27 Pranešimai “Namus lanko nežemiškos būtybės?”

 1. Martynas parašė:

  😀 nice gal ir tikiu, reikejo nufotkint ta butybe arba pasisneketi o ne begti. Jei buciau as ten buves buciau pasisnekejas, visada norejau sutikti ateivi.

  • sj parašė:

   apsisikes greiciau butum

  • Lukke parašė:

   That’s a genuinely imsvsepire answer.

  • Janae parašė:

   Sarah: I was trying for catastrophic coverage. I applied for a $1500 deductible plan with an HSA (health savings account) and was denied. I have a feeling it had more to do with the cysts on my ovaries than my depression, as I co1#un&l82d7;t really cost them any money on a catastrophic plan with depression problems (mental services aren’t included) but if I happened to need surgery then they wouldn’t be able to profit from me.

 2. gogis parašė:

  tegul maziau grajina prie pc tai ir nesisapnuos tokie sapnai

 3. Adas parašė:

  Na bent pasakojimas logiškas. Taigi visai galimai taip ir buvo

 4. aha parašė:

  kokia mandagi butybe, i duris pabeldzia ir laukia kol atidarys :DDD turbut mokesi zemiskojo etiketo, jei butum isileides, turbut ir batus prieskambaryje nusiautu :DDD

 5. Karolis parašė:

  Jai patys būtūmėt tą patyre tai juokinga nebūtu…

 6. Toxer parašė:

  Eina nafik baisu,tavo vietoj buciau infarkta gaves jei buciau pamates ta butybe

 7. setas parašė:

  Nice istorija tik tikrai atrodo kiek netiketa, bet jeigu man butu taip nutike as zinoma buciau bijojes, bet turbut buciau atidares duris ir pazejes kas bus, nes jeigu nebuvo zmogus tai galimai kazkas naujo 🙂 tad rizikaves buciau o jai jau i puoda imestu tada butu buve sakes :D:D

 8. Martynas parašė:

  As nebuciau beges, gerau bucau paklauses ko raike jai.

  • Roberta parašė:

   Sakai būtum paklausęs? Norėčiau pamatyti kaip tu jos paklaustum kokiu klausimu čia atėjo. Jaučiu bėgtum kuo toliausiai.

  • diena parašė:

   kaip man šiandien bloga!nežinau kodėėėėėėėėėėl!!!

   Atleiskite ,kad ne į temą,bet pamačius ateivį pirma reikia prie jo priprasti,tik tada bendrauti,nes mes žmonės nesame taip išsivystę ir negalime pripažinti jų išvaizdos iš pirmo žvilgsnio,o jie gali ,kokie mes būtume,ar su kojomis ar be kojų.O taip yra todėl ,kad žmonės yra pripratę matyti tik žmones.

 9. raminta parašė:

  Nera ko saipytis ir patycias rasyti. Ne visiems duota susitikti su butybemis is kitu pasauliu. Ir jie laimingi sito nepatyre. O is vienkiemio (jeigu to dar nepadarete ir jei buves ivykis yra vienintele priezastis ji palikti) neverta issikelti. Jei ANIEMS pasauliams busite reikalingas butent JUS- visur atras. Ir i medikus nereiketu kreiptis. Man visam gyvenimui psichologas/psichiatras paliko irasa, jog turiu psichiniu problemu. Savo istorija butinai papasakosiu tik tai nera psichologiskai lengva- nei prisiminti, nei pasakoti. O tiems, kuriems sis saitas tik pasaipu ir pramaogu objektas, prasymas nesilankykite- juk yra jums tikrai idomiu ir naudingu.

 10. Darius parašė:

  Pabūsiu skeptikas šį kartą ir tikrai pasakysiu, kad čia daugiau vaikiško apsurdo, nei realybės. Parašymas labai mėgėjiškas, lyg mėginta pamėgdžioti kažką, o dar paskutinė pastraipa prasidedanti: „taigi laukiu jūsų nuomonės“, skamba lyg readaktoriaus rašytas rašinėlis pritraukti skaitytojų.

 11. Ateiviu nebuna parašė:

  Aš niekada netikėčiau ateiviais tai tas pats kaip pradėt tikėt kad kažkur už kažkiek daug tukstančių šviesmečių egzistuoja žvaigždžiu karai, arba žvaigždzdžiu kelias, imperijos, tie ivairiausi erdvėlaiviai ir mažesni disko formos kurie nso ir filmuose puikuojasi. Priimkit ta fakta kad ateiviu nėra, nebent blogis demonai prisidenge nežemiškaisiais, atsiranda tam tikrose vietose, nuošaliose, yra istoriju kad puolė žmones o po to išgaravo. Žmones bando apdumti nuo seno kad neva tai nežemiškieji.

 12. Destiny parašė:

  Ha! Proto ubagai blet. Prisiklauso bobuciu pasaku poto fantazuoja. XD.

  • Laura parašė:

   Nu jo, tu toks pat „ubagas“ kaip ir mes, nes lankaisi sitam „bobuciu pasaku“ saite 😀

 13. Anonimas parašė:

  Jai yra klausimų dėl šitos istorijos rašykite į tomasghsg@gmail.com

 14. HounD parašė:

  “ Tamsus Dangus „. Paziurek sita filma. Ir apgalvok viska kas buvo pries „tai“ .

 15. ;/ parašė:

  tu kiaule suni isileistum…

 16. paslaptis parašė:

  Ot ir zemiskos netiketi gali bet ten buvo dvasia… as zinau as su juo nekarta kalbejau.tu esi susyjas su dvasiu pasauliu tik tu dar ju negirdi.

  • River parašė:

   Hi, I saw this cocmarmiel so i came to this website. I am a 13 year old with type 1 diabetes. I absolutly LOVE basketball and my dream is to go on to play college basketball and maybe even in the WNBA.

 17. fausta parašė:

  Aš tave suprantu. O tu esi labai jautrus, ar vartoji kartais nuo nervų kokius vaistus. Man dabar 48m, bet kad buvau jaunesnė,labai bijojau iki sąmonės netekimo. Ir girdėdavosi laikrodžio tiksėjimas, ar dar kokie pašaliniai garsai…bet tada labai bijodavau, bet jei išgerdavau vaistų tie garsai dingdavo, yra ir pasivaidenę,,bet čia viskas būdavo iš baimės. Nežinau tavo būklės…bet įdomi tavo įstorija.

  • Laura parašė:

   Prie ko cia jautrumas, zmogus savo kambario slenksty pamate kazkokia neatpazinta objekta , tai gal tas jautrumas tokioj situacijoj yra normali zmogaus reakcija. Butu nenormalu jeigu jis stovetu ir kaip niekur nieko bandytu su ta butybe susisneketi.

Palikt komentarą