7 Pranešimai “Žmogus mėnulyje – tiesa ar melas?”

 1. Nojus parašė:

  As manau kad jie gali vis del to buti neissilaipine menulyje. Gazkaip visuose nuotraukose bei video nesimato zvaigzdziu.

  • kritikas parašė:

   taip del sito ir as pastebejau bet kazkaip jau labai mazai foto yra ir nuotraukos viena i kita panasios manau jei butu issilaipine tai ten ne vien tokias nuotraukas darytu o cia kazkoki suda padare… ir jei jau jie tokie kieti tai kodel dabar jie i menuli neskrenda ir neissilaipina? dumia akis tik kad ten nieko nera…

  • fk suduva parašė:

   Sutinku su tavim, bet juokinga istorija yra… manoma kad ateiviai yra uzdraude zmonems kletis ten y menuly. del to yra apollo 18 ar kokia ten.. tipo tos apollo 18 nebuvo, o manoma kad buvo bet tada ateiviai zmones suvalge kurie nuskrido :DDDDDDD

 2. dama parašė:

  galiu pasakyti, kad šie vaizdo įrašai viską paaiškina. Iš kur galime žinoti, kad jie tikrai nusileido tame Mėnulyje? negalime. Pažiūrėjus klipus pasijaučiau keistai. Jei melavo apie Mėnulį, gal melavo ir apie kitas planetas? Galbūt mes išvis nieko tikro nežinome apie mus supančią visatą? Kyla daug klausimų, o niekas į juos nuoširdžiai neatsako. Nes tikrai, kodėl nesimato žvaigždžių, skiriasi šešėliai, plazda vėliava? O ir klipe astronautas labai netikroviškai keliasi… Viskas sumontuota, matosi. Ir vėl viską valdo pinigai, su tokiais skrydžiais sau plauna milijoninius pinigus. Nejau nežinome nieko tikro?

 3. Goda parašė:

  Bet kam šitaip plaut smegenis. Nieko šiais laikais nebegali pasitikėt, jokia informaciją, net mokykloje į pateiktus šaltinius žiūriu nepatikliai, o kas man įdomiausia niekaip neįkertu, dėl kokios priežasties reikia meluoti, kad Marsas yra raudonas… Krč net nebeįdomu gyvent, kai aplinkui vien melas.

  • pam param parašė:

   Mes tik masė, kuriais galima manipuliuoti ir traukti naudos. Niekam neįdomi mūsų nuomonė.

 4. mergina su 15 kačių. parašė:

  Netikiu kad buvo išsilaipinę. Pasižiūrėjus į foto galim matyt kad vėliava plėvėsuoja, bet kiek žinau mėnulyje vėjo nėra.

Palikt komentarą