įstorija.

  • +1 Vote +1 Vote -1Laura
   parašė:

   Prie ko cia jautrumas, zmogus savo kambario slenksty pamate kazkokia neatpazinta objekta , tai gal tas jautrumas tokioj situacijoj yra normali zmogaus reakcija. Butu nenormalu jeigu jis stovetu ir kaip niekur nieko bandytu su ta butybe susisneketi.

Palikt komentarą