8 Pranešimai “Reinkarnacija. Vyras sako, jog praeitame gyvenime būdamas berniuku – nuskendo”

 1. Karolina parašė:

  Gal dabar pagalvosit kad aš čia išsigalvoju,bet man panašiai yra su scena. Aš gan neretai sapnuoju kaip dainuoju didelioje scenoj, tokio mąsto Lietuvoje nemanau kad yra, publika siaučia, scenoje ir visus aplink tamsu, šviesu tik nuo rampų šviesų kažkiek.O ir dabar aš nuo vaikystės dainuoju, scenos baimė labai minimali.Bet ant rimtos,didelės amerikietiškos scenos dar netekę būti, tai iš kur man žinoti kaip viskas ten būna neužlipus pačiam? KAip į veidą šviečia rampų šviesos? Nežinau,žiūriu garsenybių koncertus ir apima labai didelis De Ja vu jausmas.. Gal aš tiesiog per daug prisisvajojusi,bet net nežinau..Per daug De Ja Vu.

  • Mėja parašė:

   Aš tikiu tavim. Man kartais atrodo jog irgi ‘gyvenu antrą gyvenimą’. Greičiausiai ‘praeitame’ gyvenime buvau ragana arba burėja ar kažkas panašaus, nes dažnai sapnuoju jog kalbu su demonais ir panašiai. Ir šiaip kartais vaidenasi. Ir turiu potraukį domėtis įvairiais burtais ir peiliais. Žodžiu kažkaip keistai.

 2. VA parašė:

  Jo as ir panasu jausma turiu, kazkodel su auksciu susiejusi baime nukristi nuo aukstai, gal ir man teko taip kazkada numirt, taip pat nuo vaikystes pamenu vizijas apie berniuka kuris turejo dviguba nyksti, nu 6 pirsta ant vienos rankos delno, ir ka suaugus man uzaugo kazkokos rezginys ant nykstcio, du kart issipjoviau vistiek auga, nors medikai nezino kastai, bet sake kad nepavojingas tai auga vel nors jis man netrukdo, kas keisciausia tos vizijos buvo gal ikimokykliniame amziuje ir labai ryskios, o dabar liko tik atsiminams apie jas. Idomu butu isbandyti hipnoze ir pasisveciuoti tuose gyvenimuose jei tik tokie buvo, jei nekoks fantazijos reikalas. Nors as tuo tikiu.

 3. Aivaras parašė:

  Dažnai jaučiu tą vadinamajį „de žavu“ jausmą, labai bijau būt „papjautas“ ir dažnai sapnuoju, kad aš nepažįstamoj vietovei su kažkokia pana tūsaus:D

 4. 123 parašė:

  Kaip įdomu būtų pasižvalgyti po praeitus gyvenimus nors ir atrodo nereikšminga. Pati tikiu, kad egzistuoja, nes per daug įrodymų prisiskaičiau, prisižiūrėjau…

 5. Abugabuga parašė:

  Cha, parašysiu 2016m. komentarą 😀 vaikystėj sapnuodavau, kad einu į pievą, už pievos stovi medžiai, nedidelis miškelis, o miškelio pradžioj – ežerėlis ir lieptas, pirmais kartais ant liepto nelipdavau, o paskui sapnuodama porą kartų įlūžau ir labai sunkiai išlipdavau iš vandens užsikeberojus atgal ant liepto. Kaži… Gal iš senų gerų laikų?

 6. mantas parašė:

  pasakos

 7. Linas Mikulskis parašė:

  Taip aš irgi tikiu sielos nemirtingumu žinau kad ji mirties akimirką atsiskiria nuo kūno ir gyvena toliau be kūno o paskui po kelių tūkstančių metų arba po mirties ji įsikūnija į negimusio žmogaus kūną ir vėl gyvena kūne gali būti taip ir yra sielos gali įsikūnyti į kitą negimusį kūną taigi aš kaip numirsiu mano siela paliks kūną tai aš norėsiu įsikūnyti į negimusios moters kūną ir po to gimti ir užaugti apkūnia mėsinga moterimi ir vaikščioti vasarą tik su sijonu iki kelių ir be jokių kelnaičių ir būti nuoširdi maloni moteris ir apkūni storomis mėsingomis šlaunimis tikinčia Dievu ir pomirtiniu gyvenimu kaip dabar tikiu ir su sveika gimda šlapimo pūsle ir tiesiaja žarna ir vaikščioti su pilna pūsle šlapimo o po to labai ilgai šlapytis padaryti tris litrus šlapimo ir būti tai moterimi kitame gyvenime aš noriu būti moterimi taip.

Palikt komentarą