12 Pranešimai “Ką mums sako sapnai?”

 1. agnete parašė:

  as karta sapnavau kad mano mama pateko i avarija ir po to mire ligoninei. intike raso kad lygtai nieko. bet mane dabar kamuoja labai negera nuojauta.
  gal kas zino ka tai galetu reikst?

  • sandra parašė:

   Buk, bebaimes…!!! Tavo sapnas, nepavojingas nei tavo mamai nei tavo seimai….!!!Buk ramo…!!!

 2. Exlibro parašė:

  Dažnai sapnuose reikšmė atvirkščia. Kas nors mirė – ilgai dar gyvens. Taip man visada sakydavo.

 3. ugaa parašė:

  nu as sapnavau kaip sedziu masinoje ir vaziuoju su kazkuo o veliau pajauciu kad masina vairuoju ne as nors ir sedziu prie vairo, bet mano sesuo ir po savates mano sesuo tikrai sudauze masina

 4. jurga parašė:

  as budama maza susapnavau savo ateiti, ir viskas issipilde, o viska savo mintyse issiaiskinau kai jau visa tai vyko ka sapnavau (dar maza buvau). mano visa seima zino, kad jeigu as jau ka nors keisto susapnuoju ir papasakoju, tai kasnors atsitiks,dazniausiai atsitinka, ir kai atsitinka visi sako jurga prisapnavo :)as pati visada jauciu po sapno ar jis reiksmingas ar ne, nereikia i jokius sapnininkus ziureti.

 5. Baika parašė:

  Prieš keturis metus įtarė gimdos kaklelio vėžį, atliko operaciją – pašalino pažeistus audinius. Po savaitės susapnavau, kad nuo manes miegančios atsiskiria juoda butybė, nors bijau, bet bandau sulaikyt. O ji sako „viso. aš tave palieku“ ir pranyksta. Iki šiol negrįžo. tpfu, tpfu, tpfu….

 6. edita parašė:

  Miegojau bet pabudau nuo kojos tempimo ka tai galetu reiksti .Ar tai sapnas ar koks ispejimas.

 7. augustinas parašė:

  as lbj daznaj sapnavau kad begu pievoj, sokineju per dunbutes mazas, ir kaj sokau per maza duobute, kaj buwau ji rasiplete, ir ar apib dvi minutes kritau, o kai nukritau, istikruju ir tikrovej kojas sulenkiau suskaudo kaj nukritau, (apie 5kart jau sapnavau)

 8. patricija parašė:

  Antra nakti sapnuoju kad mano vaikinas mane ignoruoja, o jei neignoruoja labai saltai bendrauja. Ir butu kaip ir antras sapnas tai gaisras. Antra naktis tapati sapnuoju

 9. Lilijana parašė:

  As bijau savo sapnu. Nekartą jie yra issipilde. Pirmas sapnas kuri privertė manė susimąstyti tai buvo kai buvau 14 metu., sapnavau kad kaimynų bobulyte baltai apsirengusi sako man kad ji nori miego, tai aš ją paėmiau ir paguldziau į karšta, kai pabudau ryte, atėjo kaimynė ir pasakė kad jų bobulyte mirė. Kitas sapnas buvo prieš maždaug 9 metus, visą savaitę sapnavau tą pati sapną…važiuoju kelių ir staiga praraja, giliai šniokščia vanduo ir matyti medžių šaknys, ir taip kiekvieną naktį ,kol galiausiai su sapnavau kad aplink namą daug purvino vandens ,it tapačiai dieną namas sudegė iki pamatų. Savo abiejų mociuciu mirtis su sapnavau taip pat.

 10. Nesvarbu parašė:

  Man irgi buna kad sapnai išsipildytu gal keistai skambės kad sapnavau 2 peilius ir po poros metu viskas išsipilde bet nemiriau aš nes šventa duona visda nešuosi visur

Palikt komentarą