25 Pranešimai “Keistas susitikimas miške”

 1. xhunter parašė:

  Man buvo panašiai nutike kai aš nakvojau vasara pas drauga tai buvo vakaras apie 1 valanda nakties aš miegojau kitame kambaryje kai staiga atsibudau ir jaučiau keista jausma kad kažkas čia ne taip ir žiuriu pro langa kažkokios keistos šviesos labai švytėjo galvojau kad tai mašina bet jokios mašinos
  nemačiau po to vel ta šviesa pradejo rodytis stengiausi užmigti bet buvo sunku veliau ta ryški šviesa dingo ryte papasakojau draugui ir sakė kad galbūt ateiviai šiais laikais daug kas pamato neįprastų dalyku miške arba kažkur kitur

 2. ... parašė:

  xhunter greiciausiai matei masinos ar kitos transporto priemones sviesas.

  o straipsno autoriu gal rimtai satanistu grupele uzsivijo, gal net butu paaukoja, arba siaip chera daiktus atkirsti sumaste.

  del sviesos labiau apibudinti galetum pvz kokiame aukstije matei? kokio didzio? kokios spalvos? formos? ar tikrai ten nebuvo zaibas? gal jis buvo toliau negu atrodo ir uz tai negirbejei o sunim zaibai nepatinka.

 3. xhunter parašė:

  Nu dėl to žmogaus nežinau aš čia biški susimaišęs buvo tada naktis naktį nepranešė kad lis ir nebuvo nė debesiesas maniau kad tos baltos šviesos buvo mašinos bet pasirodo kad ne ir aš nefantazavau tos baltos ryškios šviesos mačiau skraide iš pradžiu prie namo o po to nusileido vidinėm kieme

 4. Anonymus parašė:

  Man buvo toks bairis kaip kad, na su draugais sia vasara medituodavom ant šieno ir su draugais isgirdom nakti, kad kazkas vaiksto aplink klaima,mes nutylom,as isgirdau kai kazkas prie duru vaiksciojo, tada isgirdau kai kazkas vaiksciojo uz musu, man atrode jog, kodel mano draugas taip dreba, o pasirodo, kad atvirksciai buvo, as drebejau… tada as paemiau draugo telefona ir pamaciau jog 3:54 minutes, o mes buvom nusistate zadyntuva 4:00, taigi as greit ijungiau telefona ir pradejau isjungynet, kad tas kuris vaiksciojo uz mmusu neisgirstu. As isjungiau zadyntuva, bet vaiksciojymo nebegirdejom, tada nusprendem ant sieno nugult pamiegot, nors ir buvo salta, nesinorejo iseit is namo, kai buvo tamsu. Kai atsigulem isgirdom, kaip katinas pradejo snypt, mes išsigandom ir veliau nelabai atsymenu bet kazkaip greit praejo laikas, paziurejau i telfona kiek laiko, nes draugas prase, buvo 5:06, nusprendem eit iki namo, na mes isejom is ten, nuejom i nama, antra auksta, nuejom link lovu, atsigulem, ir visi bekalbedami apie tai kas ivyko, isgirdom kad kazkas letai lypa laiptais, mes ziauriai issigandom, praeidavo 6 sec. ir girdedavosi antras zingsins, as issigandes paemiau orini sautuva, nors ir kulku nebuvo, galvojau kad nugazdinsiu ir pradejau kalbet, kas ten ? taciau nieko nesigirdejo. Stengiausi uzmigt, taip pat ir jie, bet tada, is niekur ilinko stogas ir vel atlinko, garsas buvo lyg kazkas ant stogo, mes bandem uzmigt ir pagaliau uzmygom. Kita diena kalbejom, kas ten galejo buti ir nusprendem kad ateiviai. Ir dar noriu pasakyt, jog man yra toks jausmas lyg mane stebi kazkas, nuo 11 metu prasidejo sis jausmas.

  • xhunter parašė:

   Tai jeigu imsi tas jausmas tiesiog negalvok apie tai ir užmigsi

  • Straipsnio autorius. parašė:

   Pasakojime to nepaminėjau,bet po šito įvykio man visada atrodo kad kažkas manę stebi,tikrai ne koks jausmas…

 5. xhunter parašė:

  Naktį

 6. patyrus parašė:

  Prieš kokį penkioliką metų buvo toks įvykis… Turėjom svečių, vakarojom su arbata. Suguldę vaikus sumigome. Apie 2 val. nakties pabudau…nuo nepaaiškinamo jausmo. Buvo tamsu, bet kambaryje pastebėjau įvairias visokių spalvų figūras( tirkampiai, apskritimai, kvadratai), jo sukosi ore, tarsi sklandė. Pažiūrėjau pro langą, pamačiau mėnulį. Pajutau kažką mane kalbinant mintimis…bandžiau apsisukt ir miegot, bet įkyrus balsas, ar balsai vis vertė atsakinėt į klausimus, kurie man atrodė vaikiški, nereikšmingi. Pokalbis buvo malonus, galiausiai paklausė ko norėčiau rytojaus dienai ar rytui, kad patikėčiau kad Jie buvo pas mus…Juokaudama atsakiau , kad noriu ryte krosnį įkurt vienu degtuku( man niekada nesisekdavo, subrėždavau pusė dėžutės :))Viskas baigės… Ryte, kūriau krosnį…prisiminiau apie nakties nuotykį…Vienu degtuku brėžiau, liepsna kaip niekad buvo didelė ir galinga…krosnyje padegiau popierių ir malkas, kurios įsiliepsnojo akimirksniu…Kaip manot, kas tai?

  • xhunter parašė:

   Turbūt tie ateiviai buvo geri gali buti jauni aš tiksliai nežinau ir norėjo išgirsti tavo pageidavimus

 7. 1 parašė:

  Anonymus biski nesupratau tavęs is pradziu sakai kad tu su savo draugais buvai ant šieno ir isgirdot kaip kazkas vaiksto aplink kaimą. Tada kazkaip jus atsirandat ant sieno name. O poto pyst ir nueinat namo. Kaip cia suprast?

 8. Anonymus parašė:

  paaiskinsiu: ne po kaima o po klaima ir tada gi ant sieno tai cia tas pats, klaime sienas :D,tada pabandem atsigult isgirdom kaip katinas snypse, tada atsymenu kai ziurejau i lubas ir kazkaip greit laikas praejo ir tada paziurejau per telefona buvo 5 h tada kaip ir sakiau, pradejom eiti link namu. 🙂

 9. Anonymus parašė:

  nes buvo salta

 10. Paulius parašė:

  Man tai buvo kad nakti nuėjau nuo pc miegoti, atsiguliau ir girdėjau garsus kad kazkas vaiksciotu kitame kambaryje ir niekaip nesupratau kas tai buvo, toks garsas kad vaiksciotu kate bet ji tada miegojo šalia manęs.

  • Cassandra parašė:

   I know this, all my coat and jacket pokets are full of dog and horse treats.It is funny, that you use the mitten as a camera bag, I use an old ch8nerdl&#1i0;s one as bag for some of my graphic tools.

 11. mafis parašė:

  panasiai ir man buve ,isejau viens miskan grybaut ir nepastebejau kaip laikas greit praejo ir sutemo bei pasiklydau berenkant grybus issitraukiau prozektoriu pasisviesdamas dariausi i visas puses,pamaciau kitoj puse sviesa .Pradejau eiti linkt tos puses ,staiga isgirdau kazkas traska,girdisi zingsniai ir eit linkt manes,issjungiau prozektoriu ,as ir pradejau eiti linkt jo puses Nustojo traskejimas bei girdetis zingsniai Pagalvojau gal pasivaideno Įsijungiau prozekta . Pamaciau akis kurios ziurejo i mane , Pagalvojau kokio velnio ziurai i mane ,gal grybus nori pavokt 😀 D Tada pradejo begt linkt manes,o as nepasimeciau pasikabinau kibira ant sakos, laukiau stovintis su peiliu a kitoj rankoje prozektas, prozektas neisto uzgeso nejo niekaip uzsizibyt Ir aptemo viskas akyse ,pajutau lyg kazkas perbego per mane ,praradau trumpam atminti .Poto atsipeikejas prozektas vel pradejo veikti pasisvieciau ,nebemaciau kas ziurejo i mane ir bego linkt manes,pagalvojau pasivaideno bei nemaciau tos sviesos ton pusen kur sviete ,tik peilio pasigedau .Pasemiau grybus ir eit linkt tos puses kur akys susitiko .Atejas linkt tos puses radau peili ismigusi i medi taip ir nesupratau kaip jis ten atsidure ir kazkas israizyta ant medzio panasu i’ T’ raide. Eidamas ta kryptim isejau palauke .Dabar kiek varau grybauti niekad nepaklystu miskuos

 12. kasandra parašė:

  karocia bomzai gal miske vaikscioja o gal prisinorkasine krepsininkai ? jai auksti nuvo 😀

 13. Soranas parašė:

  Va del to vaikuciai, kai vaiksciojate miske pasiimkite, karda kaip dede Soranas.

  • Nesakysiu parašė:

   aha SORANAS pasigirt norejai kaip dede PAGYRUNAS tu neturi bachuras kardo jokio ir cia vaikams lankytis butu per „BAISU“ tai negalvok cia pasigirt nes neturi tu jokio kardo……………………………………….

Palikt komentarą