51 Pranešimai “Šiurpą keliantys sapnai”

 1. info parašė:

  Žmonės sapnuoja nes, tuo metu dvasiukas būna pasiruošęs išeiti iš kūno. Bet tam jam reikia proto(sąmonės) pagalbos. Išeiti iš kūno galima tik išlaikant sąmonigumą būsenoje tarp būdravimo ir sapnavimo. Į šią būsena galima pakliūti arba sąmoningai atsipalaiduojant (joga, meditacija) arba užmigus ir labai pamažu budinantis.
  Juk kiekvienas sapnas turi kažkiek realybės, ir kažkiek nebūtų, keistų dalykų. Būtent tie keisti dalykai, beatsitinką sapne, ir leidžia sąmonei suprasti, kad šiuo metu yra sapnuojama. Ir visiškai nesvarbu, kas konkrečiai yra sapnuojama. Nesvarbu yra sapno vieta, laikas, dalyviai, jų elgesys ir t.t. Visa tai tik dekoracijos, foninis triukšmas. Vienintelis svarbus dalykas- ar pavyko sapne susivokti, jog tai tėra sapnas, ir išlaikyti sąmoningumą neatsibundant. Bent jau man lengviausia tai padaryti, kai susapnuoju košmarą (tau pasisekė- aš jų beveik niekada nesapnuoju, nors visai norėčiau). Reikia tiesiog nieko neišsigąsti (taip pat ir mirties), o išlikti pasyviu stebėtoju. (Nesapnuojant košmaro yra sunkiau, nes neišsigąsti neužtenka, reikia pačiam susivokti, kad tai yra sapnas.)
  Nu pvz, pagalvok, kodėl tu bijai mirties? Visi gyvi organizmai gimsta ir miršta. Juk tai lygiai toks pat gamtos reiškinys, kaip kad saulės patekėjimas ir nusileidimas. Jei tam tikru metu tu pagalvoji, „o gal aš jau numiriau?“, kodėl tai turėtų kelti kažkokias emocijas? Juk yra 50%/50% – arba numirei, arba ne. Kodėl kažkuri viena galimybė turėtų kelti daugiau emocijų negu kita? Juk tikriausiai neišsigąsti, kai eilinį rytą atsikeli gyva ir sveika? Galbūt mirties baimė tiesiog neturi jokio matematinio pagrindo? 🙂

  Žmonės praleidžia trečdalį gyvenimo sapnuodami, bet didžioji dauguma visiškai nesigilina į sapnus. Galbūt jie ir teisūs – juk sapnuojant valstybės BVP nepakelsi.

  • silvija parašė:

   Žmonės bijo to ko nežino, nepažįsta, natūralu kad bijom mirties nes nežinom kas bus po to, ar ką nors jausim ar kažkur nukeliausim, tai nežinomybė. Nelabai supratau kodėl man šiuo atveju pasisekė?

  • dy parašė:

   na jei viską išmėginot, patarčiau kreiptis į egzorcistą,kunigą Edmundą,dirbantį Ramygalos bažnyčioje, manau jums tikrai pagelbės

  • info parašė:

   Dėl pasisekė/nepasisekė, čia kiekvienas savaip vertina. Aš tai džiaugčiausi, jei man gyvenimas suteiktų progrą įveikti kažkokią baimę, nieko neprarandant. Aišku, tam reikia pastangų.
   Dėl mirties baimės. Atsimenu būdamas ~15metų irgi bijojau mirties, sapnuodavau visokius košmarus. Bet vieną dieną pagalvojau, kad gal visai įdomu būtų susapnuoti, o kas gi atsitinktų, jei susapnavęs mirštąs neišsigąsčiau, o sapnuočiau toliau? Ir tada laikas nuo laiko, prisiminęs šį sprendimą, vis mintyse tyliai pakartodavau sau, jog sekantį kartą susapnavęs mirtį tiesiog neišsigąsiu, o bandysiu sužinoti kas bus toliau. Ir kartą susapnavau, kad buvo naktis, lijo lietus, važiavau traukiniu, ir išlipus iš jo staiga į mane trenkė žaibas. Pajutau skausmą galvos viršuje ir tamsą akyse. Bet kažkaip neišsigandau, bet pagalvojau, „aš jau numiriau ar dar ne? juk jei galiu mąstyti, tai turbūt dar nenumiriau. Reiktų dar pamiegoti.“ Tada juodumą pakeitė raudona ir iškritau iš sapno – protas atsibudo, o kūnas dar ne. Patekau į taip vadinamą miego paralyžių. Va tada tai jau išsigandau, nes tuo metu nežinojau, kas tai yra. Atsikėlęs puoliau gūglinti… Na šitaip pamažu progresavau. Atrandu vieną baimę, ją bandau įveikti, bandau nustumti išgąstį bent pusę sekundės toliau nei praeitą kartą, o pasirodo už jos slepiasi kažkokia kita baimė.

  • Maikys Ka parašė:

   Silvija, jeigu nori pakalbeti apie tokius dalykus parasyk man per facebook nes pas mane problema panasi del to kad negali veida isiziuret… Kiek supratau kad buvo atejus mano dukra kurios net neturiu… Bet esme tame kad negalejau iziureti veido, o ji manes klausinejo… Cia yra Dvasios asilankymas…

  • besamoniukas parašė:

   ta kur cia parasiai tai isviso is filmo istraukiai :DD TUNAS TAMSOJE 😀
   o siaip del sapnu tai joo, pasiulyciau geriau nusiraminti pamirsti visus tuos sapnus, isgerk kiokiu raminamuju, arb gerai patusink kd nebegalvotum apie tuos sapnus, nes jos sukuria tavo pasamone tai jai galvosi pries uzmigdama apie baisius dalykus jos ir sapnuosi. o jai nepades niekas eik ispazinties:)

  • besamoniukas parašė:

   ir nerasyk nesamoniu, pirma pasiziurek informacija kas yra sapnas ir kaip jis susidaro, taa rasyk, o siaip visko buna kai prisimastai.

 2. kk parašė:

  lol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 3. X parašė:

  kažkada vaikystėje irgi turėjau problemą.. na ji šiek tiek skiriasi nuo taviškės – košmarų nesapnuodavau, nebent labai retai. tiesiog būdavo, kad pastoviai atsibusdavau vidury nakties, dažniausiai kokią pirmą valandą ir nebegalėdavau užmigt, apimdavo baimė, pradėdavau prisimint visokius baisius pasakojimus, vietas iš filmų ar pan, atrodydavo, kad kažkas už lovos, ar dar kur. netgi bijodavau užmigt, kad nesusapnuočiau tų ale blogą reikšmę turinčių sapnų, prisiklausius visokių prietarų, kas ir galėjo būti viso šito pasekmė. vaikas buvau.. bet ačiū Dievui, išaugau ir tai nebesikartoja. nors ir sakoma, kad kai ne iš šio, nei iš to prabundi naktį, tai kažkas lyg irgi su dvasiom susiję.. neabejotinai tavo atvejis – daug sunkesnis. ar nebandei apsilankyt pas kokį specialistą? kad ir būrėja ar ekstrasensas, galų gale psichologė..?

 4. silvija parašė:

  Esu buvus pas būrėją bet ne šitu klausimu, po apsilankymo oas ją sužinojau kad šalia manęs yra mane sauganti mirusio giminaičio dvasia, bet jei jis mane saugo tai kodėl mane kamuoja košmarai ir sapnuoju tik mirtį, mirusius žmones ir t.t.? Toks jausmas kad turėčiau kažką lyg ir sužinot ar padaryt bet čia jau turbūt ne man suprast.

  • Emily parašė:

   Thanks, everyone, and especially for the kind words, Leslie. It was a really special time for all sorts of complex reasons. Since writing this post, I've spent all day sighing noaaslgictlly and wondering whether & how I could go again. Though maybe that's just part of taking the glittery decorations down.Will look out for Shamsi's The Burnt Ones, Sue, though it doesn't seem to be on amazon? I am about to start Indian Summer by Alex Von Tunzelmann, about people and events leading up to the end of Empire, including Edna Mountbatten. Read some when I was in Delhi, so put it on my Christmas list.

 5. tm4c123gxl parašė:

  Nueik pas neurologą.Tai miego sutrikimas,kurio priežasčių gali būti daug.Tai turbūt miego apnėjos sindromas.Gali būt dėl psichologinio nuovargio,pervargimo,širdies nepakankamumo,gal astmos ir tt…Beje,visi sapnai byloja,kad trūksta oro,sapnai tavo atveju yra ligos psichologinės pasekmės,bet ne priežastys kaip nekatrie čia bando paaiškint..

  • Edvinas parašė:

   Čia kolkas vienintelis normalus atsakymas. Turi medicininę problemą – kreipkis į daktarus 🙂

 6. Samanta parašė:

  Sveika, Silvija, domiuosi tokiais dalykais, paciai buvo panasiai. Pirmiausia pabandykite nueiti i baznycia, turekite su savimi kryzeli, visur kur tik eisite, vakarais pasimelskit. Man tas padejo, nes as issiaiskinau, kad mane persekiojo negera dvasia. Dar siulau uzsidegti namuose keleta zvakiu. Jei nepades religiniai dalykai, tada siulau nueiti pas ekstrasensa, galbut tai kazkas is jusu praeito gyvenimo, gal kazka pasakys ko jus net nenutuokete ir pades jums atsikrasyti tu kosmaru

  • info parašė:

   Tai vat čia ir kyla klausimas, kas iš tikrųjų padėjo: bažnyčia, kunigas, kryželis, malda, žvakės, ekstrasenas? Man atrodo visi šie dalykai yra susiję su saviįtaiga, būtent ji padeda. Galima sau įsiteigti kažką, kas pagelbėtų, ir nenaudojant jokių kryžių ar žvakių. Bet aišku galima ir naudoti, bet kokiu atveju tai nepakenks. Esminis dalykas dėl ko gali nepavykti vienas ar kitas metodas, tai kad bus įsiteigta ne tai, kas padėtų.
   Nesuprantant tikrųjų priežasčių yra rizika, kad bus vaikštoma ratais, bandoma vienas, po to kitas, jei nepavyko, trečias, po to grįžtama prie pirmo ir t.t. O įsiteigus ką reikia atsiranda sakymas, kad padėjo tas ar anas…

 7. ANONYMOUS parašė:

  Na, galiu tau padėti…Tu tiesiog bijai žmonių, šešėlių…..Todėl tau ir sapnuojasi šešėliai,žmonės ir panašiai…Taigaliu pavadinti kaip : smegenų gasdinimo vaizdai..Tavo smegenys tartum žaidžia su tavo kūnu, galėtum dėl tokių dalykų kreiptis ir į psichoterapeutus, galbūt jie tau padės…Patarčiau tau sapnus ignoruoti, stenkis suprasti kad sapnuoji, juk tu savo sapnus gali kontroliuoti, gali įdėti ir naikinti dalykus ar panašiai. Šie sapnai, tai tavo baimė, tu jų neišmeti iš galvos, todėl tau jie kasdien sapnuojas. Dar viena mintis, kodėl tu tai sapnuoji gali būti todėl, jog kažką sunkaus patyrei…Galbūt kaip buvai vaikas, galbūt kažkada jauteisi tarytum šešėlis, o galbūt, tu netgi kėlei pries save ranką. Mano manymu, pitmoji mano sakyta mintis atitinka tavo sapnų paaiškinimus geriau, negu antroji mano mintis. Tikiuosi tau kažkuo padėjau 🙂

 8. Vilkas parašė:

  Tai ką perskaičiau, man leidžia manyti, kad tikriausiai persekioja kokia dvasia ar net ne viena, o kadangi tai nuo vaikystės, tai gali būti ir mirę giminės, dar tau negimus. čia tokiu atveju būtų gerai pasidomėti savo giminės istorija, ar yra savižudžių ir panašiai. Čia gali padėti ir dvasininkai.
  Kitas variantas, tas jog gali turėti kaži kokią regėjimo „dovana“, taigi reikia vėl peržvelgti giminę ar joje nebuvo kokių raganų ezoterikų ar panašiai.
  Man žinomas vienas būdas nutraukt tokius sapnus ir regėjimus, bet tai gan sudėtinga, tam reikia savikontrolės ir savitaigos. Tai būtų kaip savotiškas užblokavimas, o tavo atveju gali prireikti ir pagalbos iš šalies.

 9. silvija parašė:

  Ačiū už patarimus,manau mano problema bus psichologinė, plius įtaka dėl tikėjimo ivairiais antgamtiniais dalykais. Tikiu kad gali būti kažkokių būtybių kurios ar tai saugo ar tai nori man pakenkti, gal kažką pasakyti, bet dabar tenka pripažint kad vis dėl to mano vaikystė ir paauglystė buvo tikra trauma man, gal tai daug labiau mane paveikė nei aš pati isivaizdavau. Nenoriu lyst į prisiminimus, bet dabar supratau kad jautriai viską išgyvendama pati sau prisidariau problem, bet mintis nueit pas kokią būrėją mane vistiek traukia, gal ne viskas taip paprasta kaip dabar atrodo… Vistiek ačiū jums:)

 10. Jerry parašė:

  „Bet tam jam reikia proto(sąmonės) pagalbos. Išeiti iš kūno galima tik išlaikant sąmonigumą būsenoje tarp būdravimo ir sapnavimo. Į šią būsena galima pakliūti arba sąmoningai atsipalaiduojant (joga, meditacija) arba užmigus ir labai pamažu budinantis“ —- arba tereikia isgerti alchoholio arba pavartoti kazi ko :DDD

 11. Juste parašė:

  Dažnai uzmigus ant nugaros prasideda nesąmones .. Tie „realus“ sapnai, dažnai matau save miegancia ir puikiai suvokiu kad tai sapnas todėl nebijau po kambarį slankiojanciu šešėlių , na tik tol kol jie neprieijna per arti, na o tada buna labai sunku atsibusti… Vengiu užmigti ant nugaros,gal kas galetu paaiškinti kas tuo metu vyksta , kodel būtent kai miegama ant nugaros? Galvojau cia man vienai taip ..

  • silvija parašė:

   tai vadinasi mes jau dviese tokios:) O kai guli ant nugaros nejauti skausmo kylančio nuo strėnų ir užgulančio krūtinę? Paskuj atsiranda dusinimo jausmas…

  • juste parašė:

   ne skausmo nejauciu ir nedusina ,tik gulint ant nugaros visuomet budrauju… :/

  • Paslaptis parašė:

   man irgi buna kad susisapnuoja tokie sapnai. irgi grinai kaip tau tik pas mane tas seselis iskart buna prie pat manes. Tokia baime sklinda ir matau kaip lenkiasi artyn, tada as prabundu.

 12. Gintarė parašė:

  Sveiki! Prieš kelias dienas sapnavau sapną,kaip iš kokio fantastikos filmo.. Atsibudau išpilta prakaito ir bėgau žiūrėt per langą. Sapne viskas vyko diena, buvo saulėta, ir tada danguje atsirado apskritimas, jame kitas, o tame kitam dar kitas ir t.t išoriniame kažkas parašyta, kaip heroglifais. Na tada mus kažkas pradėjo „bonbarduoti“ ėmė degti pastatai, medžiai ir pan. Po to sapne ėjau pažiūrėti žinių, gal kas ką sako, bet TV neveikė, ir pažiūrėjau per langą, pamačiau, kad labai aptemę, skrenda lėktuvai, pro pat namo stogą, garsas nepakeliamas.. Tada tarsi žvaigždės ėmė kristi geltoni taškeliai ir nusileidę pavirsdavo į baisius ateivius.. Jie žudė žmones. Mane pažadino klyksmas sapne, mažo vaiko, šaukiančio mamą. Na žodžiu buvo baisu. Gal kas galit ką pasakyti, gal kažką panašaus sapnavot? Gal per daug filmų prisižiūrėjau, nors nieko panašaus nesu mačius. Norėjau išsipasakot, tai tiek. 🙂

 13. ANONYMOUS parašė:

  Kaip jau ir minėjau, sapnus mes gebame valdyti….Stenkis kuo greičiau pabusti ir truputėlį nemiegoti, arba gali stengtis sapną keisti….Keisti vietą, veiksmus ir panašiai…gali būti ir dėl filmų, bet tokiu atvėju, esi gan silpnų nervų, geriau tokių filmų tau nežiūrėti 😀

 14. Aalyah parašė:

  Šakiai dusti gulėdama ant nugaros. Ir būtent užimdamas ant nugaros sapnuoji sapnus. O sapnai susiję su dusimu, žmogumi kuris pasikorė (vėl oro trūkumas), perpjauta gerklė (vėl kvėpavimo takai). Tas gulejimas ant nugaros Ir būtent dusimas ir sukelia tokio pobūdžio sapnus.

 15. Anonimas parašė:

  Dėl to sapno,kad tavę smaugia tas berniukas esu apie jį kažką panašaus girdėjęs iš pažystamo,jis pabunda dusdamas būtent tuo metu kai jį pradeda smaugti…

  • deividune parašė:

   daznaisuaiai tas berniukas arba ne tiesiog sunku tai aprasyt bet
   jai kas nors mus smaugia ar pansiai ikanda ar dar kazkas tokio tai mes iskarto pabundame mes toliau nemiegame o jai ir toliau tame sapne buname tai neilgai cia parasiau pagal save ir kiek pazystu ir skaites JO

  • Lorene parašė:

   ich mag es wenn ich im mittelpunkt stehe..wenn ich mit mama in die stadt gehe werf ich mich immer im supermarkt auf den boden und schreie und heule und stampfe mit den füßen..aber..nicht weil ich etwas haben möchte sondern damit sie mich alle sehen MICH!! SEHT HER!! DEN ZUKÃœFTIGEN SUPERSTAR!! BEACHTET MICH…NUR MICH!! ICH ICH ICa!2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!&#8!30;…….jH..es ist schön anonym zu sein..

 16. Mantas parašė:

  Keista.. aš negaliu miegoti ant pilvo.. Jei tik guliu ant pilvo prasideda košmarai.. Ir atsibundu paraližuotu kūnu, nejaučiu nei vienos kūno vietos, o kai bandau pajudinti kokia nors kūno dali skauda.. Taip pat kai atsibundu atrodo kad bučiau pirma karta įkvėpęs per kokias 10 valandų.. Kai guliu ant nugaros viska ką liečiu viska jaučiu.. Jei pavyzdžiui peilis į pilvą.. Kartais tai atsitinka net kai guliu ant nugaros.. Dažniausiai sapnuoju kad namuose nėra elektros, ir kažkas mane stebi.. Kažkoks nematomas padaras visad mane pačiupdamas sukelė tokį siaubą kad tik ir lauki kada mirsi.. Ir visad nužudo tokiu skausmu kad neįmanoma apsakyt..

 17. ANONYMOUS parašė:

  Žmonės, tai košmarai…Tai sapnai…Spanus sugebame kontroliuoti, mes galime juo TOBULINTi, vienas detales panaikinti, kitas pridėti…Aišku, tam truputėlį reikia pastangų, bet ar sutinkate su tuo, jog mes kontroliuojame sapnus ir košmarus? Beje, košmarai yra susiję su baime arba išgyvenimais, kartais netgi per daug filmų kaikurie prisižiūri…Patarčiau jums save paanalizuoti, pasidaryti savo prisiminimų plakatą, prisiminkite, kas blogo jums yra nutikę,arba parašykite, tiesiog ko jūs bijote, tada, truputėlį pamąsčius, suprasite, kaip tuos prisiminimus „ištrinti“ iš jūsų sapno ir kaip baimes nukreipti nuo saves..Jūs, tiesiog arba kažką esate patyrę, arba Jūs tiesiog bijote…Košmarai yra normalus reiškinys, o dėl dusimo tas pats…Jūsų sapnai jums per daug realistiški…Jūs tartum stengeties patirti skausmą…Tiesa, pritariu žmonėms, kurie sako, jog tai nuo gulėjimo….Tiesiog, nueikite pas psichoterapeutus, jie tikrai jums padės 🙂

 18. IrgiSilvija parašė:

  Tiesa girdėjau, kad košmarai dažniau sanuojasi miegant šaltoje patalpoje, todėl reikėtų dėmesį atkreipti ir į temperatūrą. Mano manymu tai tau kažkokie kvėpavimo sutrukimai.

  • deividune parašė:

   pas mane name nera nei salta nei silta taip normaliai bet labiau link silumos ir vistiek sapnuoju daznai kosmarus tai nemanau kad cia nuo temperaturos

 19. Vilke parašė:

  Man buna kad susapnuoju kokia vieta ir po dauuug laiko as toje vietoje atsiduriu. Ta as jau tikrai pastebejau ir supratau kad tai neatsitiktinis atvejis.Dabar nusipirkau uzrasu knygte ir i ja rasau savo sapnus.

 20. Edgaras parašė:

  Paprasciausiai, tai yra miego paralyžius. Sakei, kad bandai rėkti, bet lyg neįšeina, turbūt sunku ar, net neįmanoma pajudėti. Tai yra normalu, nes dažniausiai miego paralyžius taip ir pasireiškia. Naktį galbūt gali atsibusti ir matyti tokį tikroviška sapna, kad gali gauti, net mini-infarkta, kadangi gali laisvai matyti įvairias būtybes, gali girdėti įvairius garsus, tai bus, tik sapnas, bet toks tikroviškas, kad tikrai gali pamanyti, kad, tai vyksta iš tikrųjų. O tada jau blogai, gali lengvai palūžti psichologiškai, tai ir vėliau tokie atvėjai pasireikš. Tiesiog žmonės stenkitės neužmigti ant nugaros ir nebus jokių tokių dalykų. Cia yra viskas normalu ir nereikia tikėti, kad, tai kažkas antgamtiško.

 21. mnnb parašė:

  Sveiki pas mane irgi buna tokie sapnai bet tik tada kai nusisuku i langa pas mane netik smaugimas bet ir kai kaskas mane uzpuola visada jauciu spaudima

  • deividune parašė:

   neturi jokiu mirusiuju giminaiciu ar panasiai ?

  • Roberta parašė:

   vVa vog &#rm26;f8u1os” nu mai trimite-ti pe e-mailul meu aceaste dejectii produse in laboratoarele de la Cotroceni a chiorului securist-ticalos.Nu am ce comenta dejectiile gunoaielor imputite pupincuriste!

 22. jo. parašė:

  Parasiai ir bėdos atsikratei? 😀 lol čia ne kokia psichiatrinė ligonine.L.

 23. Vika parašė:

  Keista kai perskaiciau pasakojima… Galeciau ir as apibudinti savo tokius sapnus… tiksliau man niekaip nepavyksta normaliai uzmigti, nes vis apie ka nors pagalvoju o ten mirtis… kad ir pvz: laukas o ten perpjautas zmogus, darzine – pakaruoklis… galvoju apie maisto ruosima tai nusipjaunu pirstus… ir t.t… siaubas kazkoks…

 24. Antanas parašė:

  Prieš miegą užsiduokite sau, ką norėtumėte susapnuoti, į kokį klausimą gauti atsakymą, kokią problemą išspręsti. Ir turėkite prie lovos rašiklį ir sąsiuvinį, kad atsibudę galėtumėte tuoj užsirašyti.
  Tik nemanykite, kad atsiminsit. Paprastai atrodo: „ai, čia viskas aišku, atsiminsiu…“, o rytą pabudęs prisimeni tik, kad gavai labai svarbų, protingą atsakymą, bet taip ir nebeatsimeni…
  O vėliau, truputį pasipraktikavę, kai kas pramoksite gal ir pakeliauti su astralu, kūną palikus ilsėtis. Tada irgi svarbu žinoti, kad tikrai nieko blogo jums negali atsitikti.
  Kartais pakliūni tikrai į labai netikėtas situacijas ir negali nė sufantazuoti, kaip iš ten galėtum ištrūkti, bet kai žinai, kad nieko blogo tau neatsitiks, tai taip ir būna.
  Yra buvę, kad pakliuvau (truputį netyčia) visai į kitą laiką. Vienu momentu dingtelėjo mintis, kad aš čia papuoliau netyčia, vadinasi galiu nebepataikyti sugrįžti į tą laiką, iš kurio išėjau. Bet buvau sau nusistatęs tokį „raktą“, kad jeigu kokia sudėtinga situacija ir aš nebežinosiu, kaip iš jos ištrūkti, tai bet kada galėsiu nors bet kurį pirštą pajudinti ir tada pabusiu. Taigi, vos užsimanęs sugrįžti, pirmiausia ir išbandžiau šį metodą

 25. Myo parašė:

  gerai…pagaliau verciuos apie tai rasyt ir klaust ,ga kas yra su tuo susidure..
  tai gi tai prasidejo pries kelis metus(maziausiai tris). pirma ryskesni ivyki prisimenu kaip atsibundu ir jauciu ir matau kad kazkas tempia man uz kojos. bet taip normalaiai tampo kol as pati atsigulus ir prisiplojus is siaubo timptelejau koja i save. ijungiau sviesa- viskas okei kaip niekur nieko..(kambari miegu ne viena, su broliu keliais metais jaunesniu jis lunatikoja kartais bet jis miegojo kaip miegojes ir zinau kaip fakta kad toelsniuose ivykiuose jis to negalejo daryti – jis nebegyveno su mumis…) iviki su koja prisimenu aiskiai iki siol, bet to ne neisisigandau..gal koja nutirpo ar nerva koki uzpaudziau bemiegant.. bet kas kartais iki siol nutinka as nei moku paaiskint taip kad kiti suprastu koki siauba ir tuo metu isgasti jausciu nei galiu kazkaip tai pateisinti gad galeciau ramiau jaustis..po galais man 24 o pradejau bijoti tamsos.. taigi kaip jau minejau taip nutinka karts nuo karto nesvarbu ar as vienui viena namie ar ne.
  Tai buna nakti beveik miegant.. atsimerki pajaustus kazka salia dzniausiai uz nugaros arba is desinio sono kazka lyg bandancio apsikabinti( lova prie lango kairiam sone prieejimo nera), bet svelniai- ir lyg ir neissigasti kol rankos TO pradeda taip spausti pilva kad atrodo toj oda plys ir nori saukt bet negali..taip daug syk nutiko ir mane tiesiog surakindavo, suparalyziudavo..bet jau pe rkelis menesius (gal keturis) nutiko taip gal 3 kartus ir as isdrysau sugriebt uzranku – tai buvo plonos lyg kaulai ir oda rankos. bandziau nagais kabintis nes skausmas buvo nepakeliamas..ir viena syki man isejo kazka nustumti, bet i jungus sviesa nieko nebuvo kambaryje ir juo labiau isvis namie..sujungiau sviesas bute ir ziurejau televizoriu iki pat ryto(kiekvinas trakstelejimas nmie man kele parnoja). nezinau ka tai reskia ar tai is vis kazkaip paaiskinama..is pradziu kai tai kartojos pamaniau kad gal tai pasamone sako kad man kazkas negerai su sveikata, gal kokiu veziu sergu nes nesportuoju rukau, kartais atsigeriu alkoholio, o ir maitintis nesimaitinu taip sveikai kaip galeciau… bet pries puse metu pasitikrinau sveikata aplamai su visais tyrimais rengenais ,plauciu, galvos, kraujo ir kitais tyrimais..nieko visiskai nieko..tik raminamu israse,kad galeciau lengviau uzmigti, kuriu as dar labiau bijau..as tik noriu surasti kazkoki logiska paaiskinima..ar tai kazkokia sizofrenija ir panasiai ar as po truputi einu is proto.nes as suprantu kad tai kas man vyksta yra nelogiska.. as tai esu pasakojusi tik geriausiai draugei kuri irgi nerado tam jokio pateisinimo ir tiesiog prieejom isvados – kad tai praeis..bent jau ji..

 26. td parašė:

  tu gal apsirukius eini miegot?

  • wildwolve parašė:

   nu po velnių, tai kas jai vyksta visiškai nejuokinga..
   Myo, neturi kokių mirusių giminaičių?

  • Chassidy parašė:

   Ermahgerd definitely getting it i bought MH3 Tri on the Wii out of a whim on its launch date and feel in deep sensual love with it. Although it did ruin me i literally spent 12 hours on it from morning to night forgetting to ea2&38t#0;. cant wait for round 2 XD

 27. xczx parašė:

  Noeciau ir as gero ptarimo arba bent suzinot kodel ir kas vyksta su manimi :).
  Taigi sapnuoju tuos pranasingus sapnus.Anksciau jie budavo retoki .Pvz mciutes mirti susapnavau issipilde po menesio , pusbrolio avarija jau kita diena, ir dar keli issipildydavo kad ir nelabai reiksmingi, kartais sapnuodavau audras tai jau zinojau kad su kazkuo turesiu nemalonumu , taip ir budavo… kazada seimai buvau prasitarus kad mano sapnai pildosi , bet nera linke tiket manim, tai ir niekam nk nebeskau.
  Pastaruoju metu tie sapnai lankosi jau per daznai, paciai net baisu saves. Susapnavau kad pazystamas padovanojo atviruka ir praso draugaut. taigi po savaites jau buvome pora. Buvau labai laiminga mylejau ji labai , jauciaus kaip pasakoje , dar nevienam nejauciau tokiu stipriu jausmu. Ir stai vel tie nelemti sapnai , si karta jau kosmarai apie ji, nelabai kreipiau demesi i tuos sapnus nes maniau kad sapnuoju tai del to kad daznai apie ji galvoju ir bijociau ji prarast. Kosmarai tokie : sapnuoju kad jis veda kazkokia mergina o man is skausmo plysta sirdis , labai ziaurus jausmas ir pabudau verkdama. lgai tas sapnas neisejo is galvos. Po kurio laiko vel tie kosmarai ,kad jo vis ieskau ir nerandu, viename sapne jis man pasake viena fraze. Kita karta kazkokia mergina ateina ir pasako tu jo nebeieskok jis turi ir kitu , kelkis dbr ir eik tuoj suzinoi, pabudau is miegu ispilta prakaito , nsupratau kas cia buvo ar prisisapnavo ar kas?.. Ta pacia diena viska ir issiaiskinau, taip jis turejo ir kitu.. ziauru , tada prisiminiau ta sapna kuriame verkiau is skausmo , tas skausmas dar ir dabar nepraeina. O kai issiskyrem jis pasake lygiai ta pacia fraze kuria sapnavau kad jis pasake…
  issiskyrem praejo 4menesiai vel ji sapnavau , gulinti karste su durtie zaizda krutineje, Gal sis sapnas tik del to kad vis dar nepamirsau jo , ir dar zinojau kad su sirdim jis problemu turi jausdvo skusma kartais bet gydytojai nk nerado ,o as labai nerimauadavau del jo. Dabar jis isvykes ir kartais man del jo neramu, o jei dar sapnas issipildys??? Gal kas galetu ka patart, nebenoriu daugiau tokiu sapnu

  • deividune parašė:

   nezinau ar tiketi ar ne aisku butu neblogai patirti ka patiri tu nes tada tu pats zinai kas bus rytoi ar pansiai bet tai nera pavydetina
   tu matai tai per sapnus gal tai nuovargis ar pansiai bet jai issipildo tai ne nuovargis pranasingi sapnai taip daznai buna ne pas visus o tik pas tam tikrus zmones tarkim pas tave kaip kovoti nezinau bet mes visi sapnuojame kosmarus bet pranasingus sapnus ne visi bet gal tik siaip palaikyk rysi su savo meiles draugu bet nebebukit pora tik paprasti pazystami ir suzinosi kada tai nutiks nes tu vel pradesi apie ji per daznai galvoti ir susapnuosi dar ne toki siauba
   aciu uz demesi

 28. Aiva parašė:

  Aš jau nuo pat vaikystės turi panašią bėdą. Vaikystėje turėjau tokį įprotį, kad jei naktį pabundi būtinai turi pažaisti telefonu. Vaikystėj buvau labai artima su savo vyresniu broliu ir vis sapnuodavau apie jį.
  turbūt pats baisiausias sapnuotas sapnas atrodė taip:
  buvau gal hmm.. 13-14 metų ir pabudus naktį paėmiau telefoną nuo staliuko pažiūrėjau kiek valandų. Kažkaip telefono ekranas apšvietė kažkokį šešėlį siūbuojant. Atsikėliau ir pamačiau brolį pasikorusį kambario tarpdurį. Aišku puoliau į isteriją. Pasijutau purtoma ir pamačiau mamos veidą. Su palengvėjimu supratau, kad aš tik sapnavau. Nors jau kitą naktį palengvėjimas dingo nes gal puse metų kiekviena naktį tą patį sapnuodavau.
  Po šito sapno dar pora mėnesių sekė kitas dar žiauresnis. Nenoriu prisiminti ir juo labiau paviešinti.
  Kodėl man taip yra? Visa laiką kiek tik pamenu vis atsiranda siaubingas sapnas ir aš jį sapnuoju gal pusę metų. po jo seką kitas ir t.t.
  Gal turit kas panašią bėdą? Nes pastaruoju metu viskas krypsta blogyn ir mano kambariokės jau ima manęs bijoti, nes jau imu naktimis miegoti atsimerkusi. Buvau pas daktarus, tie nieko nerado…
  Turbūt niekada taip nebijojau. o baisiausia, kad kartais matau keistas vizijas kurios kartais išsipildo pvz. eini į paskaitą ir žinai, kad dėstytojas pasakys būtent tau tam tikrus žodžius.

  • deividune parašė:

   man kazkas tokio tik as nesapnuoju kosmaru isskyrus paskutiniu metu,bet juos kartais paaiskinu taip:
   nuovargis , stresas ir t.t

 29. Eagle parašė:

  I would like to thnkx with the efforts you might have set in producing this website. I’m hoping the same hiag-grhde web site submit from you in the upcoming as well. In fact your creative creating abilities has inspired me to acquire my own web site now. Genuinely the running a blog is spreading its wings quickly. Your write up can be a very good example of it.

Palikt komentarą