6 Pranešimai “Ar žmogaus siela egzistuoja?”

 1. Linas parašė:

  Ar žmogaus siela egzistuoja? Manau to įrodyti visokiais moderniais prietaisais nepavyks, nes žmogus dar daug ko nesupranta. Ir net menkiausias kažkoks atradimas ta linkme, ar tai būtų atrastas naujas žmogaus bioenergetinis laukas, ar koks kitas dalykas, žmogus gali traktuoti kaip sielą ar jos dalelę, nesuprasdamas esmės.
  Tačiau čia man kyla du klausimai, kuriuos užduodamas remiuosi iš savo gyvenimo nutikimų.
  1 – Kodėl žmogus kai praranda sąmonę ir po to kai pabunda neprisimena nieko? Pvz. man taip buvo kai pūčiau mažą balioną, nepaskaičiavau jėgų ir praradau sąmonę, neprisimenu kaip kritau, kiek išgulėjau, nič nieko. Tik kai pabudau liko prisiminimas – nuskeltas dantis. Gal čia nuo kiekvieno žmogaus priklauso ar prisimena jis ar ne?
  2 – Ar jus esat pastebėję mirusiojo, ar tai būtų žmogus, ar gyvūnas akis? Pvz. kai mes žiūrim vienas kitam į akis, iškart galim jausti kažkokį ryšį, suprantam jog tas žmogus žiūri į mus. Tačiau pažvelgus į negyvos būtybės akis, jose jaučiama tuštuma, akys nespindi, gali žiūrėti į jas ilgai ir nejauti nieko tik krečia šiurpas.
  Nesu mokslininkas, ar koks daktaras, nesuprantu žmogaus kūno ypatumų, bet kas jei tie mokslininkai ir visi kiti kurie bando įrodyti sielos egzistavimą per daug yra užkėlę kartelę sau ir nesugeba pastebėti paprastų dalykų. Pvz. kaip jau minėjau tas pačias akis: gyvo ir mirusio. Juk sakoma akys sielos veidrodis, o kai žmogus žiūrėdamas į mirusias akis nejaučia to žvilgsnio ar tai nėra įrodymas kad siela egzistuoja? Čia tik mano pasvarstymai, būtų malonu išgirsti ir jūsų nuomonę.

 2. nesvarbu parašė:

  aisku kad egzistoja 😀

 3. pheonix2x2 parašė:

  mes tiesiog atsiradome pilnai, mus visi mato.

  • Halosar69 parašė:

   „mes tiesiog atsiradome pilnai, mus visi mato.“ Čia sarkazmas? nes aš nesuprantu tokio komentaro.

 4. Jaunelis parašė:

  Zmogui duota labai trumpai pasisveciuoti siame pasaulyje,laikas lekia nesustabdomai.Palaukime ir patys pamatysime kas paslepta uz mirties sydo (o gal ir ne,jeigu kartais paaisketu,kad viskas baigiasi mirtimi). Beje paprastas samones netekimas nieko neirodo,kadangi visas organizmas funkcionuoja,tik letesniu tempu.

 5. Jaunelis parašė:

  Zmogui duota labai trumpai pasisveciuoti siame pasaulyje,laikas lekia nesustabdomai.Palaukime ir patys pamatysime kas paslepta uz mirties uzdangos (o gal ir ne,jeigu kartais paaisketu,kad viskas baigiasi mirtimi). Beje paprastas samones netekimas nieko neirodo,kadangi visas organizmas funkcionuoja,tik letesniu tempu.

Palikt komentarą